Cumartesi, Haziran 15, 2024
Ana SayfaSoru - CevapSugar Baby Ne Demek: Nasıl Olunur, Zengin Sugar Daddy Nasıl Bulunur?

Son Yazılar

Sugar Baby Ne Demek: Nasıl Olunur, Zengin Sugar Daddy Nasıl Bulunur?

Sugar baby olmayı mı düşünüyorsun? İşte dikkate alınması gereken bazı şeyler: Zengin Sugar Daddy nasıl bulunur, Sugar Baby nasıl olunur, ne yapar?

Hiçbir sorun yaşamadan en tatlı, en başarılı sugar baby olmak istiyorsanız yazımızın tamamını okumalısınız. Peki Sugar Baby ne demek, nasıl olunur, zengin bir sugar daddy nasıl bulunur, sugar baby ilişkide ne yapar? İşte merak ettiğiniz soruların cevapları.

Diyelim ki borçsuz olarak mezun olmak isteyen çekici bir üniversite öğrencisisiniz. Belki de bir iş girişimini başlatmak isteyen ve maddi yardımla destek arayan azimli bir girişimcisin.

Veya gösterişli ve lüks yaşam tarzına o kadar alışmış birisiniz ki, bu alanda sizi destekleyebilecek birini arıyorsunuz.

Zengin ve olgun erkeklerin birçoğunun yanında genç kızlar görmeye alışığız. Bunların bir kısmı bunu meslek haline getirse de bazıları daha uygun yollarla başarıyor. Bunu dışarıdan gören genç kızlar da sugar baby ne demek, nasıl olunur, zengin bir sugar daddy nasıl bulunur diye araştırıyor. Elbette çok zor olduğunu düşünerek bunu geçmiş tarihlerde ertelemiş olabilirsiniz. Ayrıca, maddi avantajlar elde etmek için herhangi biriyle birlikte olmak istemezsiniz. [Sonra Bunu Oku: Sugar daddy nasıl olunur?]

Sugar Baby olmanın özelliği budur, kuralları sen koyarsın. Tek yapmanız gereken, kurallarınıza uyan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir sugar daddy bulmak.

Ama önce size bu ilişki türünün ne olduğuna dair kısa bir hatırlatma yapalım. Kısacası: sizden daha yaşlı birinin, duygusal veya fiziksel destek karşılığında sizi maddi olarak desteklemesidir.

Sugar Baby Ne Demek

sugar baby ne demek nasıl olunur zengin sugar daddy nasıl bulunur

Sugar Baby, çekici bir kişidir, herhangi bir derin duygusal ilişki kurmadan arkadaşlık arar ve hayattaki en güzel şeylere sahip olmayı arzular. Ve partnerleri, yani sugar daddy ve mommy bunları sunar.

Çoğu insan Sugar Baby’leri eskortlarla karıştırabilir, hatta öyle olduklarını iddia da edebilir. Fakat durum bu kadar kolay açıklanabilecek bir şey değil.

Sugar Baby’ler genellikle yaşam tarzlarını destekleyebilecek veya hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilecek birini ararlar.

Bununla birlikte partnerlerine arkadaşlık, yakın ilişki veya cinsellik gibi sunabilecekleri bir şeyler de vardır. Hatta bazı sugar baby’ler partnerleriyle gerçek, uzun vadeli ilişkiler bile geliştirebilirler.

Sugar Baby Hakkında Bilmeniz Gerekenler

sugar baby ne yapar nasıl olunur zengin sugar daddy nasıl bulunur

1. Ortalama bir sugar baby ayda 50 Bin TL kazanabiliyor

Unutmayın, bu sadece ortalamadır. Bazıları çok daha fazla kazanıyor, bazıları ise daha az kazanıyor. Bu gerçekten nerede olduğunuza bağlıdır. Örneğin büyük şehirlerdeki sugar baby’ler, hayat pahalılığı nedeniyle daha fazla kazanma eğilimindedir.

2. Sugar daddy ile ilişkisi uzun vadeli değildir: 2-3 ay

Sugar Baby ilişkisinin ömrü genellikle kısa olur. Bunun sebebi zengin yaşlı erkeklerin her zaman genç kız istemesidir ve her kadın önünde sonunda yaşlanır. Ancak bunun da ötesinde, sugar daddy’ler zaten uzun süreli ilişki istemezler. Zaten finansal destek karşılığında başlayan bir ilişki ne kadar samimi ve duygusal olabilir ki?

3. Güvenliğinizi sağlamalısınız

Dünyada iyi insanlar olduğu gibi eşit derecede kötü niyetli insanlar da var. Bu nedenle, eğer sugar baby olmak istiyorsanız, herhangi bir finansal dolandırıcılığa karşı tetikte olmaya hazırlıklı olmalısınız. Ayrıca sugar daddy’ler toksik olabilir ve dikkatli olmazsanız kendinizi cinsel şiddetle karşı karşıya bulabilirsiniz.

4. Sugar baby için en iyi yaş 20 olarak kabul ediliyor

Hâlâ 18 veya 19 yaşında bir gençseniz, yasal olarak yetişkin olsanız bile, yaşınızın büyümesini beklemek isteyebilirsiniz. Sugar Baby olmak için 20 doğru yaş gibi görünüyor.

Bu, daha yaşlı olamayacağınız anlamına gelmiyor, ancak sugar daddy’ler için daha genç olmak daha iyi gibi görünüyor.

Genç Kızlar Neden Sugar Daddy Ararlar

sugar baby nasıl olunur ne yapar zengin sugar daddy nasıl bulunur

Her sugar baby’nin sugar daddy aramak için kendi nedenleri olsa da, bunların arasında bazı ortak noktalar da var. Bunlardan bazıları.

1. Para ve/veya hediyeler

Kabul edelim; materyalist bir dünyada yaşıyoruz ve para ve hediyeler hayatı daha eğlenceli hale getiriyor. Yani bir kadının sugar daddy aramasının en önemli nedenlerinden biri bu. Hediye yağmuruna tutulmaktan ve “hizmetleri” karşılığında para almaktan hoşlanıyor.

2. Kişisel seçim

Bazı kadınlar genç erkeklerden değil, yaşlı erkeklerden hoşlanırlar. Bu durumda neden onu şımartabilecek yaşlı ve zengin bir adam bulmaya çalışmasınlar ki?

Ona göre bu, fakir ve ilgiye muhtaç yaşlı bir adamla çıkmaktan çok daha iyi.

3. Mentorluk

Belki kadın çok hırslıdır ve kurumsal iş hayatının merdivenleri tırmanmak ya da kendi işini kurmak istiyordur.

Bu durumda, sugar daddy’sinden iyi tavsiyeler almak için sugar baby haline gelebilir. Onun tecrübelerinden faydalanmak ve bunun karşılığında onu mutlu etmeyi tercih eder.

4. Seyahat

Bir kadın seyahat etmeyi seviyorsa ancak bunu kendi başına yapacak parası yoksa, o zaman parasını ödeyebilecek bir sugar daddy arayabilir.

Dünyayı dolaşıyor ve bunun için fatura ödemek zorunda kalmıyor. Bu birçok kadın için yeterli bir neden.

Neden Sugar Baby Olmak İstiyorsun

sugar baby nasıl olunur ne yapar zengin sugar daddy nasıl bulunur

Bu aptalca bir soru gibi görünebilir çünkü cevap genellikle “para ve yaşam tarzı için” olur. Ve evet, sugar baby’lerin çoğunun bunu yapmasının önemli bir nedeni budur.

Ancak sugar baby olmaya karar vermeden önce kendinizle ciddi bir şekilde konuşmalısınız. Bu öyle hafife alınacak bir şey değil. İlk başta harika bir fikir gibi görünebilir, ancak kendinizi gerçeğin içinde bulmak sizin için oldukça farklı olabilir.

Peki sugar baby nasıl olunur diye neden merak ediyorsun, nedenleri tam olarak neler? Birisinin üniversite eğitiminizin masrafını karşılamasını ister misiniz? Seyahat etmek ister misin? Yoksa birisinin size elmas ve inci almasını mı istiyorsunuz?

Bunu neden yaptığınızı anlamalısınız. Elbette para, yaşam tarzı ve hediyeler eğlencelidir. Ancak hayattaki her şeyde olduğu gibi bunda da ödünler var. Sadece para için özgüveninizi feda etmek istemezsiniz.

Bu nedenle herhangi bir karar vermeden önce bu soruyu ciddi şekilde düşünmelisiniz.

Sugar Baby Ne Yapar

Sugar baby nasıl olunur sorusunu araştırırken sizin için harika bir seçenek olduğunu düşünebilirsiniz. Ama gerçekten ne yaptıklarını biliyor musun? Hadi bu ilişki türünde sugar baby ne yapar birlikte bakalım.

1. Sugar daddy’siyle partilere ve etkinliklere gider

Zengin erkeklerin genellikle katılacak çok sayıda resmi etkinliği ve partisi vardır. Evli değillerse ya da gerçek bir ilişkileri yoksa sugar baby’lerinin de kendilerine eşlik etmesini isterler.

Yani bu, ona ayak uydurmak için oldukça güzel kıyafetlere ve ayakkabılara sahip olmanız gerektiği anlamına geliyor – yoksa bunu sizin için sağlayacaktır.

2. Onunla seyahat eder

Seyahat arkadaşınız yoksa seyahat edecek paraya sahip olmanın ne yararı var? Bu yüzden pek çok sugar daddy sevgililerinin kendileriyle seyahat etmesini seviyor. Seyahat etmeyi seviyorsanız ama bunun için paranız yoksa, tüm masrafları erkek arkadaşınıza yükleyebilirsiniz.

3. Gerçek kız arkadaşı gibi davranır

Pek çok sugar daddy, insanlara sizin sugar baby olduğunuzu söylemeyecek ve bunu gizleyecektir. Bunun yerine, başkalarının sizi tek başına “sahip” olduğunu ve sizin onun kız arkadaşı olduğunuzu düşünmesini isterler.

Yani, sadece rolünüzü iyi oynayın. Onun gerçek hayat arkadaşıymış gibi davranacaksın.

4. Sugar baby, ona bolca zaman ayırır

Tıpkı gerçek bir kız arkadaş gibi sugar daddy de geçici sevgilisini dışarı çıkarır. Bu, sinemaya gitmek, şık bir akşam yemeğine çıkmak ya da normal insanların randevularda yaptığı herhangi bir şey olabilir.

Ancak bu buluşmaların kalitesi ve masrafı muhtemelen ortalama bir insanın ödeyeceğinden daha yüksek olacaktır.

5. Bazen seks yapar

Genellikle normal bir kızın sugar baby olmasını engelleyen şey budur. Zengin ve yaşlı bir sevgili ararlar ama seks yapmaktan kaçınırlar. Elbette bu mümkün gibi görünse de çoğu sugar daddy bunu kabul etmeyecektir.

Elbette her şey onların aldıkları kararlara bağlı. Bazı erkekler sadece arkadaşlık ister ve sekse ihtiyaç duymaz, bazıları ise ihtiyaç duyar.

Bir sugar baby ne kadar para kazanır?

Sugar baby ne yapar artık biliyorsunuz fakat ilişki içeriği kişilere göre çeşitlilik gösterebilir çünkü tüm insanlar ve ihtiyaçları farklıdır.

Her sugar baby, hayatını daha iyiye doğru değiştirebilmek için harçlık ister, ancak bunu yapmak için ne kadar paraya ihtiyacınız olduğu kişiden kişiye değişir.

Bir sugar baby ne kadar para kazanır?

Sugar baby için tipik aralık ayda 1.000 ila 5.000 ABD Doları arasındadır. Ancak ortalama 2.000-3.000 dolar civarında olma eğilimindedir. Çoğu ayda 2.000 ila 2.500 dolar istiyor. Ama kazancını elbette meziyetleri ve fiziksel güzelliği belirliyor.

Bu para, süslü randevularına, pahalı hediyelerine ve sugar daddy’leri tarafından kendilerine sunulan seyahatlere ek olarak ödenir.

İstediğiniz para miktarı beklentilerinize değil ihtiyaçlarınıza göre olmalıdır. Sugar daddy’niz, harcamalarınız konusunda ona yalan söylediğinizi öğrenirse mutlu olmayacaktır.

Ne kadara ihtiyacınız olduğunu belirlemek için öğrenim ücretinizi/ücretlerinizi, kitaplarınızı, kiranızı, rutin ödemelerinizi ve özel sağlık sigortanıza ne kadar yatıracağınızı içeren hesaplamalar yapın. Bu şekilde para avcısı gibi görünmekten kurtulabilirsiniz.

Bir sugar baby parasını nasıl alır?

1. Görüşme başına ödeme

Bu, bir sugar baby’nin her buluştuğunda ve randevuya çıktığında para aldığı anlamına gelir. Randevunun maliyeti erkeğin beklentilerine bağlıdır. Aralık aşağıdaki olma eğilimindedir:

A. Normal görüşmeler – 50 ila 200 ABD Doları

B. Cinsel buluşmalar – 200 ila 500 ABD Doları

C. Gece kalmalı buluşmalar – 300 ila 900 ABD Doları

Bazı sugar baby’ler her yeni randevuda alacağı ücreti artırabilir. Daha sonra düzenli olarak ödeme yapılmasını isteyebilirler.

2. Harçlık

Çoğu sugar daddy, özellikle ilişkisinde seks istiyorlarsa, aylık veya haftalık harçlık ödemeyi tercih eder. İlişkilerinin fuhuş gibi görünmemesini ya da en azından öyle hissedilmemesini arzularlar.

Çoğu daddy ve baby, her ikisini de korumak için gizlilik maddesi içeren bir yasal sözleşme yapar. Ve tazminatı en baştan belirlemek önemlidir.

Bu tazminata buluşmalar, seyahatler, hediyeler ve sugar baby olmanın diğer avantajları dahil değildir. Bu sadece 2 kişinin arasında geçenleri başkalarının bilmemesiyle ilgilidir.

