Salı, Şubat 27, 2024
Ana SayfaSözlerSevgiliye Günaydın Mesajı

Son Yazılar

Sevgiliye Günaydın Mesajı

Sevgiliye günaydın mesajları her zaman kalp atışlarınızı hızlandırır ve güzel bir başlangıç ​​yapar. Aşkın gücüne inanıyoruz ve herkesin en az bir kez sevdiği kişiyi mutluluğa ulaştırabileceğini düşünüyoruz. Sevdiğiniz kişiyi sevindirmek için harika bir yol olan sevgiliye günaydın mesajları, onun güne iyi bir şekilde başlamasına yardımcı olur.

Günaydın Aşkım: Sabah olduğunda aklımıza ilk gelen kişi sevdiğimiz oluyor. İşte bu anda özel birinden gelen günaydın mesajı ile yüzümüzde bir gülümseme oluşur. Kuşkusuz, sevgiliye günaydın mesajı, kalp atışını hızlandırır ve yüze aptal ama şirin bir gülümseme getirir. Eşinize, sevgilinize romantik bir günaydın mesajı gönderebilir ve sabahlarını tatlı ve güzel hale getirebilirsiniz. İşte sevdikleriniz için sevginizi ve hayranlığınızı haykıracak günaydın mesajlarını derledik. Uzun, kısa, romantik ve en önemlisi sadece bu sitede bulacağınız görsellerle sevgiliye günaydın mesajı listemiz. 👇🏼

SEVGİLİYE GÜNAYDIN MESAJLARI

sevgiliye günaydın mesajı

Günaydın aşkım. Sana neşe, eğlence ve mutluluğun her zerresiyle dolu harika bir gün diliyorum. Seni çok seviyorum.

Günaydın bebeğim. Sadece seni ne kadar önemsediğimi bilmeni istedim. Her zaman aklımdasın. Çok keyifli bir gün geçir.

Her sabah benim için seni sevmek, seninle ilgilenmek ve gün boyu kendini özel hissettirmek için bir fırsat. Günaydın aşkım!

Günaydın aşkım! Bak bugün tüm sıkıntılardan ve endişelerden kurtulmak için yeni bir gün. Nefes aldığım her an aklımdasın. Seni seviyorum.

Günaydın bir tanem.. Her günü benim için özel ve unutulmaz kıldığın için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum.

Sana mesaj atmadan sabah kahvemi bitiremiyorum… Her zaman sana günaydın dileyen ilk kişi olmak istiyorum! Umarım harika bir gün geçirirsin.

Günaydın harika kız! Seni çok seviyorum. Umarım muhteşem uyanmışsındır ve harika bir güne hazırsındır. Daha da iyi hale getirmek için yapabileceğim bir şey varsa bana haber ver.

Günaydın tatlım. Bu sabah yataktan ayrılmak zordu çünkü bu, hayallerimin kadınıyla yollarımızı ayırmak anlamına geliyordu.

İhtiyacım olan tek ilham senin gülüşün; İhtiyacım olan tek motivasyon senin sesin. Ve senin sevgin ihtiyacım olan tek mutluluk. Günaydın güzel sevgilim.

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı

İşte sizler için özel olarak hazırladığım sevgiliye uzun günaydın mesajı listem:

sevgiliye günaydın mesajı

Günaydın güzellik. Umarım benim ve aşkım hakkında düşüncelerle dolu bir gün geçirirsin. Seni her an çok sevdiğimi sakın unutma.

Hayatımda var olduğun için çok teşekkür ederim, Aşk’ım. Seni çok seviyorum; Günaydın.

Hayatımda en özel olan kişiye Günaydın. Seni dünden daha çok seviyorum ama yarından daha az sevgilim.

Şimdiye kadarki en özel ve en güzel kadına günaydın. Seni düşünmeden güne başlamayı hayal bile edemiyorum. Çok güzel bir gün geçirmeni dilerim.

