Ana Sayfa Cahiller Akbelen Ormanı İçin Mücadele Eden Kadına, Meme Üzerinden Hadsiz Paylaşıma Tepkiler

Akbelen Ormanı İçin Mücadele Eden Kadına, Meme Üzerinden Hadsiz Paylaşıma Tepkiler

Akbelen'de ağaç kesimini protesto eden bir kadının fotoğrafına bel altı yorum yapan Hatice Yazıcı isimli Twitter kullancısına gelen tepkiler.

0
382
hatice yazıcı twitter

Muğla’nın Milas ilçesi İkizköy’de bulunan Akbelen Ormanı’nda vatandaşların Limak Holding ve IC Holding ortak iştiraki YK Enerji’nin maden sahasını genişletmek için gerçekleştirdiği ağaç kesimine karşı mücadelesi sürüyor. Bu mücadeleye destek olmak için giden kadınlardan birinin fotoğrafına, Hatice Yazıcı ismini kullanan Twitter kullanıcısı, bel altı bir paylaşım yaptı, işte o paylaşıma gelen tepkiler.

Ormanların katledilmesini, doğal güzelliklerinin yok edilmesini ve ağaç kıyımını evlerinde oturarak uzaktan izlemek istemeyen doğa severler, aylardır bu kararın geri alınması için mücadele veriyor.

Akbelen Ormanı’nda vatandaş ve jandarma arasında yaşanan arbedelere ilişki görüntüler günlerdir haber sitelerinde yayınlanıyor ve insanlar doğal olarak, halkı koruması gereken güvenlik güçlerinin, gücünü halka karşı kullanmasına isyan ediyor.

Bu görüntüler arasında bir kadının güvenlik güçleriyle karşılaştığı bir anın fotoğrafına, yine bir kadın olan Hatice Yazıcı ismini kullanan Twitter kullanıcısının belden aşağı yorumuna gelen tepkiler gündem oldu.

hatice yazıcı twitter

“Karıya bak karıysa artık; taşımalı protestoyla meme gösteriyor! Hiç kimsenin memesi yoktu görmüş oldular😃👌”

Profil fotoğrafında baş örtüsü taktığı görülen muhafazakar olduğu tahmin edilen bir kadının, doğa için mücadele eden başka bir kadına, fotoğrafta hiç dikkat çekmemesine rağmen memesi üzerinden yapılan çirkin paylaşım tepki çekti.

İşte Gelen Tepkiler

1.

hatice yazıcı twitter

Kadını erkeği aynı zihniyetleri hep bel altı.

2.

hatice yazıcı twitter

Önce üslubunuza sonra da fotoğrafa daha dikkatli bakın! Bu üslubu yerinde buluyor ve fotoğrafta yine birtek şey görüyorsanız yazık halinize…

Hatice Yazıcı ismini kullanan Twitter kullanıcısı yukarıdaki tepkiye de yine benzer uslupla karşılık verdi.

hatice yazıcı twitter

Yoo aslında başlangıçta dikkat etmemiştim sonra bir kaç twitt gördüm hatta taş gibi yazıyordu üstelik kadını destekliyordu, altına yazılan yorumlar okuyunca fark ettim. İkna oldunuz mu? Tabi ki Hayır!

3.

Ben bakıyorum, ülkesi için, memleketi için, güzellikler için, orman için, ağaç için ,orada yaşayan HAYVANlar için mücadele eden bir kadın görüyorum ve erkek halimle bakarak bunu görüyorum. Sen hangi kafayla bakıyorsun onuda merak ediyorum????

Hatice Yazıcı tarafından yukarıdaki paylaşım da yine ‘Dış Güjjlere’ bağlandı da rahatladık!

‘Bizzat biliyorsa sorun yok’

hatice yazıcı twitter

4.

Mümkünse insanlardan çok çok uzaklarda bir yerde dur, mümkünse insanlardan çok uzak dur. Mümkünse uzaklarda çok uzaklarda dur yaklaşma hiç bir insana… Daha doğrusu hiçbir canlıya yakın durma ne olur.

5. 😄

hatice yazıcı twitter

biz: ne güzel bir canlı
hatice: meme gördüm meme. memesi var. meme. açıkta memeler. meme görünüyor. memeler.

6.

Hatçe, fotoğrafa bakıp ilk olarak meme gördüysen açıl bize. Bastırma hislerini 🙂

7.

Bir de kadın olacaksın, hemcinsine karı diye hitap ediyorsun ayıptır ayıp! İnsanda birazcık utanma arlanma olmalı!

8.

Sütyenin altından memeyi görebilmen için çok yükselmiş olman lazım.

9.

Sende o yürek ve güzellik olmadığı için bakınca güzelliğini kıskanırcasına sadece bir tek şeye odaklanman normal. Hatçe.

10.

Sizin gibiler bir bitmediniz ya siz insanliktan ne anlarsiniz basini kapatmakla olmuyor once beynini ve ruhunu temiz tut ama o ne dersen anlatiriz..

Muhafazakar Hatice Yazıcı’ın Twitter paylaşımındaki meme gönderisiyle ilgili siz ne düşünüyorsunuz?


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Cahiller kategorimizdeki ile ilgili haberler için buraya tıklayınız.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz