Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaAstrolojiYay Burcu Kadını Özellikleri

Son Yazılar

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Meraklı ve enerjik Yay burcu, astroloji dünyasının gezginleridir. Açık zihinleri ve felsefi görüşleri, onları hayatın anlamını aramak için dünyayı dolaşmaya motive eder. İşte bu yazımda sizlerle yay burcu kadını özellikleri, aşk ve cinsellik hayatı, fiziksel özellikleri, olumsuz özellikleri, nasıl erkeklerden hoşlanır, hangi burçla anlaşır gibi merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağım.

YAY BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ

Yay dışa dönük, her zaman iyimser, coşku dolu ve değişikliklere hazırdır. Bu, genellikle zihinsel işle meşgul olan, ancak fırsat bulduklarında, vizyonları ve düşünceleri somut eylemlere ve koşullara dönüştürme yeteneklerini gösteren kişilerin bir Güneş işaretidir.

YAY KADINI AŞK HAYATI

Yay burcu kadını hızla ve tutkuyla aşık olur. Üst elementlerden, Ateş ve Havadan gelen tüm burçlar gibi, o da iletişimden çılgınca etkilenir ve başlangıçta bu kadar güçlü duygulara sahip olmasa bile zihni genellikle bunun aşk olduğunu düşünür. İnsanlara güvenmesi ve onu mutlu edecek birini arzuladığı için kolayca kandırılabilir. Yay burcu kadını mükemmel erkeği arar, bulduğunu sandığı anda ilk başta güvenip güvenmemek arasında çok bocalar. Aslında güvenmek ister, bu düşünce yapısı gerçekleri görememesine de sebep olabilir.

YAY BURCU KADINI ve CİNSELLİK

Bu kadın striptiz gösterisi yapmaya çalışırken bir halıya takılırsa şaşırmayın. Cebinden prezervatifi çıkarırken eli sıkışacak, bir şey yırtılacak ve sizi çıplak gördüğünde anlamsızca kahkahalara boğulabilir. Olabildiğince anı yaşamaya çalışsa da, konu seks olduğunda da inanılmaz derecede sakar. Bunun sebebi belki de çocuksu doğasının ortaya çıkmasıdır. Sebep ne olursa olsun, güleceği ve iyi vakit geçirmek için elinden gelen her şeyi yapacağı garantilidir. Bunun yerine, onunla gülen, düştüğünde onu düşünen ve duygularını paylaşmak ve daha ciddi olması için nedenler bulması için ona yeterli zaman veren biriyle daha mutlu olacak.

İLİŞKİLERDE YAY KADINI NASILDIR?

Yay burcu kadını özellikleri arasında ilişkilere verdiği önem ön sırada bulunur. İnsanları sever, insanların iyi olduğuna inanır ya da inanmak ister ve etrafındaki herkesi mutlu edene kadar pes etmez. Bunu yapma girişimleri bazen çok saldırgan ve gerçekçi olmayabilir, bu da ona nerede yanlış yaptığını görmesini karmaşık hale getirir ve güvenini hak etmeyen birine verir, yani kandırılır. Değişmesi gerektiğini düşünüyorsanız, hemen vazgeçmek en iyisi olabilir. Değişebilir ve birçok kez hayal kırıklığına uğrarsa daha ciddi, daha az saf ve kararlarında daha iyi olabilir. Partneriyle mutlu olabilmesinin tek yolu, kişisel gelişiminin garanti altına alınması ve kişiliğine koşulsuz saygı gösterilmesidir.

YAY KADININA GÜVENEBİLİR MİSİNİZ?

Bu, istese bile yalan söyleyemeyen bir kadın. Bir sınavda açıkça kopya çeken beceriksiz bir kız görürseniz, Güneşi muhtemelen Yay burcundadır. Kolaylıkla aşık olur ve aynı anda daha fazla insana karşı hisler besleyebilir, ancak bunu pek iyi gizleyemeyecektir. Tamamen dürüst olmaya karar verdiğinde hayatı çok daha kolaylaşacak.

YAY KADINI İLE FLÖRT ETMEK

Bu, maceraya ihtiyacı olan bir kadın. Tekrar tekrar aynı şeyleri yapmaktan sıkılır, hayatında heyecan ve değişiklik ister. Eğlence arar, ilişkilerinde de bu duyguları yaşatacak erkekleri tercih eder. Yaşlansa bile aktif kalacaktır, hayatın rutin işlerinden hiç hoşlanmaz. Örneğin evde akşam için her akşam yemek hazırlamak yay burcu kadını için pek uygun değildir. Onunla asla sıkılmayacaksınız ve her zaman gülümsemek için bir sebep bulacaksınız.

YAY KADININI ANLAMAK

Yay burcu kadını özellikleri arasında, çevresindeki insanları mutlu etmek vardır. Bazen tanımadığı insanlar hakkında fikirlerini zorlasa da niyeti iyi, karakteri olumlu, iyimser ve güçlü. Herkes için en iyisini bildiği inancıyla diğer insanların sınırlarını aşmamaya çabalayarak, etrafındakileri, özellikle de eşini gerçekten en iyi şekilde sahiplenebilir. Misyonu dünyayı daha iyi bir yer haline getirmektir ve inançlarına saygı durulmalı veya değiştirilmemelidir. Gerçekçi kalmanın bir yolunu bulması gerekse de, geleceğin güzelliğine olan inancına ihtiyacı var..

YAY KADINININ SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ ŞEYLER

Sizi güldürecek, hayatınıza yeni bir anlam katacak ve size nasıl daha mutlu olunacağını öğretmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ne yazık ki, bazen gerçekten bildiklerini gözden kaçırabilir ve sizinle hiçbir ilgisi olmayan fikirlerde ısrarcı olabilir. Nazik, eğlenceli ve maceracı ama aynı zamanda güvenilmez, saf ve biraz plansız.

YAY KADINI İÇİN HEDİYE SEÇENEKLERİ

Bu, Güneş burcunu Jüpiter’in yönettiği bir kadın ve hediyeleri çok sever. Yüzünü gülümsettiği sürece ne aldığının bir önemi yok. Dikkat edildiği ve karakteri iyi değerlendirildiği sürece, hediyelerin maddi değeri hiç önemli olmayacaktır. Onu şaşırtın ve özgürlüğüne ve macera duygusuna değer verdiğinizi gösterin. Onu gitmeyi sevdiği bir yere götürün, onu görmeye giderken bir bahçeden birkaç çiçek toplayın ve ona tutkularını ve güçlü yanlarını anladığınızı gösterin. Yay burcu kadınına alınabilecek hediyelere buradan ulaşabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!