Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaDiziNetflix Platformunda İzleyebileceğiniz +18 Diziler

Son Yazılar

Netflix Platformunda İzleyebileceğiniz +18 Diziler

Bol sevişme sahneli diziler arıyorsanız işte Netflix platformunda yayınlanan 18 diziler listesi hazırladık, işte elite tarzı diziler.

Netflix, ilk programı ‘House of Cards’ lansmanından bu yana bazı diziler erotizm sınırlarını zorlamaya başladı. O zamandan beri, dünya çapında çok şey değişti, ancak geriye kalan, bugün televizyonun yüzü haline gelen bol sevişme sahneli diziler yerini aldı. Netflix 18 diziler yayınlayarak aslında büyük risk aldı, fakat aslında büyük bir izleyici potansiyeli olduğunu da keşfetti. Ayrıca, pornoya asla girmemekle birlikte, şehvetli ve heyecan verici olan cinsel içerik söz konusu olduğunda oldukça özgür ruhlular. İşte Netflix platformunda şu anda izleyebileceğiniz + 18 diziler listesi.

Netflix 18 Diziler Listesi (2006-2024)

Bazı dizilere ülkemizden ulaşmak mümkün değil, bu sebeple Netflix Amerika İzlemek İçin Çalışan En İyi 7 VPN Uygulaması yazımıza gözatmanızı öneririz.

Grey’s Anatomy (2006 –)

Netflix 18 diziler arasında yer alan ‘Grey’s Anatomy’ için detaylı bir tanıtıma gerek yok aslında. Seattle Grace Hastanesi doktorlarının kişisel ve profesyonel yaşamlarını konu alan bu dizi, dünya çapında oldukça iyi biliniyor. Hafif komedi ve romantizmi yoğun, dramatik durumlarla dengelemenin yanı sıra, ‘Grey’s Anatomy’ unutulmaz performanslar sunan büyük, muhteşem bir oyuncu kadrosuna sahip. Karakterleri ilginç ve karmaşıktır. Bol sevişme sahneli diziler arıyorsanız, bununla iyi zaman geçirebilirsiniz.

Benzer Yazı: Friends Dizisinin Tüm Bölümlerini İngilizce Altyazılı Nereden İzleyebilirim?

How To Get Away With Murder (2014 –)

Bu dizide başarılı oyuncu Viola Davis bulunuyor. Netflix 18 diziler arasında bulunan dizide, bir üniversitede hukuk eğitimi veren bir ceza avukatı olan Annalise Keating’in karakterine hayat veriyor. Hukuk firmasında stajyer olarak çalışan gelecek vadeden beş öğrenciyi kanatları altına alan avukat dizinin ana konusu. Keating, müvekkillerinin cinayet kadar ciddi suçlardan kurtulmalarına yardımcı olduğunda işe yarayan birçok kirli numaraya sahiptir. Bazen olayı mağdurun kendisine çevirir. Bol sevişme sahneli diziler arasında olan How To Get Away With Murder, profesör ve öğrencilerin cömertçe katıldığı cinsel eylemlerden sahneler de sunuyor. Seks sahneleri o kadar çok hareketle dolu ki, Davis bunlardan birini Billy Brown’la yaparken sırtını ciddi şekilde yaralamış.

İlgili Yazı: Seks ve Ön Sevişme Hakkında Bilinmesi Gereken Şeyler

House of Cards (2013 – 2018)

House of Cards, televizyon tarihinin en iyi siyasi gerilim filmlerinden biridir ve ayrıca elbette Netflix 18 dizileri arasında da bulunuyor. Dizi 1990 İngiliz versiyonunun yeniden çekilmiş hali, ancak Netflix bu diziyi daha Amerikalı yapmak için bazı şekillerde değiştirdi. Francis (Frank) Underwood, alabildiğine acımasız bir politikacıdır. Ve seçilen Başkan Walker, kendisine Dışişleri Bakanı pozisyonunu vermeyi reddettiğinde, Underwood, Walker’ı ve yakın arkadaşlarını dizlerinin üzerine çöktürme görevine başlar. Bol sevişme sahneli diziler arasında olan ve Kevin Spacey ve Robin Wright’ın oynadığı dizide seks sahneleri bolca var. Underwood ve muhabir Zoe Barnes (Kate Mara) arasındaki ilişki gün geçtikçe daha da hararetli bir hal alır. Dizide aynı zamanda eşcinsel ilişkileri, grup ve daha pek çok 18 sahneler mevcut.

Shameless (2011 –)

Netflix 18 diziler arasında adı geçen ‘Shameless’ aynı adlı bir İngiliz dizisinden uyarlanmıştır. Gallagher’lar altı çocuklu, dalgın bir anne ve alkolik bir babadan oluşan fakir bir İrlandalı Amerikan ailesidir. En büyüğü olan Fiona Gallagher, birçok erkek ve kız kardeşine elinden geldiğince bakmaktadır. Her bölümde, Gallagher altılıdan birinin veya daha fazlasının içine düştüğü çılgın, dramatik bir durum izleyicilerle buluşuyor. Tüm oyuncu kadrosunun performansları olağanüstü. Bunun yanı sıra senaryo, komedi ve drama arasında mükemmel bir dengeye sahip. Sekiz sezonda karakterler (ve ayrıca oyuncular) büyür ve muazzam zorluklarla karşı karşıya kalır. Bol sevişme sahneli diziler arasında olan Shameless, Fiona’nın tutkulu seks sahneleri ile diziyi renklendiriyor. Dizi, oyunculuk, kara komedi ve mavi yakalı ailelerin tasviriyle büyük beğeni topladı. Çoğu eleştirmen diziye oldukça yüksek puan verdi ve mutlaka izlenmesi gerektiğini söyledi.

Luke Cage (2016 – 2018)

‘Luke Cage’, ‘Daredevil’ ve ‘Jessica Jones’tan sonra Netflix’te yayınlanan üçüncü Marvel dizisiydi. Netflix 18 diziler arasında bulunan Luke Cage, New York’taki Harlem bölgesinde bir süper kahramanın hikayesini anlatıyor. Cage, fiziksel acıya karşı dayanıklı bir adamdır. Kurşun geçirmez bir cilde ve bir canavar kamyonun gücüne sahip. Mike Colter, New York’ta yeni bir hayat kurmaya çalışan ve şehirdeki suç ve yolsuzluk seviyesini düşürmeye çalışan insanüstü yeteneklere sahip bir adam olan Cage rolünü oynuyor. Cage, aynı anda çok sayıda insanla dövüşmekte olduğu kadar yatakta da iyidir. Bol sevişme sahneli diziler listesinde sizi daha fazlası için bağımlı kılacak bazı gerçek, şehvetli sahneler var.

Easy (2016 – )

Netflix 18 diziler arasında en fazla konuşulan yapım ‘Easy’, Chicago’da aşk, teknoloji ve kültürün modern labirentinde debelenen iç içe geçmiş bir arkadaş grubunu izleyici ile buluşturuyor. Hikayeler bir şekilde bağlantılı olmasına rağmen, bölümlerin çoğu kısa bir film olarak izlenebilir. Dave Franco, Orlando Bloom, Kate Micucci ve Kiersey Clemons, oyuncu kadrosunda yer alan oyunculardan bazıları. Genel olarak, insanlar ve ilişkiler hakkında güçlü bir yetişkin dizisidir.

Elite (2018 –)

Bu diziden sonra insanlar ‘Netflix elite tarzı diziler’ araştırmasını sıkça yaptılar. İşte Netflix 18 diziler arasında göz dolduran yapımlardan birisi. ‘Elite’, Netflix’te yayınlandıktan sonra oldukça popüler hale gelen bir İspanyol dizisidir. Dizi, burs aldıktan sonra İspanya’nın en seçkin özel okuluna giden üç arkadaşın etrafında dönüyor. Dizi eğlencelidir ve birlikte yaşayan ve okuyan lise öğrencileriyle ilgilidir. Doğal olarak, sınıf öğrencileri arasında hem hetero hem de eşcinsel birçok kişi var. Ana hikayeye paralel ilerleyen bir cinayet gizemi de var. Dizi, izleyicilerinden karışık tepkiler aldı, ancak bazı eleştirmenler, ortaya koyduğu şeyi sağladığı gerçeğine dikkat çekti ve bu kesinlikle harika bir şey. Bu yüzden gençlik dizilerini izlemeyi seven tüm izleyiciler, bu kesinlikle izlenmesi gereken bir yapım. Bol sevişme sahneli diziler arasında ilk ayda yaklaşık 20 milyon görüntüleme aldı.

