Ana Sayfa Sinema Netflix’teki En İyi 22 İhanet ve Aldatma Filmi

Netflix’teki En İyi 22 İhanet ve Aldatma Filmi

Netflix platformunda yayınlanmış konusu ihanet ve aldatma olan en iyi filmleri sizler için araştırdık, işte en çok izlenen aldatma filmleri.

3
9233
netflix aldatma filmleri. netflix ihanet filmleri.

Günümüzde, nereye baksak, ilişkiler tepetaklak olmuş gibi görünüyor. Bozulan evlilikler, zina olayları ve kısa süreli, dikkati çeken aşklar – bunlar genellikle yeni bir heyecan arayanların ve insanların DNA’sında bulunan ilkel duyguların sonuçları gibi görünüyor. Sen ve ben, “aldatma” kavramının ilk sözünde kaşlarımızı çatabilsek de, derinlerde bir yerde bunun sistemlerimize işlemiş olduğunu biliyoruz. Ve itiraf edin, hepimiz aldatan eşler ve yalancı kocalar hakkındaki filmleri seviyoruz. Şimdi bununla birlikte, Netflix platformunda şu anda izleyebileceğiniz gerçekten en iyi aldatma filmleri hakkına bir liste yapmak istedik. Liste, Netflix’teki hem aldatan karı hem de aldatan koca filmlerini içeriyor.

netflix aldatma filmleri. netflix ihanet filmleri.

Bazı filmlere ülkemizden ulaşmak mümkün değil, bu sebeple Netflix Amerika İzlemek İçin Çalışan En İyi 7 VPN Uygulaması yazımıza gözatmanızı öneririz.

Sonra Bunu Oku: Evli Erkek Başka Kadına Aşık Olursa Nasıl Davranır?

Aldatma ve ihanet konulu Netflix Filmleri

22İyi ki Aldatılmışım! (2023)

Netflix’te ihanet ve aldatma konulu film arıyorsanız 2023 yapımı ‘İyi ki Aldatılmışım!’ı kaçırmamalısınız. Yapım, Sue Hecker’in O Lado Bom de Ser Traída adlı kitabına dayanıyor. Brezilya kökenli bir erotik romandır ve adı Portekizce’de ‘İhanete uğramanın iyi tarafı’ anlamına gelir. Brezilya’nın en popüler erotik kitaplarından biri, düğünden önceki gece nişanlısı tarafından aldatıldığını öğrenen bir kadını konu alıyor. Sonuç olarak yeni bir adamla tanışacağı yeni bir maceraya atılmaya karar verir. Ancak yeni ilişkisi yeni komplikasyonları da beraberinde getiriyor. Buradan izleyebilirsiniz.

21The Cheating Game (2023)

“The Cheating Game” aldatıldıktan sonra ihanete farklı tepkiler veren iki kişinin psikolojisini izleyicilerle buluşturuyor. Hope (Julie), dünyayı değiştirebileceğini düşünen idealist bir genç profesyoneldir. Nişanlısına ve birlikte kurdukları sivil toplum örgütüne bağlı. Ancak erkek arkadaşının başka bir kadınla birlikte olduğu bir seks videosu ifşa olur. Nişanı bozar, sivil toplum örgütünden ayrılır ve eski hayatından uzaklaşır. Hope, içerik yapımcısı olarak yeni bir kariyere başlar. Merak ederseniz alternatif yayıncıları araştırmalısınız.

20My Teacher, My Obsession (2018)

“My Teacher, My Obsession”, yeni bir okula geçiş yaptıktan sonra arkadaş edinmekte zorlanan Riley’yi konu alıyor. Ancak, babası aynı okulda öğretmen olduğu için, kız öğrencilerin çoğunun ona karşı bir ilgi duyduğunu yavaş yavaş fark eder. Şaşırtıcı bir şekilde, Riley’nin okulda edinebildiği tek arkadaşı Kyla’nın babasına karşı sağlıksız bir takıntıya başlaması ve onunla cinsel olarak nasıl birlikte olacağını planlamaya başlamasıyla işler kısa sürede doruğa ulaşır. Kyla’nın amacının farkında olan tek kişi olan Riley, arkadaşına meydan okurken babasını kurtarma görevi onun omuzlarına düşer. Bu filmi izlemek istiyorsanız VPN kullanmanız gerekecektir.

