Cuma, Mayıs 17, 2024
Ana SayfaSözlerTeşekkür Mesajları - En Anlamlı Teşekkür Mesajı

Son Yazılar

Teşekkür Mesajları – En Anlamlı Teşekkür Mesajı

Size değer veren birine, yaptığı güzel şey için en anlamlı teşekkür mesajı ile geri dönmelisiniz. En güzel teşekkür mesajları için doğru yer.

Teşekkür mesajları ile size bir yardımda bulunmuş, hayatınızdaki yeri önemli olan insanlara minnettarlığınızı gösterebilirsiniz. İnsan ilişkilerinde birbirimize gösterdiğimiz saygının ve sevginin en büyük göstergesi teşekkür etmektir. Hayatımızın önemli anlarında size yardım etmiş, zor zamanınızda yanınızda olmuş ya da sizin için önemli zamanları hatırlamış insanlara değer verdiğinizi göstermek için bir teşekkür mesajı her zaman gönderilmelidir.

Başta sevgiliye, eşe, arkadaşa veya akrabaya teşekkür mesajları olmak üzere aşağıda sizler için hazırladığımız en anlamı teşekkür mesajı ile siz de değer gördüğünüz kişi veya kişilere sevginizi ifade edin.

TEŞEKKÜR MESAJLARI

En ihtiyacım olduğu zamanlarda, benim yanımda olduğun için sana her zaman minnet duyacağım, teşekkür ederim.

teşekkür mesajları

İnsanların bazıları, yaptıkları şeylerin karşılığında binlerce teşekkürü hak eder. Siz de onlardan birisiniz, çok teşekkür ederim size.

teşekkür mesajları

Haberimin olmadığı bir anda ve en çok ihtiyaç duyduğum zamanda, bana verdiğin destek için çok teşekkür ederim.

teşekkür mesajları

Yaptıkların için sana teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten hayatımda senin gibi değerli biri olduğunu bilmek insanı mutlu ediyor.

teşekkür mesajları

Tüm yaptıkların için sana minnettarım, binlerce teşekkürler.

Asıl ben sana teşekkür ederim, bana bu kadar destek olduğun için!

Yaptığın her şey için büyük bir minnet duyuyorum, teşekkürler.

teşekkürler mesajlar

Çok düşünceli birisin ve bu beni çok mutlu ediyor. Sana yüzlerce defa teşekkür ederim, iyi ki varsın.

İyilik yaptığında hiç bir karşılık beklemediğini biliyorum. Çok iyi birisin, binlerce teşekkür ederim.

teşekkür mesajları

Yanımda olduğunu hissettirdiğin için bunun karşılığında ne yapsam az kalır. Elimden geldiği kadar ben de senin yanında olacağım. Bana hissettirdiklerin için teşekkür ederim.

SEVGİLİYE TEŞEKKÜR MESAJLARI

En zor zamanlarda benim yanımda olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem az, iyi ki varsın!

teşekkür sözleri

Bana gösterdiğin ilgi ve nezaket için sana çok teşekkür ediyorum, seni her zaman hatırlayacağım.

teşekkür sözleri

Beni ziyaret ettiğiniz ve ilginizi hissettirdiğiniz için en kalbi teşekkürlerimi paylaşmak isterim. İyi ki varsınız.

teşekkür mesajları

Yaptığınız organizasyona, beni de düşünüp davet ettiğiniz için teşekkür ederim. Çok güzeldi, elinize, emeğinize sağlık.

teşekkür sözleri

İyi ki sizinle tanışmışım ve iyi ki benim doktorum olmuşsunuz. Sağlığıma yeniden kavuşturduğunuz ve ilginiz için çok teşekkür ederim.

teşekkür ederim mesajları

Bana karşı gösterdiğin tüm ilgin ve iyiliklerin için sana teşekkür ediyorum, insanın hayatta böyle iyilere ihtiyacı var.

Bu önemli günümde gönderdiğin çiçekler için çok teşekkür ederim. Umarım gelecekte de hep birlikte bu günleri kutlarız 🙂 .

teşekkür ederim mesajları

Bu en mutlu gününüzde bizleri de davet ettiğiniz için teşekkür eder, mutluluğunuzun bir parçası olduğumuz için kıvanç duyduğumuzu bilmenizi isteriz.

