Çarşamba, Haziran 19, 2024
Ana SayfaHayatBir Erkeğin Senden Hoşlanmasını ve Seninle Olmak İstemesini Sağlamanın 56 Kolay Yolu

Son Yazılar

Bir Erkeğin Senden Hoşlanmasını ve Seninle Olmak İstemesini Sağlamanın 56 Kolay Yolu

Gözünüz özel birine mi takıldı ve şansınızı denemek mi istiyorsunuz? İlk önce, bir erkeğin senden hoşlanmasını nasıl sağlayacağını öğren; o andan itibaren her şey yolunda gidecek!

Bir erkeğin senden hoşlanmasını nasıl sağlarsın? Sahneyi gözünüzde canlandırın: Bir erkekten hoşlanıyorsunuz. Onun sana çıkma teklif etmesini sağlamak için her şeyi denedin ama o halâ senin bu arzunu anlamış gibi görünmüyor. Sana birkaç flört işareti gösterdiği için senden hoşlandığını düşünüyorsun ama henüz hiçbir şey yapmıyor. Bir erkeğin senden hoşlanmasını nasıl sağlarsın, öğrenmek istiyorsan, dikkat etmen ve uygulaman gereken bazı ipuçlarını yazımda bulacaksın.

Bu ipuçları arasında sizin için uygun olanları hayata geçirdiğinizde birlikte olmak istediğiniz erkeğin sizden hoşlanma olasılığını artırabilirsiniz.

Ayrıca ondan hoşlandığınızı henüz fark etmemiş olabilir. Erkekler bazen onlara gönderdiğimiz flört işaretlerinden habersiz olabilirler.

Bu ipuçlarıyla hoşlandığınız erkeğin sizi fark etmesini sağlamanın yolları nelerdir, öğreneceksiniz.

Erkeğin senden hoşlanmasını sağlamak her zaman kolay değildir

Flört etmek pek çok açıdan oyun oynamaya benzer. Çıkmak istediğiniz erkek bekar olabilir ve kimseyle görüşmüyor olabilir ama başka kadınlarla çıkıyor da olabilir. Bu, bir miktar rekabetin olduğu anlamına gelir ve eğer ondan gerçekten hoşlanıyorsan, onun seni ve sadece seni görmesini sağlamak için biraz çaba harcaman gerekecek.

Ve bu yapılması çok zor bir şey çünkü hepimiz erkeklerin tam olarak iyi bir dikkat ve farkında olma yeteneğine sahip olmadığını biliyoruz.

Bir kadından birden fazla erkek nasıl hoşlanıyorsa, bir erkekten hoşlanan birden fazla kadın da olabilir. Bu da rekabeti artırır, erkeğin seçme şansını çoğaltır ve doğal olarak sizin şansınızı da düşürebilir.

Ancak onu gerçekten önemsiyorsanız ve onun da sizin için aynı şeyi hissettiğini düşünüyorsanız, onu kendinize ait kılmak için çabalarınızı iki katına çıkarmak akıllıca bir davranış olacaktır.

bir erkeğin benden hoşlanmasını nasıl sağlarım.

Hayattaki amacınız bir erkeği memnun etmek ya da kazanmak değil

Bu, bir erkeğin benden hoşlanmasını nasıl sağlarım sorusuna cevap bulmadan önce, anlaman gereken temel noktadır. Bu beklentiniz her zaman gerçekleşmeyebilir. Bu durumda yeni şanslara kapı aralamak en iyi seçenek olacaktır.

Berbat olabilir ama herkes senden hoşlanmayacak, tıpkı senin her erkeği sevmeyeceğin gibi. Bu normal ve sorun değil.

Sende hiçbir sorun yok, sadece o erkekle uyumlu değilsin. Bir erkeğin senden hoşlanmasını sağlamanın seni tatmin etmeyeceğini, seni tamamlamayacağını unutma. Bir erkek arkadaş edinmek tek amacınız olmamalı.

Olduğun halinle harikasın, evet, hatta bekarsın. Sırf senden hoşlanmadığı için karalar bağlamana veya kendini yetersiz hissetmenin gereği yok.

Bunu hatırlamaya çalış. Reddedilmenin devreye girdiğini ve egonuzun büyük bir darbe aldığını biliyoruz, ancak muhtemelen siz çok uğraşmanıza gerek kalmadan birini bulacaksınız ve o da sizden hoşlanacak.

Yani evet, bir erkeğin senden hoşlanmasını nasıl sağlarsın sorusunu öğrenmenize yardımcı olabiliriz, ancak unutmayın ki aslında buna ihtiyacınız yok.

