Perşembe, Mayıs 9, 2024
Ana SayfaOyunHer Yerde Oynayabileceğiniz En İyi İki Kişilik Mobil Oyunlar

Son Yazılar

Her Yerde Oynayabileceğiniz En İyi İki Kişilik Mobil Oyunlar

Aynı telefonda veya ayrı telefonlarda veya internet üzerinden oynayabileceğiniz en iyi iki kişilik mobil oyunlar! İşte 18 cep telefonu oyunu.

Ofiste sıkıldınız mı? Ya da belki tatilde dinlenirken vakit geçirmeye çalışıyorsunuz. Nerede olursanız olun ve ne yapıyor olursanız olun, iki kişilik mobil oyunlar, boş zamanınızı değerlendirmenin en iyi yollarından biridir.

İşte bunu göz önünde bulundurarak, aynı cihazda veya ayrı telefonlarda veya internet üzerinden oynayabileceğiniz en iyi iki kişilik online telefon oyunları:

iki kişilik mobil oyunlar

Aynı Cihazda Oynanabilecek İki Kişilik Mobil Oyunlar

Çevrimiçi oturum açma veya Bluetooth veya yerel bağlantı kurma konusunda endişelenmek istemiyorsanız, bu iki kişilik mobil oyunlar aynı cihazda biriyle oynamanıza izin veriyor…

1
DUAL

Tür: Aksiyon

DUAL, mobil cihazınızdan kontrol edebileceğiniz ve gerçek zamanlı olarak başka bir oyuncuya ateş edebileceğiniz 2 oyunculu gerçek zamanlı bir mobil ateş etme oyunudur. Siz ve bir arkadaşınız, kendi cihazlarından ayrı ayrı oynarken, şirin lazerler ve benzeri şeylerle telefonlarızı gerçek silahlar olarak kullanabilirsiniz..

DUAL, iki kişilik mobil oyunlar arasında en sevdiklerinden biri, gerçek hayatta sıkıldığınızda ve bir arkadaşınızla heyecan verici bir şeyler yapmak istediğinizde kesinlikle oynamanız gereken bir oyun. Test edin ve neden en iyi iki kişilik telefon oyunları listesinde yer aldığını kendiniz görün!

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

2
Fruit Ninja

Tür: Aksiyon

Bölünmüş modlu bir başka klasik olan Fruit Ninja, iki oyunculu bölünmüş ekran moduna sahiptir! Ekranın sadece yarısı ile hem siz hem de arkadaşınız meyve dilimleyecek ve onların ekranın altına düşmesine izin vermemeyi umacaksınız. Bu modda ikinizin de üç canı var ve bu tıpkı normal Fruit Ninja gibi, bu da kombolarla daha fazla puan kazanacağınız ve bombalara dikkat etmeniz gerektiği anlamına geliyor.

Şaşırtıcı gelebilir, ancak Fruit Ninja’ya her daldığınızda (yalnız veya bir arkadaşınızla) her zamanki gibi sanki ilk defa oynuyormuş hissini tadacaksınız. Bu sebeple en iyi iki kişilik mobil oyunlar arasında kolayca en iyi seçimlerimizden biri olarak sıralıyoruz!

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

3
Santorini

Tür: Masa Oyunu

Santorini, rakibiniz aynısını yapmadan önce üçüncü seviyeye bir kule inşa etmeniz ve karakterlerinizden birini kuleye yerleştirmeniz gereken güzel bir dijital masa oyunudur. Her piyon her turda hareket edebilir ve inşa edebilir, ancak inşa etmiş olsanız bile üç katlı kuleler diğer oyuncu tarafından sahip çıkılabilir. Taktik düşünmeniz ve hamlelerinizin rakibinizi zafere götürmediğinden emin olmanız gerekecek.

Masa oyunları, iki kişilik telefon oyunları arasında uzun süredir tercih edilen kategorilerden biridir, ancak bu, zekice uyarlanmış bir tahta oyunundan ziyade gerçek bir strateji oyunu gibi hissettirecek.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

4
Dots and Boxes

Tür: Strateji

Dots and Boxes, geleneksel bir çocukluk kalem-kağıt oyununu telefonunuzla vakit geçirmenin uygun bir yoluna dönüştürür. İki kişi aynı Android veya iOS cihazını kullanarak oyunu oynayabilir.

Bu çevrimdışı işlevsellik, Wi-Fi erişiminiz olmadığında onu kullanışlı hale getirir. Bu basit, ancak rekabetçi ve bağımlılık yapan bir oyun.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

5
Crossy Road

Tür: Arcade

İki kişilik mobil oyunlar arasında bulunan Crossy Road, klasik retro oyun Frogger‘dan ilham almıştır ve aynı sinir bozucu ve bağımlılık yapıcı oyunu eğlenceli bir blok estetiği ile sunar. İki kişilik mod, giriş için bölünmüş ekran formatı kullanarak aynı cihazda oynamanıza izin verir.

Rakibinizle aynı anda rekabet edebilir ve sabote edebilirsiniz. Oyun ayrıca Android TV ile çalışır ve daha büyük bir ekranda oynamanıza izin verir.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

İlgili Yazı: Sevgiliyle Oynanacak Mobil Oyunlar

6
Glow Hockey 2

Tür: Arcade

Eğlenceli bir mobil oyuna dönüşen bir diğer gerçek dünya klasiği, hava hokeyi telefonunuza getiren Glow Hockey 2. Bir akıllı telefon veya tablet ekranı, oyunun fiziksel ölçeğini çok daha küçük hale getirirken, rekabetçi bahisler aynı şekilde hissedilir ve bu da onu iki kişi için harika bir oyun haline getirir.

Oyun basit, ama inanılmaz derecede eğlenceli. Hokey topunu iyi yönetmek için parmağınızı kullanın. Ardından, aynı anda kendi hedefinizi savunurken topu rakibinizin kalesine sokmaya çalışın.

İndirin: Android | iOS (Ücretsiz)

7
Badland

Tür: Macera

Biraz farklı bir şey arıyorsanız, Badland eleştirmenlerin övdüğü harika bir sanat tarzına sahip benzersiz bir oyun. Oyunun amacı, sahnenin sonuna ulaşana kadar blokunuzu engellerin arasından geçirmektir.

İki kişilik mobil oyunlar arasında olan Badland’ın, hem işbirlikçi hem de rekabetçi çok oyunculu modları var. Karakterlerinizi gerçek zamanlı olarak koordine etmenin en iyi yolu olan aynı cihazda oynuyorsunuz.

İndir: Android (Ücretsiz) | iOS (2.99$)

Online Oynanan İki Kişilik Mobil Oyunlar

Online oyun aracılığıyla uzaktan bağlanmak istiyorsanız, hem Android hem de iPhone’lar için akıllı telefonunuzda deneyebileceğiniz çeşitli iki kişilik oyunlar da var…

8
Bowmasters

Tür: Aksiyon/Dövüş

Bowmasters, son derece eğlenceli bir oyun yaratmak için bez bebek fiziğini, büyüleyici bir sanat stilini ve çizgi film şiddetini birleştiriyor. Amaç, rakibinize bir silah fırlatarak onun karakterini ortadan kaldırmaktır.

Silahınızın yörüngesini hesaplamak eğlencenin yarısıdır. Bu arada, diğer yarısı hedefi indiriyor ve arkadaşınızın yok olmasını izliyorsunuz.

Oyunun PvP modlarının kilidini açmadan önce alıştırmaları ve birkaç maçı tamamlamanız gerekecek. Bundan sonra, iki oyuncu aynı cihazda veya online olarak rekabet edebilir.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

9
Words With Friends 2

Tür: Kelime Oyunu

Scrabble’dan ilham alan ve iki kişilik mobil oyunlar arasında olan Words With Friends oyununun başarısının ardından Zynga, Words With Friends 2’nin güncellenmiş bir sürümünü piyasaya sürdü. Klasik masa oyunlarına benzeyen iki oyunculu Android oyunları herkesin bildiği gibi popüler, siz daha oynamadınız mı?

Rastgele rakipler veya arkadaşlarınızla online olarak oynayabilirsiniz. Oyunun bir diğer avantajı da, kesintiye uğrarsanız sıranıza daha sonra devam edebilmenizdir.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

10
Clash Royale

Tür: Kart/Strateji

Clash Royale, Clash of Clans’ın yaratıcıları tarafından geliştirilmiş ve bir savaş kartı ile kule savunma oyununun bir karışımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Rakipler, rakiplerinizin kulelerini sizin kulenizi yok etmek amacıyla, saldırılar düzenlerler.

Bir arkadaşınıza karşı oynamadan önce alıştırmaları bitirmeniz gerekecek. Bu modun kilidini açtıktan sonra, arkadaşınızı eklemeniz ve bir maç başlatmanız yeterlidir.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

11
Battlelands Royale

Tür: Savaş/Silah

Battlelands Royale, Fortnite ve PUBG’ye benzer bir battle royale oyunudur, ancak çok fazla strateji veya üst düzey bir cihaz gerektirmez. İkili ve takım modlarında oyun aracılığıyla online olarak takım oluşturabileceğiniz ve bir arkadaşınızla kısa oyunlar da oynayabilirsiniz.

Kontroller basit ve oyunlar kısa, bu da onu iki oyuncu için hızlı bir zaman kaybı olarak mükemmel kılıyor.

İndirin: Android | iOS (Ücretsiz)

12
Uno

Tür: Kart

Uno mobil oyunundaki maçlarda genellikle dört oyuncu bulunurken, bir arkadaşınızla takım oluşturarak rakiplere karşı oynamanıza izin veren bir 2v2 modu vardır.