Sonra Bunu Oku: Netflix’teki En İyi 14 Seri Katil Filmi

19Sadakatsizler (2012)

Netflix aldatma filmleri arasında ‘Sadakatsizler’ erkeklerin ihanetine ve evli erkeklerin sadakatsizliğine odaklanan kısa filmlerden oluşan bir antolojidir. Farklı durumlarda çeşitli evli erkeklerin etrafında dönen film, mutsuz ya da mutlu bir evlilikten bağımsız olarak, her birinin nasıl bir ya da birden fazla cinsel partnerle diğerlerini aldattığını gösteriyor. Ancak, bu adamların hiçbiri eylemleri konusunda dürüst değil, bunun yerine hile ve aldatma kullanmayı tercih ediyor. ‘Oyuncular’, vefasız bir erkeğin ruhuna dair harika bir içgörü sağlarken, ciddi mesajını eğlenceli bir komedide izleyici ile buluşturuyor. Bu filmi izlemek istiyorsanız VPN kullanmanız gerekecektir.

Sonra Bunu Oku: Ücretsiz ve Yasal Olarak Çevrimdışı İzlemek İçin Film İndirme Siteleri

18The Mistress (2012)

John Lloyd Cruz, Bea Alonzo, Hilda Koronel ve Ronaldo Valdez’den oluşan yetenekli bir oyuncu kadrosuyla Filipinli melodram filmi ‘The Mistress’ iki sevgilisi arasında seçim yapamayan Sari’yi anlatıyor. Küçük olan JD tutkulu, kibar ve onunla bir gelecek görebiliyor, büyük olan Rico ise karısını birkaç yıldır onunla aldatıyor. İlginçtir ki, yaşlı adam gençlerin babası olur. JD, Sari’nin babasıyla ilişkisini öğrendiğinde uzaklaşmaya karar verir. Ama artık çok geçtir ve ona derinden aşık oldu. Bu filmi izlemek istiyorsanız VPN kullanmanız gerekecektir.

Sonra Bunu Oku: Angelina Jolie Filmleri

17Ölümcül Masumiyet (2021)

Netflix aldatma filmleri arasında ‘Ölümcül Masumiyet’, sevgi dolu bir kocası ve iki harika çocuğu olan başarılı bir yazar olan Mary Morrison’ı konu alıyor. Yayıncısından yeni bir roman için iki milyon dolarlık bir avansı kabul eden Mary, çocuklarına bakması için dadı aramaya karar verir. Grace (dadı) ve Mary başlangıçta harika bir dostluk kurarlar, ancak kısa süre sonra yazar Grace, dadı ile ilgili cinsel fanteziler kurmaya başlar. Dahası, Grace ve kocasının mutfakta sevişmesine bile tanık olur, ancak bunun kendi gerçeği mi yoksa sadece hayal gücü mü olduğundan emin değildir. Bu tür olaylar bir sürtüşmeye neden olur, ancak Mary kısa süre sonra Grace’i affeder ve arkadaşlıklarını sürdürür. Peki yaşadıkları gerçek mi yoksa kendi hayali mi? Merak ediyorsanız buradan izleyebilirsiniz!

Sonra Bunu Oku: Kaçırılmaması Gereken Macera Dolu 20 Keanu Reeves Filmi

16Yenilik Tutkusu (2017)

Flört uygulamaları ve teknoloji kontrollü ilişkiler dünyasına hoş geldiniz. İnsanların gizlice mesajlar paylaştığı veya kahve dükkanlarında gizli ilk buluşmalara gittiği günler geride kaldı. Bu Tinder çağında aşk hızlı, rahat ve bencildir. Martin ve Gabriella, her ikisinin de insanlarla bağlantı kurmak için kullandıkları bir online flört uygulaması aracılığıyla tanıştıklarında başlarına gelen budur. Netflix aldatma filmleri arasındaki yapımda ilk randevularından sonra Martin’in dairesine geri dönen çiftin cinselliğin doruklarına çıktıklarını ve dijital dünyanın hızını izleyicilerle buluşturuyor. Ancak, tartışmaya başladıklarında ve bir gün ikisi de başkasıyla yatınca işler kısa sürede daha da kötüye gider. Daha sonra birbirlerine sadakatsizliklerini itiraf ederler ve açık bir ilişkiye başlarlar. Bu filmi buradan izleyebilirsiniz.