Hazırladığınız organizasyon çok güzeldi. Beni de davet ettiğiniz için yeniden tekrar tekrar teşekkür ederim. En kısa sürede başka bir etkinlikte görüşmek dileğiyle.

teşekkür mesajları

Hayatımda ilk kez aşkın ne demek olduğunu bu kadar yakından tanıyorum. Bana bunları yaşattığın için sana çok teşekkür ederim.

ARKADAŞA TEŞEKKÜR MESAJLARI

İyi ki hayatımdasın, seninle bir çok şey için minnet duygularımı paylaşabilirim ama her şeyden önce karşılıksız sevginin ne demek olduğunu bana gösterdiğin için sana teşekkür ediyorum.

Sen benim için zamanı aşabilen, son derece değerli ve özel birisisin. Seni her şeyden çok seviyor ve teşekkür etmek istiyorum.

teşekkür ederim mesajları

Doğum günü kutlamana beni de davet ettiğin için çok teşekkürler. Kendimi iyi ve sevilen biri olarak hissettirdiğin için çok teşekkür ederim.

En ihtiyacım olan anlarda bile cesaretimi kaybetmemen için verdiğin desteğin, benim bu günlere gelmemde çok yardımcı oldu. Bunlar için sana çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsın.

arkadaşa teşekkür mesajları

Geleceğimi şekillendirmek için bana ilham kaynağı olduğun ve her zaman kendini yanımda hissettirdiğin için teşekkür ederim.

Klasik bir teşekkür değil bu, gerçekten kalpten gelen bir minnet duygusu. Yaptığın ve belki de yapacağın her şey için teşekkür ederim. Yalnız olmadığımı bilmek güzel bir duygu.

arkadaşa teşekkür mesajları

Şimdiye kadar aldığım en güzel hediye! Bunun için sana çok teşekkür ederim.

Yüzlerce defa teşekkür etsem de yeterli olmayacağını biliyorum. Fakat yine de birincisinden başlayabilirim. Yaptıkların ve hissettirdiklerin için teşekkür ederim arkadaşım.

teşekkürler mesajları

Arkadaşlar zor zamanlarda yanında olduğunda daha kıymetli oluyor. İyi ki benim arkadaşımsın, bana verdiğin destek için teşekkür ederim arkadaşım.

En Güzel Teşekkür Mesajları

Sadece teşekkür etmek minnetimi göstermeye yeterli olmuyor. Ettiğim teşekkürün bir teşekkürden çok daha fazlası olduğunu bilmeniz dileğiyle.

teşekkürler mesajları

Senin gibi bir eşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Ne zaman ihtiyaç duysam, her zaman desteğin ile yolumu aydınlatmayı başardın. Çok teşekkür ederim bunun için.

EN YAKIN ARKADAŞA TEŞEKKÜR MESAJLARI

Her zaman cömert olmayı bildiğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben de teşekkür konusunda cömert olmak istiyorum. Hayatımdaki en yakın ve en iyi arkadaşımsın ve bendeki değerin çok büyük.

Hayatımda o kadar büyük bir etkiye sahipsin ki bir teşekküre bu etkiyi nasıl sığdıracağımı asla bilmiyorum.

arkadaşa teşekkür mesajları

Beni her zaman özel hissettirmeyi nasıl başarıyorsun bilmiyorum ama bundan büyük mutluluk duyuyor ve teşekkür ediyorum.

Seni şimdiye kadar söylenmiş olan en tatlı sözcükler ile mutlu etmek istesem de biliyorum ki en çok hoşuna gidecek sözcük sadece “teşekkür ederim” olacak. Ben de sana bunu binlerce kez söylüyorum.

teşekkür ederim mesajları

Hayatımın en büyük ilham kaynağı ve samimi destekçisi olduğun için sana çok teşekkür ederim. Sen bu yaşamda en nadir bulunacak kişisin.

Her zaman bu kadar anlayışlı olmayı nasıl başarıyorsun anlamıyorum ama böylesi yüce gönüllü olduğun için sana çok teşekkür ediyorum.

sevgiliye teşekkür mesajları

Ne zaman kendimi kaybetmiş hissetsem, yaşamda ne yaptığımı bilemez duruma gelsem benim için en büyük destekçi olmayı başarıyorsun. Teşekkür ederim arkadaşım.

