3.3 C
İstanbul
Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaGıybet'Yeni Nostradamus' Açıkladı: Harry ve Meghan Ayrılacak mı?

Son Yazılar

‘Yeni Nostradamus’ Açıkladı: Harry ve Meghan Ayrılacak mı?

'Yeni Nostradamus' olarak tanımlanan Craig Hamilton-Parker, Prens Harry ve Meghan Markle ayrılacak mı, neden ve ne zaman açıkladı.

‘Yeni Nostradamus’ lakaplı bir medyum, Prens Harry ve eşi Meghan Markle’ın şu anda Buckingham Sarayı ile dramatik bir savaşın dalgasında olduklarını iddia etti. Bununla da yetinmeyen kahin, Prens Harry ve Meghan Markle ayrılacak mı, ne zaman ve hangi sebeple olduğunu da paylaştı.

Kraliçe’nin ölümünü ve birinin Kral Charles’a yumurta atacağını doğru bir şekilde tahmin eden medyum, Harry ve Meghan’ın şu anda “nefret” duygularıyla davrandığını iddia etti.

Prens Harry ve Meghan Markle ayrılacak mı?

Craig Hamilton-Parker, bir gazeteye verdiği demeçte, bu “güç ve enerji” kaybolduktan ya da artık para kazanamayıp dışlandıktan sonra Sussex Dükü ve Düşesi’nin boşanacağını düşündüğünü söyledi.

Yeni Nostradamus Craig Hamilton-Parker

Hatta ayrıldıktan sonra Meghan’ın siyaset alanında kariyer yapabileceğini bile tahminlerine ekledi.

Fakat medyum Craig Hamilton-Parker, Meghan’ın bu konuda başarılı olamayacağını dile getiriyor.

Bununla birlikte, Meghan’ın muhtemelen yapacağı şey, Oprah Winfrey’inkine benzer bir tarzda bir sohbet programına ev sahipliği yapmak olacaktır. Bu alanda başarıyı elde edebilir mi, bir sürü soru işareti var!

Medyumun gazeteye verdiği demeçte, “Sanırım eninde sonunda – gelecek yıl olmayacak ama üç yıl içinde olacak – bu çiftin ayrılacağını hissediyorum” dedi.

Craig bunun, çiftin Megxit, ırkçılık tartışmaları, Harry’nin anıları ve çok daha fazlasını içeren telaşlı bir şekilde para kazanma hırslarından kaynaklanacağını belirtiyor – ancak para suyunu çekince, Meghan büyük ihtimal ile Prens Harry’nin poposuna tekmeyi vuracak. E o zaman Harry’de ‘kıçıma nasıl tekme yedim’ isimli bir kitap daha yazabilir.

“Şu anda hayatları boyunca birikmiş nefretin tüm gücüne ve enerjisine sahipler – bir tür ‘zavallı ben’ ya da ‘ah neler yaşadım ben neler’ enerjisine sahipler.

“Ama onları besleyen bu enerjileri tükendiğinde, Meghan’ın ‘Harry üzerindeki hakimiyeti’ dediğim şeyin zayıflayacağı hissine kapılıyorum ve bence o çok, çok sorunlu, çok derinden sorunlu bir adam olacak.

“Bu evliliğin eninde sonunda boşanmayla sonuçlanacağını hissediyorum. Elbette bu gerçekleşince Harry’nin ne hale geleceği ve ne yapacağı da merak konusu.

“Muhtemelen bir yıldan fazla sürecek, ama sanırım sonunda ayrılacaklar.”

prens harry meghan markle ayrılacak mı

Sussex Düşesi için sırada ne olabileceğini tartışırken şunları ekledi: “Meghan, kariyerini siyaset [iş] alanında yapmayacak.

“Bir deneyecek ama bununla başarılı olamayacak.

“Ama yine de medyayı takip edeceğini hissediyorum ve onu görüyorum… önümüzdeki yıllarda bir tür Oprah Winfrey tarzı sohbet şovu yapabilir.” diyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Prens Harry ve Meghan Markle Ayrılacak mı?


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer GIYBET yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!