Pazartesi, Nisan 15, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Sinsi Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Sinsi Burçlar

Bazıları yüze güler, arkadan iş çevirir, sebebi astroloji olabilir. Yazımızda en sinsi, kurnaz, samimiyetsiz burçlar hangileri paylaşıyoruz.

Hepimizin biraz gizemli olduğu zamanlar vardır: Biriyle yeni tanıştığımızda tüm duygularımızı bazen olduğu gibi gösteremeyiz. Ya da belki de duygularımızı gizlemek için bazen yalan söyleyip ve hatta rol yapıyor bile olabiliriz. Çoğu zaman ise bir sürpriz için kurnazca davranış hiçbir şeyi çaktırmıyoruzdur. Neyse ki, ara sıra yapılan bu eylemler bizi sinsi olarak tanımlamıyor. Bununla birlikte, bazı insanların yılanlardan daha sinsi ve samimiyetsiz olduğu ve bunun astrolojiyle bir ilgisi olabileceğini belirtiyor. İşte bu yazımızda sizlerle en sinsi, kurnaz, samimiyetsiz burçlar hangileridir paylaşacağız. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda paylaşın!

Kova

En sinsi burçlar arasında altıncı sırada bulunan Kova, astrolojinin en zeki burçlarından biri olarak bilinir ve yenilik, yaratıcılık ve insani çabalar açısından eşsizdir. Ama bütün bir olumlu özellikleri yanında bunlar, onların kurnaz oldukları gerçeğini değiştirmiyor. Astrolog Honigman, Kova’nın – tüm hava burçları gibi – çok fazla düşündüğünü ve herhangi bir eylemde bulunmadan çok önce kafasında kararlar aldığını belirtiyor. Örneğin, “sevgililerinden aylar önce ayrılacaklarını biliyorlar ve ilk sorun belirtisinde ayrılmaya karar veriyorlar fakat doğru zamanı bekliyorlar” diyor. “Bütün bu bilgilere sahip olmak, ancak koşulların mükemmel olmasını beklemek, bazen sinsi olmak anlamına gelir.” Bir Kova ile yakınsanız, sizden en azından birkaç sır sakladıklarını varsayabilirsiniz – hatta hayatınızı etkileyebilecek olanlar bile.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE PARAYLA ARASI EN KÖTÜ OLAN BURÇLAR

Yengeç

Besleyici ve hassas oldukları bilindiğinden, Yengeçlerin en sinsi burçlar arasında olması sizi şaşırtmış olabilir. Ve eğer bu güne kadar böyle düşündüysen, fena yanılmışsın diyebilirim. Astrolog Crescent’in dediği gibi, “Yengeç ay tarafından yönetilir – ve ayın karanlık yüzünde olduğu gibi kurnaz ve sinsi planlarını genellikle en yakınlarından bile gizleyebilirler.” Bir Yengeç’in sinsiliğinin benzersiz yanı, bu konuda oldukça açık olmalarıdır. Crescent, “Dostlarını yakın, düşmanlarını daha yakın tut” sözüne gerçekten inanıyorlar” diyor. Bir Yengeç sizden hoşlanmasa bile, bir iyiliğe ihtiyaç duymaları durumunda çatışmadan kaçınmak veya iyi tarafınızda kalmak için dostça bir cephe oluşturabilirler. Neyse ki, hayatınızdaki Yengeçlerin kötü niyetle hareket etmesi konusunda endişelenmenize gerek yok; çoğunlukla, onların sinsilikleri iyi huyludur ve genellikle çıkarcılık tarafındadır.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN GERGİN BURÇLAR

Terazi

Aşk ve uyumun gezegeni Venüs tarafından yönetilen Teraziler, kurnaz iletişimciler olma becerisine sahiptir. Ne yazık ki, bazen gizli bir amaçları da vardır. Astrolog Alta, “Asıl görevleri savaşan tarafları uzlaştırmak ve çevrelerindeki dünyaya barışı getirmek olsa da, bu yetenekleri kötülük için kullanabilir ve mükemmel entrikacılar olabilirler” diyor. “Bir kelime burada, başka bir kelime orada ve işte, en iyi arkadaşlar düşman olur.” Ancak Terazi arkadaşınızın düzenli olarak sinsi davranışlarda bulunmasını beklemeyin. Birincisi, sadece yüzleşmeyi veya dramayı sevmiyorlar. Ayrıca çoğu durumu plansız bir şekilde halledebilecekler. Astrolog Gordon, “Terazi, bir taktik olarak sinsiliğe ihtiyaç duymamak için yeterli insan becerisine sahip” diyor.

BENZER İÇERİK: KARAR VERMELERİ UZUN ZAMAN ALAN BURÇLAR

Balık

Bu duygusal, yaratıcı ve çekici burcun bir de karanlık tarafı var. Astrologu Castiglione, “Onlardan şüphe ederseniz, balıklar sizi aydınlatacak” diyor. “Tehlikelidirler çünkü kendilerine yalan söylemeyi de başarırlar, öyle ki en başta yanlış bir şey yapmadıklarına gerçekten inanırlar.” Neden? Niye? En sinsi burçlar arasında listelenen bu burç, potansiyel, aldatma, hayal kırıklığı ve propaganda gezegeni Neptün tarafından yönetiliyor. Bu nedenle, onları yalan ağlarına dolayarak başkalarına zarar verdiklerini fark etmeseler de, masum insanların yanması oldukça olasıdır. Sinsi bir Balık ile uğraşırken, içgüdülerinize güvenin. Size yanlış bir şey beslediklerini düşünüyorsanız, muhtemelen haklısınız.

BENZER İÇERİK: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ HUYLU BURÇ

İkizler

Oyunculuk, merak ve esneklik ile karakterize edilen ikizlerin burcu, zorunluluktan dolayı kurnazca hareket eder. Honigman, “Birbirinden hoşlanmayan iki arkadaş grubu, iki favori teyzesi ve büyük olasılıkla iki ayrı eşleri olacak” diyor. Bu da onları en sinsi ve kurnaz burçlar arasına sokuyor. “Yani, biraz sinsice dolaşmak zorundalar, yoksa çok fazla insan üzülür.” Neyse ki, bu burç doğuştan kinci veya kötü huylu değildir (pekala, yalan söyleme olasılıklarının oldukça yüksek olduğunu saymazsanız). Bunun yerine, sadece üstesinden gelmeleri gereken beyaz yalanları söylerler. Astrolog Metcalf, “İletişim gezegeni Merkür tarafından yönetiliyorlar, ikna yeteneğine sahipler ve herkesin inanacağı bir hikaye yaratabilirler” diyor. Onlarla etkileşim kurduğunuzda, özellikle de onların yakın arkadaşı veya eşiyseniz, tetikte kalmak isteyeceksiniz.

BENZER İÇERİK: İKİZLER ERKEĞİ VE KADINININ 15 OLUMSUZ ÖZELLİĞİ

Akrep

En sinsi burçlar arasında birinci sırada akrebin bulunması hiç de şaşırtıcı değil, değil mi? Bir Akrep ile uğraşırken hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Crescent, “Akrep, aksiyon gezegeni Mars tarafından yönetiliyor, ancak bu daha pasif bir şekilde ortaya çıkıyor” diyor. “Akrepler en iyi perde arkasında çalışır – onlar sessizlik içinde hareket etmenin somutlaşmışlarıdır.” Aynı zamanda, Akrepler koruyucu, ölçülü ve başkalarına karşı güvensizdir. Gordon, “Bu onlara hayatta bir araç olarak sinsiliğin gerekli olduğunu hissettiriyor” diyor. Ayrıca kolayca sinirlenirler ve düzenli olarak intikam almak için fırsat ararlar. Bir Akrep intikam almak için dışarı çıktığında, onları hiçbir şey durduramaz. Astrolog Berry, “Onlar, önlerine çıkan her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek güce ve azimlere sahipler” diyor. “Bu birinin arkasından bir şeyler yapmayı içeriyorsa, hiç tahmin etmeyeceğiniz kadar sinsi olabilirler.” Son olarak, sır saklamakta ve dedikodu yaymakta ustadırlar. İpucumuz mu? Bir Akrep’in sevmediği ya da intikam almak isteyeceği tarafta olmayın!

BENZER İÇERİK: HAYATIN VE İNSANLARIN İYİ YÖNLERİNİ GÖRMEYİ SEVEN EN İYİMSER BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!