Sonra Bunu Oku: Netflix’te İzleyeceğiniz En İyi 13 Zombi Filmi

159 Kere Leyla (2020)

Ezel Akay’ın yönettiği ‘9 Kere Leyla’, mutlu bir evlilikleri olan hayatları yavaş yavaş durağanlaşan ve ikisi birbirinden uzaklaşmaya başlayan Leyla ve Adem çiftini konu alan bir Türk komedi-dram filmidir. Adem aşık olduğunda, muhteşem metresi Nergis’e daha yakın olabilmek için onlarca yıllık evliliğini bitirmeye karar verir. Ne yazık ki Leyla, ilişkilerden bu kadar kolay vazgeçecek türden biri değildir ve Adem, ondan kurtulmanın bir yolunu bulması gerektiğini, yoksa yasak aşkı Nergis’i kaybedeceğini anlar. Bu filmi buradan izleyebilirsiniz. Filmin iMDB puanı 2022 itibarı ile 3,7 olarak belirlenmiştir.

Sonra Bunu Oku: Netflix’te Yayınlanmış Gay, Lezbiyen, LGBT Filmleri

14Sıcak Yaz (2016)

Yığınlarca kokain, çıplaklık, renkler, para ve çarpık motifler – Netflix aldatma filmleri arasındaki ‘Sıcak Yaz’ bağımlılık dünyasının bu unsurlarının her birini oldukça uygun bir şekilde yakalıyor. Ama bu kaosun ortasına aşkı soktuğunuzda ne olur? Görelim. Üniversiteli bir kız olan Leah, kafayı bulmak istediğinde, Latin uyuşturucu satıcısı Blue ile tanışır. Sadece birkaç gün içinde ikisi de uyuşturucu satmaya ve epey para kazanmaya başlar. Ancak bir gün Blue yakalanır ve tutuklanır ve Leah’ın ellerine bir torba kokain bırakır. Şimdi, Leah tüm sınırları aşarak Blue’yu kurtarmak için elinden geleni yapacaktır. Ama gerçekten kurtulmasını istiyor mu? Yoksa niyetini gizliyor mu? Ne de olsa Blue ile sadece beş gün önce tanışmıştı? Bir saat ver, izle ve öğren.

Sonra Bunu Oku: Hemen İzleyebileceğiz Netflix’teki En İyi 20 Hayatta Kalma Filmi

13The Unmarried Wife (2016)

The Unmarried Wife, başarılı bir kadın olan ancak geçmişinde hiç düşünmediği mükemmel bir anne ve eş olmaya kararlı olan Anne Victorio’nun hikayesini anlatan Filipin yapımı bir filmdir. Geoff ile evlidir ve mükemmel evlilikleri akranları arasında kıskançlığın nedenidir. Bununla birlikte, pek çoğu kimsenin bilmediği Geoff, Anne’yi aldatmıştır ve tüm bu ideal evlilik, insanların önünde sadece bir hayaldi. Anne, kocasını unutmak için başka bir bekar, ayrı adam olan Brian ile tanışır ve ikisi de tutkulu bir ilişkiye başlar. Ama bu arada, Anne hala Geoff ile evlidir. Hikaye, bu ilişkiyi annelik görevleri ve kocasına karşı çözülmemiş duygularıyla dengelemeye çalışan Anne’nin mücadelelerini keşfetmeye çalışır. Bu filmi izlemek istiyorsanız VPN kullanmanız gerekecektir.

