in

SevdimSevdim

Oryantal Dansı ile Beğeni Kazanan Hande Sarıoğlu Kimdir? Hande Sarıoğlu Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi, Eşi Kimdir?

Oryantal dansı ile sosyal medyanın gündemine düşen Hande Sarıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, kocası, eşi kim, detaylar yazımızda.

hande sarıoğlu kimdir

Sunduğu haber programın Fatih Altaylı ile tartışan Hande Sarıoğlu kimdir? Hande Sarıoğlu kaç yaşında, nereli, eşi kimdir?

Hande Sarıoğlu oryantal dansı ile medyanın gündemine oturdu. Düzgün fiziği, kıvrak hareketleri ile izleyenlerin beğenisini toplayan Hande Sarıoğlu kimdir, işte yazımızın devamında…

HANDE SARIOĞLU KİMDİR?

hande sarıoğlu kimdir

Yaptığı yorumlar, paylaştığı fotoğraflar ile çok konuşulan isim Hande Sarıoğlu kimdir? Hande Sarıoğlu kaç yaşında, nereli, eşi kimdir?

Hande Sarıoğlu, 19 Eylül, 1988 Düzce doğumlu Türk sunucu. 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce’nin Akçakoca ilçesinde doğdu.

Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladı. Aşk-ı Memnu dizisinde düğün organizatörü rolünde konuk oyuncu olarak yer aldı.

2010 yılında Star TV’de Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında yer aldı. 2011’de Pasaport adındaki yarışma programında Ümit Erdim ile birlikte sunuculuk yaptı. Daha sonra FOX’ta Kaç Para Kaç programının sunuculuğunu yaptı.

Şubat 2016’da TV8 kanalında başlayan Böyle Çok Daha Güzelsin programında Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi ile birlikte jüri üyesi olarak yer aldı. 2017’nin ağustos ayından itibaren Tivibu Spor’da çalışmaya başlayan Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk’te çalışmaya başladı.

Emin Çağlar ve Fatih Altaylı’nın yorumculuk yaptığı Spor Saati programını sundu. 2 Aralık 2019’daki programda Altaylı ile tartıştıktan sonra programın sunuculuğunu bıraktı.

NEREDE ÇALIŞIYOR?

2017 Ağustos ayından itibaren Tivibu Spor’da görev alan Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019’dan itibaren Habertürk ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkıyordu.

HANDE SARIOĞLU TAKIMI

Galatasaraylı olan sunucu, başak burcu ve 1.72 boyundadır.

HANDE SARIOĞLU ORYANTAL DANSI

İSTİFA ETTİ!

Dans videosu nedeniyle Habertürk ile yollarını ayıran spor spikeri Hande Sarıoğlu, yeni açıklamalarda bulundu. Instagram hesabından işini kaybetmesine neden olan dans videosunu bir kez daha paylaşıp sert ifadelerle yaşananlara tepki gösterdi.

İşte Hande Sarıoğlu’nun açıklamaları:

“RENKLİ KİŞİLİĞİMDEN VAZGEÇMEM”

“Akçaova’dan 2008 yılında çıkıp İstanbul’da üniversite okumaya gelip, 6 yaşından beri spiker sunucu olmak hayali olan bir kız olarak, 6 yaşımdan beri de oryantal oynamaktan kırar geçirirdim ortalığı. Çatır çatır okulumu da okudum, çatır çatır sunucu da oldum spiker de. Oryantal da yaparım kariyer de. Hiçbir zaman, hiçbir yerde, değerlerimden ve doğrularımdan vazgeçmedim, her zaman özümü korudum, geldiğim noktada kişiliğimden ve karakterimden bir günden bir güne ödün vermedim, bunun aksini beni tanıyan bir Allah’ın kulu da inkar edemez. Renkli kişiliğimden sizin siyahınız için vazgeçmeyeceğim, size fazla gelen neşemden de, deli dolu yanımdan da ödün vermeyeceğim.”

“BİZİM DANSIMIZI İDARE EDEMEDİLER”

“Evet her kurumun kendine göre kuralları olabilir; başta ‘kanalın disiplinine fazla gelmiş olabilirim, neticesinde bir haber kanalıdır. Hiç uzatmadan ‘İstifamı edeyim kimse beni kovmak için uğraşmasın’ dedim. Ama durup düşününce, ‘Bir benim dansımdan mı rahatsız oldular?’ diye düşündüm. Ne kıyametler koptu kanalda, ama bizim dansımızı idare edemediler. Ben de daha fazla rahatsızlık vermemek adına istifa ettim. 10 gündür kanalda değilim zaten.”

“İNSANLIĞINIZA TÜKÜREYİM”

“O magazin sitelerinde yapılan ‘dans etti kovuldu’ haberlerinin altında, ‘oh olsun’ diyenler yarın ölsem ya da bir cinayete kurban gitsem yalandan ah vah edecekler. İnsanlığınıza tüküreyim.”


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim Kimdir kategorimizde en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
clubhouse nedir

Clubhouse Nedir? Nasıl Kullanılır? Clubhouse’a Nasıl Üye Olunur? Clubhouse Davetiyesi Nasıl Alınır?

delikanlı sözleri

Delikanlı Sözleri – Hiç Duyulmamış Harbi Atarlı Giderli Sözler