Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaAstrolojiYengeç Burcu Kadını Özellikleri

Son Yazılar

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Son derece sezgisel ve duygusal olan Yengeç, tanımak için en zorlu burçlardan biri olabilir. Çok duygusal ve hassastırlar ve aile – ev meselelerine derinden önem verirler. Yengeç sempatiktir ve yakın oldukları insanlara bağlıdır. Yengeç burcunda doğanlar çok sadıktır ve diğer insanların acı ve ıstırabıyla empati kurabilirler. İşte bu yazımda sizlerle yengeç burcu kadını özellikleri, aşk ve cinsellik hayatı, fiziksel özellikleri, güzel olur mu, nasıl tahrik edilir, nasıl erkeklerden hoşlanır gibi merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağım.

YENGEÇ BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ

Yengeç burcu, tıpkı Akrep ve Balık gibi Su elementine aittir. Duyguları ve kalpleri tarafından yönlendirilen çevrelerindeki dünyaya uyum sağlamakta zorlanabilirler. Ay tarafından yönetilmekte olan ay döngüsünün evreleri, iç gizemlerini derinleştirir ve kontrollerinin ötesinde geçici duygusal kalıplar yaratır. Dış dünya için yeterli başa çıkma ve savunma mekanizmalarına sahip değiller ve onlara özen ve anlayışla yaklaşılması gerekiyor.

YENGEÇ KADINI AŞK HAYATI

Bir Yengeç kadını aşık olduğunda, annelik içgüdülerini kontrol etmekte zorlanabilir. Cinsellik ve anne olma duyguları arasında mükemmel bir ayrım yapabilme yeteneğine sahip olsa da, gerçek duygular kafasını karıştırabilir. Kendini böyle bir şeye hazır hissetmeyen bir partnerle karşılaşırsa, sevdiği kişiye elinden gelen her şeyi, kendi tatmini ne olursa olsun önceliği partnerine verme ihtiyacından dolayı kolayca incinebilir. Bencillik duygusu yengeç kadınlarında genellikle bulunmaz ve bu onu her türlü duygu sömürücüsüne karşı savunmasız hale getirir, bu nedenle sınırlarını güvende tutmak için dikkatli olması ve belirli bir ilişkinin tüm olası taraflarını anlayacak kadar rasyonel olması gerekir.

YENGEÇ BURCU KADINI ve CİNSELLİK

Yengeç burcu kadını özellikleri arasında cinsellik de merak edilen konulardan biridir. Yengeç kadını cinselliği ifade etmekte güçlük çekebilir ve bunu fark etmesi ve kişiliğinin bu yönünü geliştirecek kadar kendine güven duymasına yardımcı olması için doğru partnere ihtiyacı vardır. Bu, aşık olduğunda aşırı derecede tutkulu olabilen ve aşkının karşılığını bulan bir kadın. Gerçek cinsel yakınlık bulduğu bir partnerden ayrılmaya karar verme olasılığı en düşük burçlardan biridir.

İLİŞKİLERDE YENGEÇ KADINI NASILDIR?

Eşinin neler yaşadığını anlamaya çalışan, şefkatli ve düşünceli bir karakteri vardır. Bu onu çok iyi bir dinleyici yapabilir çünkü kendini başkalarının yerine koyabilir. Sevdiği insanları koruma ihtiyacı vardır. Çevresindeki arkadaşlarının ve ailesinin hem iyi hem de kötü günlerinde yanlarında olmayı sever. Bunun nedeni, o annelik içgüdüsünü vücudunun her santiminde taşıması ve “çocuğu”na gelebilecek her türlü kötülükten korumak istemesidir. Her ihtimale karşı, sanki partnerleri kendilerini koruyamıyormuş gibi yaklaşır. Duygusal istikrar sağlandığında ve kendini kalıcı, sevgi dolu bir ilişki içinde bulduğunda, “normal” olanı yapmak isteyecektir – evlenmek ve çocuk sahibi olmak.

YENGEÇ KADININA GÜVENEBİLİR MİSİNİZ?

Bir Yengeç kadını korkana veya derinden incinene kadar güvenilirdir. Eşine tipik bir şekilde ihanet etmeyecek ve ailesini ve evdeki huzurunu korumak için her şeyi yapacaktır. Onu tehlikeye atacak bir şey yaparsa, muhtemelen yalan söyleyecektir. Yengeç burcu kadını özellikleri arasındaki en belirgin şeylerden biri de evlilikteki huzurlu yuva formatıdır. Eğer gelecekte güveneceğiniz, istikrarlı bir eş ve mutlu çocuklar hayaliniz varsa işte bu yengeç kadınını işaret eder.

YENGEÇ KADINI İLE FLÖRT ETMEK

Yengeç burcu kadınıyla flört edebilir yani çıkabilirsiniz, fakat bu bir ilişkiye yelken açacağınızın garantisi değildir. Yüksek seslerin olmadığı veya çok baharatlı yiyeceklerin olmadığı samimi ve romantik yerlere gitmeyi sevecektir. Kalabalıktan hoşlanır ve kalabalığın tanıdığı insanlardan oluşması daha çok hoşuna gider. Tipik bir şekilde sosyal olmasa da ve diğer bazı burçlar gibi girişken olmasa da, birkaç samimi gerçek dostu olacak ve hayatındaki duygusal insanlar arasında oldukça popüler bir kadın olacaktır. Partnerinin onu sağduyu, geniş vizyonu ve eğitimi ile şaşırtması en iyisidir. Yengeç burcu kadını özellikleri arasında, seyahat etmeyi çok sevmesi bulunur.

YENGEÇ KADININI ANLAMAK

Tüm ana burçlar gibi, bir Yengeç kadınının hayatında büyük bir değişiklik yapma isteği vardır. Partneri akrep veya kova burçlarına mensup olursa ve henüz bu değişikliği yapmadığı bilemiyorsa, nasıl yapılacağını bu partnerlerden öğrenebileceğini söyleyebilirim. Aslında çok güçlü ve tüm anneler gibi sevdikleri için canını vermeye hazır. Çok yumuşak görünse de, motive olduğunda gerçek bir savaşçıdır ve partnerinin bunu anlaması gerekir. Eğer hafife alınırsa, muhtemelen gururunu bir kenara bırakıp yoluna devam edecek, ancak uzun süre duygusal olarak kötü bir modda olacaktır. Doğada her şeyin dengeli olduğu ve verdiğimiz her şeyin bize geri döndüğü konusunda derin bir anlayışı vardır. Onun düşmanı olmak istemezsiniz, çünkü inanılmaz ahlaki değerini ve iyiliğini sizi bir dakikadan kısa sürede yenmek için tersine kullanabilir.

YENGEÇ KADINININ SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ ŞEYLER

Yengeç kadını sevecen, aşkı arayan ve düşünceli bir insandır. Kendini güvende ve mutlu hissettiği sürece sadık ve istikrarlı olacaktır. Aşırı heyecan ve sürekli değişim arayan burçlar için iyi bir seçim değildir, çünkü kendisini mutlu eden evini, eşini veya arkadaş çevresini kolayca değiştirmeyecek ve onlara bağlı kalacak. Mantıksız, aşırı hassas ve fazla sessiz olabilir ve ona yaklaşmanın en iyi yolu duygusal yönünü en büyük erdemi olarak görmektir.

YENGEÇ KADINI İÇİN HEDİYE SEÇENEKLERİ

Duygusal değeri olan bir hediyeyi sever. Sözlerini dinleyerek ve olaylara verdiği tepkileri hissederek seçmek en iyisidir. Bir dükkanın vitrininde gördüğü bir şey için heyecanlandığını görürseniz, içeri girin ve aynı şeyi satın alın. Yol boyunca oluşan duygusal tepkileri ve ihtiyaçları için gözlem yapabilirsiniz. Yine de geleneğe saygı göstermek en iyisidir, doğum gününde her zaman çiçek alabilirsiniz mesela. Pratik, gündelik hayatta kullanıp sizi hatırlayacağı, çok pahalı olmayan ve en önemlisi, onun duygusal hislerine tercüman olan hediyeler seçebilirsiniz. Yengeç burcu kadınına alınabilecek hediyelere buradan ulaşabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!