Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaGündemAleyna Çakır Olayında Son Dakika Gelişmesi - Sperm ve Tırnak İzleri...

Son Yazılar

Aleyna Çakır Olayında Son Dakika Gelişmesi – Sperm ve Tırnak İzleri…

Aleyna Çakır olayı ile ilgili flaş bir gelişmeyi Müge Anlı Tatlı Sert programında canlı yayında açıkladı.

Aleyna Çakır’dan alınan sperm ve tırnak arasındaki deri örneklerinin Ümitcan Uygun’a ait olduğunun belirlendiğini ifade etti.

ALEYNA ÇAKIR OLAYI NEDİR?

3 Haziran 2020 tarihinde öldürüldüğü iddia edilen ve 04 Haziran 2020’de cesedi bulunan 1999 doğumlu Aleyna Çakır’ın ölüm haberi tüm Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Aleyna Çakır intihar mı etmişti yoksa öldürülmüş müydü?

Aleyna Çakır’ın öldürüldüğüne inan izleyiciler için baş şüpheli Aleyna Çakır’ın sevgilisi olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun‘du. Emniyet Teşkilatı olayla ilgili incelemeler sürdürürken, Ümitcan Uygun ile ilgili bir çok iddia ortaya atılmıştı. Hatta Ümitcan Uygun’un Aleyna Çakır’ı darp ettiği görüntülerde televizyonlarda yayınlanmıştı. Video görüntülerinde Aleyna Çakır’ın sevgilisi olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun’un Çakır’ı darp ettiği ve bayıldıktan sonra videoya çektiği görülüyor. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken Ümitcan Uygun, tüm ülkenin tepkisini çekti. Facebook’ta soyadlarını aynı yapan sevgililerin, aynı evi paylaştıkları da iddia edilen konular arasında…

SPERM VE TIRNAK ARASI DERİ ÖRNEKLERİ

Aleyna Çakır’ın üzerindeki sperm ve tırnak arasındaki deri örnekleri alınmış ve kime ait olduğu araştırılmıştı. İşte bu örnekler sevgilisi olduğu iddia edilen Ümitcan Uygun’a ait çıktı. Bugün yayınlanan Tatlı Sert programında bu son dakika gelişmesi Müge Anlı Tarafından açıklandı.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Gündem ile ilgili en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!