Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaHayatKocamın Beni Arzulaması İçin Ne Yapmalıyım? Onun Tarafından Fiziksel Olarak Arzulandığımı Hissetmiyorum

Son Yazılar

Kocamın Beni Arzulaması İçin Ne Yapmalıyım? Onun Tarafından Fiziksel Olarak Arzulandığımı Hissetmiyorum

Kocamın beni arzulaması için neler yapabilirim? Fiziksel çekimin yokluğunda ne yapmalıyım? Aşk hayatınızı canlandırmak için değerli öneriler. Kocamın beni arzulamaması sorununa çözümler burada.

Evliliklerde karı koca arasındaki cinsel çekim ilişkinin vazgeçilmez noktalarından biridir. Eşlerden biri diğerini arzulamıyorsa, cinsel olarak çekim hissetmiyorsa, bu ele alınması gereken bir sorun demektir. Bu yazımızda dua okumanın tek başına yardımcı olmayacağını anlayan ve kocamın beni arzulaması için ne yapmalıyım diyen kadınlar için bazı önerilerde bulunacağım. Bunları dikkate alarak hemen uygulamaya geçin.

Cinsel ilişki her evlilik birliğinin hayati bir parçasıdır ve ilişkiyi tatmin edici kılmak için önemlidir. Burada ‘arzulama’ kavramının fiziksel görünümün ötesine geçtiğini ve evlilikte her ikisinden de nasıl yararlanılacağının anlaşılması gerektiğini belirtmekte fayda var.

Eğer ilişkiniz cinsellik açısından durgun bir döneme girerse ve cinsel ilişki sayınız haftada birkaç kereden haftada bire düşerse endişelenmenize gerek yok çünkü bu evliliklerde yaygın bir durumdur. Bu durumda bir kadının kocasını cinsel açıdan nasıl etkileyeceğini bilmesi önemlidir.

Kocanın da partnerini tatmin etmek için gereken bilgilere sahip olması gerekir.

Cinsel yakınlık eşinizle sadece arada bir seks yapmak için zaman ayırmakla sağlanmaz, çünkü partnerinizle ya da eşinizle uzun bir süre seks yapmak eşinizin size olan tüm cinsel çekiciliğini kaybetmesine neden olabilir.

Bu amaçla, kadın, kocasının onu arzulamasının yollarını mümkün olduğunca öğrenmeye çalışmalıdır. Ya da kocanızı nasıl baştan çıkaracağınızı, kocanızı nasıl uyandıracağınızı ve kocanızla seksi nasıl heyecanlı hale getireceğinizi.

Partnerler arasındaki cinsel mutluluğu tetiklemenin bir çok yolu var. Bazı eşler, erkeğin her zaman partneriyle cinsel ilişkiye girmesi gerektiğini bir kültür olarak benimsemiştir. Kocanızın sizi arzulamasını sağlamak ve kocanızla seks yapmak bir ilişkinin temeli olmasa da olmazsa olmazlarından biridir.

Bir kocanın cinsel açıdan kadınını arzulamasını sağlamak ve sekste kocanızı etkilemenin ipuçlarını öğrenmeden önce, evliliğinizi güçlendirmek ve temeli atmak için yapmanız gereken birkaç şey var.

Kocamın cinsel isteğini nasıl artırabilirim?

‘Kocamın beni arzulaması için ne yapmalıyım’ sorusunun cevabını bilmek ve ilişkinizi veya evlilik birliğinizi uzun vadede sürdürmek istiyorsanız, kocanızı baştan çıkarmanın yollarını öğrenmeyi önemsemelisiniz. Bunun sonucunda kocanız, sizin cinsel ihtiyaçlarınızı karşılamanın yollarını bulmaya daha fazla odaklanır.

Ayrıca eşler, cinsel ilişkilerinin gelişmesini istiyorsa aşağıdaki soruların cevaplarını düşünmelidir:

  • Kocamın beni arzulaması için ne yapmalıyım?
  • Eşimin beni cinsel olarak arzulamasını nasıl sağlayabilirim?
  • Kocam için seksi nasıl ilginç hale getirebilirim?
  • Kocamı nasıl baştan çıkarırım?
  • Kocamı yatakta nasıl tatmin edebilirim?

