Cuma, Haziran 14, 2024
Ana SayfaHayatBir Erkeği Nasıl Etkilersin: Bir Çok Kadının Bildiği Bu Sırrı Öğrenin

Son Yazılar

Bir Erkeği Nasıl Etkilersin: Bir Çok Kadının Bildiği Bu Sırrı Öğrenin

Hoşlandığın bir erkeği nasıl etkilersin, ilgisini üzerine nasıl çekersin, onu kendine nasıl bağlarsın merak ediyorsan, yazımızı mutlaka oku.

Erkekleri nasıl etkileyeceğinizi ve sizi anında arzulamalarını nasıl sağlayacağınızı anlamanıza yardımcı olabilecek evrimsel bir sır var. Ve asıl sır tam burada. Bir erkeğin seninle ilgilenmesini sağlamak sadece birkaç ipucu veya hareketten ibaret değil. Bir erkeği nasıl etkilersin ya da bağlayabilirsin merak ediyorsan, yazımdaki ipuçlarını okumanı öneririm.

Eğer çekiciliğin ardındaki asıl fikri anlarsanız, her şeyi yepyeni bir şekilde göreceksiniz. Cinsiyetler arasındaki çekim bilimi, her ne kadar karmaşık görünse de, birkaç satırla açıklanması oldukça basittir.

Kadınlar erkekleri neden beğenir?

Onlarca yıl boyunca yapılan yüzlerce çalışma ve araştırmadan, kızların sağlıklı ve stressiz görünen, iyi düzeyde testosterona sahip olan, bu da onu daha erkeksi ve biçimli gösteren ve koruyucu bir yapıya sahip erkeklerden daha kolay etkilendiğini öğrendik. Onda onu iyi bir eş ve baba yapan bir çizgi var.

Erkekler ise görünüşleri veya davranışları nedeniyle kızlardan daha kolay etkilenirler.

Ama yine de tek gerçek bu değil elbette.

Erkekleri nasıl etkileyebileceğinizi ve bir erkeğin zihninin nasıl çalıştığını gerçekten anlamak için, erkek bakış açısıyla çekim kavramının derinliklerine inmemiz gerekiyor.

Erkekleri karşı koyamayacakları bir şekilde nasıl etkileyebilirsin?

Bir erkek bir kızdan farklı nedenlerle hoşlanabilir. Ancak ilk bakışta fiziksel ya da cinsel çekim söz konusu olduğunda, kadının fiziksel görünümü ve davranışları her şeyden daha önemlidir. Bu noktada dürüst olmak gerekli!

Yani eğer bir erkeği etkilemek ve onun sizi arzulamasını istiyorsanız, onun dikkatini doğru şekilde çekmeniz yeterli. Her durumda ve genellikle bir erkeği etkilemenin ilk yolu güzel görünmek olarak görünüyor.

Ancak burada unutulmaması gereken anahtar nokta var. Ve bunu aklınızda tutmanız gerekir. Aşk ve çekicilik tamamen farklı iki şeydir. Bir erkek sizi son derece çekici ve seksi bulabilir ama yine de size aşık olmayabilir. Bir kadına ilgi duymak için “seksi” görünmekten çok daha önemli şeyler vardır. Bu da bir erkeği nasıl etkilersin sorusunu biraz daha karmaşık hale getiriyor.

Erkekler kadın vücudundan nasıl etkilenir?

Fiziksel çekiciliğin bir erkeği etkilemede çok büyük bir rol oynadığını bildiğimiz için, bir erkeğin sizi gördüğünde ve cinsel açıdan sizi değerlendirdiğinde zihninin ona ne söylediğini anlamalısınız.

Bir erkek bir kadının vücudunu gördüğünde, bilinçaltında sadece göğüslerinizden veya poponuzdan fazlasını görür. Doğru yerlerdeki doğru kıvrımlar, erkeğe bir kadının doğurgan olduğunu, reşit olduğunu, sağlıklı olduğunu, iyi bir eş ve anne olabileceği gibi bir çok mesajı aklına yazabilir.