Sonra Bunu Oku: İzlemeyenin Pişman Olacağı Bilim Kurgu Filmleri Önerileri

12365 Gün (2020)

Netflix aldatma filmleri listesinde Polonya yapımı polisiye gerilim filmi ‘365 Gün’de, Laura Biel (Anna-Maria Sieklucka), erkek arkadaşıyla ilişkisi sıkıcı hale gelen, başarılı bir şirket yöneticisidir. 29. doğum gününün ardından, Torricelli suç ailesinin başı Massimo Torricelli (Michele Morrone) tarafından kaçırılır. Onu ilk kez beş yıl önce gördüğünü ve o zamandan beri ona takıntılı olduğunu açıklar. Ayrıca, kendisine karşı gerçek duygular geliştirene kadar önümüzdeki 365 gün boyunca onun tutsağı olacağını söyler. Ayrıca kendisini ona zorlama niyetinde olmadığını da paylaşır. İlk kaçma girişiminden sonra, bunun ne kadar boş olduğunu hemen anlar ve mevcut koşullarını kabul etmekten başka seçeneği yoktur. ‘Grinin 50 Tonu’ üçlemesinin ardından ‘365 Gün’, BDSM alt kültürünü beyazperdeye aktarmanın bir başka girişimi. Bu filmi buradan izleyebilirsiniz.

Sonra Bunu Oku: IMDb Puanı Yüksek En İyi 15 Dedektif Filmi Tavsiyesi

11The Love Affair (2015)

Netflix aldatma filmleri listedeki ikinci Filipin yapımı olan ‘The Love Affair’, karısı Trisha’nın (Dawn Zulueta) kendisine sadakatsiz olduğunu öğrendikten sonra dünyası başına yıkılan Vince’i (Richard Gomez) takip ediyor. Evliliğini sonlandırmak etmek isteyen güzel avukat Adie (Bea Alonzo) ile tanışır. Kişisel hayatında da benzer bir sorunu olduğu anlar. Zamanla, ortak kalp kırıklığı duygusuyla daha da yakınlaşırlar. Ancak Trisha kolay pes eden biri değildir ve üç kırık ama inatçı birey arasındaki ilişki uçucu bir aşk üçgeni haline gelir. Bu filmi izlemek istiyorsanız VPN kullanmanız gerekecektir.

Sonra Bunu Oku: Gelmiş Geçmiş 12 Muhteşem Tsunami Filmi

10No Other Woman (2011)

Filipinler’den bir başka romantik drama olan ‘No Other Woman’ın üç kahramanı var, mobilya tedarikçisi Ram (Derek Ramsay), karısı Charmaine (Cristine Reyes) ve miras yedi Kara (Anne Curtis). Ram ve Charmaine mutlu bir çifttir. Ancak Ram, Kara ile tanıştıktan sonra aralarında işler değişmeye başlar. Kara’nın yardımıyla Ram, babasının tatil yeri ile kazançlı bir anlaşma yapmayı başarır. Yakında yasak arzular kök salmaya başlar ve Kara ile geceyi geçirir. Charmaine bunu öğrendikten sonra, birine bu kadar kolay kaybetmeyeceğine karar verir ve zengin kadına karşı amansız bir mücadele başlatır. Bu filmi izlemek istiyorsanız VPN kullanmanız gerekecektir.

Sonra Bunu Oku: Romantik Komedi Filmleri

96 Years (2015)

Hannah Fidell’in yönettiği ve Netflix aldatma filmleri listesinde olan ‘6 Yıl’, iki genç birey, Mel Clark (Taissa Farmiga) ve Dan Mercer (Ben Rosenfield) arasındaki 6 yıllık değişken bir ilişkiyi belgeleyen romantik bir dramadır. Genç aşkın bazı karanlık yönlerinin ham ve ciddi bir tasviri. Mel, tartışmaları sırasında şiddete başvurma eğilimi vardır, bu da bazen Dan’in yaralanmasına neden olmaktadır. Genelde insanlara bu yaralanmalar hakkında yalan söyler ve bunların bazı kazalardan kaynaklandığını söyler. Dan’in onu meslektaşlarından biriyle aldatmasıyla ilişkileri daha da çalkantılı hale gelir. Bu filmi buradan izleyebilirsiniz.

