in

HarikaHarika

Gülçin Karakaya Kimdir, Nereli, Kaç yaşında, Ne İş Yapıyor?

İbrahim Tatlıses’in sevgilisi ve yeni aşkı Gülçin Karakaya kimdir, aslen nerelidir, yaşı, kaç doğumlu, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

gülçin karakaya kimdir

İbrahim Tatlıses’in sevgilisi ve yeni aşkı olan Gülçin Karakaya gündemde kalmaya devam ediyor. Peki İbrahim Tatlıses’ten 42 yaş küçük olan Gülçin Karakaya kimdir, aslen nerelidir, yaşı, kaç doğumlu, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

GÜLÇİN KARAKAYA KİMDİR?

Gülçin Karakaya 26 yaşında ve İbrahim Tatlıses ile 1,5 yıldır birlikte olduğunu biliniyor. Aslen İzmirli olan Karakaya, usta sanatçının eski eşi Ayşegül Yıldız’la da tanıştığı gündeme gelen konulardan birisi. Kendisi hakkında çok az bilgi bulunmasından dolayı, İbrahim Tatlıses’in özel hayatını merak edenler Gülçin Karakaya kimdir, aslen nerelidir, yaşı, kaç doğumlu, kaç yaşında, ne iş yapıyor diye araştırmalar yapıyor.

Gülçin Karakaya, İbrahim Tatlıses’in yeni sevgilisi olarak lanse edilmesinin ardından merak edilen isim oldu.

İbrahim Tatlıses aradığı aşkı 26 yaşındaki Gülçin Karakaya’da buldu. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan ikilinin eğlenceli anları objektiflere yansıdı. Tatlıses’in, Gülçin Karakaya ile yaklaşık 1,5 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Usta sanatçının, sevgilisi Karakaya’yı, eski eşi Ayşegül Yıldız’la da tanıştırdığı öğrenildi.

İbrahim Tatlıses 68 yaşında, 7 çocuk ve 9 torun sahibi.

Ünlü şarkıcının üçüncü kez nikah masasına oturup oturmayacağı ise merak ediliyor.


İBRAHİM TATLISES’İN EVLİLİKLERİ ve AŞKLARI

ADALET TATLISES

İbrahim Tatlıses, şöhret basamaklarını henüz tırmanmaya başlamadığı yıllarda, ilk ve tek resmi evliliğini Urfa’da üç çocuğunun annesi (Ahmet, Gülden, Gülşen) Adalet Tatlıses ile yaptı. Şanlıurfa’da yaşayan Adalet Tatlıses ve İbrahim Tatlıses’in 3 çocuğu bulunuyor.

PERİHAN SAVAŞ

Perihan Savaş o dönemde İbrahim Tatlıses’ten şikayetçi olmuştu. İddialara göre İbrahim Tatlıses, Perihan Savaş’ı kaçırttırmış ve 7 saat gitmesine izin vermemişti. Uzun zamandır görüşmeyen ikili en son olarak kızları Melek Zübeyde’nin çocuğu olunca bir araya geldiler. İkilinin ayrılma sebebi hem darp hem de İbrahim Tatlıses’in yeni aşkı Derya Tuna oldu.

DERYA TUNA

Derya Tuna alışık olduğumuz ataerkil aile yapısını yıkan bir kadındı. İbrahim Tatlıses ile olan birlikteliğinde ekonomik gücü eline almış ve ailede sözü geçmeye başlamıştı. İkilinin İdo isminde bir çocuğu bulunuyor. İdo ve Derya Tuna, İbrahim Tatlıses aşkının en popüler ismiydi. İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna aşkının bitmesinin nedeni ise Asena oldu. 1983 yılında beraber olmaya başlayan çift 18 yıl sonra ayrıldı.

ASENA

Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses aşkının bitmesinin nedeni ise Asena. 1998 yılında beraber olmaya başlayan çift 2003 yılında araya Ayşegül Yıldız’ın girmesiyle sona erdi.

AYŞEGÜL YILDIZ

İbrahim Tatlıses, Asena ile ilişkisinin sona ermesinin ardından Ayşegül Yıldız ile evlendi. 2011 yılında evlenen çift 2013 yılında boşandı. Belki de İbrahim Tatlıses’in eşlerinden en az duyulanı Ayşegül Yıldız oldu. İkilinin Elif Ada adlı bir kızı bulunuyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim Kimdir kategorimizde en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
uno oyunu nasıl oynanır

UNO Oyunu Nasıl Oynanır? UNO Kuralları Nedir?

altan karındaş kimdir

Altan Karındaş Kimdir, Neden Vefat Etti, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyordu?