3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 31, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaGoygoyYeni Akit Sağlık Kiti Alamayınca İsyan Etti

Son Yazılar

Yeni Akit Sağlık Kiti Alamayınca İsyan Etti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Koronavirüs salgını için şehirde aldığı tedbirler ve hemşehrilerine yaptığı yardımlarla son dönemin en çok konuşulan ismi oldu.

Mansur Yavaş

Bu sefer ise Mansur Yavaş’ın konuşulmasını sağlayan, Yeni Akit gazetesi oldu. İddiaya göre Mansur Yavaş, tüm basın kuruluşlarının çalışanlarına, içinde koronavirüs testi de bulunan bir sağlık kiti gönderdi.

Ancak Yeni Akit gazetesi bu jestten faydalanamadı çünkü Mansur Yavaş, kendilerine bu kiti göndermedi. Gazetelerine “Mansur’u sevmeyen ölsün” diye manşet atan Yeni Akit, bugün sosyal medyanın konusu oldu.

Yeni Akit’in haberde yer verdiği bilgiler ise şöyle:

“Konuya ilişkin bilgi almak amacıyla ulaştığımız ve kendisini “Koordinatör Yardımcısı Elif” olarak tanıtan belediye yetkilisi, “Bu yardım kitleri çok sayıda gönderildi. Dağıtımı da devam ediyor. Eğer listede isminiz yoksa elimizde de tükendiği için gün içerisinde size bu kitleri tedarik etmenin sözünü veremiyorum. Listeyi kontrol etmem gerekiyor” dedi.

Aynı belediye görevlisi, listeyi kontrol ettikten sonra ise ağzındaki baklayı şöyle çıkardı: “Bu konuyu haber yapmak için soruyor olmanız bizi rahatsız etti. Bu yüzden size gönderilen kitleri iptal ettik!” Bu arada, Ankara’daki basın kuruluşlarının büyük bölümüne dağıtılan kitlerin Akit Medya Grubu’nun yanı sıra Sabah-ATV Grubu’na da gönderilmediği öğrenildi.”

Konu sosyal medyada kısa süre içerisinde bomba etkisi yaratınca yorumlar da gecikmedi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!