Bir erkeğin senden hoşlanmasını nasıl sağlarsın

Evet inkar etme, onun her hareketini izliyorsun. Bir erkeği izliyorsanız ve onu istiyorsanız, onun dikkatini doğru yöne çevirmek için yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

Öyleyse, yönteminizi değiştirmenin zamanı geldi. Bu sebeple de bir erkeğin senden hoşlanmasını nasıl sağlarsın sorusuna cevap bulacağın makalemi okumaya devam etmelisin.

1
Kendinize güvendiğinizi gösterin

Bu çok büyük ve bir erkeğin senden hoşlanmasını sağlamanın en önemli faktör. Kendinize güvenmeniz ve kendinizi sevdiğinizi göstermeniz gerekiyor. Bu kibirli olmak anlamına gelmez; yalnızca değerinizi bilmek ve ona sahip olmak anlamına gelir.

Erkeklerin sokakta kendinden emin bir şekilde yürüyen bir kadın gördüklerinde ağızlarını açmalarının bir nedeni var; kadın cinsel çekicilik ve güven saçıyor. Erkeklere ihtiyacı yok ve onu çok seksi yapan da bu.

2
Beden dilinize dikkat edin

Hiç barda oturan bir çift gördünüz mü? Birbirlerine bakıyorlar, ayakları diğerinin yönüne bakacak şekilde öne eğiliyorlar.

Daha ağzınızı açmanıza bile gerek kalmadan, beden dilinizle duygularınızı ona iletebilir ve sizin beden dilinizi kopyalayarak tepki verip vermeyeceğini bekleyebilirsiniz. Kulağa biraz tuhaf geldiğini biliyoruz, ancak nasıl işe yarayacağına şaşıracaksınız.

3
Heyecanı artırın

Onu heyecanlandırmak ve adrenalin pompalamasını sağlamak istiyorsunuz. Onu uyandırmanın en iyi yolu, adrenalinin vücudunda hızla dolaşmasını sağlayacak eğlenceli bir aktivite yapmaktır.

Bu bir hız trenine binmek ya da bungee jumping yapmak olabilir. İster inanın ister inanmayın, heyecan çekiciliği ve uyarılmayı teşvik eder, o yüzden paraşütünüzü takın!

4
Onun komple kopyala

Bir erkeğin senden nasıl hoşlanacağını öğrenirken bu garip bir strateji gibi gelebilir. Ama temelde yapmak istediğiniz şey adamı taklit etmek ve yansıtmaktır. Bununla çok fazla uğraşmanıza gerek kalmayacak.

Biriyle daha çok takıldıkça, aynı müziği dinlemek gibi benzer tavırlar geliştirirsiniz. Farkında bile olmayabilirsiniz ama sonunda onun jestlerini kopyalamaya bile başlarsınız.

5
Ona açıl

Daha derin bir sohbete girme zamanı gelene kadar havadan sudan birkaç dakika konuşabilirsiniz. Eğer sen ona açılamıyorsan, o da sana açılmayacaktır ve o zaman sağlıklı ve amacınıza uygun bir iletişim kuramamış olacaksınız.

Bu, aranızdan birinin açılmak için ilk hamleyi yapması gerektiği anlamına geliyor. Korkutucu olabilir ama ona bir kişi olarak güvenebileceğinizi düşünüyorsanız o zaman kendinizle ilgili kişisel bir şeyi paylaşabilmelisiniz.

6
Onun etrafında ol

Söylemeye çalıştığım şey onu fiziksel olarak takip etmek değil, bununla ulaşmaya çalıştığımız şey bu değil. Onun yanında olmak ve onunla vakit geçirmek istiyorsun.

Ünlüler neden hep birlikte film çektikleri insanlarla çıkıyor? Çünkü son altı ay boyunca her gün, bütün günü o tek kişiyle geçirdiler. Bu onları yakınlaştırır. Anlaşıp, anlaşamadıklarını görürler. Anlaşıyorlarsa, bir birliktelik yaşamaya karar verirler.

7
Onunla ilişki kur

İnsanlar kendilerini anlayanların yanında olmaktan hoşlanırlar. Yani bu olay da farklı değil. Şimdi, bu konuda ne yapacağınızı düşünerek kafayı yemeyin, onun ilgi duyduğu bazı şeyleri bulun ve bu konulardan biri hakkında sohbet edin.

Ancak işin püf noktası şu ki, konuyla gerçekten ilgilenmelisiniz, yoksa bu eski arabalar veya futbol hakkında konuşmaktan sıkıldığınızı gösterir.

8
Biraz gizemi koru

Bu, bir erkeğin seni istemesini nasıl sağlayacağına dair harika bir ders. Erkekler ve kadınlar gizemi sever; bu yüzden kovalamayı seviyoruz. Yani şu anda erkeği cezbetmeye ve dikkatini çekmeye çalışıyorsun.

Biraz gizemli olmak istiyorsun. Tamamen sessiz kalmayın, sadece ona istediği her şeyi vermeyin. Bazı bilgileri kendinize saklayın; bu onun sizi daha da merak etmesini sağlayacaktır.

9
Sorunlarınızı kenara bırakın

Erkekler sorunları hakkında konuşmayı sever. Bazen kadınlardan daha kötü olabiliyorlar. Ancak bildiğimiz bir şey var ki, kadınlarla ilgili dedikoduları dinlemeyi sevmiyorlar.

Bir erkek başka bir erkekten hoşlanmıyorsa bunu açıkça belirtir. Ama biz kadınlar duygularımız konusunda o kadar açık değiliz ve bu durum dedikoduya dönüşüyor. Bu nedenle, ona günlük dedikodu haberlerinizi anlatmak yerine en iyi arkadaşınızı arayın ve bu dedikoduyu onlara aktarın. Böylesi daha iyi, özellikle de dedikodu yaymayı başaramıyorsanız.

10
Kadınsı tarafınızı kullanın

Kadınsı olmak olumsuz bir özellik değil. İnsanlar her zaman bunun kadının kırılgan ve zayıf olduğu anlamına geldiğini düşünür ama kadınlık bu değildir.

Elbise giyip makyaj yapabilirsin ve yine de güçlü bir kadın olabilirsin. Kadınsı tarafınızdan faydalanmanız ve bacaklarınız kapalı oturmanız veya ağzınız kapalı çiğnemeniz sorun değil. Bunlar seni zayıf bir kadın yapmaz.

O halde bu yanılgıları bir kenara bırakın ve kadınsı yönünüzü göstermek istiyorsanız bunu gösterin. [Sonra Bunu Oku: Erkeklerin Dibinin Düştüğü Kadına Seksilik Katan Şeyler]

11
Yapışkan olmayın

Bir erkeğin benden hoşlanmasını nasıl sağlarım diye soruyorsan, “kesinlikle yapışkan olmamalısın” derim!

Evet, sana bir kez mesaj atan, sonra da sen ona cevap verene kadar tekrar tekrar mesaj atan erkeği hatırlıyor musun? Bu ilişki fazla ileri gitmedi, değil mi? İnsanlar genel olarak yapışkan insanlardan hoşlanmazlar.

12
Parfümüne önem ver

Neden onu kokunla cezbetmiyorsun? Kulağa biraz farklı geliyor değil mi? Ama günün sonunda biz kadınlar buyuz.

Bu yüzden üzerine en sevdiğiniz parfümden biraz sıkın – biraz, şişenin tamamı gibi kokmayalım – ve onu bu seksi ve şehvetli koku ile çıldırtın. Bu, bir erkeğin seni istemesini nasıl sağlayacağına dair bilimsel olarak kanıtlanmış bir stratejidir!

13
Flört et ama çok fazla değil

Flört – kesinlikle tavsiye ediyoruz çünkü eğlencelidir ve bu eğlence alanında kalırken sınırları zorlayabilirsiniz. Ancak çapkın sınırlarda fazla ileri gitmeyin. Onu sadece kendine çekmek ve ilgisini canlı tutmak istiyorsun.

Flört edin ve sonra biraz geri çekilin; onun sizi kovalamasını sağlamaya çalışın. En iyi çapkınlık hareketlerinizi hemen ortaya koyarsanız, uzun süre dayanamazsınız.

14
Kendi hayatın var

Olabilecek en kötü şey, onun hayatınızda olup biten tek şeyin kendisi olduğunu görmesine izin vermektir. Bu doğru olsa bile bunu ona hissettirmemelisin. Erkekler genellikle kendileri için planlar yapmakla meşgul olan kızlardan hoşlanırlar.

Onu içermeyen kendi hayatınıza ve faaliyetlerinize sahip olmanız gerekir. Bu size sadece özgüven kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda onun sizin için birinci öncelik olmadığını da gösterecektir; öyle olmasını isteseniz bile.

15
Ona iltifat et

Bu konuda aşırıya kaçmayın, yoksa çaresiz görünebilirsiniz. Ama bir erkeğe iltifat etmenin kimseye zararı olmaz. Aslında, sadece kendilerini iyi hissetmekle kalmayacaklar, aynı zamanda onlar hakkında bazı şeyleri fark ettiğinizi de fark edecekler.