Bir erkek bir kızın çekici olduğunu düşünebilir. Ama bilinçaltında seni bir gün çocuğunu taşıyabilecek kadın olarak değerlendiriyor. Elbette, kaçamak yapmak ya da uzun süreli partner aramanızın bir önemi yok; bu, bir erkeğin bir kadına yaklaşmak istediğinde bilinçaltında gördüğü şeydir.

Testosteron ve erkeğin cinsel tercihi

Her erkek testislerinde bir cinsel hormon olan testosteron üretir. Kadınlar da yumurtalıklarında az miktarda testosteron üretirler. Bir erkek ne kadar çok testosteron üretirse, o kadar erkeksi görünür ve cinsel açıdan da o kadar erkeksi olur. Yüz hatları daha erkeksi görünüyor, çeneleri daha geniş ve daha keskin ve sesi daha tok.

Ve çeşitli araştırmalar, bir erkeğin ne kadar erkeksi olursa, kadınsı özellikler sergileyen kadınlara o kadar ilgi duyacağını gösteriyor.

Öte yandan, normalden daha az miktarda testosteron üreten erkeklerin küçük bir yüzdesi, ilişkide daha az kadınsı, daha kontrolcü ve baskın olan kadınlara daha fazla ilgi duyduklarını görebilir.

Yani eğer erkeksi bir erkeği etkilemeye çalışıyorsanız daha kadınsı, sevimli ve güzel olmanız gerekiyor.

Gerçek bir erkek için mükemmel kadın nasıl olur?

Erkeksi bir erkek, kadınsılığın abartıldığını düşünen ve geleneksel olarak erkeksi kabul edilen özellikleri sergileyen bir kadından hoşlanmaz. Genellikle erkekler kadınsı görünen kadınsı davranan kadınlardan hoşlanırlar.

Bir kızın fiziksel görünümü kadınlığın en büyük göstergesi olsa da, bazen davranışlarınızda daha fazla kadınsılık sergilemeniz yardımcı olabilir. Bu sadece giyimle ya da makyajla yansıtılabilecek bir şey değildir. İşte bu ‘bir erkeği nasıl etkilersin’ sorusunun anahtar noktasıdır. Daha sevimli görünmenin ve bir erkeğin size ikinci ve üçüncü kez bakmasını sağlamanın her zaman başka yolları vardır.

Erkekler neden sevimli kızlardan etkilenir?

Geleneksel olarak erkekler insan türünde her zaman daha saldırgan ve kas yapısı itibariyle güçlü cinsiyet olmuştur. Genellikle bacaklarını daha geniş açan, daha dik duran ve her zaman tehditkar görünmeye çalışırken göğüslerini şişiren kişilerdir; özellikle de bir tartışma sırasında veya herhangi bir şekilde tehdit olarak gördükleri biriyle karşılaştıklarında.

Ama kadınlık her şeyi değiştirir. Bir kızın sevimli ve kadınsı davranması erkeğin koruma içgüdüsünü ortaya çıkarır. Kadınsı bir kız tarafından tehdit edildiğini düşünmek yerine, onun yanında kendini savunmasız ve korumacı hissediyor. Bu onu daha erkeksi hissettiriyor ve bu her erkeğin hissetmeyi sevdiği bir şey!

Bir kız, kadınsı yanını bir erkeğe gösterdiğinde, herhangi bir erkeğin onu görmezden gelmesi veya onun kırılganlığını dikkate almaması çok zordur. Ve zihni onun savunmasızlığıyla bağlantı kurduğu anda, her türlü tehdit düşüncesini ortadan kaldırır ve koruyucu tarafı, onunla bir koruma ve bağlılık bağı yaratır.

Bu durumda erkek, kadının etrafında olma ihtiyacını hissediyor ve bilinçaltı onun yanında korunduğunu, rahat ettiğini ve sevildiğini hissettirmek için çabalıyor.

Agresif duruşunu kaybediyor, sesinin tonu yumuşuyor ve omuzları genişlemek yerine ona doğru çöküyor.

Bir erkeği çeken sevimli ve kadınsı bir kadının özellikleri

Bir erkeği nasıl etkilersin sorusunun cevabını bilmek söz konusu olduğunda, birçok kız fazla kadınsı olma veya sevimli davranma fikrine karşı çıkıyor. Tipik bir modern zaman kadını için, ağırbaşlı veya çekingen davranmak bir zayıflık işareti olarak görülüyor. Ve bundan dolayı bir erkeğin, sevimli bir kızı, ilişkide erkeksi bir rol üstlenmeyi seven bir kızdan daha çekici bulmasını kabul etmiyorlar.

Eğer kadınsıysanız, gerçekten sevimli olmanıza veya aptal gibi davranmanıza gerek yok. Sadece kendin olabilirsin! Ancak bir erkeğe kadınsı özelliklerinizi daha fazla gösterebilirseniz, bu yalnızca çekiciliğinizi artırır ve sizi diğer kadınlar arasında daha çekici kılar.

Kendini sevimli bulan ya da sevimli davranan bir kıza tepeden bakmak yerine, onun nasıl davrandığını görmeye çalışın. Çoğu kadınsı kadın uysal ya da aptal değildir ve bir erkeğin dikkatini çekmek için abartılı davranışlar sergilemek zorunda değildir.

Yaptıkları tek şey onları erkeklerden ayıran şeyle gösteriş yapmaktır; bu onların kadınlığı ve zarafetidir. Bu küçük davranış değişikliğiyle, güçlü erkekleri kontrol edebilen ve onları küçük serçe parmağında oynatabilen kadınlara dönüşürler!

Ve hiçbir testosteron yüklü erkek, kadınsı bir kızla sohbet ederken onun cazibesine karşı koyamaz. Sevimli yüz ifadelerinden, baş sallamalarından, bir erkekle sohbet ederken sergiledikleri tavırlardan, çekingen ama bir o kadar da sıcak gülümsemelerine kadar her şey onları daha güzel ve kadınsı gösteriyor.

Bazı kızlarda kadınsılık doğuştan bahşedilen bir özelliktir, ancak bu, geliştirilmeye değer bir sanattır. Bir erkeği nasıl etkilersin öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken, onlarla konuşurken kadınsı yönünüzü ortaya çıkarmaktır. Ve bunu bir kez denediğinizde neden bahsettiğimi anlayacaksınız.

Ve unutmayın, kadınsı yanını sergileyen sevimli bir kız, erkeksi bir erkeğin dikkatini çekmeye çalışırken her zaman diğer tüm kızlara göre bir avantaja sahip olacaktır! Çoğu kadın için kadınlık doğal olarak gelir. Ancak sevimlilik davranış şeklinizle yaratılabilir.

Kadınsı yanınızı doğal bir şekilde nasıl ortaya çıkarırsınız?

Bir erkeği nasıl etkilersin artık kısmen biliyorsun ve bunu yapmak için kadınsı özelliklerini ön planda tutman gerektiğini öğrendin. Peki bunu en basit şekilde nasıl yapabilirsin?

1. Eğer etkilemeye çalıştığınız bir erkekse, yumuşak bir ses tonuyla konuşun.

2. Daha sık gülümsemek. Bir gülümseme daha hoş ve arkadaş canlısı görünmenizi sağlayabilir.

3. Parmaklarınızı saçlarınızın arasından nazikçe gezdirin. Her zaman her erkeğin ilgisini çeker!

4. Yüzünüz kızardığında veya gülümsediğinizde başınızı hafifçe aşağıya doğru eğin ve ona kaşınızın altından bakın.

Bu dört basit ipucu, “şirin ve kadınsı” özellikler sergilemeye karşı olan birine tuhaf gelebilir, ancak siz karşı değilseniz buluşmanızda harikalar yaratacaktır!

