Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaSinemaKalbinde Sorun Olmayanların İzlemesi Gereken En İyi Cinsellik Ağırlıklı Filmler

Son Yazılar

Kalbinde Sorun Olmayanların İzlemesi Gereken En İyi Cinsellik Ağırlıklı Filmler

Kalbinde sorun olanlar bu cinsel içerikli filmleri izlemesin. İşte libido tavanı yaptıracak cinsellik ağırlıklı filmler ve konuları.

Filmlerin ilgi çeken fragmanlarda bolca kullanılan erotik sahneleri ile cinsellik ağırlıklı filmler listemizi sizlerle paylaşıyoruz. Paylaşacağımız liste kesinlikle porno içermemekte, ama cinsel içerik ağırlıklı bu filmler ailecek izlenmemeli, yalnız kaldığınızda izlemeniz önemle tavsiye edilir ;). İşte erotizm ilişkiye girmek cinsel sevişme sahneleri seksizm örnekleri ile en heyecanlı cinsellik ağırlıklı filmler listemiz karşınızda…

cinsellik ağırlıklı filmler

İnternette film izlemenin keyfine varılacak şu günlerde, bol bol cinsellik ağırlıklı filmler araştırılmaya başlandı. Yetişkinlere yönelik bu filmleri henüz izlemediyseniz bizce tam sırası. İşte gelmiş geçmiş en iyi cinsellik ağırlıklı filmler ve listemiz. Ayrıca unutmadan belirteyim erotizm ilişkiye girmek cinsel sevişme sahneleri seksizm örnekleri ve cinsel gerilim filmleri de bu liste içinde mevcut.

Cinsellik Ağırlıklı Filmler;

Bol bol cinsellik içeren filmlerin listesine geçelim…

27. Grinin Elli Tonu (IMDb: 4,2)

Grinin Elli Tonu Filminin Konusu

Erotizm ilişkiye girmek cinsel sevişme sahneleri seksizm örnekleri arasında bu filmin başrollerinde Dakota Johnson İngiliz edebiyatı okuyan genç kolej öğrencisi Anastasia Steele karakterini canlandırırken Jamie Dornan ise genç iş adamı Christian Grey karakterini canlandırmaktadır. Film Anastasia ve Christian arasındaki sadomazoşist ilişkiyi anlatmaktadır. Cinselliğin hat safhada olduğu filmler arasında puanı düşük olsa da izlenmesi gereken yapımların başında geliyor.


26. Aşk (IMDb: 6,1)

Aşk Filminin Konusu

Cinsellik ağırlıklı filmler arasında senaryosu çok etkileyici bir yapımdır. Murphy, Paris’te yaşayan Amerikalı bir sinema okulu öğrencisidir. İki yıldır çıktığı Electra adında bir Fransız kız arkadaşı vardır. Bir gün, aşk hayatlarına biraz heyecan katmanın bir yolu olarak, Omi adında genç sarışın bir Danimarkalı kızla tanışırlar ve üçlü bir sevgili grubu kurarlar. Ancak daha sonra Murphy, Electra’dan gizli olarak Omi ile birlikte olur ve bunun sonucunda Omi hamile kalır. Bu plansız hamilelik, Murphy ve Electra arasındaki ilişkiyi korkunç bir şekilde sona erdirir ve Murphy’yi Omi ile evlenmeye zorunlu kılar. Bir sabah Electra’nın annesi Nora, Electra’dan haber alıp almadığını sormak için Murphy’yi arar, çünkü üç aydır ondan haber alamaz ve kızının intihar eğilimlerini anlatır. Murphy çok duygusal ve hüzünlü anlar yaşar, Electra ile geçmişte yaşadıkları güzel anları hatırlar. Devamını izlemelisiniz.


25. Mahremiyet (IMDb: 6,1)

Mahremiyet Filminin Konusu

Cinselliğin hat safhada olduğu filmler arasında 2001 yılı yapımı olan filmin orjinal adı Intimacy, Patrice Chéreau yönetmen koltuğunda oturuyor. Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı ödülü kazanmış bir filmdir. Cincellik ve tatmine yönelik olarak başlayan bir ilişkinin, aşka dönüşmesini konu alan cinsellik ağırlıklı filmler arasındadır.


24. Tehlikeli İlişki (IMDb: 6,4)

Tehlikeli İlişki Filminin Konusu

Psikolog Sigmund Freud, Carl Gustav Jung ve Jung’un yasak aşkı Sabina Spielrein arasındaki ilişkiye odaklanıyor. Konusu 1904 yılında geçiyor, psikanalist Carl Jung ile hastası Sabina Spielrein ile olan ilişkisinin gelişimi ve daha sonrasında ise Freud’un da bir şekilde duygularını kontrol edememesi neticesinde, karmaşık bir ilişki ağı oluşuyor.


23. Tutku Suçları (IMDb: 6,4)

Bobby (John Laughlin) gündüzleri bir alet dükkânı sahibi olmak ve geceleri gözetleme işlerini üstlenmek gibi ikili bir hayat sürmektedir. Son görevi beyaz yakalı suçlardan şüphelenilen moda tasarımcısı Joanna (Kathleen Turner) hakkında casusluk yapmaktır. Ancak Bobby, onun hayatının derinliklerine indikçe Joanna’nın gizli faaliyetlerinin fetiş bir fahişe olarak çalışmayı da içerdiğini keşfeder. Joanna’nın ilgisi arttıkça ilişkileri, Joanna’ya karşı takıntısı olan sapkın rahip Shayne’in (Anthony Perkins) varlığıyla karmaşık bir hal alır. Bu film sizi koltuğunuzdan kaldırmayacak açık cinsel içerik barındırıyor.


22. Sadakatsiz (IMDb: 6,7)

Sadakatsiz Filminin Konusu

Cinsellik ağırlıklı filmler arasında ‘Sadakatsiz’ asla liste dışında kalamazdı. Mutlu, ve hayatta hiçbir sorunları olmayan Sumner ailesi mutlu mesut yaşamaktadırlar. Evin annesi Connie Sumner, iş için Newyork’ta bulunduğu bir zamanda ufak bir kaza atlatır. Yere düşen anne Sumner’i ayağa kaldıran genç ve yakışıklı Paul, Connie’nin dizindeki yarayı tedavi etmek amacıyla bu seksi kadını evine davet eder. Aslında biraz çekimser olsa da, genç erkekten etkilenen Connie Sumner, teklifi kabul eder ve işte tam burada film başlar. Aklı çok kolay karışan bu iffetsiz kadın, kendini başka zaman da genç ve yakışıklı Paul’ün evinde bulur. Sonrası malum, yalnız izleyin. Adrian Lyne tarafından yönetilen filmin başrollerinde Diane Lane, Richard Gere ve Olivier Martinez yer alıyor.


21. Peşimdeki Şeytan (IMDb: 6,8)

Peşimdeki Şeytan Konusu

19 yaşında bir genç olan Jay Height (Maika Monroe), tüm yaşıtları gibi eğlenmeye, gezip dolaşmaya ve erkeklere ilgi duymaktadır. Ancak yaşadığı masum gibi görünen cinsel deneyimin ardından tuhaf halüsinasyonlar görmeye ve birileri ya da birşeyler tarafından çok yakından takip ediliyor olduğunu hissetmeye başlar. Jay ve arkadaşları, bu çok yakındaki tehditten kurtulmanın bir yolunu bulmadan huzur bulamayacaklardır.


20. İtiraf 1-2 (IMDb: 6,9)

İtiraf Filminin Konusu

Filmin ingilizce ismi Nymphomaniac ve cinsellik ağırlıklı filmler listesinde bence en sağlamı bu. Kendi kendine teşhis konmuş bir nemfomanyak, erotik deneyimlerini dayaktan sonra onu kurtaran adama anlatır. Nemfomanyak bir kadın olan Joe’yu merkezine alan film, baş karakterinin doğumundan 50 yaşına kadar olan hayatına, özellikle de cinsel serüvenlerine odaklanıyor. Soğuk bir kış gecesi yakışıklı bir bekar olan Seligman, yolda dövülmüş halde Joe’yu bulur. Onu evine getirip, yaralarını sarar. Joe bu adamın evinde dinlenirken kendi hikayesini de anlatmaya başlar…