Yukarıdaki kişisel sorular kesinlikle gözardı edilmemelidir. Bu nedenle eşler, eğer birlikteliklerini ve cinsel yaşamlarını mutlu bir hale getirmek konusunda ciddiyseler, bu sorulara cevap aramalıdırlar.

Kocamın seks için istek duymasını nasıl sağlarım?

Sık sık “Kocamı nasıl baştan çıkarabilirim?” diye soruyorsanız, ona gereken ilgiyi ve enerjiyi vermeye hazır olmalısınız.

Çok boyutlu olabilir; bunlar onun nelerden hoşlandığını öğrenmeyi, kocanız için nasıl çekici olunacağını, yatakta seksi olmanın yollarını ve doğru dokunuşu bilmeyi içerir.

kocamın beni arzulaması için ne yapmalıyım

Kocanızı cinsel açıdan etkilemenin 31 kolay yolu

Kocanızın cinsel açıdan sizi nasıl arzulayacağını bilmek ister misiniz? Artık ‘kocamın beni arzulaması için ne yapmalıyım’ sorusunun cevaplarına giriş yapabiliriz.

Kocanızı tatmin etmek sadece seks yapmakla sınırlı değil; ‘tatmin duygusu’, nasıl göründüğünüzle ve kocanızın sizden cinsel olarak etkilenip etkilenmediğiyle başlar. Herhangi bir ilk düşünce olmadan yapılan hiçbir eylem yoktur. Unutmayın ki bir eylem önce kafada tasarlanarak başlar.

Kocanızın sizi cinsel olarak arzulaması için mutlaka doğru ruh halinde olması gerekir. İşte kocayı cezbetmek ve kocayı cinsel açıdan baştan çıkarmak için bazı ipuçları:

1
Seks konusunu her fırsatta açmayın

Evliliğinizde cinsel yaşam eksikliğini bir endişe nedeni olarak yanlış yorumlamak kolay olabilir. Ancak her evliliğin farklı olduğunu ve toplumun kurallarına uymayabileceğini unutmayın.

Erkeğinizin size cinsel açıdan ilgi duymasını sağlamak için duygularınızı ve evliliğinizin hâlâ mutlu olup olmadığını düşünün. Eğer cinsel hayatınız haricinde bir sorununuz yoksa, sizin ve eşinizin birbirinizden duygusal olarak uzaklaştığınızı düşünmenize gerek yok.

Evlilikte yakınlık cinsel ilişkiden daha fazlasıdır! Kocanızı fiziksel olarak nasıl baştan çıkaracağınızı sormadan önce bunu partnerinizle konuşun. Her ikiniz için de en iyi çözümü bulabilirsiniz.

2
Duygusal ve cinsel bir bağ kurmaya çalışın

Kocanızı cinsel olarak veya fiziksel olarak nasıl çekeceğinizi bilmek istiyorsanız, onunla duygusal bir bağ kurmayı düşünün. Kocanızı etkilemenin yollarından biri bu. Bir ilişkideki duygusal ve cinsel yaşam birbiriyle bağlantılıdır.

Biri olmadan diğeri asla olmaz. Kocanıza sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermeyi ihmal etmediğinizden emin olun. Ne kadar önemsiz olursa olsun, duygularınızı paylaşmak da dahil olmak üzere her şey hakkında onunla konuşun. Bu, duygusal bir bağ kurmanıza ve cinsel yaşamınızı iyileştirmenize yardımcı olacaktır.

3
Nelerden hoşlandığını öğrenmek

Bazı kocaların anlaşılması çok karmaşık olabilir; dolayısıyla eşlerin kocalarını adım adım ve planlı şekilde tanımayı öğrenmeleri gerekir. Hayattaki çeşitli konular hakkındaki felsefelerini öğrenin. Bu, evlilikte bir arada yaşama, aile ilişkileri, din, sorumlulukların yönetimi vb. konularda olabilir. Nelerden hoşlandığını öğrenin. Bununla birlikte stres yaptığı ya da içinden çıkamadığı ve çok düşünmesine sebep olan şeyleri öğrenmek de ilişkinizin derinleşmesine fayda sağlayacaktır.

4
Sırtına masaj yap

Kocanızın sizi arzulaması için nasıl etkileyeceğinizi bilmek istiyorsanız, sırtına mükemmel bir masaj onu günün stresinden kurtarmaya yardımcı olurken, aynı zamanda onu havaya sokmak için onu okşamak da fayda sağlayacaktır. Erkekler vücutlarına dokunulmasından ve tensel temastan hoşlanırlar.

5
Onun ilgi alanlarını öğrenin

Kocamın beni arzulaması için ne yapmalıyım sorusunu sormadan önce? Eşinizin neyi sevdiğini ve neyi sevmediğini öğrenmek için eşinizle konuşmanız çok önemlidir. Kocanız spor, politika, arabalar, emlak vb. konulardaki tartışmalardan hoşlanıyor mu?

İlgi alanlarını bilmek için dikkatlice gözlemleyin ve ardından onunla tartışarak iyi vakit geçirmek için o alanda bilgi edinin.

6
Farklı kıyafetlerle fantezi dünyanızı zenginleştirin

Kocanızı nasıl tahrik edeceğinizi merak ediyorsanız rol yaparak işleri heyecanlı hale getirebilirsiniz. Kocanızın hoşlandığını bildiğiniz bir karakter gibi giyinebilir ve onun gibi davranabilirsiniz. Bu onun sana olan ilgisini artıracaktır.

7
Ayağına masaj yap

Kocanızla cinsel hayatınızı nasıl zenginleştirirsiniz? Kocanızın ayağına masaj yapmak da onun rahatlamasına yardımcı olmanın bir yoludur, özellikle de kendisini yorgun ve zayıf hissetmesine neden olan yoğun bir günün ardından.

8
Kulağını öp

Öpüşmek kocanızın cinsel isteğini artırmanın mükemmel bir yoludur. Kocanızı kulaklarının arkasından yumuşak bir şekilde öpmeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca bunu yaparken, kulağına onu tahrik edecek ve sizi arzulamasını sağlayacak şeyler fısıldayabilirsiniz.

9
Boynunu öp ve elinle göğsünü okşa

Kocanızı seks konusunda etkilemek, kocanızın sizi arzulamasının bir başka yoludur. Boyun, kocanızın uyaranlara hızla tepki vermesini kolaylaştırabilecek hassas bir bölgedir.

Elinizi kocanızın göğsünde gezdirmek de onun rahatlamasını sağlayabilir.

10
Dinlemek

Kocanıza önem verdiğinizi göstermek, konuşurken ona dikkat etmek ve sorunlarına çözüm sunmaktır. Kocanızın size cinsel açıdan ilgi duymasını istiyorsanız dinlemek sizi doğru yola sokacaktır.

11
Çekici görünmek

Değişim sürekli bir olgudur ve durmadan devam etmelidir.

Bir zamanlar sizi seven ve sizsiz yapamayan kocanız, artık ilgisini kaybetmeye başlayabilir ve cinsel açıdan size ilgi duymayı bırakabilir. Bu nedenle kocanıza çekici görünmek için ne gerektiğini bilmek zorunludur.

12
Sık sık gülümseyin

Mümkün olduğunca sık gülümsemek, eşinizin yanında mutlu ve rahat olduğunuzu göstermenin bir yoludur. Her koca mutlu bir eşten etkilenir.

13
Samimi olmayı bırakmayın

Kocamı fiziksel olarak nasıl baştan çıkarabilirim? Eş başka işlerle meşgul olmaya başladığında eşin önceliğini değiştirmesi kolaydır. Partner, kocasının dikkatini, odağını, ilgisini ve sevgisini yeniden yönlendirmeye başlayabilir.

Diğer çabalarınız önemli olsa da her eş, her kocanın ikinci öncelik olmak istemediğini anlamalıdır.

14
Saygı ve hayranlık

Eşinize saygı göstermek onun temel arzularından biridir. Saygı, kocanızın sizi daha çok sevmesine neden olacaktır. Evle ilgili konularda ona nezaketle yaklaşmak, ona ne kadar saygı duyduğunuzu ve görüşlerine ne kadar değer verdiğinizi gösterecektir.

15
Dış görünüşünüze dikkat edin

Kocanıza cinsel açıdan çekici olun! Görünüşünüze dikkat etmeyi öğrenin. Kocanız sizi koşulsuz olarak sevebilir, ancak kötü ve yıpranmış görünmeye başlarsanız, sizden hoşlanmayı bırakabilir. İyi giyinmeyi ve kişisel bakımınızı yapmayı öğrenin!

16
Fiziksel olarak sağlıklı olun

Muhtemelen kocanız sizden ilk etkilendiği andaki halinizle aynı görünmenizi istiyor. Bu güzel şekli korumayı öğrenin; Spor salonuna gidin, bu mümkün değilse evde egzersizler yapın, beslenmenize dikkat edin ve kendinizi sağlıklı tutun.

17
Kocanızla dışarıda zaman geçirin

Çok şık bir restoran da olabilir, kocanızın sevdiği (mesela kokoreç) salaş bir mekan da… Önemli olan evden çıkıp farklı bir yerde zaman geçirmek. Onun hoşlanacağı şekilde giyinin, yüzünüz gülümsesin, onunla sohbet açıcı konuşmalar yapın. Yemeğinizin tadını birlikte keyifle çıkarın. Gideceğiniz yer mümkünse yürüyüş mesafesinde olsun, bu daha çok başbaşa zaman geçirmenin en iyi yoludur.

18
Sadakatten ayrılmayın

Bir ilişkiyi bitiren ilk davranış, ihanet yani sadakatsizliktir.

İlişkide sadakatsizlik yaparsanız kocanız evliliğinizi bitirmek isteyecektir. Eşler, sadakatle bağlı, kendilerini aldatmayacak insanlardan hoşlanırlar. Kadın ve erkekler güven duymadıkları, kendilerini aldatma potansiyeli olan partnerlerle ileriye dönük planlar yapmazlar. Bu da cinsel hayatlarını elbette derinden etkiler.

19
İyi özelliklerinden övgüyle bahsedin

Kocanıza sevgi ve övgü yağdırarak onu kendinize çekmeyi sağlayabilirsiniz. Mesela fiziksel görünüşü, giyim tarzı, şefkati, çocuklara ilgisi, evde size yardımcı olması, sorunlara bulduğu pratik çözüm yolları kocanızı övebileceğiniz temel konular arasında sayılabilir.

20
Onu ilk sıraya koy

Eğer kocanız sizin önceliğiniz değilse ve bunu ona da hissettiriyorsanız, artık size ilgi duymayı bırakması sürpriz değil. Kocanızı ilk sıraya koyun ve onun size olan ilgisinin büyümesini izleyin!

21
Cilveli ol

İlişkinizin üzerinden kaç yıl geçmiş olursa olsun eşinizle flört etmeyi bırakmamalısınız. Kocanızla flört ederek ve ona cinsel isteğini artıracak şekilde davranırsanız, o da buna karşılık verecektir.

22
Onun kıyafetlerini denemelisiniz

Hiç şüphe yok ki kıyafetlerin içinde güzel görünüyorsun. Peki hiç kocanızın kıyafetlerini giyerek “değişmeyi” denediniz mi? Özellikle şortu ve uzun kollu pijamasını. Bazen komik gelebilir ama bahse girerim ki sabahleyin seni bu kıyafetlerle görmekten mutluluk duyacaktır.

23
Seksi bir iç çamaşırı giy

Kocanızın yatak odasına girdiğinde sizi iç çamaşırlarıyla yatağa uzanmış ya da uyurken bulmasına ne dersiniz? Bu, “kocamın beni arzulaması için ne yapmalıyım?” sorunuza mükemmel bir cevap.

24
Ondan etkilendiğinizi bilmesini sağlayın

Seks talep edenin her zaman onun olmasına izin vermeyin. Doğrudan gözlerinin içine bakın ve ona “Bebeğim, seni istiyorum” deyin. Bu cümle bile tek başına onun tahrik olmasını sağlayacaktır.

25
Tahrik edici danslar

Sakin ve yavaş bir şarkı çalın, eğer bu onun en sevdiği şarkıysa daha da iyi olur ve onunla dans edin. Bu inanılmaz romantik seksin tonunu belirleyecek.

26
Kontrolü elinize alın

Bazı erkekler, yatakta kontrolün eşlerinde olmasından hoşlanırlar. Belki sizin kocanız da onlardan birisi olabilir. Bu sebeple onu yatağa itin, uzanmasına izin verin. Kontrolü elinize alın, onun bir şey yapmasına izin vermeyin ve sevdiğiniz ve onun sevdiği her şeyi gerçekleştirin.

27
Anın tadını çıkarın

Kocamın cinsel açıdan benden tahrik olmasını ve seks yapmasını nasıl sağlarım diye mi soruyorsunuz? Çok basit, seksi bitirmek ve başka bir şeye atlamak için asla acele etmeyin. Seks sırasında dikkatinizi dağıtan her şeyin ortadan kaldırıldığına emin olun.

Örneğin cep telefonlarınızı sessize alabilirsiniz. Evdeki elektronik cihazları kapatabilirsiniz. Kapı çalarsa açmak için kalkmayacağınızı baştan konuşabilirsiniz. Sizi endişelendirecek ve dikkatinizi dağıtma olasılığı olan her şeyi bertaraf ettiğinizden emin olmalısınız.

28
Seks sohbeti

Bu, kocanızla seksi heyecanlı kılmanın bir yoludur. Kocanızla cinsel arzularınız veya geçmişteki kaçamaklarınız hakkında konuşun. Bundan ne kadar keyif aldığınızı onunla paylaşın. Sexing hakkında bildiniz yoksa, bu konuda kendinizi geliştirebilirsiniz.

29
Film ve dizi izleyin

Cinsellik ağırlıklı filmler ya da erotizm dozu yüksek yetişkin filmleri kocanızla birlikte izlemek. Birbirinizi arzulamanızı ve kocanızın sizi yatağa atmasına sebep olacaktır. Bunu ikiniz de yapmak istiyorsanız, vakit kaybetmeyin.

30
Tahmin edilebilir olmayın

Seks hayatınızı renklendirerek işleri bir adım öteye taşımanın zamanı geldi. Kocanızla yeni şeyler deneyin ve onun cinsel fikirlerine daha açık olun.

31
Farklı seks pozisyonları deneyin

Cinsel hayatınızda her zaman aynı şeyleri uyguluyorsanız, ilişkinize biraz farklılık getirebilirsiniz. Örneğin kamasutra gibi farklı seks pozisyonları hakkında bilgi edinmenin kimseye zararı olmaz.

32
Cinsel gücü artırıcı ilaçlar

Viagra ya da Cialis gibi ilaçlar, erkeğin cinsel olarak uyarılmasında işe yarar. Fakat bunları mutlaka doktor kontrolünde ve dozunda kullanmak önem taşır. Ayrıca bu ilaçları kullanması için eşinizin de onayını almalısınız. Erkekler, günlük hayatın stresinden dolayı cinsel hayatlarına önem vermeyebilir. Bunu aşmak için tıptan yardım alabilirsiniz.

Sonuç

Kocaların yatakta ne istediklerini, kocanızın cinsel duygularını uyandırmak için vücudunun doğru bölgelerine dokunmasını bilmek çok önemlidir; bu, kocanızı cinsel açıdan nasıl çekeceğinizi bilmenize yardımcı olacaktır. Kocanızı havaya sokmak ve kocanızı sekse çekmek için aşağıdakiler sihri gerçekleştirebilecek yerler:

Kocanızı cinsel açıdan nasıl etkileyeceğinizi öğrenip bu yöntemleri öğrendiğinizde, o zaman kocanızla aranızda mutlu ve romantik bir cinsel ilişki olacağından emin olursunuz.

Büyü ilk başta yüzde yüz sonuç vermese de ustalık kazanmak için tutarlılık gerekli bir anahtardır.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayat kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!