Erkekleri nasıl etkilersin, onların ilgisini üzerinde nasıl toplarsın konularında web sitemizde bir çok yazımız bulunuyor. Fakat konunun özelinde bir erkeği nasıl etkilersin sorunuza daha fazla cevap verebilmek için birkaç ufak detaya daha bakmakta fayda var.

Bir erkeği nasıl etkilersin – Kendiniz olun ama daha iyisi olun

Yaygın inanışın aksine, kendiniz olmayın. Bunu geliştirin.

Birisi size birini etkilemenin en iyi yolunun kendin olmak olduğunu söylediğinde, aslında tamamen haklı değiller. Hepimiz sürekli değişiyoruz. Ve kendimizde gördüğümüz her değişiklik doğru yönde olmayabilir.

Sen kimsin? Kendini nasıl tanımlarsın? Sosyoekonomik durumumuz, çevremizdeki insanlar, sosyal medya, mevcut arzularınız ve istekleriniz ve yaşamımız boyunca sahip olduğumuz diğer etkiler nedeniyle biz bu kişiyiz. Sürekli değişiyoruz, sen geçen seneki sen değilsin, değil mi?

Şanslı bir azınlık mükemmel rol modellerden etkilenme fırsatına sahip olabilirken çoğumuz daha iyi bireyler olmak için değişmek zorundayız. Daha da kötüsü, asla daha iyi bireyler olamıyoruz veya içimizdeki potansiyeli tam olarak gerçekleştiremiyoruz çünkü zaten mükemmel olduğumuza inanıyoruz. En tehlikeli durum da budur. Genellikle iyi olduğumuzu düşünürüz ve diğer insanları sıklıkla eleştiririz.

Sırf erkekleri etkilemek için kendinizi değiştirmenize gerek yok, daha iyi bir siz olmak için kendinizi değiştirin. Hiç çekici kadınlarla dolu bir ortama girdiğinizde kendinizi o kızlardan birkaçının bir şekilde sizden daha iyi olduğunu düşünürken buldunuz mu?

Bir kadınla tanıştığınızda ve herhangi bir nedenle ona hayranlık duyduğunuzda, bu yalnızca onun sizde olmayan belirli bir özelliğine hayran olduğunuz ve o özelliğinin sizde de olmasını arzulamanız demektir.

Bir arkadaşınızın anı yaşayabilme yeteneği, cesareti, kaygısız tutumu, duruşu veya giyinme şekli gibi bir özelliğini seviyorsanız, zihniniz bilinçaltında bu özelliği beğenebilir çünkü o özelliği kendinizde görmek istersiniz. Beğendiğiniz bir şeyi gördüğünüzde ve bunu kendinizde görmek istediğinizde bu tür bir değişiklik iyidir.

Bu yüzden sık sık değişin, kafanızda hayalini kurduğunuz hayalinizdeki kız olun ve gerçekten olmak istediğiniz kız olun. Ve ister erkekler, ister iş, ister arkadaşlar ya da başka herhangi bir konuda olsun hayat sizin için çok daha iyi olacak.

Bir düşünceyi bir kenara itip kadınsı olmanın yanlış olduğunu veya değişmenin kötü bir şey olduğunu varsaymak kolaydır. Ama değişiklik iyidir. Ve değişim kaçınılmazdır. Beğenseniz de beğenmeseniz de değişeceksiniz. Ve daha iyi bir sen olma ya da daha kötü bir sen olma seçeneğin var.

Bir erkeği etkilemenin yollarına dair ipuçları

Bir erkek bir kızdan farklı nedenlerle hoşlanabilir. Ancak ilk bakışta fiziksel ya da cinsel çekim söz konusu olduğunda, görünüşü ve davranışları her şeyden daha önemlidir. Yani eğer bir erkeği etkilemek ve onun sizi arzulamasını istiyorsanız, onun dikkatini doğru şekilde çekmeniz yeterli.