Sana hiçbir şekilde borçlu olmak istemezdim ama en büyük borcumun sana teşekkür etmek olduğunu biliyor ve tüm kalbimle sana teşekkürlerimi iletiyorum.

sevgiliye teşekkür mesajları

Teşekkür kelimesi sana karşı duyduğum sevgiyi asla ifade etmeye yetmeyecek ama yine de bu sözcüğü sana söylemek istiyorum, her şey için teşekkürler.

Bu özel akşam yemeği için sana çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir akşamdı, teşekkürler.

Biraz geç olduğunu biliyorum ama minnet duygusu hâlâ kalbimde yatıyor. Sana çok teşekkür ederim.

teşekkür mesajları

En çok ihtiyaç duyduğum anlarda yanımda olarak benim için ne kadar değerli olduğunu gösterdin. Sana sonsuz sayıda teşekkür ediyorum.

Karanlık zamanların geride kalmasını, hayatımda yeni bir sayfa açmamı sağladığın ve hiçbir zaman benden vazgeçmediğin için sana sayısız kere teşekkürlerimi iletiyorum.

arkadaşa teşekkür mesajları

Kaç kez seni hayal kırıklığına uğrattım, kaç kez de sen bana anlayış ile davrandın. İşte bu yüzden her saniye sana teşekkür ediyorum.

Her şey değişiyor ama bana olan desteğin hiçbir zaman değişmedi. Bu kadar aynı kalabildiği için ne kadar minnet duyduğumu asla anlatamam. Her şey için teşekkürler.

arkadaşa teşekkür mesajları

En kötü zamanlarında insanın yanında olan dostları, onun gerçek dostlarıdır aslında. Bu kadar mutluluk yarattığın için çok teşekkür ediyorum.

Tüm kritik anlarda benim yanımda olan canım arkadaşım, seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum, her zaman benim için çok değerli ve ayrıcalıklı olmayı başardın.

teşekkürler mesajları

Ne kadar şanslı olduğuma bakıyorum da senin gibi bir arkadaşım olduğu için sadece teşekkür etmek istiyorum.

Aldığım bu hediye şimdiye kadar aldığım en özel hediye oldu kesinlikle. Bu kadar düşünceli olduğun için çok teşekkür ederim.

arkadaşa teşekkür mesajları

İŞ ARKADAŞINA TEŞEKKÜR MESAJLARI

Değerli çalışma arkadaşlarım, sizlerle birlikte çalıştığım sürece bana kattığınız değerli bilgiler ile birlikte güzel dostluklar kazanarak yeni bir maceraya yelken açmaya karar verdim. Bu vesile ile ilerde yeniden karşılaşmak dileği ile emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

iş arkadaşına teşekkür mesajları

ANLAMLI TEŞEKKÜR MESAJLARI

Evliliğimizin üzerinden yıllar geçmiş olsa da hâlâ ilk günkü gibi birbirimizi sevdiğimiz için sana teşekkürlerimi sunuyorum. Sen olmasaydın ben bu kadar mutlu olamayacaktım.

Bir teşekkür yüzünde bir gülümseme oluşturuyorsa ben sana yüzlerce kez teşekkür etmeye hazırım.

En güzel duyguları yaşatan canım eşim, şimdi evliliğimizde küçük kalıcı bir misafirimiz de var. Bana sunduğun duygular ve bebeğimiz için sana teşekkür ediyorum.

Annesini bu kadar çok seven bir evlada sadece teşekkür edilir. Canım çocuğum benim için iyi ki varsın.

Yardıma en çok ihtiyaç duyduğum anlarda bana yardım etmiş olduğun için sana çok teşekkür ediyorum. Sandığından bana çok daha yardımcı oldun. Sana çok teşekkür ederim.

Son zamanlarda bana o kadar çok yardımcı oldun ki sana yeni sözcükler ile teşekkür etmek isterdim ama şimdilik elimizdeki ile yetinmek durumdayız. Çok teşekkürler.

Yaşamımda olduğun için her zaman teşekkür ediyorum. Sadece sana değil, senin birlikte olmamı sağlayan her şeye teşekkür ediyorum.

Senin kadar nazik, iyi niyetli ve özel birisiyle hiçbir zaman karşılaşmadım. Her zaman mutluluğu en iyi şekilde yaşamanı diliyorum.