Sonra Bunu Oku: Ölmeden Önce Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler ve Önerileri! İşte En İyi 100 Film…

8Closer (2004)

Patrick Marber’ın aynı adlı ödüllü oyunundan esinlenen ‘Closer’, Mike Nichols’un yönetmenliğini ve ortak yapımcılığını üstlendiği romantik bir drama filmi. Netflix aldatma filmleri listesinde gösterilen yapım, sokakta Alice adında bir striptizciyle tanışan başarısız bir romancı ve gazeteci olan Daniel “Dan” Woolf’un yaşadıklarını konu olarak alıyor. Alice’e bir taksi çarptığında, Dan onu hastaneye götürür ve beklenmedik bir şekilde çift çıkmaya başlar. Bir yıl sonra Dan, romantik ilişkiler istemeyen Anna adında bir fotoğrafçıyla tanışır. Reddedilmeyi kabullenemeyen ve hayatına devam edemeyen Dan, dermatolog olan Larry ile romantik bir ilişkiye girmesi için Anna’yı kandırır. Hikâye ilerledikçe, iki çiftin hayatı, aldatmanın normalleşmesiyle birlikte düşünülemez şekillerde birbirine dolanır. Bu filmi izlemek istiyorsanız VPN kullanmanız gerekecektir.

Sonra Bunu Oku: Türk Aşk Filmleri: En Çok İzlenen ve Beğenilen 24 Türk Aşk Filmi ve iMDB Puanları

7A Fall from Grace (2020)

Tyler Perry’nin ‘A Fall from Grace’ ikinci şans, kalp kırıklığı, ihanet ve suçun büyüleyici hikayesini anlatan bir gerilim filmi. Film, eski kocasının ilişkisini atlatmakta zorlanan zarif ve güçlü bir genç kadın olan Grace Waters’ın etrafında dönüyor. Neyse ki, başka bir erkekle tanıştığında hayatına geri dönmenin mutluluğunu yaşar, ancak yeni kocasının hayal ettiği gibi çekici prens olmadığını anlaması uzun sürmez. Birkaç ay sonra, kocasını öldürmek suçundan kendini hapiste bulur. Grace için hiçbir umut kalmadığında, onun masum olduğunu düşünen çaylak bir avukat davayı almaya karar verir. Bu filmi buradan izleyebilirsiniz.

Sonra Bunu Oku: Netflix 18 Diziler: Elite Tarzı Bol Sevişme Sahneli

6Tutsak Kalpler (2021)

Taapsee Pannu, Vikrant Massey ve Harshvardhan Rane’nin göze çarpan performanslarına sahip olan ‘Haseen Dillruba’, Kanika Dhillon tarafından yazılmış romantik bir gizem gerilim filmidir. Vinil Mathew yönetmenliği, Rishab Saxena adlı bir adamın cinayet gizemine odaklanıyor. Kolluk kuvvetleri davayı incelediklerinde, Rishab’ın karısı Rani’nin baş şüpheli olduğunu düşünüyorlar. Hikaye ilerledikçe, karmaşık ilişkilerinin sert gerçekliği su yüzüne çıkmaya başlar. Ancak Rishab’ın ölümünün ardındaki gizem herkesi şaşırttıkça gerçeklik ve kurgu arasındaki ince çizgi de bulanıklaşmaya başlar. Bu filmi buradan izleyebilirsiniz.

Sonra Bunu Oku: En Çok İzlenen Filmler – Yabancı, Türk, Netflix, Komedi

5Trendeki Kız (2021)

Paula Hawkins’in aynı adlı romanından ve Tate Taylor’ın 2016 filminin yeniden çevriminden uyarlanan ve Netflix aldatma filmleri listesinde bulunan ‘Trendeki Kız’, gizemli bir gerilim filmidir. Ribhu Dasgupta yönetmenliği, içerdiği risklere rağmen güçlü bir gangstere karşı davayı üstlenen cesur bir avukat olan Mira’ya odaklanıyor. Kendi kişisel hayatı alt üst olurken, sık sık iş için bindiği trenden görünüşte mükemmel bir çifte bakmakta biraz teselli buluyor. Bir gün şok edici bir şey fark eden Mira, onların özel hayatına karışmaya karar verir ve sonunda bir cinayet gizemine bulaşır. Bu filmi buradan izleyebilirsiniz.