Belki yeni bir saç kesimi yaptırmıştır ya da parfümü çok güzel kokuyordur. O yüzden ona ne düşündüğünü söyle. Bunu onunla ilgilendiğinizin bir işareti olarak görebilir ve sizin istediğiniz de buydu. [Sonra Bunu Oku: İltifata Nasıl Cevap Verilir: Gerçek Hayattan Örnekler]

16
Onun hayatına ilgi gösterin

Karşınızdaki kişinin hayatını merak etmeniz ve detaylıca sorular sormanız, onunla ilgilendiğinizi gösterir. Elbette bu sorular sorguya çekiyormuş gibi sorulmamalı. Erkekler onlarla ilgilenen kadınlardan hoşlanırlar. Bu kilit bir nokta.

Hayatıyla aktif olarak ilgilenin ve sevdiği şeyler hakkında konuşmasını sağlayın. Sizi bu kadar harika bir sohbetle ilişkilendirdiğinde ve sevdiği şeylere önem verdiğinde, sizi her zaman görmek ve hatta birlikte olmak isteyecektir.

17
Her şeyi ilgi çekici tutun

Daha önce de belirttiğim gibi, erkekler çoğu zaman dikkatlerini uzun süre bir şeye odaklayamazlar. Gerçekten yapmanız gereken şey, olayları merak içinde tutmaktır. Bundan sonra ne yapacağınızı tahmin etmesini sağlayın. Asla öngörülebilir olmayın. Bu şekilde ne kadar eğlenceli olursanız, etrafınızda olmayı o kadar çok isteyecektir.

18
Yavaşça seksi yanını göster

Her şeyi hemen vermek yerine, daha fazlasını istemesini sağlamalısınız. İnsanlar, hoşlandıkları kişilerle temas kurmayı severler. Omuzlarına ufak bir dokunuş, ellerine yanlışlıkla çarpma gibi eylemlerde bulunabilirsiniz.

Ama sen de öylesin. Kolay görünmek istememeniz, tamamen geri durmanız gerektiği anlamına gelmez. Bu yüzden ara sıra müstehcen bir şaka yaparak ona sonunda sizin o tarafınızı elde edebileceğini gösterin.

19
Nasıl hissettiğiniz konusunda açık olun

Açık sözlü olmak pek çok kadının yaptığı bir şey değil. Ve biliyor musun? Erkekler buna bayılıyor. Erkeklerin kadınlarla çıkarken en çok korktuğu şey, bunun bir tahmin oyunu olacağıdır.

Nasıl hissettiğinizi merak etmeleri, bilmece sevmeyen erkekleri çabuk gerecek ve sıkacaktır. Bundan nefret ediyorlar. Bu, açık sözlü olup ondan hoşlandığınızı ve onu görmeye devam etmek istediğinizi söyleyebileceğiniz anlamına gelir.

20
Ona komik olduğunu söyle

Erkekler komik olmayı severler. Bir kızın bir erkekle ne kadar çok gülebilirse ondan o kadar çok hoşlandığı bilinmektedir. Bu aynı zamanda egosunu da güçlendiriyor. Ona ne kadar harika hissettirdiğinizi düşündüğünde, başka bir kadına bakmakta zorlanacaktır.

21
Onu güldür

Diğer taraftan, onun seni istemesini nasıl sağlayacağını gerçekten anlamak istiyorsan mizah anlayışını göster. Devam edin ve bu şakaları yapın. Onu güldürebildiğini görmesine izin ver.

Bir kez daha, önemli olan onun senin yanında harika hissetmesini sağlamak.

22
Biraz tuhaf ve aptal görünmekten korkmayın

Birçok kadın bir randevuda çok sakin, soğukkanlı ve aklı başında davranmaya çalışır. Bir erkeğin diğer kızlar yerine seni hatırlamasını sağlayacak şeyin ne olduğunu biliyor musun? Tuhaf, aptal olmak ve aptal tarafını göstermek.

Bırakın. Salın. Rahatlayın. Kendin ol ve geri durma. O ne kadar eğlenirse siz de o kadar eğlenirseniz, bir dahaki sefere bir şeyler yemek için dışarı çıkmak istediğinde sizi düşünme olasılığı o kadar artar.

23
Tüm geçmişinizi bir anda ifşa etmeyin

Hepimizin bir geçmişi var. Bu, ilk birkaç buluşmada içinizdekileri ona dökmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Bazı şeyleri ima edebilirsiniz ama trajik hikayelerle ortamı bozmayın. Onları kendine sakla. Ayrıca, ne pahasına olursa olsun eski sevgililer hakkında konuşmaktan kaçının.

