Pazar, Mart 3, 2024
Ana SayfaSözlerYeni Yıl Mesajları 2024 - Sevgiliye, Etkileyici, En Güzel, Resimli Yılbaşı Mesajları...

Son Yazılar

Yeni Yıl Mesajları 2024 – Sevgiliye, Etkileyici, En Güzel, Resimli Yılbaşı Mesajları ve Sözleri

2024 yılına sayılı saatler kala en güzel ve etkileyici yeni yıl mesajları, yılbaşı sözleri, tebrik kartları ile sevdiklerinizi gülümsetin.

31 Aralık tarihi geldi çattı ve 2024 yılına sayılı saatler kaldı. Bu sene bir çoğumuz ekonomik sebeplerle dışarıda kutlama yapamayacak olsak da sıcacık evlerimizde otururken, sevdiklerimizin yüzlerini gülümsetecek yeni yıl mesajları ve kutlama tebrik kartları gönderebiliriz. İşte 2024 yılına en güzel yılbaşı mesajları listemizde resimli ve etkileyici olanı seçin, sevdiklerinizi mutlu edin.

Anneye, babaya, kardeşe veya sevgiliye yeni yıl mesajları göndermek unutulacak şey değil. Bu sebeple en uygun saatte, sayfamızda bulacağınız birbirinden güzel yılbaşı mesajları ile 2024 yılına bomba gibi girin.

Yeni yıl mesajları 2024 yılında, yılbaşı kutlaması için en güzel mesajları ve sözleri bulmaya çalışanlar tarafından araştırılıyor. Bu sayfamızda sizlerle sevgiliye yeni yıl mesajları da dahil olmak üzere, kutlama tebrik kartları, etkileyici, kurumsal, komik yeni yıl mesajlarını paylaşacağım. 2024 yılbaşı mesajları listeme geçebilirim.

En Güzel Yeni Yıl Mesajları 2024

Yeni yıl, hayat yolculuğunda sana; yeni umutlar, yeni beklentiler, yeni sevinçler ve yeni başarılar getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

etkileyici yeni yıl mesajları 2024

2024 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2023 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

yılbaşı mesajları 2024

2024 yılına gireceğimiz bu günde, istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!


YENİ YIL MESAJLARI 2024

31 Aralık akşamında yeni yıl mesajları ve kutlama tebrik kartları göndermeyi unutmayın! İşte 2024 yılına en güzel yılbaşı mesajları listemizde resimli ve etkileyici olanı seçin, sevdiklerinizi mutlu edin.


yeni yıl mesajları

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

yeni yıl mesajları sevgiliye

Yeni yılda umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz olsun! İyі Yıllar…

yeni yıl mesajları 2024

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.!

yeni yıl mesajları komik

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

yılbaşı mesajları 2024

Ay, güneş ve yıldızlar gibi, hayalleriniz her zaman parıldamaya devam etsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

yeni yıl mesajları 2024 resimli

2024 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

yeni yıl mesajları resimli

2024 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğunuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara…

yeni yıl mesajları 2024

2024 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!

kurumsal yeni yıl mesajları 2024

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2024 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

Hoş geldin yeni yıl! 2024 yılı sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

yılbaşı mesajları 2024

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2024 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun… Nice Yıllara…

yeni yıl mesajları 2024 resimli

Etkileyici sözlerle hem sevgiliye yeni yıl mesajları göndermek hem de anneye, babaya ve kardeşe yılbaşı mesajları göndermeyi kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Bu sebeple en uygun saatte, sayfamızda bulacağınız birbirinden güzel yılbaşı mesajları ile 2024 yılına bomba gibi girin. Aman unutmayın!


2023 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2024 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…

etkileyici yeni yıl mesajları

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun! *Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

2023 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2024 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!