19. Sekreter (IMDb: 7,0)

Sekreter Filminin Konusu

Zeki ve tilki gibi kurnaz bir kadın olan Lee Holloway yirmili yaşlarındadır. Ruh sağlığı hastanesinde bir müddet geçirdiği tedavi sonrasında Florida şehrine döner. Hukuk firmasında çalışmaya başlar. Şirketin sahibi Bay Grey’e saplantılı bir şekilde aşık olur. Lee Holloway mazoşist duygularını patronuyla yaşamaya başlar.


18. Günahkâr (IMDb: 7,0)

Günahkâr Filminin Konusu

İngilizce ismi “Original Sin” olan Günahkâr filminin yönetmen koltuğunda Michael Cristofer oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Antonio Banderas, Angelina Jolie ve Thomas Jane bulunuyor. Angelina Jolie’nin canlandırdığı gizemli ve fettan bir kadın olan Julia, Antonio Banderas’ın canlandırdığı Luis Vargas isimli genç bir adamın aklını başından alıyor ve onu bir takım pis işlere bulaştırıyor. Luis, artık o kadar kötü işlere bulaşmıştır ki, işin içinden de çıkamaz. Ve olayın asıl bölümü aslında Julia’nın kendisine gerçekte aşık olmadığını anladığı an olacaktır. Artık Luis’in tek hedefi Julia’dan gerçek bir intikam alması olacaktır.


17. Lucia (IMDb: 7,1)

Lucia Filminin Konusu

Lucia, Madrid’de yaşayan ve çalışan bir garsondur. Yazar olan erkek arkadaşı Lorenzo’nun işkenceden ölmesi sebebiyle, Lucia’ya sık sık bahsettiği tenha adaya kaçarak acılarından kurtulacağını düşünür. Orada, kişisel sorunlarından kaçmak için adaya yerleşen Carlos ve Elena ile tanışır. Onlar farkında değillerdir ama üçünün de aslında Lorenzo ile bağlantısı vardır. Elena, Lorenzo ile yıllar önce aynı adada tanışmış ve onunla denizde dolunay ışığında birlikte olmuşlardır. 9 ay sonra Elena, Luna’yı doğurmuştur, ancak Lorenzo’yu bir daha asla bulamamış ve görüşememiştir. Carlos, farkında olmadan Luna’nın ölümüne neden olduktan sonra ortadan kaybolan Belen’nin üvey babasıydı. İki yeni ev arkadaşının geçmişi hakkında daha çok şey duydukça, Lucia’ya Lorenzo’nun yazdığı, depresyonunu başlatan karanlık ve derin geçmişini ve yazdığı kitabını hatırlar. Cinsellik ağırlıklı filmler arıyorsanız, işte Lucia duru güzelliği ile size uygun.


16. Düşler, tutkular ve suçlar (IMDb: 7,2)

Düşler, Tutkular ve Suçlar Filminin Konusu

Filmin orjinal adı The Dreamers‘dır. Paris, baharı 1968. Mayıs ‘devriminde’ öğrencilerin çoğu başı çekerken, bir Fransız şairin ikiz çocukları erkek Theo ve kızı Isabelle, Paris’teki büyük evlerinde güzel bir yaşamın tadını çıkarırlar. Mütevazı, muhafazakar eğitim almış Kaliforniyalı öğrenci Matthew ile tanışırlar ve iyi arkadaş olurlar. Ebeveynleri bir aylığına uzaktayken, yakınlaşırlar… Geçmişlerini ve geleceklerini sorgulayacak üçlü bir ilişki yaşamaya başlarlar.


15. Çekmeceler (IMDb: 7,2)

Çekmeceler Filminin Konusu

Cinsellik ağırlıklı filmler arasında hep yabancı filmler mi olacak? Çekmeceler filmi içinde kalp çarpıntısı yaptıracak erotik sahnelere sahip başarılı bir yapımdır. Filmde, seks bağımlısı olan Deniz’in psikiyatrik analizler ve erotizm dolu hikayesine şahit oluyoruz. Filmde erotizm olsa da aslında salt bu tür sahneler bulunmuyor. Geçmişin psikolojik katmanları “çekmece” olarak ifade edilmiş. Film farklı düşüncelere itecek sizi.