Sonra Bunu Oku: Seks ve Ön Sevişme Hakkında Bilinmesi Gereken Şeyler

4Fatal Affair (2020)

Başrollerini Nia Long, Omar Epps ve Stephen Bishop’ın paylaştığı, yönetmen Peter Sullivan’ın Netflix aldatma filmleri listesinde bulunan ‘Fatal Affair’, okuldan tanıdığı David (Epps) ile kısa süreli tutkulu bir ilişki yaşayan Ellie (Long) adlı bir kadının hikayesini anlatıyor. Ciddi bir şey olmadan ilişkiyi bitirir ve kocasına geri döner. Bundan hüsrana uğrayan David, en yakın arkadaşlarından biriyle çıkmaya başlayarak ve kocasıyla bir dostluk geliştirerek hızla kişisel hayatına girer. Film ilerledikçe Ellie, David’in eski karısını ve erkek arkadaşını muhtemelen öldürdüğünü öğrenir. Artık sevdiklerini korumak için elinden gelen her şeyi yapmalıdır. Bu filmi buradan izleyebilirsiniz.

3Sadakatsiz (2002)

Konusu: Diane Lane, sevgi dolu bir kocaya ve güzel bir oğula ve bir çok güzel şeye sahip, ama daha fazlasını isteyen, doyumsuz evli bir kadın olan Connie Sumner’ı canlandırıyor. Değişiklik özlemi, onu kısa sürede takıntılı hale geleceği daha genç bir adamla bir ilişkiye sürükleyecektir. Ancak pervasız davranışları gözden kaçmayacak ve seçimleri cezasız kalmayacak. Bu, her şeye sahip olmalarına rağmen insanların hala başka bir şey, yeni bir şey istediğini gösteren yoğun bir drama gerilim filmi. Hâlâ verecek bir şeyleri olduğunu hisseden ve alışık olduğundan farklı bir şekilde gözetlenmek isteyen orta yaşlı bir kadının hayatına ilginç bir bakış atıyor. Bu filmi buradan izleyebilirsiniz.

2Lust Stories (2018)

Netflix aldatma filmleri arasında bulunan ‘Lust Stories’ modern Hindistan’daki aşk, ilişkiler ve seks kargaşalarını araştıran 4 bölümlük bir antoloji filmidir. Kendi cinselliğini keşfetmek amacıyla öğrencisi Tejas ile cinsel ilişkiye giren evli üniversite profesörü Kalindi konu alınıyor. Tejas, sınıf arkadaşı Natasha ile çıkmaya başlayınca işler kısa sürede karmaşıklaşır ve Kalindi, takıntılı bir şekilde ikisini kıskanmaya başlar. Başka bir hikaye, hizmetçisi Sudha ile cinsel açıdan tutkulu bir ilişkisi olan Ajit hakkında. Bu, evlenmeye karar verdiğinde çok geçmeden değişir. Üçüncü hikaye, en iyi arkadaşı Sudhir ile gizli bir ilişki yaşayarak kocası Salman’ı aldatan ev kadını Reena hakkındadır. Bu filmi buradan izleyebilirsiniz.

1Marriage Story (2019)

Netflix aldatma filmleri listemizde bulunan ve Noah Baumbach’ın yönettiği, yapımcılığını üstlendiği ve senaristliğini yaptığı ‘Marriage Story’ acılı bir boşanma hikayesini anlatan ve günümüzün romantik ilişkilerinin karmaşıklığını araştıran bir drama filmi. Nicole ve Charlie Barber bir ilişkinin tüm iniş çıkışlarını gördüler ve devam etmek için yapılması gereken fedakarlıkları anladılar. Ne yazık ki ikili, işler kontrolden çıktığında ayrılmanın daha iyi bir fikir olduğunu da anlıyor. Bu nedenle, evlilik sorunları olduğunda, çift bir arabulucunun tavsiyesine başvurur, ancak boşuna. Anlaşmazlıklar ve pişmanlıklar biriktikçe, boşanma birdenbire pratik bir seçim gibi görünüyor. Bu filmi buradan izleyebilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Dizi ve Sinema konulu diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

3 YORUMLAR

  1. muhteşem güncel bir liste. fakat yeni ayrılan kişilere önermemek lazım. iyice çökerler. 2-3 yıl önce ben de aldatılmıştım da. 🙁

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz