Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaSözlerSevgiliye İyi Geceler Mesajı En Güzel İyi Geceler Mesajları Güncel

Son Yazılar

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı En Güzel İyi Geceler Mesajları Güncel

Akşam uyumadan önce sevgiliye iyi geceler mesajı uzun veya kısa göndermek çok anlamlı ve romantik olur. İşte iyi geceler mesajları listemiz.

Akşam uyku zamanı geldiğinde değer verdiğiniz kişiye güzel ve anlamlı bir mesaj yazmak isteyebilirsiniz. Özellikle sevgiliye iyi geceler mesajı basit olmamalı, aksine uzun ve duygulu ifadeler içermeli. Sizler için sevgiliye iyi geceler mesajları üzerinde çalıştık, üstelik whatsapp uygulamasından gönderebileceğiniz uzun ve kısa mesajları ve sözleri özenle seçtik.

Birlikteliğiniz süresince karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri göstermek için çeşitli şeyler yaparız. Bunlardan en önemlilerinden biri de iyi geceler mesajı göndermektir. Fakat sevgiliye iyi geceler mesajı öyle sıradan da olmamalı. Bazen kısa bazen duygulu bazen de uzun bir iyi geceler mesajı, sevgiliye verilebilecek en değerli his olacaktır.

İşte kız arkadaşa veya sevgiliye gönderilebilecek iyi geceler mesajı ile ilgili kapsamlı yazımız.

Sevgiliye iyi geceler mesajı kısa, uzun veya romantik olabilir, önemli olan zamanında gönderilmesi ve anlamlı olmasıdır.

İyi geceler mesajları örneklerimizi kendi ilişkinize uydurmanız gerekir, sevgiliye iyi geceler mesajı kopyala yapıştır şeklinde gönderilmemelidir. Biraz da ilişkinize özel, size özgü duygular katmanızda fayda var.

 • Rüyamda seni görmeyi umuyorum güzel sevgilim, iyi geceler, sen de umarım beni görürsün.
 • Senin için gecelerin sessizliğini ve rüyaların en güzelini görmen için dua edeceğim aşkım iyi uykular.
 • İyi ki hayatımdasın bi tanem, her zaman aklımdasın. İyi uykular canım.
 • Akşamın en muhteşem yıldızlarını saçına taç yapıp, sen mışıl mışıl uyurken güzel yüzünü rüyalarımda yaşatacağım. Senin gerçekliğin benim rüyalarımda yaşayacak sevgilim. İyi geceler…
 • Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.
 • Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.
 • Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana, yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma iyi uykular.
 • Sevgi yağmuru olsam yağsam odana. Islatsam sen tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş. Rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne. Sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.
 • Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!
 • Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.
 • Karanlık erişince geceyle beraber, gözlerin kapanabilir uykusuzluğa. Seni karanlıklardan alıp yıldızlara emanet veriyorum, gözlerimin yakınında değilsin belki fakat kalbimin orta yerindesin bunu hep hatırla. İyi geceler canım.

Sevgiliye iyi geceler mesajı bazen de kısa olabilir elbette. Önemli olan onu hatırladığınızı ve değer verdiğinizi hissettirmenizdir.

Sevgiliye iyi geceler mesajı uzun olacak diye bir şey yok. Zaten her akşam uzun uzun mesajlaşıyorsunuz. Bir de üzerine abartı şekilde duygulu ve çok romantik iyi geceler mesajı göndermek biraz yersiz olabilir. 🙂 Bu sebeple bazen de kısa iyi geceler mesajı hedefi onikiden vurmanızı sağlayacaktır.

 • Çok güzel geldi bugün de seninle mesajlaşmak. Tüm stresim gitti. Teşekkürler bi tanem, iyi geceler, yarın görüşmek üzere.
 • Güzelim, bu gece rahat bir uyku uyumanı diliyorum. Seni seviyorum bi tanem.
 • En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.
 • İyi gecelerin sebebi olan sevgilim, düşümde ve önümde hep sen, sadece sen olacaksın. İyi uykular…
 • Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler.
 • Bir gece değil bütün güzel geceler için sana teşekkür ediyorum canım sevgilim. İyi uykular.
 • Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler.
 • Uyuyunca her şey geçermiş. Sadece benim sana olan aşkım geçmeyecek, aşkım daima senin varlığına hitap edecek sevgilim.
 • İnsan cenneti bekler daima. Benim cennetim sensin bir tanem, her gecenin sabahı için bekliyorum seni güzel gülüşünde.

Sevgiliye iyi geceler mesajı uzun olması gereken durumlar da olabilir. Belki biraz tartıştınız belki de o gün fazla mesajlaşamadınız. İşte örneklerimiz…

Mesela sevgilinizle ufak bir tartışmanız olmuş ve sonrasında da tatlıya bağlamış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sevgiliye iyi geceler mesajı uzun ve anlamlı olması çok mükemmel olur.

 • Seni aklımdan hiç çıkarmadan saklayacağım rüyalarımda. Bitmek tükenmek bilmeyen sevgimin hep üzerinde olacağı ve kalbimin hep seninle birlikte çarpacağı günlere uyanmak dileğiyle, iyi geceler bir tanem.
 • Senden ayrı kalmanın bana verilecek en büyük ceza olacağını biliyorum, bu cezaya mahkum olmamak için seni asla bırakmayacağım. Bir duaya, bir hasrete, bir geceye nasıl tutunuyorsam sana da öyle tutunuyorum sevgilim.
 • Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.
 • Gözlerinin baktığı her yerde ben olacağım. Gözlerini kapattığında açılacak olan gönül gözünde yine ben olacağım. Sana olan sevgimin sözlükte bir anlamı yok bir tanem. Tek anlamım sensin.
 • Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle.
 • Kalbimin en derinine koydum seni hiç çıkmayasın diye, bırakma beni sevgilim. Sensiz bir hayat düşünemem ki, yalnız bir düşüm olmaz ki benim. Hayatımın parçası, papatyam seni seviyorum. İyi geceler.
 • Dünyada sadece senin gözlerinin ışığında yetişen ender bir çiçektir benim sana olan sevgim. O çiçek her gün büyüyor sana olan özlemimle. İyi geceler bir tanem.
 • Gece ve gündüz bir elmanın iki yarısı gibidir. Benim bir yarım sensin, diğer yarım da senin için büyüttüğüm kalbim. Gecem de ve gündüzüm de senin için, seninleyim canım benim.
 • Yanımda olmadığın zamanlarda seni aklımdan çıkarmadan her an düşünüyorum. İnsan nasıl muhtaçsa nefes almaya, nasıl muhtaçsa her gecenin sabahı güneşi görmeye, ben de sana o kadar muhtacım her şeyim.

Sevgiliye bazen de romantik iyi geceler mesajları göndermekte fayda var. İlişkinizin gücünü ve birbirinize bağlılığınızın işareti bu anlamlı ve romantik mesajlar gösterecektir.

Belki çok romantik birisi değilsin fakat sevgilin biraz ilgi görmek ve iyi hissetmek için senden gelecek romantik bir sevgiliye iyi geceler mesajı ile mutlu olabilir. Hayatındaki kişinin mutlu olmasını sağlamalısın.

 • Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.
 • Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.
 • Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

İyi geceler mesajları için hazırladığım örnekler umarım işinize yaramıştır. Söylediğim gibi sevgiliye iyi geceler mesajı hisler, duygular ve karşınızdakine verdiğiniz değeri gösterir. Ayrıca ‘Goodnight My Love‘ şarkısı da iyi geceler mesajında iyi gider.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SÖZLER kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!