Artık cazibenin ardındaki bilimi biliyorsunuz, pratik yapmanın zamanı geldi. Doğru adamı bulmak o kadar da zor değil. Yani, bir erkeği nasıl etkileyeceğinizi bilmek istiyorsanız, işte büyük fark yaratacak ipuçları.

1. Kendinden emin ol

Kendine güvenen kadınlar erkeklerin gözünde seksidir. Çoğu erkek, kendisine güvenmeyen bir süper model yerine ortalama görünüşlü, kendine güvenen bir kadınla birlikte olmayı tercih eder.

Yani bir erkeği nasıl etkileyeceğinizi öğrenirken hatırlamanız gereken en önemli şey kendinizi sevmek ve potansiyelinizin farkında olmaktır.

2. Muhtaç gibi görünme

Kendine güveniyorsan muhtaç gibi görünmeyeceksin de. İnsanlar yeterince iyi olmadıklarını düşündüklerinde muhtaç hale gelirler ve sonuç olarak ilgi isterler. Güven kazanmanın bir yolu olarak insanların onlara ne kadar harika olduklarını söylemelerini isterler. Ancak güven başkalarından gelmez, kendinizden gelir.

Çevrenizdeki insanları ve özellikle erkekleri tamamen rahatsız edeceği için bunu yapmaktan kaçının. Muhtaç insanlar hemen hemen herkesin canını sıkar, o yüzden bunun üstesinden gelmeye çalışın.

3. Onun peşinden koşma

Benlik saygınız yüksekse muhtaç olmazsınız. Ve eğer muhtaç değilsen, onun peşinden koşmayacaksın. Kabul edelim hanımlar, erkekler kadınları kovalamaya programlıdır. Onlar avcı topluluk gibiler. O yüzden böyle devam edin; erkeklerin peşinden koşan siz olmayın.

4. Mizah anlayışınızı öne çıkar

Hayır, bu her beş dakikada bir şakalar yapan bir stand-up komedyeni olmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Ancak bu, hayatı veya kendinizi çok ciddiye almamanız gerektiği anlamına gelir.

Erkekler kendilerine gülebilen kızlardan hoşlanırlar. Bu, kendinizi iyi hissettiğiniz anlamına gelir! Ve hayatın kaçınılmaz aksiliklerine gülmek, sizinle takılmanın eğlenceli olduğu anlamına gelir. Peki eğlenmeyi kim sevmez?

5. İlginç ol

Yani dedikodudan uzak durup arada bir kitap okuyun. Çoğu insan iyi bir sohbeti sever. Ve eğer sadece moda olan herhangi bir dizinin son bölümünden veya arkadaş grubunuzda dolaşan dedikodulardan bahsediyorsanız, o da sizden sıkılacaktır.

6. Mutlu ol

Sen de sürekli mutsuz birinin yanında olmak yerine mutlu bir insanın yanında olmayı tercih etmez miydin? Elbette mutlu insanın yanında olmayı seçmen tuhaf olmazdı! Mutlu insanlar bulaşıcıdır. İnsanlar başkalarının kendilerini iyi hissetmesini sağladığı için onlara çekilirler.

Hiç kimse sürekli şikayet eden bir enerji vampiriyle takılmak istemez. O halde kendinizi sevin, gülün, eğlenin ve mutlu olun!

7. Ağırbaşlı ol

Gerçekten bir erkeğin edepsiz ve ağzı bozuk bir kızla çıkmak isteyeceğini mi düşünüyorsun? Belki bazıları bunu yapabilir. Ama genel olarak konuşursak, insanlar iyi insanları sever. Bunun anlamı, erkeklerin iyi kızlardan etkilendikleridir! Bir kızın ateşli olması, genel olarak çok kötü biriyse, bir erkeğin ilgisini çekebileceği anlamına gelmez. En azından uzun vadeli bir ilişki olmayacaktır.

