Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaFaydalı BilgilerÇevrimdışı Görüntülemek İçin 4K YouTube Videoları Nasıl İndirilir

Son Yazılar

Çevrimdışı Görüntülemek İçin 4K YouTube Videoları Nasıl İndirilir

YouTube platformunda 4K video nasıl indirilir? İşte YouTube video indir 4k ve yüksek çözünürlükte çözümü, uygulaması, programı, uzantısı.

İnternetinizin olmadığı zamanlarda izlemek için YouTube videolarını kaydedip, sonra izleyebileceğinizi biliyor musunuz? Peki 4K gibi yüksek çözünürlükte YouTube video nasıl indirilir? İşte bu yazımızda sizlerle 4K çözünürlükte YouTube video indirme programları, uygulamaları ve tarayıcı eklentilerini paylaşacağız.

YouTube, Instagram veya TikTok olsun, video izlemek neredeyse herkesin katıldığı bir şeydir. Ancak çoğu video paylaşım platformu, kullanıcıların çevrimdışı görüntüleme için videoları indirmesine izin vermez.

Platform, mobil cihazlarda çevrimdışı görüntüleme için bazı klipleri indirmenize izin verse de, yalnızca indirilen videoları YouTube uygulamasının içinden görüntüleyebilirsiniz.

Bu nedenle, çevrimdışı oynatmak için YouTube videolarını indirmek istiyorsanız, 4K Video Downloader işinizi kolaylaştıracaktır.

Video Downloader kullanarak 4k YouTube video nasıl indirilir? İşte detaylı cevabı yazımızın devamında.

4K Video Downloader Nedir?

4K Video Downloader, popüler video paylaşım platformlarından video indirmenize izin veren bir uygulamadır. Örneğin, uygulamayı kullanarak YouTube, Instagram, TikTok, vb.’den videolar indirebilirsiniz.

4K Video Downloader ile video bağlantısını kullanarak videoları tek tek kaydedebilirsiniz. Videoları otomatik olarak indirmek istiyorsanız, herhangi bir giriş yapmadan herhangi bir YouTube kanalından video indirmek için yerleşik Abonelikler özelliğini kullanabilirsiniz.

4k youtube video nasıl indirilir

Ek olarak, Daha Sonra İzle de dahil olmak üzere tüm oynatma listelerini bile indirebilirsiniz.

Video kaydetme söz konusu olduğunda, 4K Video Downloader, seçiminize ince ayar yapmanız için size birçok seçenek sunar. Örneğin, farklı çözünürlükler, altyazılar ve biçimler arasından seçim yapabilirsiniz.

Ek olarak, herhangi bir videodan ses de çıkarabilirsiniz. Bu, podcast’ler gibi ses dostu eğlencenin keyfini çıkarmak isteyenler için mükemmel bir özellik.

Son olarak, ISS’niz bölgenizdeki bazı YouTube videolarını engellediyse, 4K Video Downloader’ın yerleşik proxy’si aracılığıyla bunu atlayabilirsiniz. Araçlar > Tercihler > Bağlantılar’a gidin ve Proxy’nin önünde Etkin’e basın. Bununla birlikte VPN de kullanabilirsiniz.

4K YouTube Video Nasıl İndirilir: Çalışan Video Downloader

4K Video Downloader ile bir YouTube videosu indirmek çok kolaydır. Aşağıda ayrıntılı olarak açıklanan adımları izleyin.

  • 4K YouTube Video Downloader‘ı indirin ve programı yükleyin.
  • YouTube’u açın ve indirmek istediğiniz videoya gidin.
  • Tarayıcı adres çubuğundan video adresini seçin ve bağlantıyı kopyalamak için Ctrl + C tuşlarına basın.
  • 4K Video Downloader’ı açın ve Bağlantıyı Yapıştır düğmesini tıklayın. 4K Video Downloader, bağlantıyı panodan otomatik olarak alacak ve videoyu ayrıştırmaya başlayacaktır.
  • Ayrıştırma işlemi tamamlandıktan sonra, mevcut seçeneklerden video kalitesini, biçimini ve altyazıları seçin.
4k youtube video nasıl indirilir
  • Son olarak İndir’e tıklayın ve videonun indirilmesinin bitmesini bekleyin.

Tek tek videoları indirmenin yanı sıra, yeni eklenen tüm videoları favori kanallarınızdan otomatik olarak indirebilirsiniz. Bunu yapmak için:

  • Videoları indirmek istediğiniz kanala gidin ve kanal bağlantısını kopyalayın.
  • 4K Video Downloader‘ı açın, sağ üst köşede bulunan Abonelikler’e tıklayın ve açılan pencerede + işaretine basın. Bu, kanal ayrıntılarını otomatik olarak getirecek ve Abonelik Ayarlarını açacaktır.
  • Ardından, Abonelik Ayarları panelinde Biçim, Kalite ve Altyazıları seçin.
4k youtube video nasıl indirilir
  • Hazır olduğunuzda, Abone Ol‘a basın.

4K Video Downloader ile YouTube Video Nasıl İndirilir Artık Biliyorsunuz

Günümüzün çevrimiçi akış ve isteğe bağlı video dünyasında, videoları cihazınızın dahili deposuna kaydetmeyi söylemek yapmaktan daha kolaydır. Yerel bir indirme seçeneği sunan video paylaşım platformları bulmak nadirdir.

4K Video Downloader bu ihtiyacı kapatır. Herhangi bir sorun çıkarmadan YouTube’dan 4K çözünürlükte video indirmenize izin verir.

Basitçe söylemek gerekirse, 4K Video Downloader indir. Buna değer!


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Faydalı Bilgiler kategorimizdeki diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!