Salı, Haziran 18, 2024
Ana SayfaKim KimdirGülçin Karakaya Kimdir, Nereli, Kaç yaşında, Ne İş Yapıyor?

Son Yazılar

Gülçin Karakaya Kimdir, Nereli, Kaç yaşında, Ne İş Yapıyor?

İbrahim Tatlıses'in sevgilisi ve yeni aşkı Gülçin Karakaya kimdir, aslen nerelidir, yaşı, kaç doğumlu, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

İbrahim Tatlıses’in ayrıldığı sevgilisi Gülçin Karakaya gündemde kalmaya devam ediyor. Peki İbrahim Tatlıses’ten 42 yaş küçük olan Gülçin Karakaya kimdir, aslen nerelidir, yaşı, kaç doğumlu, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

GÜLÇİN KARAKAYA KİMDİR?

Gülçin Karakaya 27 yaşında ve İbrahim Tatlıses ile 1,5 yıl ilişki yaşadığı söylentileri vardı. Aslen İzmirli olan Karakaya, usta sanatçının eski eşi Ayşegül Yıldız’la da tanıştığı gündeme gelen konulardan birisi. Kendisi hakkında çok az bilgi bulunmasından dolayı, İbrahim Tatlıses’in özel hayatını merak edenler Gülçin Karakaya kimdir, aslen nerelidir, yaşı, kaç doğumlu, kaç yaşında, ne iş yapıyor diye araştırmalar yapıyor.

Gülçin Karakaya, İbrahim Tatlıses’in yeni sevgilisi olarak lanse edilmesinin ardından merak edilen isim olmuştu. İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya için ‘O benim sol yanım’ diyerek yeniden gündeme bomba gibi düşmesine sebep oldu.

İbrahim Tatlıses aradığı aşkı 27 yaşındaki Gülçin Karakaya’da bulmuştu. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan ikilinin eğlenceli anları objektiflere yansımıştı. Tatlıses’in, Gülçin Karakaya ile yaklaşık 1,5 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Usta sanatçının, sevgilisi Karakaya’yı, eski eşi Ayşegül Yıldız’la da tanıştırdığı söylenmişti.

İbrahim Tatlıses 68 yaşında, 7 çocuk ve 9 torun sahibi.

Ünlü şarkıcının üçüncü kez nikah masasına oturup oturmayacağı ise merak ediliyordu.

İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya için ‘O benim sol yanım’ dedi.

Bodrum’daki evime domuz yağı sürmüşler. Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum, evleniyordum. Şu an o kişi ile ayrıyım. Dünya bir tarafa o bir tarafa… Şu an aramız açık ama ben evleneceğim, bütün mallarımı da o kişinin üzerine yapacağım. Büyülerden sonra benimle görüşmek istemiyor. Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu kişi Gülçin Karakaya’dır.


İBRAHİM TATLISES’İN EVLİLİKLERİ ve AŞKLARI

ADALET TATLISES

İbrahim Tatlıses, şöhret basamaklarını henüz tırmanmaya başlamadığı yıllarda, ilk ve tek resmi evliliğini Urfa’da üç çocuğunun annesi (Ahmet, Gülden, Gülşen) Adalet Tatlıses ile yaptı. Şanlıurfa’da yaşayan Adalet Tatlıses ve İbrahim Tatlıses’in 3 çocuğu bulunuyor.

PERİHAN SAVAŞ

Perihan Savaş o dönemde İbrahim Tatlıses’ten şikayetçi olmuştu. İddialara göre İbrahim Tatlıses, Perihan Savaş’ı kaçırttırmış ve 7 saat gitmesine izin vermemişti. Uzun zamandır görüşmeyen ikili en son olarak kızları Melek Zübeyde’nin çocuğu olunca bir araya geldiler. İkilinin ayrılma sebebi hem darp hem de İbrahim Tatlıses’in yeni aşkı Derya Tuna oldu.

DERYA TUNA

Derya Tuna alışık olduğumuz ataerkil aile yapısını yıkan bir kadındı. İbrahim Tatlıses ile olan birlikteliğinde ekonomik gücü eline almış ve ailede sözü geçmeye başlamıştı. İkilinin İdo isminde bir çocuğu bulunuyor. İdo ve Derya Tuna, İbrahim Tatlıses aşkının en popüler ismiydi. İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna aşkının bitmesinin nedeni ise Asena oldu. 1983 yılında beraber olmaya başlayan çift 18 yıl sonra ayrıldı.

ASENA

Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses aşkının bitmesinin nedeni ise Asena. 1998 yılında beraber olmaya başlayan çift 2003 yılında araya Ayşegül Yıldız’ın girmesiyle sona erdi.

AYŞEGÜL YILDIZ

İbrahim Tatlıses, Asena ile ilişkisinin sona ermesinin ardından Ayşegül Yıldız ile evlendi. 2011 yılında evlenen çift 2013 yılında boşandı. Belki de İbrahim Tatlıses’in eşlerinden en az duyulanı Ayşegül Yıldız oldu. İkilinin Elif Ada adlı bir kızı bulunuyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim Kimdir kategorimizde en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!