Cumartesi, Mart 2, 2024

HAKKIMIZDA

Her gün hatta her saat facebook ve instagram’da milyonlarca fotoğraf, youtube’da hektabaytlarca video, twitter’da milyonlarca görüş ve bilgi paylaşılıyor. Bunların hepsini yakalamanız neredeyse imkansız. İnsanlar sadece ekranlarında gördükleri kadarını takip edebiliyor, okuduklarına inanıyor ve hatta bazen yargısız infaz yapıyorlar. Son yıllarda lügatımıza giren “linç etmek” tabiri de artık sıradan bir durum oldu.

Fakat siz o insanlardan değilsiniz, siz dikkatlisiniz. Hakkımızda sayfamızı, platformumuzun en altına ve neredeyse gizli şekilde koyduk. Siz siteyi çok iyi incelediniz ve alttaki logoyu keşfettiniz, merak ettiniz ve tıkladınız. Gerçekten, samimiyetle tebrik ederiz.

Takiye Ne Demek?

Takiye, olduğundan farklı görünme, yani bir gerçeği gizleme, gizlenen gerçeği doğruymuş gibi anlatma anlamına gelir.

Takiye kelimesi, internet ortamında birçok mecrada da güzel şekilde ifade edilmiştir. Örneğin Wikipediaekşi sözlükhaberler.comkelimeler.netUludağ SözlükYeni ŞafakMilliyet

Takiye.com Ziyaretçi Sayısı

Aylık 7,2 Milyon sayfa gösterimine sahip olan Takiye.com, bu sayıyı her ay arttırarak Google’ı bile şaşırtıyor. Aylık ziyaretçi sayısının %90’ı organik aramadan gelen Takiye.com, zengin ve kaliteli içeriği ile %70 oranında direkt erişim yüzdesine de sahiptir.

Takiye.com’a Reklam Vermek

Aylık ziyaretçi sayısını sürekli artıran Takiye.com’a en uygun fiyatlarla reklam vermek ve hedef kitlenize en doğru kanallardan ulaşmak istiyorsanız Bize Ulaşın.

Bize Yazabilirsiniz

Takiye.com hakkında yorum, görüş, öneri ve iş birliği gibi her türlü konuda bize yazabilirsiniz.