8. Empatik olun

Empatik olmak, iyiliksever ve düşünceli olmakla birlikte işe yarar İnsanlar temiz kalpli ve yardımsever olduklarında diğer insanların deneyimleri ve duygularıyla özdeşleşebilirler. Birisi “Neler yaşadığını anlıyorum” dediğinde bu kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlar ve erkekler de farklı hissetmez.

Erkekler başkalarına empati kurabilen kızlardan hoşlanırlar.

9. Bağımsız ol

Bir erkeği nasıl etkilersin sorusunun cevaplarından biri de ekonomik özgürlüktür. Bazı erkekler kız arkadaşlarıyla ilgilenmeyi sevse de, onlarla ilgilenmeyi istemek ile onların tüm ihtiyaçlarını karşılamak arasında bir fark vardır. Kendi kariyeriniz, kendi arkadaşlarınız, kendi paranız ve kendi hayatınız olsun!

Bir erkek arkadaş istemek ile bir erkek arkadaşa ihtiyacı olmak arasında derin bir uçurum vardır. Unutmayın, muhtaç olmak çekici değildir ve bağımsızlık seksidir!

10. Sevgi dolu vücut dilini göster

Bazı insanların asık suratlı ya da “Yanıma yaklaşma” diyen başka bir vücut dili vardır. Eğer bu şekilde bakar ve davranırsan, o zaman erkekler sana yaklaşmayacaktır. Bu nedenle sözsüz olarak hangi mesajı gönderdiğinizin farkında olmaya çalışın.

11. Kendine dikkat et

Bu, her gün çok fazla kilo vermeniz veya tonlarca makyaj yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Ama eğer kendinizi seviyorsanız, elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız.

Erkekler kendine bakan kadınlardan hoşlanırlar ve bu sadece fiziksel olması anlamına gelmez. Aklınızı ve ruhunuzu da besleyin. Mümkün olan her şekilde kendinize iyi bakın.

12. Zihinsel olarak sağlıklı olun

Pek çok insan hayatında zor zamanlar geçirir ancak geçmişin geleceğini mahvetmesine izin verme. Gerekirse gidip bir terapistle konuş. Akıl sağlığınızı eşit seviyeye getirmek için her şeyi yapın.

13. Samimi ve gerçek olun

Sahte olmayın, erkekler bir sahtekarlığı bir kilometre öteden fark edebilir. Kendin ol. Samimi ve gerçek olun. Çünkü eğer değilseniz, onu etkileyebilirsiniz fakat bir süre çıktıktan sonra gerçek benliğiniz ortaya çıkacaktır. Ve bundan hoşlanmayabilir.

Bu yüzden en başından itibaren kendiniz olun; bu şekilde ikiniz için de sürprizler olmayacaktır.

14. Zihinsel olarak güçlü olun

Kırılgan ve en ufak bir şey yüzünden tamamen dağılan bir kişi, erkekler için çekici değildir. Yani, bir erkeği nasıl etkilersin bilmek istiyorsan, olumsuzlukları ve hoşlanmadığınız diğer şeyleri hayatınızdan çıkarmanıza ihtiyacınız var. Zaten bu şeylerin çoğu dünyanın sonu değil. Zihinsel olarak güçlü olmak seksidir.

15. Sürekli yeni şeyler öğren

Durağanlaşmak istemezsin. Örneğin, hiç liseden biriyle iletişiminizi kaybedip yeniden birbirinizi bulduğunuzda ve onun tamamen aynı kişi olduğunu fark ettiğiniz oldu mu? Bu ilginç değil.

Yeni seyler ögrenmek. Büyümek ve daha iyi bir insan olmak için sürekli olarak kendinize meydan okuyun.

16. Savunmaya geçme

Evet, bunun zor bir şey olduğunu biliyoruz. Ancak birisinin gerçekte kim olduğunuzu anlaması için gardınızı düşürmeniz gerekir. Her şeyi içeride tutamazsın, yoksa seni tanımaya çalışmaktan vazgeçer.