Her sabah benim olduğunu bilerek uyanıyorum ve bunun haricinde hiçbir şey beni daha mutlu edemez. Mutlu ve neşeli bir gün olsun en sevdiğim.

Her sabahı böylesine harika kıldığın için teşekkür ederim, sevgilim. Seni her şeyden fazla seviyorum. Günaydın, muhteşem güzel bir gün geçir.

Günaydın aşkım. Dışarıda seni güzel bir gün bekliyor. Gözlerini aç ve çevrenin, yaşamanın ne kadar güzel olduğunu derin bir nefes alarak hissetmeye çalış.

Uyan ve hayatındaki harika bir sabaha daha hoş geldin. Bugün, diğer günlerdeki gibi bir yıldız gibi parlayacağını biliyorum. Günaydın aşkım!

Gülümseyerek uyanın ki bugünün benim için aydınlık ve güzel bir gün olacağından emin olayım. Günaydın!

Umarım gerçekten iyi uyumuşsundur. Lütfen uyan artık çünkü sabahlarım sensiz eksik. Günaydın aşkım!

Bugün aklımda seni düşünerek uyandım. Seni çok özlüyorum çünkü bu güzel sabahın tadını sensiz çıkarmak istemiyorum. Günaydın aşkım.

Bu uyandırma mesajı, her sabah aklımdaki ilk düşüncenin sen olduğunu bilmeni sağlamak içindir. Seni çok seviyorum. Günaydın!

Sevgiliye Kısa Günaydın Mesajı

İşte sizler için özel olarak hazırladığım sevgiliye kısa günaydın mesajı listem:

Hâlâ yataktaysan bil ki burada sensiz olduğum için kötü bir sabah geçiriyorum. Lütfen en kısa zamanda kalk ve bana ‘Günaydın’ de…

Artık cennete gitmeyi hayal etmiyorum çünkü hayatımda sen varsın. Hayatımı dünyadaki cennetten bir parça yaptığın için teşekkür ederim. Günaydın aşkım!

Umarım dün gece bir kraliçe gibi uyumuşsundur. Şimdi lütfen bir yıldız gibi uyan ve bir gün daha dünyama hükmet! Günaydın!

Günaydın gün ışığım. Seninleyken kendimi çok iyi hissediyorum. Hayatımı çok kolaylaştırdığın için teşekkür ederim, aşkım.

Kahkahalarla ve bolca şansla dolu yeni bir güne merhaba. Umarım çok güzel bir gün geçirirsin. Seni çok seviyorum.

Seni her düşündüğümde, endişelerimin yarısı gidiyor. Etrafındaki her şeyi çok pozitif ve enerjik hale getiriyorsun. Seni çok seviyorum. Günaydın!

Sana olan sevgimi ve bağlılığımı sana her zaman söylemekten asla bıkmayacağım. Günaydın Sevgilim. Seni çok seviyorum.

Günaydın hayatımın aşkı! Güzel bir gün senin tarafından kucaklanmayı bekliyor! Çok güzel ve unutulmayacak bir gün geçirmeni dilerim.

Günaydın yakışıklı. Güzel yüzünü görmeyi bekliyorum. Gel kurtar beni bu yalnızlıktan.

Günüm sana günaydın dileklerini göndermeden başlayamaz çünkü sen benim ruhumun tek yoldaşısın. Harika bir gün geçir aşkım.

Günaydın aşkım! Yeni uyandım ve tatlı gülümsemeni düşünmeye başladım. Bana hemen bir selfie gönder lütfen!

Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları

İşte sizler için özel olarak hazırladığım sevgiliye romantik günaydın mesajı listem:

sevgiliye günaydın mesajı

Kendimi çok özel hissediyorum senin yanında çünkü hayatımın her sabahı seninle başlıyor. Hayatta sen olmadan hiçbir şey istemiyorum. Günaydın sevgilim!

