Cumartesi, Mart 2, 2024
Ana SayfaSoru - CevapNasıl Sugar Daddy Olunur: Genç Kızların Beklentileri ve Bilmeniz Gerekenler

Son Yazılar

Nasıl Sugar Daddy Olunur: Genç Kızların Beklentileri ve Bilmeniz Gerekenler

Ekonomik durumu çok iyi olmayan kızlar, finansal destek için Sugar Daddy ararlar. Peki sugar daddy nasıl olunur? Sizde bu özellikler var mı?

Dünya normalin farklı versiyonlarıyla dolu. Zaten normal olan nedir? İki veya daha fazla kişi halinden memnun olduğu ve kimseye zarar gelmediği sürece, kanunlar çiğnenmiyorsa, o zaman işleri biraz farklı yapmanın ne zararı var? Sugar daddy nasıl olunur öğrenmek istiyorsanız, bu daha az geleneksel ilişki türüne yakından bakalım.

Sözde “düzenli ilişkiler” herkese uygun değildir. Size garip gelebilir ama bir çok kadın ve erkek normal ilişkileri tercih etmiyor. Karşılıklı faydaya odaklanan ilişkilerden biri de Sugar Daddy (‘şugır dedi’ olarak okunur, ‘tatlı baba’ anlamına gelir) kavramını ortaya çıkarıyor. Peki bu ne demek yazımızın devamında kısaca bahsedeceğiz.

Sugar Daddy olmak maliyetli bir durumdur. ‘Ben öyle olacağım’ denilerek altından kalkabileceğiniz bir durum değil. Neye bulaştığını ve her şeyin ardındaki gerçeği bilmeniz gerekiyor. Bunu yaptığınızda, sizin için doğru olan seçeneğe gittiğinizden emin olabilirsiniz.

Sugar Daddy Ne Demek

Sugar Daddy’nin tipik açıklaması pek çok kişinin hoşuna gitmeyebilir, ancak bu aslında onu nasıl yorumladığınızla ilgilidir. Popüler kültürde Sugar Daddy, çok daha genç bir kadına para ve hediyeler veren yaşlı bir adamdır. Karşılığında kadın da ona arkadaşlık ediyor, sevgili oluyor, zamanını onunla geçiriyor ve çoğu durumda onunla da yatıyor. Her zaman değil ama sıklıkla.

Pek çok kadın Sugar Daddy’sine aşık olur, ancak diğerleri aşık olmaz. Bu aslında iki kişinin bunun ne kadar ileri gitmesine izin vereceğine bağlıdır.

Sugar Daddy her türden adam olabilir. Özel bir ilişki kurmaya vakti olmayan bir işadamı olabilir. Bunun yerine, Sugar Baby’si ile anlaşan yaşlı erkek, ona finansal destek sunar, maddi ihtiyaçlarını karşılar ve tüm bu masrafların karşılığını da alır.

Sugar daddy nasıl olunur öğrenmeden önce bilmeniz gerekenler

sugar daddy nasıl olunur

Nasıl Sugar Daddy olunacağının teknik detaylarına girmeden önce bazı temel bilgileri öğrenmeniz gerekir.

1. İlişki ortak karar ile başlar.

Finansal destek sunacak olan Sugar Daddy ile maddiyata önem veren ve sadece bunun için ilişki yaşamak isteyen Sugar Baby’nin ilişkileri düzenli değildir ve gelecekte de uzun bir birliktelik olarak sürmesi muhtemel değildir. Bu tip bir ilişki de karşılıklı menfaat ön plana çıkar, duygular değil.

Başlangıçta siz ve sevgiliniz, aranızdaki kimyayı değerlendirmek için kahve içmeye veya akşam yemeğine gidebilirsiniz. Her şey aklınızdakine uygunsa ve ortak bir karar verebilecek duruma geldiyseniz, şartları konuşacaksınız.

Sugar Baby’nin, size duygusal olarak bağlı olmayacağını bilmelisiniz. Onun başka Sugar Daddy’leri ve hatta sizin de başka Sugar Baby’leriniz olabilir. Burada sadakat ön planda değildir, önemli olan karşılıklı ihtiyaçların karşılanmasıdır.

2. Karşılıklı beklentiler açıklanmalı.

Sugar daddy nasıl olunur diye merak edenlere sorulabilecek ilk şey: ‘Maddi gücünüz ne kadar?’ olmalıdır. Karşılıklı beklentiler genellikle parayla ilgili olanlardır. Genç ve güzel bir kız kendinden 15-20 yaş belki daha fazla yaşlı olan bir erkekle neden birlikte olsun ki? Sugar Daddy adayı olarak sizin, karşı taraftan beklentilerinizi açık ve net olarak ifade etmeniz önemlidir. Mesela ilişkinizde cinsellik olacak mı?