Senin gibi insanlar artık kalmadılar. Minnet duygularımı sana göstermek için neler yapsam hiç bilmiyorum ama sana çok büyük teşekkür etmek istiyorum.

Gerçekten altın kalbe sahip olan bir arkadaş bulmak dünyanın en zor şeyi olduğunu biliyorum, ama iyi ki benim yanımdasın! Sana bunun için çok teşekkür ederim.

Zor zamanlarda gerçek bir dost bulmanın ne kadar zor ve aynı zamanda değerli olduğunu bana gösterdiğin için sana çok teşekkür ederim, iyi ki varsın!

Sana bin kez bile teşekkür ederim desem hiçbir zaman yeterli olmayacak! Ama yine de sana çok teşekkür ederim diyorum!

Bana yaptığın yardımı hiçbir zaman unutmayacağım. Bu yardım benim için o kadar değerli ki, her zaman hatırlayacağım bir yardım olduğundan emin olabilirsin. Sana tüm kalbimle teşekkürlerimi gönderiyorum.

Zor bir zamanda yanımda olarak bana cesaret vermeyi başardın. Sunduğun destek ve cesaret için sana çok teşekkür ediyorum.

En güzel teşekkür yürekten gelerek söylenen teşekkür olduğu için sana fazlasıyla teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsın, iyi ki yaşamımdasın.

Yaptığın iyilik benim şimdiye kadar gördüğüm en özel ve etkileyici iyilik olmayı başardı. Sana bunun için çok teşekkür ediyorum.

Her zaman kendine iyi bakmanı, yaptıkların için de teşekkürlerimi sana sunmayı istiyorum.
Yüzünün güzelliği eylemlerine o kadar yansımış ki beni ne kadar mutlu ettiğini kocaman teşekkürler ile sana söylemek istiyorum.

Beni doğum günümde unutmadığın, kalbinin ve aklının bir köşesinde yer verdiğin için sana çok teşekkür ederim.

Sana teşekkür ediyorum çünkü istediğin tüm iyi niyetler beni ne kadar çok sevdiğini gösteriyor.

Doğum günü hediyelerinden çok sadece beni ne kadar sevdiğini göstermen bile bana yeterli olur. Her zaman mutluluğu sağlayabildiğin için teşekkür ederim.

Böylesi bir hediyeyi hiçbir zaman almayı düşünmüyordum. Beni o kadar çok mutlu ettin ki! Sana ne kadar teşekkür etsem az!

Şimdi geriye dönüp baktığında senin için ne kadar az teşekkür ettiğimi daha iyi anlıyorum. Her zaman dilimden sana karşı teşekkür ifadeleri eksik olmasın.

Hediyeni tek kelime ile tarif etseydim bu kocaman bir teşekkürler olurdu.

Harika bir doğum günü geçirdiğimiz ve bu partinin yapılmasını sağladığın için sana çok teşekkür ediyorum.

Yeni yıla girerken iyi dilekleriniz için teşekkür ediyor, yeni yılın sizler için de en güzel duyguları yaşatmasını istiyoruz.

Senin gibi harika bir arkadaşım olduğu için çok teşekkür ediyorum. İyi ki yaşamımda, iyi ki arkadaşımsın.

Her zaman en zor anlarda gidebilecek bir yerim olduğunu bana gösterdiğin için sana çok teşekkür ediyorum. Sabır ve sevginin nasıl yan yana gelebileceğini bana göstermiş oldun.

Benim için yaptıklarımı sayacak olsam hangisine teşekkür edeceğimi bilemem. Bu özel ve ayrıcalıklı hediyeye gerçekten büyük bir şaşkınlık duydum. Her sefer şaşkınlık yaratmayı sağlıyorsun, sana çok teşekkür ederim.

En güzel hediye en çok hoşa gidecek olan hediyedir. İşte böyle anlarda dile gelen teşekkürler ifadesi tüm duyguları ifade etmeye yardımcı olur.

Güzel duygular ile doğum günümü kutladığınız için teşekkür eder, her zaman yanımda olduğunuz için teşekkürlerimi sunarım.

İş dileklerin benim için çok önemliydi. Her zaman en güzel dilekler yaşamında gerçekleşmiş olsun. Sana çok teşekkür ediyorum.

