in

HadiiHadii

Zamlı Güncel Bira Fiyatları Ne Kadar Oldu? Biraya Ne Kadar Zam Geldi?

2021 yılında güncel zamlı bira fiyatları ne kadar oldu? İşte Efes, Turborg, Migros, Carrefour, yıllara göre zamlı bira fiyatları.

bira fiyatları 2021

Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, bugünden itibaren geçerli olmak üzere biraya zam geldiğini duyurdu. Peki bira fiyatları 2021 yılında ne kadar oldu, bira fiyatları güncel zamlı fiyatları, işte yazımızda.

Ekim ayında sigaraya zam gelen zammın ardından bu kez de biraya zam geldi.

Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından yeni fiyatları sosyal medya hesabından paylaştı. Aybaş “Zam. Efes ithal ürünlerde zam geçişi diğer firmaların ithal ürünlerine de önümüzdeki günlerde zam geçişi bekleniyor. Umarım gelmez” diyerek listeyi yayınladı.

BİRA FİYATLARI 2021

bira fiyatları 2021

EN UCUZ VE EN PAHALI BİRA NE KADAR?

Zam gelen markaların Türkiye’de satılan en ucuz 33’lük birası 15 TL, en pahalı 33’lük birası 31 lira olacak. Söz konusu markaların en ucuz 50’lik birası ise 17 TL’den satılacak.

GÜNCEL ZAMLI BİRA FİYATLARI

bira fiyatları 2021

DOĞAL GAZA DA ZAM GELDİ

Öte yandan doğal gaza da bugün itibarıyla zam geldi. Doğal gazdan elektrik üreten santrallerin kullandığı doğal gaz yüzde 47, sanayide kullanılan doğal gaz fiyatı ise yüzde 48 zamlandı. Konutta kullanılan doğal gazda ise fiyat değişmedi.

OTO GAZA DA ZAM BEKLENİYOR

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’ndan yapılan açıklamaya göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere LPG oto gaza da 48 kuruş zam bekleniyor. Fiyat artışının ardından LPG’nin litresi İstanbul’da 6.62 liradan, Ankara’da 6.55’e, İzmir’de ise 6.51’den satılacak.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

EKONOMİ kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
windows 11 başlangıç programları

Windows 11 Başlangıç Programları Nasıl Eklenir veya Kaldırılır

bilgisayar performansı arttırma

Bilgisayar Sağlık Testi ile Performansı Arttırma Yöntemleri