Sugar Baby Nasıl Olunur: Gerekli Olanlar

sugar baby nasıl olunur ne yapar zengin sugar daddy nasıl bulunur

Buraya kadar okuduysanız ve hâlâ sugar baby olmak istediğinizi düşünüyorsanız gereksinimlerin neler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

Her genç kız sugar baby olabilir mi yoksa görünümünüz ve davranışlarınız açısından farklı mı olmanız gerekiyor? İşte sugar baby nasıl olunur sorusunu soranların sahip olması gereken özellikler:

1. 18 veya daha büyük

Tabii ki en azından yasal olarak bir yetişkin olmanız gerekiyor. Aksi halde bu pedofili olur ve siz de “hapis yemi” olursunuz. Fakat bununla birlikte fazla olgun da olmamalısın.

Bir sugar daddy 18 yaş altı bir kızla asla böyle bir ilişkiye girmez. Zaten büyük olasılıkla kimliğinizi görmek isteyecek ve aranızda yapılacak protokole bu beyanınızı yazdıracaktır.

40 yaşındaki bir sugar daddy için 30 yaşındaki sugar baby çok yaşlı olabilir. Ancak 80 yaşındaki biri için 35 yaşındaki sugar baby aşırı yaşlı olmayacaktır. Yani bu yaş göreceliğini sugar daddy’nin yaşı belirliyor.

2. Çekici

Çoğu sugar daddy, çekici olmayan bir sugar baby’ye sahip olmak istemez. Üzgünüm ama bu sadece gerçek. Yani bazı fiziksel gereksinimler var.

Şimdi iyi haber şu ki çekim de görecelidir. Bu, bir sugar daddy’nin seni fark etmesi için süper model gibi görünmene gerek olmadığı anlamına geliyor. Ama ona iyi görünmelisin.

3. İyi kişilik

Ayrıca bir tür çekiciliğe ve karizmaya sahip olmanız gerekir. Sugar daddy, ağzı bozuk, yalan söyleyen, kendisini dinlemeyen, asi bir kızdan hoşlanmayabilir.

Sizinle konuşurken muhabbet açmanızı ve bir partide ya da etkinlikte kendi başınıza kalabildiğinizi görmek isterler. Bu nedenle, gruplarda ve kalabalıklarda rahat olmanız ve herkesle, özellikle de onunla konuşabilmeniz gerekir.

4. Esnek ve zamanı bol

Programınız o kadar doluysa ve uyumaya bile zaman bulamıyorsanız, muhtemelen iyi bir sugar baby adayı değilsiniz. Bunun nedeni, yaşlı ve zengin sugar daddy’nin, kısıtlı zamanında sizi görmek istediğinde, bunu elde edebilmesidir.

Yani eğer işiniz, okulunuz ve çok dolu bir sosyal hayatınız varsa sugar daddy’niz sizinle görüşemediğinden dolayı ilişkiyi sonlandırabilir. Bununla birlikte sırf onu memnun etmek için sık sık son dakikada planlarınızı değiştirmeniz gerekebilir.

5. Uyumlu

Kabul edelim; zengin ve güçlü erkekler kontrolün elinde olmasını sever. Genellikle çok huysuz olan veya ona bazı konularda meydan okuyan sugar baby istemezler.

Yani “evet daddy, ne yapmamı istersen yaparım daddy…” tarzı bir kız olmak sana kalmış. Kişisel sınırlarınızı ihlal etmeniz gerektiği anlamına gelmez, ancak size aksini söylemediği sürece çoğu zaman kontrolün onun elinde olmasına izin verin.

Zengin Sugar Daddy Nasıl Bulunur?

Muhtemelen bunların hepsini zaten araştırıp bulmuşsunuzdur. Bununla birlikte sugar baby nasıl olunur sorusunun önemli aşamalarından biri de doğru yerde doğru zengin sugar daddy’yi bulmaktır.

Şimdi tek yapman gereken size finansal destek olacak kişiyi bulmak. Bu çok zor olamaz, değil mi?

Eğer bulmakta zorlanıyorsan, sana vereceğimiz bilgilerle yardımcı olabiliriz. Kendinize hayallerinizin sugar daddy’sini bulmanın zamanı geldi. Onu bulmana yardım edeceğiz.

1. İlişki durumu

Vereceğiniz ilk karar, erkeğinizin hangi ilişki durumuna sahip olması gerektiğini düşünmektir.

Ara sıra yaptığı evlilik dışı eğlenceler karşılığında sizi mutlu etmek için her şeyi ödeyecek zengin, evli bir adamla biraz eğlenmek mi istiyorsunuz? Yoksa tüm boş zamanlarını sizinle geçirmek isteyecek zengin bir dul ya da bekar bir erkeği mi tercih edersiniz?

Bunu bilmek aynı zamanda mükemmel eşleşmeyi bulmanıza da yardımcı olacaktır. İlişki durumu konusunda herhangi bir tercihiniz yoksa, akışına bırakabilirsiniz.

2. Online platformları akıllıca kullanın

Tinder ve OkCupid gibi çevrimiçi tanışma dünyasında geziniyorsanız, profilinizi biraz yenilemenin zamanı geldi. [Buna da bak: Tinder Benzeri Uygulamalar]

Burada pratik yapalım. Sugar daddy arıyorsanız, Starbucks’ta 20 yaşında bir baristanın arama sıralamanızda çıkmasının bir anlamı yok.

Bu profil ayarını 40 yaş üstü erkekler olarak değiştirmeniz gerektiği anlamına gelir.

Bunlar finansal olarak bir sugar baby arayacak durumda olan adamlar, üstelik Tinder kullanıyorlar, yani büyük olasılıkla bekarlar bunu bir kez daha kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte Tinder’ı ücretsiz mi yoksa Gold üye olarak kullandıklarına da dikkat etmelisiniz. Ücretsiz kullanıyorsa çulsuzdur, uzak durun.

3. Bu ilişkiye özel web sitelerini kullanın

Artık bu tip ilişki bir tabu veya gizlenecek bir şey değil, birkaç tanınmış web sitesine girebiliyorsunuz. Bu siteler özellikle bu tip ilişkiler için tasarlanmıştır. Yazımızın devamında bunlardan bahsedeceğiz.

Bu sitelerindeki erkekler gündelik ilişkiler arıyorlar ve “sugar daddy” olduklarını destekleyecek araçlara sahipler. Tabii bunu da iki kez kontrol edin.

Nihai bir hedefinizin olması gerekiyor. Bu şekilde, ciddi bir şeye dönüşmesi niyetiyle bir ilişkiye bağlı kalmazsınız, çünkü büyük ihtimalle öyle olmayacaktır.

4. Arkadaşlarına sor

Sugar baby olan arkadaşlarınız varsa, sugar daddy bulmaya çalışırken onların size çok faydası olabilir.

Aynı zamanda güvenilir bir arkadaş tarafından tavsiye edilen biri olduğundan sugar daddy bulmanın da muhtemelen en güvenli yoludur.

Arkadaşınızın size bir randevu ayarlamasını sağlayabilirsiniz. O buluşma, sınırlarınızı ve ihtiyaçlarınızı çok net bir şekilde belirttiğiniz an olacaktır.

5. Paranın yakınında takıl

Gerçekçi olalım, eğer sugar daddy nasıl bulunur bilmek istiyorsanız, daha zengin erkeklerin olduğu yerlerde takılmanız gerekir. Aslında bu kadar basit.

Zengin adamların olduğu bilinen varlıklı mahallelere, barlara, kulüplere, restoranlara, yat kulüplerine vb. didin. Zengin ve yaşlı erkekler, asla sıradan insanların takıldığı yerlere gitmezler.

6. Başka bir sugar baby ile dışarıda takılın

Sugar daddy ararken desteğe ihtiyacınız varsa, bir sugar baby ile veya sizin tersinize sugar daddy olmak isteyen biriyle dışarıda takılın.

Bu şekilde, yaşlı erkeklerle konuşurken kendinizi daha rahat hissedersiniz ve bir başkası da sizin güvende olduğunuzu bilir. Yine de kendinizi rahatsız hissederseniz durumdan çekilin.

7. Kalıcı ol

Dışarıda geçireceğiniz ilk gecede bir sugar daddy bulacak kadar şanslı olabilirsiniz veya doğru erkeği bulmanız birkaç deneme gerektirebilir.

İsteseniz bile bunun bir gecede gerçekleşmesini bekleyemezsiniz. Sabırlı olun, bir parmak şıklatmasıyla hiçbir şey olmuyor. Doğru olanı bulmanız biraz zaman alabilir.

8. Niteliklerinizi gösterin

Günümüzde finansal açıdan rahat yaşamayı seven bir çok sugar baby adayı genç kız var. Ancak piyasada çok fazla sugar daddy yok, bu da rekabetin şiddetli olduğu anlamına geliyor. Bu, en iyi niteliklerinizi öne çıkarmanız gerektiği anlamına gelir.

Hayır, bu sadece göğüsleriniz veya poponuz anlamına gelmiyor. Bu aynı zamanda gülüşünüz, konuşkanlığını, cana yakınlığınız ve gözleriniz anlamına da gelir. İnsanlara sizi farklı ve ilginç kılan şeyin ne olduğunu gösterin. Yani bir sugar daddy sizi neden seçsin?

9. Kendinizi zengin bir adam için çekici kılın

“Kazanmak için yatırım yapmak şart” ifadesini duymuşsunuzdur, işte bu noktada bunu uygulamaya koymanız ve ilk yatırımı kendinize yapmak için tasarruflarınızı/kredili mevduatınızı derinlemesine incelemeniz gerekir.