Sen hayatıma girdiğinden beri günlerim daha parlak, sabahlarım daha tatlı oldu. Beni sevdiğin için teşekkür ederim; Bende seni seviyorum. Günaydın aşkım!

Her sabah benim olduğunu bilerek uyanmak, dünyamı güneşin olabileceğinden daha parlak aydınlatıyor. Günaydın hayatımın aşkı.

Gülüşün günümü aydınlatıyor. Her zaman yüzünde güzel bir gülümsemeyle uyan çünkü ben sadece seni gülümserken görmek istiyorum. Günaydın!

Sabah esintisi bugün o kadar yumuşak ve tatlı ki bana seni hatırlatıyor. Keşke bu sabah yanında olsaydım. Günaydın aşkım!

Senin gibi güçlü ve yakışıklı bir erkeğe aşık olmak, seninle geçirilen her saniyeyi iyi harcanmış bir an yapar. Günaydın kalp ritmim!

Kalbimde çok özel bir yere sahip olan kadına günaydın. Beni aramanı bekliyorum çünkü sabahları sesini duymayı seviyorum!

Güneş doğdu ama benim zamanım duruyor çünkü sen uyanık değilsin. Lütfen uyan sevgilim, böylece ben de yeni güne başlayabilirim! Günaydın!

Etrafında sabah esintisini hissediyorsan, havada aşk olduğunu bil ki sen ve ben aynı anda hissedebiliriz! Lütfen uyan ve bana bir mesaj da sen gönder. Günaydın!

Sabahları sana günaydın mesajı göndermek benim rutinim ve bunu hayatta bir alışkanlık haline getirmek istiyorum. Benim için çok değerlisin. Günaydın aşkım!

Günaydın Aşkım Mesajları

İşte sabahın ilk ışıklarında sevdiğinize ‘Günaydın Aşkım’ diyebileceğiniz en güzel sevgiliye günaydın mesajı listem:

Her sabah yeni umutlar ve yeni fırsatlarla gelir. Bugün senin için en iyisini diliyorum. Günaydın aşkım!

Her gün uyanıyorum ve sen bana bir sebep verdiğin için mutlu olmayı başarabiliyorum. Günaydın aşkım!

Sabah esintisi zihnini tazelesin ve yorgun ruhunu arındırsın, böylece onları bir kez daha yeni umutlar, hayaller ve arzularla doldurabilirsin! Günaydın aşkım!

Bu sabah sana yolculuğunun yepyeni bir başlangıcını versin ve hayatına yeni bir anlam katsın. Bugün başarıyı yakalayabilirsin. Günaydın aşkım!

Bir gülümsemeyi paylaşmak, güne doğru başlamanın en muhteşem yoludur. İşte senin kadar harika bir gün yaşaman için yüzüne bir gülümseme getirmek istiyorum. Günaydın sevdiğim.

Sana ihtiyacın olan her şeyi vermek ve istediğin her şey olmak istiyorum. Bugün harika bir gün geçirmeni diliyorum. Günaydın sevgilim!

Tüm endişelerini, üzüntülerini, kafana taktıklarını yok etmek istiyorum. Sana günaydın tatlım. Bana ihtiyacın olduğunda her zaman yanında olacağım!

Dün gece bir rüya gördüm. Dünyanın en güzel kızıyla beraberim. O güzel, sevecen, düşünceli, kibar, sevgi dolu ve şu anda gülümsüyor. Günaydın aşkım, seni seviyorum!

Seni uyandırmanın en tatlı yolunu düşünmeye çalıştım. Ama tek düşünebildiğim sensin. Böylece sana kalbimin bilebileceği en basit sabah selamını verdim; “Seni seviyorum”.

Sevdiğinize En Güzel Günaydın Mesajları

İşte sabah uyandığınızda, gözlerinizi açtığınız anda aklınıza gelen sevgiliye en güzel günaydın mesajı listem:

Her sabah aklıma gelen ilk düşünce, hayatımda olduğun için ne kadar minnettar olduğumdur. Günaydın benim tatlı sevgilim.

Kalk ve enerjini yaymaya başla, uykucu sevgilim benim. Hayatımda olduğun için gerçekten şanslı hissediyorum kendimi. Günaydınlar sana olsun!

Günaydın tatlım. Tüm dualarımı senin mutluluğun için Tanrı’ya gönderiyorum. Tanrı’nın senin için sakladığı tüm harika şeyleri yaşamanı dilerim. Gününüz mübarek olsun.

Günaydın prensesim hayatımın aşkı. Tüm olumsuzlukların hayatından uzaklaşmasını ve sana harika bir gün hediye etmesini diliyorum.

Seni sevmek benim için bir seçenek değil, nefes almak ve yemek yemek gibi hayatın bir gereği. Hadi uyan sevgilim. Günaydın!

Kuşlar bugün şarkı söylemiyor, senin adınla sesleniyorlar. Çünkü sen uyanana kadar onlar için henüz sabah değil. Günaydın!

Uyandığımda ve senden bir kucak aldığımda günümün harika olacağını biliyorum. Keşke her gün yanımda seninle uyanabilsem. Günaydın!

Bu dünyada sana olan sevgim dışında hiçbir şey mutlak ve sonsuz değildir. Seni son nefesime kadar seveceğim. Günaydın!

Herkes hayatında senin gibi bir kızın olmasını hayal eder. Ama herkes rüyadan sonra yanında uyanacak kadar şanslı değil. Günaydın!

Günaydın sevgilim. Her sabah, bu yaşamda beni seninle tanıştırdığı için Allah’a şükrediyorum. Hayatıma saf neşe getiriyorsun. Teşekkür ederim bebeğim. Önümüzde güzel günler olsun.

Güzel bir gün için sana en iyi dileklerimi gönderiyorum güzel kadın. Seni çok seviyorum.

Günaydın kraliçem. Keşke şu an kollarını bana sarabilseydin. O anı sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Aşkınız için En Anlamlı Günaydın Mesajları

İşte sabahın ilk güneş ışığını görür görmez aklınıza gelen sevgiliye en romantik günaydın mesajı listem:

sevgiliye günaydın mesajı

Birinin beni kalbi ve ruhuyla sevdiğini bilmek harika. Benim için muhteşem bir sevgilisin. Günaydın aşkım.

Her sabah seni uyandıran kız olmak istiyorum. Seni özel ve sevilen hissettiren kişi olmak istiyorum. Günaydın canım!

Her sabah kollarında uyanmayı seviyorum çünkü sadece senin sevgin tarafından çevrelenme ve korunma hissini seviyorum. Günaydın!

Seninle birlikte uyumak ve uyanmak harika bir duygu sevgilim. İyi ki benim canım olsun. Günaydın sevgilim, sevdiğim!

Çalar saatim olsaydın, sabahları ilk gördüğüm şey senin yüzün olurdu. Lütfen sabahları çalar saatim ol! Günaydın!

Sen benim kalbimin ritmisin biraz. Sensiz aşk istemiyorum ve hayatın bir anlamı yok. Sevgilim olduğun için teşekkür ederim. Günaydın!

Kalbim sana sevgiyle dolu. Sen benim hayatımın gün ışığısın. Senin sayende hayatım çok renkli. Günaydın aşkım!

Günaydın yakışıklım. Her seferinde yanaklarım acıyana kadar beni güldürdüğün için teşekkür ederim. Çok güzel bir gün geçirmeni dilerim, tabi ben de aklında olayım.

Günaydın bebek. Senin yanındayken, bana hissettirdiklerini seviyorum. Herşey için teşekkürler. Seni seviyorum aşkım.

Sen benim için bir mucize oldun ve ben onu asla bırakmayacağım. Günaydın, sevgili erkeğim. Umarım bugün senin için muhteşem bir gün olur.

Günaydın kralım. Yanımda olman beni daha özgüvenli ve hayata bağlı kılıyor. Gün boyunca güneş kadar parlak ve enerjin yüksek olsun aşkım.

Günaydın sevgili aşk! Her gün seni öptüğü için güneşi kıskanıyorum. Keşke ben olsaydım. Seni seviyorum, sevdiceğim.

Sevgiliye Günaydın Aşkım Mesajları

İşte sevgilinizin yüzünü gülümsetecek en güzel sevgiliye günaydın mesajı listem:

Günaydın aşkım! Umarım günaydın mesajım günün en başında yüzünüze bir gülümseme getirir. Seni çok seviyorum.

Koşulsuz sevgin ve ilgin beni çok mutlu ediyor! Günaydın tatlım. Umarım çok güzel bir gün geçirirsin.

Uyanır uyanmaz aklıma gelen ilk düşünce sensin. Bugün çok güzel bir gün geçirmeni temenni ederim. Seni çok seviyorum bebeğim.

Bu güzel sabahta, hayatıma girdiğin ve onu daha iyi bir yer yaptığın için sana teşekkür etmek istiyorum. Günaydın bebeğim, iyi ki varsın.

Bir çok kişi sabah uyanmaktan nefret eder ama ben uyanıp sana mesaj atarken sabahları sevmeyi öğrendim! Var olduğun için teşekkür ederim bebeğim. Seni çok seviyorum

Her sabah kollarımda olmanı diliyorum çünkü sen gerçekten hayatımdaki en iyi şeysin. Günaydın Meleğim.

Tatlım, sana günaydın. Dün gece aklımdaki son düşünce sendin ve şu anda görmek istediğim ilk kişisin!

Günaydın prenses. Uyanma zamanı! Seni sıcak battaniyelere sarabilmeyi ve şu anda sevimli, uykulu yüzünü öpmeyi ne kadar isterdim!

Güzel bebeğim, kalk ve enerjini hissettir! Sabah ilk iş seni düşünmek benim için. Seni özledim. Güzel bir gün geçirmeni umarım.

Sana sarılarak uykuya dalabileceğim günü bekliyorum ve uyandıktan sonra hala burada olacaksın. Günaydın aşkım.

Günaydın benim güzel aşkım! Umarım yeterince dinlenmiş ve rahatlamışsındır! Senin gibi inanılmaz bir kız arkadaşım olduğu için nasıl bu kadar şanslı olduğumu merak ediyorum!

Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları

İşte erkek arkadaşınızı her zaman hatırladığınızı hissettirecek erkek sevgiliye günaydın mesajı listem:

Hey, Bay Uykucu. Acele et ve artık uyan. Seni çok özledim; Gün boyunca seninle birlikte zaman geçirmek için sabırsızlanıyorum! Günaydın.

Dün gece rüyamda beni ziyaret ettiğin için teşekkür ederim! Günaydın, benim tatlı sevgilim! Seni çok seviyorum. Günün geri kalanı güzel geçsin.

Günaydın, sadece sana aşık olduğumu bilmeni istedim ve sadece bana ait olduğunu biliyorum. Günün güzel geçsin sevgilim.

Kalbimi yazıya döksem bile, seni ne kadar çok sevdiğimi asla ifade edemem. Var olduğun için teşekkür ederim. Günaydın aşkım.

Günaydın bebeğim. Her sabah güzel bir gülümsemeyle uyanıyorum çünkü benim olduğunu biliyorum. Tüm sevgin için sana minnettarım. Günün güzel geçsin.

En savunmasız günlerimde bile devam etmemi sağlayan senin aşkın. Umarım senin benim için olduğun gibi senin için ihtiyaç duyduğun zaman yanında olabilirim. Günaydın sevgilim.