GLOW (2017 – )

‘GLOW’ (Gorgeous Ladies of Wrestling), şov dünyasında başarılı olmaya çalışan bir grup kadının hayatını konu alıyor. Bu orijinal Netflix yapımı, 80’lerdeki kadın güreş ligine dayanmaktadır. Alison Brie, yeteneğini gösterebileceği bir rol arayan umutsuz bir aktrisi oynuyor. Ancak, uzun süredir iş bulamıyor. Neredeyse tamamı kadınlardan oluşan oyuncu kadrosu size ‘Orange is the New Black’i hatırlatacak. Halihazırda ikinci sezonu için yenilenen ‘GLOW’, Netflix 18 diziler arasında popüler bir yapım.

Jessica Jones (2015 – 2018)

Başrolünde Krysten Ritter’ın yer aldığı ‘Jessica Jones’, özel dedektiflik yaparak hayatını sürdüren eski bir süper kahramanın hikayesidir. İşinde harika ama tam bir alkolik. Jessica’nın Patty dışında arkadaşı yok. Anne ve babası bir trafik kazasında öldükten sonra Jessica, Patty ve annesiyle birlikte yaşamaya başlar. Luke Cage de dizide yer aldı. Dizinin iki süper kahramanı arasında geçen cinsellik ağırlıklı sahneler de var. Dünyayı kurtardıktan sonra biraz stres atmaları gerekiyor. ‘Jessica Jones’ hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden olumlu puanlar aldı. Dedektif hikayelerinin ve çizgi roman karakterlerinin hayranları bu diziye bayılacak. Netflix 18 diziler arasında bulunan yapımın övgüye değer olan başarısı, yapımcıların mümkün olduğunca gerçekçi ve cesur bir süper kahraman hikayesi yapmaya çalışmasıdır.

The Borgias (2011 – 2013)

Orta çağların kraliyet aileleri, asırlık saraylarında erotizm ağırlıklı bir hayat yaşıyorlar. “The Tudors” ve “The Borgias” gibi dizilerin bizi inandıracağı şey budur. Netflix 18 diziler arasında bulunan yapım, Roma Katolik kilisesinde iktidara gelen Borgia ailesini izleyicilerle buluşturuyor. Rodrigo Borgia, Papa Alexander VI olarak konumunu güvence altına almak için oğlunun yardımıyla rüşveti kullanıyor. Ancak, Kardinaller Koleji’nde kendisine karşı komplo kurmaya başlayan bazı düşmanlar kazanıyor. ‘Borgias’ sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip ve son derece iyi tempolu bir dizi.

What/If (2019)

Mike Kelley tarafından yaratılanve Netflix 18 diziler arasına giren ‘What/If’, saygın insanlar kabul edilemez şeylere giriştiğinde ortaya çıkan etkileri araştıran bir gerilim filmi. Bu tür eylemlerin ahlaki yansımalarını ele alıyor ve tüm bir yaşamın kaderini değiştirme potansiyeline sahip kararlara odaklanıyor. Rene Zellweger, Lisa’nın kocası Sean’ın (Blake Jenner) cinsel ilişki karşılığında genç araştırma bilimcisi Lisa Donovan (Jane Levy) tarafından tıbbi bir iş girişimine 80 milyon dolar yatırım yapan acımasız bir risk sermayedarı olan Anne Montgomery’yi oynuyor. Başlıktan da anlaşılacağı gibi ‘What/If’, görünen bir düşüş karşısında olasılıkları ve bunların sonuçlarını araştırıyor. Şirketini kurtarmak için Lisa, Anne’nin teklifini kabul eder, ancak kocasının sonunu görünce Anne’nin bonkörlüğünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaktan başka seçeneği kalmaz. Zellweger’in şatafatlı ama leziz performansıyla dolu ‘What/If’, seksiliğini tehlikeli bir zenginlik görünümünde kuran bir dizi.

Gypsy (2017 – )

Mükemmel oyunculuğu ile Naomi Watts’ın başrol oynadığı Netflix 18 diziler arasında olan ‘Gypsy’, Lisa Rubin tarafından yaratılmış bir psikolojik gerilimdir. ‘Gypsy’, hastasının hayatına mütevazi bir şekilde giren psikolog Jean Holloway’i izleyicilerle buluşturan kadın odaklı bir hikaye. Jean’in hastası aracılığıyla tanıdığı Sidney’le birlikte olma arzusu başlar. ‘Gypsy’ izleyicileri doğru şekilde cevaplanmayan birçok derin soruyla baş başa bırakıyor. Yine de, Jean’in verilenden daha fazlasını elde etme arzusuyla mümkün kıldığı bir keşif olan cinsel özgürleşme sürecinden geçen bir yapım.

Outlander (2014 – )

Diana Gabaldon’ın aynı adlı romanından uyarlanan tarihi bir drama olan Outlander, bizi II. Dünya Savaşı’nda görev yapmış bir hemşire olan Claire Randall’ın (Caitriona Balfe) yolculuğuna çıkarıyor. Claire, 1743’te İskoçya’ya taşınır ve burada kendini Jacobite ayaklanmasının sancıları arasında bulur. Claire, romantik bir ilişki yaşamaya başladığı Jamie Fraser (Sam Heughan) adında bir Highland savaşçısıyla tanışır. Netflix 18 diziler arasında olan seri, eleştirmenler ve izleyiciler tarafından çok beğenildi. Dizi, şehvetli seks sahnelerinde kadın bakışını kabul ettiği için özellikle beğenildi. Claire ve Jamie’nin destansı romantizmi, birbirini izleyen sezonlar boyunca gelişti ve bol sevişme sahneli diziler arasında geniş bir kabul gördü.

Valeria (2020 – )

Görkemli bir seks komedisi olan ve Netflix 18 diziler arasında gösterilen ‘Valeria’, María López tarafından Elísabet Benavent’in ‘En Los Zapatos de Valeria’ adlı roman serisine dayalı olarak geliştirilen bir İspanyol dizisidir. Evli yazar Valeria (Diana Gomez), evliliğinde ve yazılarında bir şeylerin eksik olduğunu hissettiği için hayatının gidişatından memnun değildir. İçeriye, Valeria’nın gözle görülür bir şekilde âşık olduğu, çekici ve yakışıklı bir genç olan Victor gelir. Victor’la birlikte olma arzusuyla birlikte evliliğini sürdürmekte zorlanır. Dizi, Valeria’nın yanı sıra üç arkadaşı Lola, Carmen ve Nerea’nın cinsel yaşamını da ele alıyor. Seks sahneleri en azından şehvetli – teşhircilikten tutkulu ve korkusuz sevişmeye kadar uzanan geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Diz, fiziksel arzuların keşfedilmesiyle ilgili olduğu kadar, seks mekaniğiyle de ilgilidir.

Dark Desire (2020 – )

Netflix 18 dizileri arasında oldukça başarılı olan Meksika yapımı bir gerilim dizisi olan ‘Dark Desire’, Leo ile evli ve genç bir kızı olan baş karakteri Alma’nın erotik maceralarını izleyicilerle buluşturuyor. Alma, Leo’nun sekreteriyle ilişkisi olduğundan şüphelenir ve bu gerçeği arkadaşı Brenda’ya açar. Brenda, Alma’yı Leo’dan intikam alması için aynı şeyi yapmasını önerir. Alma, arkadaşının fikrine ve kendi arzularına teslim olur ve bir gece kulübünde tanıştığı Dario adında genç bir adamla seks yapar. Leo’nun onu aldatmadığı ortaya çıkar, ancak Alma’nın şehvetinden ve arzularından geri adım atması için artık çok geçtir. Seks sahneleri şehvetli ve tutkulu. Cömert erotik öğeler içeren bir gerilim filmini seviyorsanız, ‘Dark Desire’ mutlaka izlemelisiniz.

Too Hot To Handle (2020 – )

Bir realite televizyon programı olan “Too Hot to Handle”, yarışmacıların Lana adlı sanal bir sunucu tarafından yönlendirildiği bir flört oyunudur. Yarışmacıların birbirleriyle cinsel ilişkiye girmelerine izin verilmez ve fiziksel arzularını yerine getirmeleri de istenir. Hedonizmin norm olduğu bir durumda platonik bir ilişki sürdürmek zorunda oldukları için arayışları onlar için zorlaşıyor. Gerçekleştirilen her cinsel eylemde, 100.000$’lık ödül parasının bir kısmı kesilir. Ceza, cinsel eylemin niteliğine bağlıdır. Netflix 18 diziler arasında, kendini şehvetli ilan eden bir grup insan arasında bekarlığı dayatan ilginç bir önermeye sahip.

Bridgerton (2020 – )

‘Bridgerton’, İngiliz toplumunun üst kademelerinde gezinen ilgi çekici bir dramadır. 1800’lerin başında geçen dizi, Bridgerton ailesini ve üyelerinin aşk hikayelerini izleyicilerle buluşturuyor. Julia Quinn’in tarihi kurgu roman serisine dayanan ve Netflix 18 diziler arasında gösterilen ‘Bridgerton’, erotik bir görsel güzellikte tasvir edilen romantik ilişkileri konu alıyor. Fısıltılardan, dedikodulardan, kavgalardan ve ateşli seks sahnelerinden payını alıyor. Dizi, kadınların heteroseksüel fantezilerine odaklanan Bridgerton aile üyelerinin ilişkileri üzerine kuruludur. Güzel ve çekici karakterleriyle dönem romantizminin derinliklerine inen bu dizi, izleyiciler için son derece keyifli bir seyir olacak.

Orange Is The New Black (2013 –)

Netflix 18 diziler arasında gösterilen ve ilk orijinal Netflix dizilerinden biri olan OITNB, kesinlikle televizyonun sınırlarını şiddetle zorlayan bir dizi. Dizinin ilginç karakterleri ve daha da ilginç bir temeli var. Erkek arkadaşına uyuşturucu parası aklama konusunda yardım ettiği için hapiste zaman geçiren Piper Kerman adlı bir kadının yaşadıklarını konu alıyor. Dizi, onun bir kadın hapishanesinde yaşadıklarına dayanıyor. Bu dizide drama, komedi ve bir sürü lezbiyen seks sahnesi var. Ayrıca Piper’ın hapisten çıktığı dönemdeki cinsel hayatına da bir göz atıyoruz.

Sex Education (2019-)

Adı da üzerinde olan ve Netflix 18 dizileri arasında 1 numaraya koyulabilecek ‘Sex Education’, annesi seks terapisti olan bir gence odaklanan oldukça cesur bir Netflix orijinal dizisidir. Söz konusu genç Otis, seksin her zaman açıkça tartışıldığı bir ortamda büyümüştür. Otis’i söz konusu konuda oldukça uzman yapan kitaplar, broşürler ve çevresinde her zaman bu tür okuma materyalleri vardır. Otis’in sınıf arkadaşları onun ev hayatını ve bu konudaki uzmanlığını öğrendiğinde, Otis kendisinin terapi seanslarına başlayabileceğine karar verir ve sınıf arkadaşı Maeve’yi işinde kendisine eşlik etmesi için işe alır. Ancak arkadaşlarının sorunlarıyla uğraşırken Otis, kendisinin de kontrol edilemeyen pek çok cinsel sorunu olduğunu fark eder.

BENZER YAZI: Bu sayfaya geldiyseniz, Sexify benzeri diziler hangileridir merak etmelisiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema konulu diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!