24
İyi hissetmek için güzel giyinin

Bu mutlaka süper seksi veya çarpıcı giyinmek anlamına gelmez. Kendini iyi hissettiren şeyleri giymelisin. Kendinizi ne kadar iyi hissederseniz randevuda o kadar rahat olursunuz.

Bu da gerçek kişiliğinizin daha fazlasının ortaya çıkmasına izin vereceğiniz ve onun da bunu kolayca anlayabileceği anlamına gelir.

25
Göz temasını birkaç saniye daha uzun tutun

Bu, ilişki kılavuzundaki en eski numaradır. Bakışlarınızı normalden iki saniye daha uzun süre sabit tutarsanız, baktığınız kişiye seksi bir hava göndereceksiniz.

Göz teması kurmak kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar ve karşınızdaki kişiye onunla ilgilendiğiniz izlenimini verebilir, bu da karşılığında onun da sizden hoşlanmayı düşünmesine neden olabilir.

26
Geleneksel ol

Elbette, erkeğinizin sizi merak etmesi için biraz gizem yaratmak önemlidir, ancak ona gösterdiğiniz kişiliğin gerçek siz olduğundan emin olun. Dürüst davranarak gerçek, savunmasız ve garip halinizi gösterin.

Dürüstlükten daha seksi bir şey yoktur. Özür dilemeden kendin ol.

27
Senin için iyilik yapmasına izin ver

Bu onun kalemini ödünç almak kadar basit olabilir. Psikologlar, birine küçük iyilikler yaptığınızda ona karşı bir sıcaklık hissettiğinizi söylüyorlar.

Özellikle erkekler kendilerine ihtiyaç duyulduğunu ve önemli olduklarını hissetmeye başlayacaklardır. Bu duyguyu isteyecekler ve bu nedenle sizden etkilendiklerini düşünecekler.

28
Herkese dost olun

Kibirli olmanıza gerek yok, çünkü bu aynı zamanda sizi korkutucu ve yorucu kılar. Herkese karşı nazik olduğunuzdan ve insanları aşağı çekmediğinizden emin olun. Eğer insanlar sizden hoşlanırsa, o da otomatik olarak sizden hoşlanmaya başlayacaktır.

29
Ona biraz daha yaklaş

Sinir bozucu olmadan onun gittiği yere gidin. Birine yakın olmak muhtemelen bu listedeki en önemli numaradır.

Eğer onun yanına oturma şansın varsa bunu yap. Bir ofis partisi veriyorsanız ve herkes o anda delicesine eğleniyorsa, bir selfie için ona yaklaşın. Fiziksel yakınlık, çekiciliği artıracak ve onun size karşı duygularını açmasına yol açacaktır.

30
Onu yeni bir şeyle tanıştırın

Yeni bir televizyon programı, şehirdeki yeni bir bar, yeni bir yemek, yeni bir hobi ya da yeni bir spor olabilir. Bunun gibi aktiviteler ona sizinle bağdaştıracağı endorfin patlaması yaşatacaktır.

Bu “yüksek” duygu onu şartlandıracak ve kendisinin de sana aşık olduğunu düşünmesine neden olacaktır.

31
Bir erkeğe ihtiyacın yokmuş gibi davran

Çünkü yapmıyorsun! Öfkeli bir feministe dönüşmenizi önermiyoruz ancak sürekli bekar olduğundan sızlanan kız olmaktan kaçının. Bekarlığınız hakkında kız arkadaşlarınızla bir bira içerken konuşabilirsiniz, ancak bunu hoşlandığınız adamla yapmayın.

32
Yavaşça gülümse

Evet, kulağa tuhaf gelebilir ama çok hızlı gülümsemek yerine yavaşça gülümsemenin sizi daha samimi gösterdiğini söyleyen bir çalışma var.

Benzer şekilde, çok hızlı bir şekilde gülümserseniz, karşı taraf bunun gerçek ve samimi olmadığını düşünebilir. Bir erkeği etkilemek istiyorsanız, gülümserken bunu nazik, yavaş ve muzip bir şekilde yapın.

33
Ya başka biri senden hoşlanıyorsa

Başka birisinin senden hoşlandığını sanması için ortaya küçük laflar atın. Erkekler rekabeti sever ve eğer hayallerinizdeki adam küçük adımlar atıyorsa, onun sprint’e çıkmasının en iyi yolu ona rekabet olduğunu bildirmektir.

Bunu yapmanın sinsi yollarından biri, o etraftayken arkadaşlarınızın sizinle dalga geçmesine izin vermek veya ona “yanlışlıkla” diğer adam hakkında bilgi vermelerine izin vermektir.

34
Mesajlarına çok hızlı cevap vermeyin

Hemen mesaj atarsanız, hoşlandığınız erkek onu sizden daha çok sevdiğinizden emin olacaktır. Özellikle senin hakkında henüz ciddi değilse tembelleşecektir.

Hatta erkekler bazen bundan dolayı sıkılıyorlar. Onlar bir kez mesaj atıyor, sen üç kez mesaj atıyorsun. Sen kovalayan durumuna düşüyorsun. Halbuki amaç onun sizi kovalaması olmalı.

Bunun bir oyun olmaması gerektiğini biliyoruz, ancak birisiyle flört ederken, en azından başlangıçta oynamaktan başka seçeneğiniz yok. Onu tetikte tutmak için mesajını aldıktan en az bir saat sonra yanıt verin.

35
Arada bir davetlerini geri çevir

İşleri bir sonraki aşamaya taşımak istiyorsanız, dünyanızın onun etrafında dönmediğini ona hissettirin. Bazı davetlerine hayır deyin.

Bu onun sadece birisiyle görüşüp görüşmediğinizi merak etmesine neden olmakla kalmayacak, aynı zamanda sizinle yaptığı her ne ise, artık işe yaramıyor olabileceği için daha iyisini yapması konusunda onu zorlayacaktır.

36
Onun hakkında sorular sor

Ona sorular sorun. Özel ve utangaç insanlar bile kendileri hakkında konuşmayı severler. Ona hafta sonu ne yaptığını, ne yediğini ve daha fazlasını sorun.

Onu tanımak istemeniz ilginizi gösterir ve onun sizinle rahatça konuşmasını sağlar. [Sonra Bunu Oku: Sevgiliye, Kız ve Erkek Arkadaşa Sorulacak Sorular Nelerdir]

37
Mükemmel olmayın

Mükemmelmişsiniz gibi davranmaya çalışmayın. Sivilceleriniz yokmuş veya saçlarınızın dağınık olmadığı bir gün bile olmamış gibi davranmanıza gerek yok. Harika göründüğünüzden emin olmak için çok uğraşmak sizi yalnızca strese sokar.

Mükemmel olan ya da mükemmelliyetçi insanlar, kendiyle barışık insanları korkutabilir.

38
Ona dokun

Rıza olmadan dokunmaktan bahsetmiyoruz, o yüzden bunu karşılıklı hislerle gerçekleştirin. Seni güldürdüğünde ya da yakasını düzelttiğinde ona hafifçe dokun. Aniden davranmayın veya onu rahatsız etmeyin, ancak tamamen platonik ve kabul edilebilir bir şey bile olsa hafif bir dokunuş, yakınlığı ateşleyebilir.

39
Ne paylaştığını hatırla

Senden hoşlanması için ona sadece kendisi hakkında soru sorma. Ona sor çünkü gerçekten bilmek istiyorsun. Ve paylaştığında dikkat edin.

Evcil hayvanı olduğunu söylerse takip edin. Anne ve babasını ziyaret etmekle ilgili bir şey söylediyse onlara sorun. İlginizi takdir edecektir.

40
Aynı fikirde olmadığınızda söyleyin

Bir erkeğin senden hoşlanmasını sağlamak için uzlaşmacı ve uysal olmana gerek yok. Düzgün adamlar kendi düşünceleri ve fikirleri olan birini isterler. Bunları paylaşın.

İster politikayla ilgili olsun, isterse bir televizyon programının konusu olsun, aynı fikirde olmadığınız bir tartışma sizi düşündüğünüzden daha da yakınlaştırır.

41
Ona takılabilirsin

Küçük küçük takılmak, ince şakalar yapmak flört etmenin harika bir yoludur. Elbette bunu yaparken bel altına vurmayın ama en sevdiği spor takımı, TV programı ve hatta ayakkabı seçimi hakkında hafif bir alay işe yarayacaktır.

Onu gücendirmemek için hafif tutun ama biraz kafa kafaya çarpışmak bir şeyleri ateşleyecektir.

42
Adını sık sık söyle

Bunun aptalca göründüğünü biliyoruz, ancak onunla konuşurken onun adını kullanmak kesinlikle onun dikkatini çekecektir. Bu onun egosunu güçlendirecek ve daha sonra siz etraftayken bu duyguyu güçlendirecektir.

43
Hayallerinizi paylaşın

Sadece kendisi hakkında konuşmasına izin vermeyin, tutkularınız ve hayalleriniz hakkında da konuşun. Seni neyin harekete geçirdiğini görmesine izin ver, seni tanımasına izin ver ve kendini savunmasız bırak. Bunu yapmak ona flört etmenin ötesinde kim olduğun konusunda fikir verecektir.