Önce herkese açık bir eşleşmeyi tamamlayarak bu modun kilidini açmanız gerekir. Ancak bunu yaptıktan sonra, diğerlerine karşı savaşmak için arkadaşlarınızı sizinle ortak olmaya davet edebilirsiniz.

İlgili Yazı: UNO Oyunu Nasıl Oynanır?

Ayrıca katılmaya davet ettiğiniz kişilerle oynamak için kullanabileceğiniz bir Oda Modu da vardır.

İndirin: Android | iOS (Ücretsiz)

13
Boggle With Friends

Tür: Kelime Oyunu

Boggle, Zynga’nın bir mobil başarıya dönüştürdüğü bir diğer geleneksel kelime oyunudur. Boggle With Friends’te amaç, rastgele oluşturulmuş bir dizi harften mümkün olduğunca çok kelime türetmektir.

Ancak, yalnızca birbirine bitişik harfleri (dikey, yatay veya çapraz olarak) bağlayabilirsiniz. Süre dolmadan rakibinizden daha fazla puana ulaşırsanız kazanırsınız.

Her tur zamanlanmış olsa da, zamanlayıcı yalnızca siz sıranıza başladığınızda başlar. Bu, boş zamanınız olduğunda oyunu oynayabileceğiniz anlamına gelir.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

14
Golf Battle

Tür: Spor

Golf Battle, akıllı telefonunuzda arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak 1v1 maçları oynamanıza izin verir, ancak altı kişiye kadar maç yapabilirsiniz.

Bununla birlikte, oyun için çok şey var – kısa meydan okuma maçları ve maçlarla bol miktarda eğlence sağlıyor. Ayrıca çok fazla konsantrasyon gerektirmez.

Arkadaşlarınız müsait değilse, oyunun varsayılan çok oyunculu modu olan genel maçlara da katılabilirsiniz.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

Wi-Fi veya Bluetooth Üzerinden Oynanan İki Kişilik Mobil Oyunlar

Bu oyunlar biraz daha nadir olsa da, Wi-Fi ve hatta Bluetooth kullanarak rakibinize bağlanmanıza izin veren bazı iki oyunculu oyunları da deneyebilirsiniz.

İşte kontrol etmeniz gereken birkaç oyun…

15
Sea Battle 2

Tür: Strateji

Sea Battle 2, ilginç bir kalem ve kağıt estetiğine sahip, Battleship’ten ilham alan bir oyundur. Aynı cihazda bir arkadaşınızla oynayabilir, Bluetooth aracılığıyla bağlanabilir, oyun daveti gönderebilir veya çevrimiçi katılabilirsiniz.

Gizlilik, oyunun önemli bir unsuru olduğundan, oyunu aynı ekranda oynamamak daha iyidir — ancak böyle bir seçenek de mevcut.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

16
Soul Knight

Tür: Strateji

Soul Knight, Enter the Gungeon gibi oyunları anımsatan inanılmaz eğlenceli bir alan tarama oyunudur. Basit kontrolleri ve tekrarlayan döngüsü göz önüne alındığında, mobil cihazlarda bu tip iki kişilik oyunlar mükemmel bir seçenek olur.

Aynı Wi-Fi ağına bağlanarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyun, ağınıza bağlı birinin bir maça ev sahipliği yapıp yapmadığını otomatik olarak algılar.

İndirin: Android | iOS (Ücretsiz)

17
Terraria

Tür: Sandbox

Bu oyunların çoğu kısa süreli karşılaşmalar için tasarlanmış olsa da Terraria saatlerce oynayabileceğiniz iki kişilik mobil oyunlar arasındaki yerini alıyor. Popüler PC oyununun mobil bağlantı noktasıdır ve yerel Wi-Fi kullanarak veya PC tarafından barındırılan özel bir mobil sunucuya bağlanarak arkadaşlarınızla oynamanıza olanak tanır.

İki oyuncunun birlikte bir mobil oyunun keyfini çıkarması için ucuz bir yol ve fiyat etiketine değecek bir deneyim sunuyor.

İndir: Android | iOS (4.99$)

18
Tank Stars

Tür: Taktik

Tank Stars, Bowmasters’a çok benzer bir grafik stili olan Worms’tan ilham alan bir taktik oyunudur. Hedeflemenin hassas unsuruyla birleşen tank ve silah çeşitliliği, oyunu arkadaşlarınıza meydan okumak için tatmin edici bir yol haline getiriyor.

Aynı cihazda veya aynı Wi-Fi ağı üzerinden bağlanarak oynayabilirsiniz.

İndir: Android | iOS (Ücretsiz)

İki Kişilik Mobil Oyunlar Eğlencelidir

Mobil oyunlar bir zamanlar aşırı basit ve tekrarlayıcı olarak görülürken, evrim geçirerek devasa bir fenomen haline geldiler.

Bu oyunlar, mobil oyunları tek başına bir deneyimden, bir arkadaşınızla keyfini çıkarabileceğiniz bir deneyime dönüştürüyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Diğer oyun haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!