Ruh eşim olduğun için canım eşim sana çok teşekkür ediyorum. Seni gördüğüm ilk an senin de beni görmüş olman o kadar değerli ki!

Canım ailem, her zaman desteğinizi sunduğunuz, beni koruduğunuz ve hayallerimi yaşamama izin verdiğiniz için size çok teşekkür ediyorum.

Benim mutlu olduğum bir evi bana sunan ve bu sıcaklığı her an yaşamamı sağlayan canım aileme çok teşekkür ediyorum.

Her zaferimin ve her şeyden önemlisi her yenilgimin arkasında benim yanımda durarak beni çok iyi hissettiren canım ailem, size ne kadar teşekkür etsem az kalacak ama yine de minnet duyguları ile nasıl dolu olduğumu bilmenizi istiyorum.

Hayatım boyunca beni her zaman mutlu kılan canım ailem, siz olmasaydınız şimdiki mutluluğuma asla ulaşamayacaktım. Size teşekkür eder, ne kadar çok sizi sevdiğimi hep bilmenizi isterim.

Sensiz bir hayat hayal etmek ne kadar zor, ne kadar mümkün olmayan bir şey. Bugün ne olduysam, bugün yaşamdan ne bulduysam bu her zaman senin sayesinde oldu. Sen her zaman yaşama gülümsemek için bir sebepsin. Seni çok seviyorum! Sana çok teşekkür ediyorum.

Her güzel an için teşekkür etsem, tüm bu teşekkürleri etmem yıllarımı alacak. Benim için böylesine değerlisin.

Yaşamdaki en değerli şey iyi bir arkadaşa sahip olabilmektir. Sen bana bunu fazlasıyla yaşattın. Yaşadığımız keyifli ve değerli anlar için çok teşekkür ediyorum.

Dürüst ve etkileyici bir meslektaş ile çalıştığım için kendimi gerçekten değerli hissediyorum. Tüm yardımların için teşekkür ediyorum.

Çalıştığım en zeki ve yardım sever iş arkadaşıma bu özel hediyesi için teşekkür ediyor, kendisini her gün görmenin benim için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha söylüyorum.

MEZUNİYET İÇİN TEŞEKKÜR MESAJLARI

Benim için harika bir arkadaş ve akıl hocası olduğun için teşekkür ederim. Bu çok şey ifade ediyor.

Hayatımın bir sonraki aşamasına başlamama yardımcı olacak düşünceli hediye için teşekkürler.

Sen olmasaydın bu kadar mesafe katedemezdim. Desteğin için teşekkürler.

Mezuniyetimi kutlamak için orada olman çok anlamlıydı.

Seni kalabalıkta görmek mezun olmayı çok daha tatlı hale getirdi. Orada olduğun için teşekkürler!

Sen her zaman benim en büyük amigo kızlarımdan biri oldun. Desteğin için teşekkürler.

Kendime inanıyorum çünkü önce sen bana inanmıştın. Teşekkür ederim.

Bu başarıyı benimle kutladığınız için teşekkürler.

Derse gelmemi sağlayan öğretmen olduğun için teşekkür ederim.

Matematik/fen/İngilizce/jimnastikten hoşlanacağımı hiç düşünmezdim ama sen onu eğlenceli hale getirdin. Yaptığın her şey için teşekkürler!

Okulu harika yapan sizin gibi öğretmenlerdir. Benim gibi öğrenciler için yaptığınız tüm sıkı çalışmalar için teşekkürler!

Bir sonraki bölüme başlarken orada olduğunuz için teşekkür ederim.

Üniversiteye gitmek büyük bir adım ama kendimi hazır hissetmeme yardım ettiğiniz için teşekkür ederim..

Bana her zaman inandığın için teşekkürler.

O kadar büyük bir hediye ki dönüm noktalarımda hep yanımda oldun, özellikle de bugün.

Teşekkür Ederek Onlara Verdiğiniz Değeri Gösterin

Size maddi veya daha önemlisi manevi destek veren insanlara teşekkür ederek onlara verdiğiniz değeri ve önemi hissettirebilirsiniz. Kısa veya uzun farketmeksizin teşekkür mesajları göndermek insanı insan yapan en güzel kişilik özelliklerinden biridir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sözler kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!