Bu, ilk buluşmada içinizdekileri dökmeniz gerektiği anlamına gelmiyor; sadece kendini uygun şekilde ifade et.

17. Kadınsı ol

Güçlü, bağımsız bir kadın olarak bazen arkanıza yaslanıp bir erkeğin liderliği ele almasına izin vermek kolay değildir. Her şeyi kendimiz halletmeye o kadar alıştık ki. Ancak kadınsı olmanın bir parçası da ara sıra kontrolü bırakmaktır.

Erkekler bir kadında bunu çekici buluyor; en azından bazen.

18. Köşeye saklanma

Bazen biraz çekingen hissetmek normaldir, genellikle kendine güvenen biri için bile. Ama kendini gizlersen bir erkeğin seni tanımasına nasıl izin verirsin? Ve unutmayın, daha fazlasını öğrenmek istemesi için sizi tanıması gerekiyor! O yüzden dışarı çık ve kim olduğunu hatırla.

19. Ondan yardım iste

Erkekler bir kızın yardım istemesinden hoşlanırlar. Kadınını korumasına olanak tanıyan mağara adamı yanını ortaya çıkarıyor. Elbette aşırıya kaçmayın fakat ondan sizin için her şeyi yapmasını isteyin. İyi düşünülmüş bir yardım talebi, erkeğin hoşuna gidecektir bu da onu etkilemeniz ve dikkatini çekmenizi sağlayacaktır.

20. Hobilerin hakkında konuş

Bir erkeği nasıl etkilersin öğrenirken hobileriniz hakkında konuşmanın harika bir strateji olacağını unutmayın. Kendinize ait bir hayatınız olduğunu ve yapmayı sevdiğiniz şeyleri gösterir. En önemlisi, bu sizin birilerine bağımlı olmadığınızı gösterir ve bağımsızlık seksidir.

21. Onun gözünün içine bak

Bu ona dik dik bakmanız gerektiği anlamına gelmez ancak konuşurken göz teması kurmak kendinize güvendiğinizi ve kendi halinizde rahat olduğunuzu gösterir.

Utangaçlığınızdan dolayı onunla göz göze gelmeyi istememeniz çekingenlik anlamına gelmez, bu sizin çok rahatsız olduğunuzu hissettirir.

22. Tek başınıza veya bir arkadaşınızla dışarı çıkın

Erkekler, etrafı başka insanlarla çevriliyken bir kıza yaklaşmayı oldukça korkutucu bulur. Bunu yapmak ister miydin? Muhtemelen hayır!

Bir erkeği nasıl etkilersin öğrenmek istiyorsanız, eğer yapabiliyorsanız tek başınıza ya da sadece bir arkadaşınızla dışarı çıkın. Bu şekilde onun size yaklaşma cesaretini toplamasını çok daha kolay hale getirirsiniz. Bunu başaramazsanız, cesur olan siz olabilirsiniz ve ona yaklaşabilirsiniz!

23. Teşekkür edin

Terbiyeli bir kızı kim sevmez ki? Bu onun etrafındaki insanlara saygı duyduğunu gösterir ve bu başlı başına seksi bir şey. Yani eğer sizin için bir şey yaparsa ona teşekkür edin.

24. Parfümlere küsme

Dışarıya kötü kokarak çıkmanızı önermiyoruz ama biraz parfüm sıkıp harika koktuğunuza emin olmanın zararı olmaz.

Bunun bir de başka tarafı var: Bir kokuyu sizinle bağdaştıracak ve o kokuyu her kokladığında aklına siz geleceksiniz.

25. Onu yansıt

Aynalama, bilinçaltında oluşan bir beden dili hareketidir; bu, farkında bile olmadan diğer kişinin duruşunu kopyalamanız anlamına gelir. Yani, eğer bir ayağı diğerinin önünde duruyorsa, siz de otomatik olarak aynısını yapacaksınız ama bunu yaptığınızın farkında olmayacaksınız.