44
Acele etmeyin

Acele etmeyin. Bir erkeğin senden hoşlanmasını sağlamak bir kısa mesafe koşusu değil, bir maratondur. Sürecin tadını çıkarın. Aslında onun sevgisini kazanmaya çalışırken onu tanıyın.

45
Anın tadını çıkarın

Sadece onun senden hoşlanmasını sağlamayı ya da sana çıkma teklif etmesinin nasıl bir şey olacağını düşünme. Onu tanımaktan keyif alıyor musun? Zaman geçirirken onunla mutlu musun? Bunlara odaklan.

Daha sonra olabileceklere odaklanmak yerine, anın tadını çıkarın.

46
Akışına bırakın

Ona özgürlük alanı yaratın. Onun erkek arkadaşın olmasını umabilirsin, ama o şu anda değil ve bu sorun olmamalı. Ona sürekli mesaj atmayın veya onunla konuşmak için fırsat aramayın.

Hayatını olduğu gibi yaşamaya devam et. Arada bir yanınıza gelmesine izin verin. Sürekli müsaitseniz, başka önceliğiniz veya ilgi alanlarınız yokmuş gibi görünecektir.

47
Ona ondan hoşlandığını söyle

Bazen erkekler, ondan hoşlanıp hoşlanmadığını anlamayabilir. Onları biraz yönlendirmek gerekir, tatlı bir bebeğe yeni bir şey öğretiyor gibi! Bu sebeple, hislerinizi anlamadığını düşünüyorsanız, ona direkt söyleyebilirsiniz. Ne kaybedersiniz ki?

48
Seçeneklere açık olun

Senden hoşlanacağı fikrine alışma, belki bu olabilir ama tek seçeneğin o değil. Diğer seçeneklere açık kalın. Ne senin ne de onun birbiriniz için yaratıldığını düşünmeyin. “Ben onsuz asla olamam” gibi bir cümle, bu hayattaki en anlamsız düşüncedir.

Dışarıda başka erkeklerin de olduğunu ve onun senden hoşlanmasını sağlamanın tek seçenek olmadığını anla.

Bir erkeğin senden hoşlanmasını sağlarken yaptığın yanlışlar

Kadınlar genellikle “bir erkeğin benden hoşlanmasını nasıl sağlarım” sorusunu en yakın arkadaşlarına sorarlar ve aldıkları önerileri hayatlarında uygulamaya çalışırlar. Bunlar bazen işe yarar öneriler olsa da büyük bölümü içinde eski tip davranış tarzlarını bulundurur.

Tanınmış bilim adamları ve psikologlar bile bu yöntemleri tavsiye etmiyorlar. Neden? Çünkü seni hiçbir yere götürmezler.

Peki bir kadın, bir erkeğin ondan hoşlanmasını sağlamaya çalışırken neleri yanlış yapabilir:

49
Ters psikoloji

Ters psikoloji, insanlardan bir şeyin tam tersini yapmalarını isteyerek bir şeyler yapmalarını sağlamayı içeren bir manipülasyon tekniğidir. İlişkilerde çiftler aslında bunu birbirlerine sık sık yapıyorlar.

Erkekler, başlarını belaya sokmadan önce aklınızdan geçeni söylemenizi tercih eden basit varlıklardır. Çoğu kadın, gerçekten söylemek istediklerini itiraf etmenin bir zayıflık işareti olduğunu düşünür ama daha önce de söylediğimiz gibi erkekler basit düşünür ve yaşar.

Sizi yargılamak için yeterli zamanları yok çünkü söylediklerinizi TAM OLARAK takip ederek sizi memnun etmeye odaklanırlar.

50
Elde edilmesi zoru oynamak

Bu yöntem genellikle duruma bağlıdır. Bazı erkekler yanında çalışmak zorunda oldukları kadınlardan hoşlanırken bazı erkekler ise hiç umursamaz. Sorun, bir erkeğin sizi memnun etme hevesinin sınırlarını aştığınızda başlar.

Sahte bir güç duygusuyla onları reddetmeye başladığınızda, onlar da sizi gerçekten ciddiye alarak misilleme yapacaklardır. Açıkça akıl oyunları oynayan veya onları birkaç defadan fazla pervasızca reddeden kadınlara dayanamayacaklar.

51
Tuzak kurma

Kadınlar bir erkeğin değerini kanıtlamanın tek yolunun bu olduğunu düşünse de erkekler bunu böyle görmüyor. Onların hayatlarını zorlaştırdığını öğrendiklerinde sana sinirleneceklerdir. Bu tür davranışların çok sayıda örneği var, ancak en yaygın olanı kızların sanki aldatılmışlar gibi bir ayak oyunu yapıp, karşı tarafın kendisini kısmen suçlu hissetmesini ve belki de suçunu itiraf etmesini sağlamasıdır.

