Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiAslan Burcu Kadını Özellikleri

Son Yazılar

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan burcunda doğan kadınlar doğuştan liderdir. Dramatik, yaratıcı, kendine güvenen, baskın ve karşı konulması son derece zor olan, hayatlarının herhangi bir alanında istedikleri her şeyi başarabilen kişilerdir. İşte bu yazımda sizlerle aslan burcu kadını özellikleri, aşk ve cinsellik hayatı, fiziksel özellikleri, güzel olur mu, nasıl erkeklerden hoşlanır, hangi burçla anlaşır gibi merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağım.

ASLAN BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ

Bir Aslan “ormanın kralı” için statüsünün özel bir gücü vardır. Aslan kadınları cömert ve sadık oldukları için genellikle birçok arkadaşının olması normaldir. Kendine güvenen ve çekici olan, farklı insan gruplarını birleştirebilen ve onları ortak bir amaç doğrultusunda yönlendirebilen bir Güneş burcudur ve sağlıklı mizah anlayışları ve iletişim becerileri diğer insanlarla işbirliğini daha da kolaylaştırır.

ASLAN KADINI AŞK HAYATI

Erkekler için aslan burcu kadını özellikleri arasında en önemli bölüm bu olsa gerek. Aslan kadını aşık olduğunda dünyası eşinin etrafında dönmeye başlar. Genellikle aslanın bencil olduğu söylenir, ancak bu bir Aslan kadını olduğunda, genellikle kendisinden bile çok sever hayatındaki erkeği. Kalbini, ruhunu, bedenini yani her şeyini partnerine adayacaktır. Kişisel özgürlüğü kısıtlanmadığı sürece, aşkı, tutkuyu, ilişkide yaşanması gereken tüm duyguları doya doya ve özgürce yaşamak isteyecektir.

ASLAN BURCU KADINI ve CİNSELLİK

Cinsellik söz konusu olduğunda Aslan kadını astrolojide en özgür kadınlardan biridir. Vücudunu seviyor ve nasıl hareket ettireceğine de hakim ve genellikle normal kilosunun üzerinde birkaç kilo almayı kafasına takmaz veya seksten zevk almak için tam olarak farklı iç çamaşırları veya fantezilere ihtiyaç duymaz. Bazen kendini tehdit altında ve özgürlüğü kısıtlanmış gibi hissetse de aslında aslan burcu kadını cinsellik konusunda hayatındaki erkeği mutlu etmeye odaklıdır. Seksi yaşamın doğal bir parçası olarak kabul eder ve ilişkilerinde kötü bir şekilde incinmedikçe veya utanmadıkça, muhtemelen kendine güvenen, yaratıcı ve çıldırtıcı bir kadın olacaktır.

İLİŞKİLERDE ASLAN KADINI NASILDIR?

Onunla birlikte olmak her zaman kolay değildir. Çok fazla bağlılığı her zaman çok fazla beklenti izler ve aşırı derecede bağlı olabilir. Diğer durumlarda, ilgisiz olabilir ve kendine, kariyerine veya hayatındaki diğer insanlara odaklanabilir. Ancak derinden aşık olduğunda, eşine ve ailesine tamamen kendini adayan sıcak dişi bir aslan olur. Ne istediğini bildiğinde, fikrini değiştirmenin bir yolu yoktur. Ona tam olarak inatçı diyemeyiz, daha çok iradeli ve kararlı olduğunu söyleyebiliriz. Birinin kurallarına, düşüncelerine, baskılarına veya ihtiyaçlarına boyun eğmez ve eşinin sorumsuzlukları ve saygısızlığı konusunda çok nadiren toleranslı olur.

ASLAN KADININA GÜVENEBİLİR MİSİNİZ?

Seni sevip sevmediğini çok kolay anlarsın, çünkü hissettirir. Ona tamamen güvenmen için fazla bir şeye ihtiyacın olmayacak çünkü onun büyük, sıcak kalbi sevdiği birini yüzüstü bırakmaz. Öncelik listesinde yeterince yükseğe çıktığınızda, gerçek gece ve gündüz kadar doğal gelecektir. Tüm aslan burcu kadınları bir şeylere ışık tutmak ve onları daha net hale getirmek için bu dünyada olduklarını anlamak önemlidir. Onların kafasını karıştırmak hemen hemen mümkün değildir bu sebeple, ona asla yalan söylemeyin, anladığında çoktan kaybetmiş olursunuz.

ASLAN KADINI İLE FLÖRT ETMEK

Aslan burcu kadını özellikleri arasında en belirgin şey, kendisinin önemli olduğunu hissetmesidir. Çok bakımlı olduğunu söyleyebiliriz, ancak bu gerçekten onun geçmişine ve yetiştirilme şekline bağlı. Parıldamak, kendini yeni partneriyle dünyaya göstermek ister, gizli saklı şeyler aslan kadınına pek uymaz. Dans etmek, içindeki mutluluğu dışa vurmak, gülümsemek ve sadece mutlu olmak ister. İş yerinde ya da başka bir yerde onu yoran ve üzen şeyleri unutması, hayatın neşesini hissetmesi gerekir. Onunla çıkmak zor olabilir çünkü dağları yerinden oynatacak kadar enerjisi vardır, seçtiği kişiden de aynısını bekler ve partnerinin her zaman dış görünüşüne önem vermesini bekler.

ASLAN KADININI ANLAMAK

Sık sık huysuz ve tatminsiz olarak algılanır, ayrıca “fazla açık sözlü” olarak da eleştirilebilir. Bu kadını anlamadaki sorun, ateşli doğasından ve kafasını küçük detaylara yormamasından kaynaklanır. Yani aslında ne söylediğinin ya da yaptığının eleştirilmesi onun için pek de önemli değildir. Aslan burcu bize ışık tutmak için yaratılmıştır ve bu, bize pek de istemediğimiz ve rahatsız olacağımız şeylerle yüzleşmek anlamına geliyorsa, bu iyi bir şey değil mi? Kendiniz için ayağa kalkmaya ve neyin değiştirilmesi gerektiğini size göstermesine izin vermiyorsanız, bu kadınla hiç ilişki içinde olmamalısınız.

ASLAN KADINININ SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ ŞEYLER

Aslan kadını harika bir gülümsemeye, içsel benlik duygusuna, büyük bir kalbe ve her şeyi gerçekleştirme yeteneğine sahip biridir. Derinlerde bir yerde, yapılamayacak hiçbir şey olmadığını anlıyor ve bu, birinin yolunda duran sorunları çözmek için onu motive edebilir ve hatta çözebilir. Ayrıca bazen etrafındaki her şeyi yakmaya hazırmış gibi partnerinin duygularından habersiz olabilir. Yıkıcı olabilir, fikirlerini empoze edebilir ve kendisine ait olmayan kararlar verebilir. Aslan burcu kadını özellikleri arasında özgürlüğüne düşkün olmak ve bununla birlikte çevresine aşırı verici biri olduğunu unutmamalısınız. Aslanı kızdırmadığınız ya da üzmediğiniz sürece her olaya çözüm arayan bir arkadaşınız ya da dostunuz olur.

ASLAN KADINI İÇİN HEDİYE SEÇENEKLERİ

İki ana tip Aslan kadını vardır. Birincisi doğal güzelliğe inanır ve bu tipi tanıyabilirsiniz çünkü asla oje sürmez, makyaj yapmaz, saçlarını boyamazlar ve doğal renklerde giyinirler. İkinci tip, karanlıkta parlıyor gibi görünen kadındır. Parlak, ışıltılı şeyler, bir sürü mücevher ya da takı takabilir ve saçlarını sıradışı bir şekilde sarı veya kızıl renge boyayabilir. Bu dişi aslanlardan her ikisi de değer verilmesinden hoşlanır, bu nedenle hangisi olduğunu değerlendirin ve onun dünyanızın merkezi olduğunu gösterecek şeyler düşünün. Parlayan ve değerli, maddi değeri yüksek şeyler satın almalısınız. Onu tiyatroya götürün, sürpriz doğum günü partisini düzenleyin, etkinliklere katılın, tabi bu gibi yerlerde dış görünüşünüze özen gösterin. Bir kez olsun dünyanın onun etrafında dönmesini sağlayın, o da yarın en kısa sürede bu iyiliğe karşılık verecektir. Aslan burcu kadınına alınabilecek hediyelere buradan ulaşabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!