Ancak burada biraz sinsi davranabilir ve bunu bile bile yapabilirsiniz! Neden? Çünkü bu, dikkat ettiğinizi gösteriyor ve bilim bize, başka bir kişinin beden dilini yansıttığımızda bunun çekimle bağlantılı olduğunu söylüyor.

26. Şakalarına gülün

Çoğu erkeğin bir egosu vardır ve şakalarına gülerek ve ona bir süperstar gibi hissettirerek bunu okşayabilirsiniz. Elbette, abartılı bir şekilde ya da olaylar komik olmadığında gülmeyin, ancak bir şaka yaparsa gülün!

27. Konuşkan olun

Muhabbeti her zaman erkek açıyorsa ve siz sürekli olarak kısa kısa cevaplar veriyorsanız, bir süre sonra sohbet bitecektir. Sohbet açıcı konular bulun ve buluşmalarınızda ya da karşılaşmalarınızda daha fazla zaman geçirmek için bunlardan faydalanın.

Kendin ol ama daha iyi ol

Birisi size birini etkilemenin en iyi yolunun kendiniz olmak olduğunu söylediğinde, bu tamamen doğru ya da yanlış değildir. Hepimiz sürekli değişiyoruz. Ve kendimizde gördüğümüz her değişiklik doğru yönde olmayabilir.

Sen kimsin? Kendini nasıl tanımlarsın?

Sosyoekonomik durumumuz, çevremizdeki insanlar, sosyal medya, mevcut arzu ve isteklerimiz ve yaşamımız boyunca sahip olduğumuz diğer etkiler nedeniyle bu kişiyiz. Sürekli değişiyoruz, sen geçen seneki sen değilsin, değil mi?

Sırf erkekleri etkilemek için kendinizi değiştirmenize gerek yok, daha iyi bir siz olmak için kendinizi değiştirin.

Bir düşünceyi bir kenara itip kadınsı olmanın yanlış olduğunu veya değişmenin kötü bir şey olduğunu varsaymak kolaydır. Ama değişiklik iyidir.

Bu yüzden sık sık değişin, kafanızda hayalini kurduğunuz hayalinizdeki kız olun ve olmak istediğiniz kız olun. Hayat sizin için çok daha iyi olacak; erkekler, iş, arkadaşlar veya başka herhangi bir konuda.

Beğenseniz de beğenmeseniz de değişeceksiniz. Ve daha iyi bir sen olma ya da daha kötü bir sen olma seçeneğin var.

Cinsiyetler arasındaki çekimi keşfedin

Hepimiz bir çeşit hayvanız ve bunu unutmamalısınız. Pantolon ya da etek giyiyor olabiliriz ya da iki ayak üzerinde yürüyor olabiliriz ama bu ilkel içgüdülerimizi değiştirmez. Vahşi doğada yaşayan hayvanlar gibi hâlâ birbirimizi kovalıyor ve birbirimize kur yapıyoruz.

Erkek ve dişi cinsiyetler hala birbirlerinin sevgisini kazanmak için oyunlar oynuyorlar. İnsan erkekleri hala kaba güçlerini, kudretlerini veya saf muhteşemliklerini sergileyerek bir dişiyi etkilemeyi seviyorlar. Erkeklik hormonlarıyla yüklü bir erkek, zarif ve kadınsı bir kadın ister çünkü bilinçaltında bu onun daha çok erkek gibi hissetmesini sağlar.

Bir erkeği cezbetmek için aptal ya da zayıfmış gibi davranmanıza ya da “zayıf” cinsiyet gibi davranmanıza gerek yok. *Kadınlık nasıl oldu da “zayıf” etiketiyle ilişkilendirildi ki?

Yapmanız gereken tek şey kadınlığınızın tadını çıkarmak ve kadınsı yanınızı sergilemek ve sevdiğiniz erkeğe erkekliğinin tadını çıkarması ve erkekliğini göstermesi için bir şans vermek!


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayat kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!