Soğuk, boş ve senin olmadığın bir yatakta uyanmaktan nefret ediyorum! Sabah öpücüğümü bekliyor olacağım. Günaydın!

Hey yakışıklı, seni rüyalarımda yeterince özledim, o yüzden çabuk uyan ve bana şirin yatak yüzünü göster! Günaydın! Seni seviyorum!

Bebeğim, güneşin dışarıda parlamasını ve güneş ışınlarının altın yüzüne ve yumuşak saçlarına düşmesine bayılıyorum. Sen böyle çok güzelsin! Günaydın prensim!

Kalk ve ışığını saç yıldızım! Sen hayatımdaki en değerli hazinesin, bu yüzden umarım mesajım aptal yüzüne güzel bir gülümseme getirir!

Bebeğim, keşke seni en sevdiğin kahvaltıyla şaşırtabilsem ve mutlu mutlu yediğini izleyebilseydim! Umarım mesajım bunu telafi eder. Günaydın aşkım!

Günaydın canım aşkım! Sana hala delicesine aşığım ve seni düşünmeden duramıyorum! Öyleyse kalk ve delirmeden önce benimle buluş!

Karınız için En Özel Günaydın Mesajları

İşte karınızı ilk günkü gibi sevdiğinizi ve sabahları ilk onu düşündüğünüzü hissettirecek sevgiliye günaydın mesajı listem:

sevgiliye günaydın mesajı

Güne dünyanın en güzel yüzünü görerek başladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Günaydın aşkım.

Günaydın günışığı. Çok fazla çaba harcamadan günümü güzelleştirdiğiniz için teşekkür ederim. Sen tek gerçek aşksın. Günaydın.

Dünyamı gökkuşaklarından daha çok renklendiriyorsun. Seni hayatıma gönderdiği için Rabbime şükrediyorum. Günaydın sevgili eşim.

Günaydın sevgilim! Sensiz bir hayat hayal edemiyorum! Seni çok seviyorum.

Günaydın bebek. Seninle olmak hayatın gerçek anlamını farketmemi sağladı. Her gün gülümsemene aşık olmamı sağladığın için teşekkür ederim.

Günaydın Melek! Sabahları her zaman mutlu hissediyorum çünkü senin meleksi yüzüne bakarak uyuyorum ve sabah yanımda olduğun için şükrediyorum.

Günaydın benim güzel karım! Dışarıda güneş pırıl pırıl parlıyor ama yanımdaki ışığın evrendeki en parlak yıldız. Seni seviyorum bebeğim.

Gün boyunca benim için çok şey yapıyorsun, uyandıktan sonra sabah kahven benden olacak! Günaydın tatlım! Seni çok seviyorum.

Günaydın bebeğim. Hadi kalk ve neşeni benimle paylaş! Keşke tüm dünyayı ayağına getirebilsem ve tüm arzularını yerine getirebilsem! Bu sabah hazırladığım kahvaltıyı umarım beğenmişsindir. Seni seviyorum aşkım.

Günaydın benim tatlı karım! Hayatımı senin gibi muhteşem bir kadınla geçirebildiğim için en şanslı adam ben olmalıyım.

Dünyanın en iyi karısına günaydın! Aşkım, artık hayalim olmadığını anlıyorum sen benim gerçeğimsin! Seni seviyorum.

Kocanız için En Güzel Günaydın Mesajları

İşte kocanızın kendini çok özel hissedeceği en romantik ve anlamı sevgiliye günaydın mesajı listem:

Yanımda olman bana ne kadar şanslı olduğumu hissettiriyor. Mutluluğumun sebebi olduğun için teşekkür ederim. Günaydın bebeğim. Seni çok seviyorum.

Her gün seninle uyanmak günün en sevdiğim kısmı. seni seviyorum güneşim. Günaydın.

Sana ‘benim’ diyebilmek beni zaten dünyanın kraliçesi gibi hissettiriyor. Bu kadar harika bir koca olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum bebeğim.

Her sabah sana olan aşkımı haykırmak ve olduğun harika insan için seni takdir etmek bir alışkanlık değil, sana değer verme şeklim! Günaydın aşkım.

Koruyucu meleğim olduğun için teşekkür ederim tatlım. Hayatımdaki varlığın için şükrediyorum. Beni her türlü sıkıntıdan kurtardığın için teşekkür ederim. Günün geri kalanı güzel geçsin.

Günaydın kocam, seni seviyorum! Tembel sabahlarımı seninle paylaşabilmek her zaman hayalimdi ve şimdi gerçek oldu!

Günaydın Sevgilim! Sen yanımda olduğun, her fırtınada ve karda beni tuttuğun sürece hayatımda hiçbir şey ters gidemez. Seni seviyorum!

Günaydın aşkım. Uyandığımda her gün otomatik olarak güzelleşiyor ve bana gözlerinde çok fazla sevgiyle baktığını görüyorum!

Hayallerimin adamı için hayatımı hiç bitmeyen bir huzur ve mutluluk yolculuğuna çevirdin ve sana doyamıyorum! Günaydın aşkım!

Günaydın, yakışıklı prensim. Parmak uçlarının sıcak dokunuşu tenimi yakıyor ve her sabah kalbimi titretiyor! Seni seviyorum!

Günaydın Aşkım Sözleri

sevgiliye günaydın mesajı

“Rüyalarımın erkeğine günaydın. Harika bir gün geçirmeni diliyorum!”

“Her sabah birlikte uyanmak istediğim kişi sensin. Günaydın aşkım.”

“Bu parlak sabah güneşi gibi, her zaman zihnimi aydınlatıyorsun ve hayatıma sıcaklık katıyorsun. Güzel bir gün geçir tatlım!”

“Sen hayatımın en güzel şarkısısın! Senin müziğin olmak istiyorum! İyi günler! Mutlu sabahlar canım!”

Üzüldüğümde bile mutlu olabilmemin, ağladığımda bile gülümseyebilmemin sebebi sensin. Günaydın.

Her gün doğumu bana seni sevmek için yeni bir gün veriyor! Günaydın tatlım. Umarım harika bir gün geçirirsin!

Gece yerini gündüze bırakır, seni bugün ve ömrüm boyunca seveceğim, Bu sabah bir kez daha söylüyorum, seni seviyorum her zaman inan!

Her gün gözlerimi açarken tek görmek istediğim sensin. Günaydın canım.

Bütün endişelerim gitti, bütün kötü günlerin sona erdi! Geleceğim seninle daha güzel. Ve şu andan itibaren, bunu tahmin edebiliyorum. Hayat seninle daha güzel ve anlamlı. Günaydın!

Seni sabahları, gün ortasında, birlikte olduğumuz saatlerde, ayrı olduğumuz saatlerde seviyorum.

Günaydın canım. Güneş her sabah neden doğar biliyor musun? Çünkü senin bir kez daha gülümsediğini görmek istiyor!

Günaydın! Seni her düşündüğümde, endişelerimin yarısı yok oluyor. Sen bu dünyada benim çok pozitif ve enerjik gücümsün. Seni çok seviyorum.

Günaydın aşkım. Umarım güne yüzünde bir gülümseme, ruhunda mutluluk ve gelecekten daha umutlu duygularla uyanırsın. Seni seviyorum.

Bu dünyada gerçekten paha biçilemez olduğunu düşündüğüm çok az şey var ama biri her zaman senin gülüşünle uyanacak.

Seni yazın gün batımından ve kışın karından daha çok seviyorum. Benim için her şeysin. Güzel bir sabah geçirin!

Günaydın tatlım. Seni çok seviyorum. Harika bir gün geçir.

Günaydın tatlı sevgilim. Umarım sevgi ve mutlulukla dolu harika bir gün geçirirsin.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sözler kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!