Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaAstrolojiYay Burcu Erkeği Özellikleri

Son Yazılar

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

Yay erkekleri inanılmaz derecede oyuncu, eğlenceli ve zekidir. Sizinki ister bir filozof, ister bir şakacı veya her ikisinin çekici bir kombinasyonu olsun, yay erkeği ile ilgili sevilecek çok şey olduğunu göreceksiniz! İşte bu yazımda sizlerle yay burcu erkeği özellikleri, cinsellik, aşk hayatı, nasıl kadınlardan hoşlanır, nasıl sevişir, yay burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır, nasıl bağlanır merak edenlerin tüm sorularını yanıtlayacağım.

YAY BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Yay burcu erkekleri, özellikle de yükseleni yay olan insanlar, yuvarlanan bir taşın yosun toplamadığına gerçekten inanırlar. Bu yüzden onları sık sık şuraya buraya giderken ve bir oraya bir buraya seyahat ederken görebilirsiniz. Sonsuza kadar bir sonraki en çok istedikleri şeyi her zaman elde ediyorlar! Peki yay burcu erkeği özellikleri, cinsellik, aşk hayatı, nasıl kadınlardan hoşlanır, nasıl sevişir, yay burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır, nasıl bağlanır merak edenlerin tüm sorularını yanıtlayacağım.

ÇEVİK ERKEKLERDİR

Bu adamlar hem zihin hem de beden olarak çeviktir. Yeni konular öğrenmek, tenis veya benzeri güç gerektiren oyunlara ilgilidir ve gergin durumlara girip çıkmak onlara çok doğal gelir. Zodyak’taki zıt burçları İkizler olduğu için, genellikle el becerisi gibi tipik İkizler özelliklerini sergilediklerini de görebilirsiniz. Bununla birlikte, ikisi arasındaki fark, İkizlerin her şey hakkında biraz bilgi sahibi olmayı sevmesi ve Yay’ın ise tartıştığı konuya biraz hakim olmayı sevmesidir.

FİLOZOF YÖNÜ AĞIR BASAR

Yay burcu erkeği özellikleri arasında en belirgin olanı, ahbaplıkları ile tanınmaları ve dünya görüşlerini ve fikirlerini hemen hemen herkesle paylaşmayı sevmeleri gelir! Bir anlığına gözlerini yakalarsanız sizinle sohbet edecekler, nereden geldiğinizi, burada ne yaptığınızı vb. öğrenmek isteyeceklerdir.

Yay erkeği bu inceliklerden vazgeçtiğinde, hemen güncel bir olay hakkında fikrinizi soracaktır. Tam kendi fikrinizi ortaya koymak üzereyken, sevimli ama ustaca sözünüzü kesecek ve kendi tiradına başlayacak. Elbette, onun yakışıklılığına, büyüleyici gülümsemelerine ve politik olan her şeye olan volkanik tutkusuna tamamen vurulacaksınız!

EĞLENCELİ HAREKETLERİ VARDIR

Bunu inkar etmek yok; Yay erkekleri çevrenizde görmek isteyeceğiniz eğlenceli insanlardır. Heyecan verici bir enerji etraflarındaki alana nüfuz ediyor gibi ve faturaları ödemek veya bakkal alışverişi yapmak gibi en sıradan işleri, çeşitlilik ve “yenilik” ile dolu ayrıntılı ve eğlenceli bir hale dönüştürebilirler. Eğlenmek isterler ve çevrelerindeki herkesin de eğlenmesini isterler.

Yay burcu erkeği özellikleri arasında insanların yüzünü gülümsetme çabası gelir ve bunu yaparken aptalca davranabilir ve kötü ruh halinde olmandan dolayı sana şaka yapmaya çalışabilir. Bu işe yaramazsa, birbirinize uygun olmadığınızı düşünebilir ve sizden de hızla uzaklaşır, çünkü yay burcu erkeği kasvetli ortamlara dayanamaz.

ROMANTİZME ÖNEM VERİR AMA…

Yay burcu erkeği için romantizm içinde bile bir eğlence olmalıdır. Mesela bir yere yemek yemeye gitiniz, çevik ve enerjik yapısı size “neden yerinde duramıyor, neden bana doğru düzgün cevaplar vermiyor ya da neden hiç ciddi olamıyorsun” gibi sorular sormanıza sebep olabilir. E ama bu da yay burcu erkeği ve özellikleri arasında bu var. Bunu bilerek onunla birlikte olmanız gerekir.

Yay burcu erkeğini ve özellikleri hakkında bilginiz varsa, ki bu makalemi okuyunca bilgi sahibi olmuş olacaksınız, ciddi taahhütler istemekten vazgeçin. Evet genellikle aşk derinleştikçe ve işler daha ciddileşmeye başladığında bu beklentileriniz artacak fakat hiçbir şey bir Yay erkeğini ciddi bir taahhütte bulunma ihtimalinden daha hızlı kaçıramaz. Bu huysuz adamın yapmak istediği son şey, şahlanan bir kaplandan evcil bir ev kedisine dönüşmektir. Buna en uygun burç yengeç olacaktır.

Yay burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, nasıl bağlanır? Bu adamı kendinize bağlamak için, hiçbir şeyin değişmeyeceği, ikinizin her zaman eğleneceğinizi, kaygısız ve yolunuza çıkan tüm zorluklara hazır olacağınız vaadiyle onu cezbetmeniz gerekecek. Size bağlı olmanın karnaval gezilerinin en eğlenceli ve keyifli olacağını ona hissettirebilirseniz, o zaman mutlu bir şekilde taahhütte bulunacaktır. Onun eğlenceli yönlerini severek, siz de eğlenirseniz, işte yay burcu erkeği o zaman sizden kopamayacaktır.

YAY BURCU ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Yay erkekleri sadece eğlenceden ibaret değildir. Aslında, bu arkadaşlar inanılmaz derecede zekiler ve çok çeşitli konuları tartışmaktan hoşlanıyorsanız, onu aktif ve ilgi çekici bir ortak olarak görebilirsiniz. Nadiren sinirlenir ve neredeyse hiç kıskanmaz, bu yüzden tüm o küçük aşk oyunları onun üzerinde çalışmaz. Bu oyunlardan sıkılırsa, sizi terkedebilir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!