Yeni bir yıl demek tüm üzüntülerin, kötülüklerin, beklenenlerin olmamasının da unutulması demek. Yeni yılda yapacağın her şeyin her zaman yüzünü güldürmesi dileğiyle, mutlu yıllar.

sevgiliye yeni yıl mesajları

Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Yeni yılın umutla geçsin.

en güzel 2024 yılbaşı mesajları

Getirmiş olduğu tüm kötülükleri bir daha hatırlamamak üzere geçmişte bırakıyor ve önümüzde yeni bir sayfa açıyoruz. Yeni yıl sayfamızda her zaman güzel notların olması dileğiyle.

Yeni yılın en güzel mutlulukları size yaşatması dileğiyle, yeni yılınızın sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde geçmesini diliyorum.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun! *Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar…

2023 yılında çok büyük zorluklar çektik, hep birlikte daha güçlü olacağımızı gösterdik ve artık yeni yılda kimse bizim önümüze engel çıkaramaz. Yeni yılın kutlu olsun.

Bu yılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. Mutlu huzurlu ve sağlıklı seneler.

Geçen bir yıl sevdikleriniz ile ne kadar ilgilendiğinizi, onlara ne kadar değer verdiğinizi ve onları ne kadar anladığınızı sorgulamanız için harika bir fırsat yaratır. Yeni yılınızın çok daha fazla sevdikleriniz ile geçmesi dileğiyle.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2024

Yılbaşı – yeni yıl mesajları sevgiliye gönderilmeden önce dikkatlice seçilmeli ve aşkımıza en güzel yeni yıl kutlaması ile duygular ifade edilmeli.
sevgiliye yeni yıl mesajları

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. 2024 yılı kutlu olsun bir tanem.

sevgiliye yeni yıl mesajları

Bu yeni yılı birlikte geçirmeyi gerçekten çok istiyordum ama geçmekte olan yıl son kötülüğünü de yapıyor ve beni senden ayırıyor, ama yeni yılın ilk günlerinde senin yanında olacağım, nice yıllara!

sevgiliye yeni yıl mesajları

Canım sevgilim bir yılı birlikte geride bıraktık ama yeni yıla yan yana giremiyoruz. Aramızdaki mesafelerin ortadan kalkacağı yeni bir yıl diliyorum, mutlu yıllar.

sevgiliye yeni yıl mesajları

Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

sevgiliye yeni yıl mesajları

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim…

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

sevgiliye yeni yıl mesajları 2024

Geleceğimiz için bir yıla daha adım atıyoruz. Seninle birlikte her zaman mutlu olduğum için yeni yılda da çok mutlu olacağımı çok iyi biliyorum. Mutlu yıllara sevgilim!

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

dini yeni yıl mesajları 2024

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere…

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle…

dini yeni yıl mesajları 2024

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar olsun!

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2024 sana mutluluklar getirsin aşkım.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

2024 Dini Yeni Yıl Mesajları

dini yılbaşı mesajları 2024

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

yeni yıl kutlama mesajları 2024

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla… Nice yıllara!

Yeni yıl bizlere kutlu olsun… Yeni yıl sizlere de kutlu olsun… Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun…

Yeni yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2023′de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice yıllara…

2024 yılbaşı tebrik kartları

Yeni yılda da yüzünden hiçbir zaman eksik etmediğin gülücükler eksik olmasın. Bir yeni yıl, yeni umutlar demek olduğundan her zaman yüzünde gülümsemeler oluşturacağından eminim.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar…

2024 dini yeni yıl mesajları

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu, güzel ve en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar…

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun… Mutlu yarınlar, mutlu yıllar…

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl… Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır… Mutlu Yıllar

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle…

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de ret mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum.

Hayalleriniz olmadan büyük şeyler yapılamaz. 2024 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle…

2024 yılının tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun…

TAKİYE.COM ailesi olarak yeni yılınızı kutlar, 2024 yılının 2023’ü aratmamasını ve tüm istediklerinizin gerçekleşmesini en içten dileklerimizde temenni ederiz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!