Sonuçta bu, kötü adamları ayıklamanın etkili bir yoludur. Ancak bunu iyi bir insana yapmak ilişkinizi pekala mahvedebilir.

52
Seni beklemesini sağlamak

Erkekler, onları aramanızı, mesajınızı veya randevu için buluşmayı geciktirdiğinizde açık ve net iletişim kuramazlar. Onları bekletmek, onun duygularını manipüle etmek için ne kadar ileri gitmeye istekli olduğunuzun bir örneğidir.

Bu durumun kaybeden tarafında olan tek kişi sizsiniz. Sadece senden hoşlanan adamı kızdırmakla kalmadın, aynı zamanda söz konusu adamla bağ kurmak için harcanması gereken zamanı da boşa harcadın.

53
Onları test etmek

Erkeklerden yapmaları gerektiğinin farkında olmadıkları bir şeyi yapmalarını beklemek, onların sizden hoşlanmasını sağlamada hiç de etkili değildir. Erkeklerin sizi memnun etmek için ellerinden geleni yapacaklarını düşünebilirsiniz, ancak onları test ettiğiniz açıkça ortadayken durum böyle olmayacaktır.

Erkekler manipüle edilmekten nefret eder. Bu onların kendilerini aşağılık hissetmelerine neden olur. Aynı zamanda sizi kötü bir duruma sokar.

54
Farklı bir kişiliği benimsemek

Bir erkeğin belirli bir kız tipinden hoşlandığını duyduğunuzda, kendinizi onun hayallerindeki kıza dönüştürmek için çabalamayın. Bir insanın yapabileceği çok fazla şey varmış gibi davranmak, istediğiniz ilişkiyi elde etmenizi sağlamaz.

Er ya da geç gerçek renkleriniz ortaya çıkmaya başlayacak. Bu olduğunda, ilişkiyi kurtaramayacaksınız çünkü gerçek yüzünüzü bile kullanmıyorsunuz. Erkek, sahte bir kişiye aşık olduğunu anlar anlamaz ilişkiyi bitirecektir.

55
Konfor bölgenizin dışında giyinmek

Muhafazakar olsanız da olmasanız da, giyinme tarzınız konfor seviyenize ve stil anlayışınıza göre olmalıdır. Tercihlerinizi medyanın size ne giymenizi söylediğine göre ayarlamayın.

Erkekler, içinde rahat etmediğinizi anladıklarında, aslında normal zamanda öyle giyinmediğinizi, sadece ona güzel görünmek için kılık değiştirdiğinizi anlayacaklardır.

56
Aynı ilgi alanlarını paylaşıyormuş gibi davranmak

Eğer o sporu seviyorsa ve siz sevmiyorsanız konuşmayı o alana yönlendirmeye çalışmamalısınız. Konu açıldığında kibarca yorum yapabilirsiniz, ancak bildiğinizden daha fazlasını biliyormuş gibi davranmak onları aldatmaktan başka işe yaramaz.

Erkekler ilgi alanları konusuna çok önem vermezler. Gerekli bilgi birikimine sahip olmadan kendilerini kendi dünyalarına girmeye çalışan birini gördüklerinde, size bir yabancı gibi davranacaklar.

En iyi yol? Kendin ol!

Bir erkeğin senden hoşlanmasını nasıl sağlarsın? Çok basit; bir ilişkiye girmeden önce kendinizden memnun olmalısınız. O zaman gerçek doğanızın parıldamasına izin veriyorsunuz demektir ve o da gerçek size aşık olacak. Ya da olmayacak.

Sorun şu ki çoğu kadın sonuç istiyor ve bu sonuçları hemen istiyor. Kendiniz üzerinde çalışmak çok zaman alır ve çoğu insan bunu yapacak güce veya enerjiye sahip değildir.

Bir ilişkiyi yürütmenin tek yolu, hedefe odaklanmayı unutup sadece anı yaşamanızdır. Partnerinizi değiştirmeye çalışmayı bırakın. Kendinizi değiştirmeye çalışmayı bırakın; en azından iyi taraflarını.

Er ya da geç ilişkilerinizin daha iyi hale geldiğini göreceksiniz. Erkekler sana tapacak. Kadınlar sana hayran kalacak. Neden? Çünkü sen dürüst ve samimisin.

Bir erkeğin senden hoşlanmasını sağlamak da dahil olmak üzere, hayatta istediğin ve ihtiyaç duyduğun her şeyi elde etmek için ihtiyacın olan tek şey bunlar.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayat kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!