14. Utanç (IMDb: 7,2)

Utanç Filminin Konusu

Brandon, New York’ta yaşayan, 30’lu yaşlarında seks bağımısı bir adamdır. Asi kız kardeşinin evine taşınmasının ardından Brandon’ın dünyası kontrolden çıkar. Kız kardeşi Sissy (Carey Mulligan) ikilinin geçmişten gelen utanç ve acılarla dolu hatıralarını da kendiyle birlikte getirmiştir.


13. Boşluk (IMDb: 7,3)

Boşluk Filminin Konusu

Tamamen başrol oyuncusunun gözünden çekilmiş olan Gaspar Noé’nin Boşluk filmi, Tokyo’nun arka sokaklarının gölgesindeki tehlikeli dünyasında Oscar’ın hayata tutunmasını, ölümünü ve tekrar doğuşunu izleyeceksiniz. Oscar ile kız kardeşi Linda Tokyo şehrine yeni taşınmışlardır. Oscar uyuşturucu satıcısıdır ama büyük işler yapmıyordur, kız kerdeşi Linda ise Tokyo kulüplerinde striptizcilik yapmaktadır. Oscar uyuşturucu konusundan dolayı polis baskınına uğrar ve vurulur. Tam ölecekken, kız kardeşine “onu hiç terk etmemeye” söz vermiş olduğunu hatırlayan ruhu, sözüne sadık kalır ve yaşayanların dünyasından ayrılmayı reddeder. Kentin sokaklarında gezerken gördükleri giderek çarpıklaşmaya, kabusa dönüşmeye başlar. Geçmiş, bugün ve gelecek sanrıların girdabında birbirine karışır.


12. Dönüş Yok (IMDb: 7,4)

Dönüş Yok Filminin Konusu

Irréversible (Dönüş Yok) filminin başrollerinde Monica Bellucci ve Vincent Cassel gibi isimler yer alıyor. Film yoğun şiddet ve tecavüz sahneleri içerdiğinden 16 yaş sınırlaması mevcuttur. Fransız yönetmen Gaspar Noe’nin yazıp yönettiği film yarısında terkedilen tek film olarak Cannes Film Festivali tarihine, geçti. Noe, filmde zamanı geriye akıtarak bir aşk ve intikam öyküsünü tersten anlatıyor.


11. Malena (IMDb: 7,5)

Malena Filminin Konusu

İkinci Dünya Savaşı sürüyor ve ortam karışık… Ergenlik çağının zirvesinde bir çocuk… Ve onun hayatını tamamen değiştirecek çok güzel bir kadın. Ünlü İtalyan yönetmen Tornatore, aslında bu filmde kendi çocukluk yıllarındaki etkilendiği konulara alıntı yapıyor. Savaş sürerken İtalya’nın Sicilya adasında, savaş sırasında dul kalan genç kadın Maléna’nın kasabaya gelmesiyle birlikte ergen gencin fantazi dünyası renk cümbüşüne dönüşüyor. Maléna’dan tek etkilenen o değildir ve bu hassas durum kasaba halkını galeyana getirecek boyutlara doğru tırmanır…


10. Dikkat, Şehvet (IMDb: 7,5)

Dikkat, Şehvet Filminin Konusu

Mr Yee, Şangay’da el üstünde tutulan yetenekli ve ünlü bir politikacıdır ve 2. Dünya Savaşı devam ederken kötü bir süreç yaşamaktadır. Öte yanda duygusal dünyası da buna paralel iniş çıkışlar sergiler. Karısının bir arkadaşı ile aşk yaşamaktadır. Şimdi gerçek bir ruletin oynanma zamanıdır. Cinayet ise aşkı tanımlayacak unsurlardan biri olacaktır. Usta yönetmen Ang Lee imzalıdır film. Ang Lee, Brokeback Dağı ile En İyi Yönetmen Ödülü’nün sahibi olmuştur.


9. Piyanist (IMDb: 7,5)

Piyanist Filminin Konusu

2001 yılında gerçekleştirilen Cannes Film Festival’inde filmin yönetmeni Michael Haneke’ye Büyük Jüri Ödülü, Isabelle Huppert ve Benoit Magimel’e en iyi oyuncu ödüllerini kazandırmıştır. Erika Kohut, Schubert ve Schumann gibi müzisyenlerden ilham alan orta yaşlı piyano öğretmenidir, tek başına olması ve sevgiye aç biri olarak doğan cinsel yönelimlerini dominant bir ebeveynin gölgesinde yaşarken, soğukluğundan etkilenerek kendisine yaklaşan öğrencisi Walter’la sado-mazoşizm bir ilişkiye yelken açar. Dokunamayan, sarılamayan, öpemeyen ve sevemeyen Erika’nın hikayesi bazı psikanalitik kitaplarda borderline vakalarına örnek gösterilirken, Isabelle Huppert’in histerik ve nevrotik devinimleri canlandırmadaki ustalığı seyirciyi dehşete düşürür.


8. Piyano (IMDb: 7,6)

Piyano Filminin Konusu

Orijinal adı The Piano olarak geen film 19. yüzyılın ortalarında geçiyor. Flora adında küçük bir kızı olan Ada, konuşamıyor. Görücü usulü gerçekleşen bir evlilik sonucunda, kızı ve çok sevdiği piyanosuyla birlikte memleketi İskoçya’dan ayrılıyor. Yeni Zelanda’nın Kuzey Adası’ndaki engebeli ormanlarda yaşam, hayal ettiği birşey değildi ve elbette yeni kocası Stewart ile ilişkisi de öyle. Stewart piyanosunu komşusu George’a sattığında çok üzülür. Ada, George’dan kendisine piyano dersleri vererek piyanosunu geri kazanabileceğini öğrenir, ancak buna yalnızca belirli koşullar eklenir. Ada ilk başta George’u küçümser, ancak yavaş yavaş ilişkileri farklı bir şekle dönüşür ve bu onları korkunç bir duruma iter.


7. Ananı Da! (IMDb: 7,6)

Ananı Da! Filminin Konusu

Filmin konusu Mexico City’de başlıyor, Tenoch Iturbide ve Julio Zapata adındaki iki arkadaş, üniversiteden sonra kız arkadaşları ile evlilik öncesinde bir seyahat yapmayı çok isterler. İspanya’dan Meksika’ya yeni taşınan Tenoch’un kuzeni Jano’nun yirmi yaşındaki eşi Luisa Cortés ile tanışırlar. Tenoch ve Julio, Meksika’nın en güzel tenha plajı olan la Boca del Cielo’ya tatile gideceklerini söylerler. Aslında böyle bir plaj yoktur, Luisa’yı etkilemek amacıyla söylenen bir yalandır. İki arkadaşında Luisa’ya aşık olması yol boyunca aralarındaki arkadaşlık ilişkilerinin de iç yüzünü ortaya çıkaracaktır…


6. Mavi En Sıcak Renktir (IMDb: 7,7)

Mavi En Sıcak Renktir Filminin Konusu

Adèle, kendini bir kadın olarak keşfetmeye başlayan bir lise öğrencisidir. Erkeklerle flört eder ama onlardan cinsel olarak tatmin olmaz ve arzuladığı bir kadın arkadaşı tarafından da reddedilir. Daha fazlasını hayal ediyordur. Adèle’nin arkadaşlarının cinselliği nedeniyle reddettiği özgür ruhlu bir kız olan Emma ile tanışır ve çoğu kişi Adèle’i reddetmeye başlar. Emma ile ilişkisi, kendisini açıkça ifade edebileceği tek kişi olduğu için arkadaşlıktan öteye gidiyordur. Adèle ve Emma birlikte sosyal kabulü, cinselliği ve olgunlaşan ilişkilerinin duygusal yelpazesini keşfeder.


5. Mavi Kadife (IMDb: 7,8)

Mavi Kadife Filminin Konusu

Cinsellik ağırlıklı filmler arasında, filmlerin babası olarak David Lynch’ten sıradışı bir yapım. Mavi Kadife, Lynch’e yeni başlayanlar için uygun bir filmdir. Jeffrey Beaumont, evinden uzaktan yaşayan, babasının geçirdiği bir rahatsızlıktan dolayı geri dönen fakat bu dönüş sırasında babasının evinin yakınlarında kesik bir kulak bulmasıyla filmin ana temeli oluşur.

Evinden bir süredir uzak olan Jeffrey Beaumont babasının geçirdiği kalp krizi üzerine geri döndüğünde evinin yakınlarında kesilmiş bir kulak bulur. Olayın araştırılması için görevlendirilen polis memuru Jeffrey, kesik kulak vakasını araştırırken kendini bir anda karmaşık olaylar zincirinin ortasında bulur.


4. Kefaret (IMDb: 7,8)

Kefaret Filminin Konusu

1935 yılının sıcak yaz ayında, 13 yaşındaki Briony Tallis, ablası Cecilia’yı havuza girdiği bir sırada gözetler. Yalnız bu işi yaparken ablası gibi Cambridge’den dönen çocukluk arkadaşı Robbie de Cecilia’yı izlemektedir. Aynı gün daha tamamlanmadan bu üç gencin hayatı çok keskin bir biçimde değişecektir.


3. Ateşli Geceler (IMDb: 7,9)

Ateşli Geceler Filminin Konusu

Eddie Adams berbat bir gece kulübünde çalışmaktadır.… Hayattaki tek gayesi, gönül verdiği oyunculuk alanında kendini geliştirmek ve iyi bir yere gelebilmektir. İlerleyen zamanda işinde iyi bir porno film yönetmesi karşısına çıkar. Eddie Adams, ‘Dirk Diggler’ adını kullanarak porno yıldızı olma yolunda ilerler. Dirk Diggler, porno sektörünün kralı olacaktır.


2. Hizmetçi (IMDb: 8,1)

Hizmetçi Filminin Konusu

Hizmetçi filmi, kiralanan bir hizmetçinin hanımefendisine duyduğu gizli aşkı konu ediyor. Film konusu 1930 yıllarında geçiyor, kendine Kont lakabı taktıran bir dolandırıcı, esrarengiz ve saftirik gibi görünen Japon hanımefendi Hideko’nun tüm mal varlığını ele geçirmek için onu kendisine aşık etmeyi planlar. Sook-hee’yi ise ona yardım etmesi için Leydi’ye hizmetçi olarak kiralar. Ancak bu hizmetçinin her şeyden habersiz hanımefendisine delicesine aşık olması işleri karıştıracaktır…


1. Amerikan Güzeli (IMDb: 8,3)

Amerikan Güzeli Filminin Konusu

Alt tabakaya yakın bir sınıf içinde bulunan Amerikan ailesinin içinde bulunduğu depresif, fakir ve dağılma konuları işleniyor. Ailenin babası olan Lester, yaşadığı hayattan tiksinen, kızı ve karısıyla iletişim kuramadan yaşlanan bir kişidir. Kendini genç hissetmek için farklı yöntemler geliştirir, kızının en yakın arkadaşı güzeller güzeli bir kızla cinsel hayat yaşamaya başlar. Elbete bu durum aile hayatını da etkileyecektir.

İlgili Yazı: Seks ve Ön Sevişme Hakkında Bilinmesi Gereken Şeyler


Cinselliğin hat safhada olduğu filmler ile ilgili yazımı umarım beğenmişsinizdir. Sizlerinde film önerileri varsa, lütfen aşağıda yorumlar bölümünde bizimle paylaşın. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler. 🙂

12 YORUMLAR

  1. Cinsellik ağırlıklı filmler listeniz gayet güzel. Öncelikle bu sayfayı okuyanlar için şöyle bir bilgi vereyim, bu filmler erotik ya da porno görüntüsü yok, sadece konusu içinde cinsellik ağırlıklı, filmlerin senaryosu ve temeli bundan ibaret değil. Bu sebeple izlemeyenlere tavsiye ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!