Eğer öyleyse, ne kadar ileri gitmesini istersiniz? Sugar Baby’nizle konuşurken bunun son derece açık olması gerekir. Neyi yapmak isteyip istemediklerini açıkça belirtmeleri gerekiyor. Devam etmek isteyip istemediğinize böylece karar verebilirsiniz.

3. Neler verebileceğini hesapla.

Ayrıca potansiyel Sugar Baby’nize ne sunacağınızı da bilmeniz gerekir. Onlara ne sağlayabilirsin? Nakit para, mücevher, kıyafet, tatil olabilir.

Ne sağlayabileceğiniz konusunda kendinize karşı net olun ve ardından Sugar Baby ile ne sunabileceğiniz konusunda net olun. Kendinizi olmadığınız bir şey gibi sunmayın.

Tekliflerinizin bütçenize uygun olduğundan emin olun; eğer paranız yetmiyorsa, ona lüks bir yatta bir ay sürecek bir gezi sözü vermek istemezsiniz. Bu ikinize de acı bir deneyim yaşatabilir.

4. Her zaman dürüst ol.

Yalan söylersen, başını ciddi belaya sokarsın. Sugar daddy nasıl olunur bilmek ve bunu doğru yapmak istiyorsanız Sugar Baby’nizle pazarlık yaparken %100 dürüst olmanız gerekir.

Bu, birbirinizin ihtiyaçlarını karşılamaya dayalı bir ilişkidir, dolayısıyla ne sağlayabileceğiniz ve ne almak istediğiniz konusunda tamamen açık ve dürüst olmalısınız.

5. Ağırdan al.

Sugar daddy olma yolunda ilk defa amacınıza ulaşmaya yaklaşırken heyecan duyabilirsiniz ve muhtemelen hemen yatağa atlamak istersiniz. Bunu kesinlikle yapmayın.

Başarılı bir sugar daddy olmak istiyorsanız, sugar baby’nizin yanınızda rahat olmasına ihtiyacınız var. İlk buluşmada kim olduklarını bilmiyorsunuz, bu yüzden acele etmeyin ve harekete geçmeden önce birkaç randevuya çıkın.

6. Sınırları koruyun.

Beklentileri açıklarken ve detaylandırırken dürüst olmaktan ve ihtiyaçlarınızı ifade etmekten bahsettiğimizi hatırlıyor musunuz? Ne beklediğinizi belirtmenizle birlikte kişisel sınırlarınızdan da karşılıklı olarak bahsetmelisiniz.

İlişkinin beklentilerini yazarsanız en iyisi olur, böylece ikiniz de sınırların nerede olduğunu bilirsiniz. Eğer ikiniz de sınırları değiştirmek istiyorsanız, ikinizin de bu konuda hemfikir olması gerekir.

7. Çaba gösterin.

Sugar Baby’nizle randevuya çıktığınızda çaba harcamanız gerekir. Doğal olarak onunla aranızda duygusal ve fiziksel bir bağ olması gerekir, bu da onu kişisel düzeyde tanımanız anlamına gelir.

Tatmin edici bir ilişkiye sahip olmak istiyorsanız, diğer kişiyi mutlu etmeye çalışmanız gerekir; bunun tersi de geçerlidir. Peki neden onun senden gerçekten hoşlanmasını istemiyorsun? Aynı şey tersi için de geçerli.

8. Saygılı ol.

Sugar Baby’nize saygılı olmanız gerekir. Bazı insanlar zaman satın aldıklarını düşünerek aceleci davranmaya çalışırlar ve bu nedenle Sugar Baby’lerine istedikleri gibi davranabileceklerini düşünüyor ancak bu böyle olmuyor.

Evet, sugar daddy ve baby ilişkisi mutlaka geleneksel bir ilişki değildir ve ilişkinin tarafı olan kadın muhtemelen para için bu ilişki içindedir, ancak konu bu değildir. Bu sadece bir ticari işlem değil, bu başka bir insanla olan bir ilişki.

9. Her şey parayla ilgili değil.

“Paranızın karşılığını almanız” gerektiğini hissedebilirsiniz, ancak ilişkiye böyle bakmamalısınız. Günün sonunda bu bir ilişkidir. Elbette paranız var ve Sugar Baby’nizin seksi eşyalara ihtiyacı var, ancak bu bir alışveriş değil, anlaşmanızın bir parçası.

Bu ilişki birbirinin ihtiyaçlarını karşılamakla ilgilidir; bunun kız arkadaşınıza ayda bir kez iç çamaşırı almaktan çok farklı olduğunu düşünmeyin.

10. Sabırlı ol.

Sizin için doğru Sugar Baby’i bulmak düşündüğünüz kadar kolay olmayacak. Biraz duygusal ilişki kuracağınız birini istiyorsunuz, bu yüzden birkaç farklı Sugar Baby ile görüşüp karar vermeniz en doğru seçenek olacaktır.

Yapmanız gereken sabırlı olmaktır. Doğru Sugar Baby size gelecektir! Anlaşmaya sadık kalan ve sizinle duygusal ilişki yaşayacak birisi.

11. Unutma, onun sahibi değilsin.

Bunu vurgulamak gerçekten önemli; böyle bir ilişki de finansal olarak güç sizde bile olsa kadının sahibi değilsiniz. Anlaşmayı istedikleri zaman bozabilirler, siz de görüşmelerinizi sonlandırabilirsiniz. Her iki taraf da hayatlarıyla ilgili karar vermekte özgürdür.

Sugar Daddy Nasıl Olunur: İşte Püf Noktaları

Artık Sugar Daddy olmanın genel kurallarını ve bunun neyle ilgili olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen öğrenmek isteyeceğiniz bazı ayrıntılara bakalım. Sugar daddy nasıl olunur bilmek istiyorsanız hadi önemli konular hakkında konuşalım.

1. Tipik bir Sugar Daddy kaç yaşındadır?

Gerçek bir yaş aralığı yoktur, ancak Sugar Daddy’lerin çoğunluğu 45 ila 60 yaş arasındadır. Açıkçası, çok daha genç, genellikle 20’li yaşların ortalarında Sugar Baby’leri olacak. Ancak bunlar sadece ortalama yaşlardır. Kabul edilen tek gerçek erkeğin kadından bariz şekilde daha yaşlı olmasıdır.

Tabii ki, kadın ve erkek arasında olmayan bu tip ilişkiler de duyabilirsiniz; bazıları iki erkek, iki kadındır; bunların cinsiyet kuralları veya tanımları yoktur. Sadece doğru hissettiren ve her iki kişinin de ortak karar alması yeterlidir.

2. Sugar Daddy ne kadar zengin olmalı?

Burada elbette belirli bir rakamdan bahsedemeyiz. Sadece teklif etmek istediğiniz şeyi ortaya koymanız ve bunu taahhüt edebileceğinizden ve karşılayabileceğinizden emin olmanız gerekir.

Sugar Baby’niz kabul ediyorsa ve sizin için uygunsa, bilmeniz gereken tek şey budur. Bu aynı zamanda Sugar Baby’nizi ne sıklıkta göreceğinize ve ona nasıl ödeme yapacağınıza da bağlıdır; aylık bir ücret veya bireysel ziyaretler için.

3. Sugar Daddy nasıl ödeme yapar?

Bu yine sizin ne istediğinize ve Sugar Baby’nizin neyle mutlu olduğuna bağlıdır. Şartlar üzerinde birlikte anlaşmanız gerekir.

Aylık ödeme yapabilirsiniz, ör. avans gönderebilirsiniz veya onları her gördüğünüzde ödeme yapabilirsiniz. Hangi seçeneği kabul ederseniz edin, şartlara uyduğunuzdan ve bunu bir tür sözleşmeye yazdığınızdan emin olun.

4. Sugar Baby nasıl bulunur?

Sugar Daddy olmak isteyen erkeklerin çoğu, Sugar Baby’sini bulmak için internete yöneliyor. Bu tip ilişki arayışında olan insanlar için özel siteler var ve doğru olanı bulmadan önce birkaç kişiyle çevrimiçi ve şahsen buluşmanız gerekebilir. Bu tip sitelerin tamamı ise güvenli değildir. İnternetten önce yorumlarını arayın, kredi kartı ile ödeme talep edilen siteleri iyi araştırın.

Sugar Daddy olmak size göre mi?

Artık sugar daddy nasıl olunur biliyorsun, bu konuda ne düşünüyorsun? İlerlemek ve kendiniz denemek istediğiniz bir şey mi? Herhangi bir şeye kalkışmadan önce ne istediğinizden ve ne teklif etmek istediğinizden emin olun. Kendinize karşı tamamen dürüst olmanız ve tutamayacağınızı bildiğiniz sözler vermemeniz gerekir.

İlişkinizin doğru temelde başlaması gerekir ve bu da açık ve dürüst iletişim anlamına gelir.

Artık nasıl sugar daddy olunacağını bildiğine göre ne düşünüyorsun? Deneyecek misin?


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Soru-Cevap kategorimizdeki diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!