Zengin bir erkek aynı zamanda hayattaki daha güzel şeylere alışmış insandır ve buna kadın seçimi de dahil olacaktır. Bu nedenle, onun dikkatini çekebilmek için olabildiğince kusursuz görünmeniz önemlidir.

10. Her zaman bakımlı olmalısınız

Saçlarınızı yüz yapınıza ve ten renginize uygun olarak yaptırın, düzenli olarak manikür salonunu ziyaret ettiğinizden emin olun ve gücünüzün yettiği en güzel kıyafetleri satın alın.

Potansiyel yürüyen cüzdanınız ne kadar paranız olduğuyla ilgilenmeyebilir ancak sizden bu rolü oynamanızı bekleyecektir. Bu nedenle, başlangıçta dikkatini çekmek için dışarı çıktığınızda muhteşem göründüğünüzden emin olun.

Bu aynı zamanda daha sonra güzel bakımlı tırnaklarınızı ona gösterdiğinizde ve ona sizin bu kadar harika görünmenizin ucuz olmadığını ve bunu başarmanın saatler sürdüğünü söylediğinizde size yardımcı olacaktır.

Sugar daddy’ler, beğendikleri ve arzuladıkları sugar baby’lerinin böyle görünmeye devam edebilmesi için para harcamayı severler.

11. Zengin erkekler, şık yerlerde takılır

Bu kesinlikle bir zorunluluktur. Bize güvenin, sugar daddy’ler mahallenizde bulunan barlarda takılmazlar. Hatta sizin için ciks görünen ama herkesin gidebileceği yerlere de gitmezler. Tiyatroya ve baleye gitmeye başlamalısın.

Bu aktivitelerden hoşlanmayabilirsin, ancak müstakbel zengin erkek arkadaşlarınıza ne kadar kültürlü olduğunuzu göstermeniz önemlidir. Sanat galerisi açılış geceleri için bulunduğunuz şehirdeki yerel medyayı takip etmeye başlayın.

Zengin erkekler güzel sanatlardan hoşlanırlar ve paralarını çalışma odalarına ya da bilardo odalarına asacakları güzel bir sanat eserine mutlu bir şekilde harcarlar.

O boyaya hayran olurken, siz de Armani takım elbisesine hayran olabilirsiniz. Varsa çevrenizdeki erkeklerin ne harcadığına dikkat edin. Bu size onların serveti ve banka bakiyesi hakkında bir ipucu verecektir.

12. Kumarhaneler, zenginlerin uğrak yeridir

Kumarhaneler sugar daddy bulmak için ideal yerlerdir. Yukarıda kendinize yatırım yapmalısınız demiştim değil mi? Ülkemizde kumarhane işletmek ve kumar oynamak yasal değildir. Fakat Bulgaristan, Gürcistan, Yunanistan ve Kıbrıs’ta yasal.

Buralarda takılmak için bir bütçeniz olmalı. Üstelik Gürcistan ve Kıbrıs, ülkemizden vize istememektedir.

Golf oynanan yerler de sizin için iyi bir seçim olabilir. Sugar daddy’ler topu deliğe sokmaya çalışırken ortalarda gezinmeniz onların dikkatini çekecektir.

13. Gidilecek doğru partileri bulun

Ayrıca mümkün olduğunca çok sayıda özel etkinliğe katılmaya çalışın.

Bu tür etkinliklere davetiye çıkarmak için yaratıcı olmanız gerekebilir, ancak özel kokteyl partileri ve akşam yemeği dansları zengin adamınızı aramak için iyi yerlerdir.

14. Sosyal bağlantılar

Arkadaşlarınıza, bir baloya veya opera binasına özel bir gösteriye davet edilmenize yardımcı olabilecek bir arkadaşlarının olup olmadığını sorun.

Bu aynı zamanda sugar daddy’nizin kolundayken kendinizi katılabileceğiniz türden etkinliklere alıştırmak için de iyi bir uygulama olacaktır.

15. Özel tanışma sitelerinde profil oluşturun

Kadınların özellikle zengin bir erkek arkadaş veya sugar daddy bulmak için profil oluşturabilecekleri çok sayıda çevrimiçi tanışma sitesi var.

Sevgilinizi en kolay yoldan aramanın bu yöntemi, pahalı mekanlara gitmek veya sık sık seyahat edip para harcamaktan daha iyidir.

Profilinizi oluştururken zaman ayırmayı unutmayın. Hatta profesyonel bir fotoğrafçıya bile kendinizin fotoğraflarını çektirmeyi düşünebilirsiniz.

Seksi, sofistike ve çekici göründüğünüzden ve bir köpeğin akşam yemeğine benzemediğinizden emin olun. Profesyonel fotoğraf çektirmeye gücünüz yetmiyorsa bir arkadaşınızdan sizin için fotoğraf çekmesini isteyin. Selfie paylaşmayın. Gerçekten iyi bir ilk izlenim bırakmayacaklar.

16. Gözünü dört aç

İpuçlarımızı takip ederseniz kısa sürede doğru kişiyi bulacaksınız. Ancak tam olarak aradığınızı bir hafta içinde bulmayı beklemeyin. Biraz daha uzun sürebilir.

Doğru adam ortaya çıkana kadar birkaç Recep İvedik’le de çıkmak zorunda kalabilirsiniz, ancak endişelenmeyin, sadece gittiğiniz her randevunun çok özel ve pahalı bir yer olduğundan emin olun.

Sugar daddy’nizi arayış yolunda güzel yemeklerin tadını çıkarabilir ve şampanya yudumlayabilirsiniz. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

17. Sabırlı ol

Tanıştığınız sugar daddy’lerin tamamı sadece finansal yeterlilikleri değil, tip olarak da size uygun değilse, aceleci olmamanız gerekir.

Sizin de çok fazla çalışmanız gerekiyor. Onlara sevgi gösterin, zaman ayırın ve özellikle de gerçekten umursayan biriyle birlikte olmaları gerektiğinde onların yanında olun.

Siz ne kadar fedakarlık yaparsanız sugar daddy’niz de bunu görüp karşılığını verecektir.

Sugar Daddy Bulabileceğiniz Web Siteleri

Sugar daddy arıyorum diyenlerin ilk ve en kolay aksiyona geçebilecekleri yerler bu ilişki türüne özel hazırlanmış web sitelerini keşfetmektir.

– SugarDaddyMeet

– SugarDaddy.com

– SugarDaddie.com

– Secret Benefits

– SugarDaddyForMe

– MissTravel

– WhatsYourPrice

– AgeMatch

– RichMeetBeautiful

– EstablishedMen

– AshleyMadison

– AdultFriendFinder

– EliteSingles

Önce internetteki yorumlara bakın, sonra ücretsiz hesap açıp kendiniz bir inceleyin. İnternet alışverişlerinde her zaman sanal kart kullanın.

Sahte Sugar Daddy Nasıl Anlaşılır

Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, hayatın her kesiminden çok sayıda dolandırıcı var ve sugar daddy arenası da farklı değil.

Peki sahte sugar daddy tarafından kandırılmadığınızdan nasıl emin olabilirsiniz? İşte dikkat etmeniz gereken bazı şeyler.

1. İlk yüzyüze buluşma mekanını onun seçmesini sağlayın

İnternet üzerinden tanıştığınız sugar daddy adayınızla yüzyüze buluşmaya karar verirseniz, buluşma mekanını kendisinin seçmesine izin verin. Normal insanların gittiği kafelerden ya da restoranlardan birini seçerse, bir bahane bulup görüşmeyi iptal edin.

Çok zengin insanlar, normal insanların gittiği yerleri tercih etmezler. Tercih etmemelerinin nedeni küçümsemeleri değil, alışık oldukları lüksü diğer yerlerde bulamamalarıdır.

2. Sahte sugar daddy sizden para isteyebilir

Kendini sugar daddy olarak tanıtan birisi, sadakat testi ya da buna benzer bir jargonla, sizden para talep edebilir. Şunu unutmayın ki gerçekten zengin ve kendine güvenen birisi sugar baby’sinden asla para istemez.

Gerçekten sugar daddy olacak kadar zengin bir adamın potansiyel sevgilisinden hem de ilişkinin daha adı bile koyulmamışken para isteyeceğini mi sanıyorsun? Hayır, yapmayacaklar.

3. İlk buluşmada niyetini anlayabilirsiniz

Sugar daddy ve sugar baby ilişkisi eskort ilişkilerine kesinlikle benzemez. Evet bu ilişki türünde de para ön plandadır fakat bu uzun süreli ve güvene dayalı bir anlaşmadır.

Buluştuğunuz sugar daddy adayı, size gereken saygıyı göstermiyorsa, konuşmalarında sürekli olarak cinselliği ön planda tutuyorsa, aslında tek gecelik bir ilişki arıyor olabilir. Bunu asla kabul etmeyin, siz eskort değilsiniz.

Bir Sugar Baby Güvenlik ve Mahremiyetini Nasıl Korur?

sugar baby nasıl olunur ne yapar zengin sugar daddy nasıl bulunur

Sahte sugar daddy tarafından kandırılmıyor olsanız bile sugar baby olarak güvenliğinizi ve mahremiyetinizi nasıl koruyacağınızı bilmeniz gerekir. Çünkü asla çok dikkatli olamazsın!

1. Sugar daddy sitesinde mesajlaşmaya devam et

Düzenli çevrimiçi buluşmada çoğu kişi uygulamadan veya tanışma sitesinden çıkar ve kişisel telefon numaralarını paylaşır. Ama bunu yapma.

Özel bilgilerinizi olabildiğince gizli tutun. Örneğin sesli ve görüntülü konuşmak istiyorsanız Whatsapp yerine Skype veya Zoom tercih edebilirsiniz. Karşı taraf size güven aşılamaya çalışsa bile ilk birkaç görüşmeyi mutlaka Skype üzerinden yapmak istediğinizi belirtin. İlişkinin adı koyulana kadar ve güvenle ilgili sorununuz kalmayana kadar bunu böyle sürdürmelisiniz.

2. Web sitelerinde gerçek adınızı kesinlikle kullanmayın

Özel bilgilerden bahsetmişken, sugar daddy sitesinde asla gerçek adınızı kullanmayın. Kafanızdan bir isim uydurun ve sitede profilinizi doldururken bunu yazın. Yazışmalarda güven ortamı oluşursa gerçek adınızı söyleyebilirsiniz fakat soy adınızı kesinlikle paylaşmayın.

Nasıl İyi Bir Sugar Baby Olunur

sugar baby nasıl olunur ne yapar zengin sugar daddy nasıl bulunur

Artık sugar baby ne demek, sugar baby nasıl olunur ve sugar daddy nasıl bulunur konuştuğumuza göre, nasıl iyi bir sugar baby olunacağını paylaşmanın zamanı geldi.

Sugar baby olmaya karar vermiş olabilirsin ama iş burada bitmiyor. Başarılı, istediğini elde eden bir sugar baby olmak daha önemli.

Altın kuralları bilmeniz gerekecek. Evet, kurallar var. Onları takip etmek zorunda mısın? Hayır, ancak bunun sorunsuz ilerlemesini istiyorsanız temelleri bilmek size çok yardımcı olacaktır. Sugar baby olmak sandığınız kadar karmaşık değil.

1. Duyguları bunun dışında tut

Duygular sugar daddy ve mommy ilişkisini karmaşık hale getirebilir. Zengin insanların hayatı genellikle sorunsuzdur, onlar için tek amaç daha fazla para kazanmaktır. Bu sebeple hayatlarına mutsuz, yaşam enerjisi düşük, travmalarıyla boğuşan insanlar almak istemezler.

Bu yüzden duygusal iniş çıkışlarınızı denklemin içine dahil etmeyin. Gerçekçi olmayan beklentilere sahip olmamaya da dikkat edin. Sugar daddy’niz zamanlarının, dikkatlerinin, çabalarının, sevgilerinin ve paralarının tamamını size adayamaz.

2. Tavrınızı önceden belirleyin

Her ilişkide olduğu gibi ister sugar daddy ister mommy ilişkisi yaşayın, karşı tarafı aldatmayın veya yanıltmayın. Çoğu zaman partneriniz, sıradan, hiçbir koşula bağlı olmayan birisine sahip olmak için bu işin içinde olabilir.

Ciddi ya da uzun vadeli bir şey olma konusunda iki tarafta birbirine bir şeyler dayatmamalıdır. Anlaşma zaten mevcut olabilir, bu yüzden işe yaraması için doğru zihinsel çerçevede olmanız gerekir.

3. Ne istediğini ve neye ihtiyacın olduğunu bil

Sugar baby olmadan önce kendinize karşı %100 dürüst olmanız ve bunu neden yaptığınızı ve bundan ne beklediğinizi kendinize sormalısınız.

Her iki sorunun da cevabını bilmiyorsanız yapmayın. Kendinize karşı açık olmalısınız çünkü bu aynı zamanda sınırlarınızı belirlemenize de yardımcı olacaktır.

4. Seks olacak mı olmayacak mı?

Bu sık sorulan bir sorudur, ancak bu aynı zamanda düşünmeniz gereken bir şeydir. Elbette bu birlikte olduğunuz sugar daddy’ye göre değişecektir.

Sugar Daddy’inle cinsel bir bağ hissetmeyebilirsin ve bu sorun değil. Onunla yatmana gerek yok. Ancak, şartlarınızı kabul edebilmesi veya reddedebilmesi için bunu ona önceden ifade etmeniz gerekir.

5. Bir nihai hedefin olsun

Neden bu tip bir ilişki istediğinize emin değilseniz, bu arayışa çıkmayın.

Belki okul ücretinizin bir kısmını karşılamak, kendinize bir araba satın almak, bir iş kurmak veya bir ev için biriktirilen peşinat almak istiyorsunuz.

6. Daha azına razı olmayın

Sugar baby olmak, kendinizi nasıl gördüğünüz ve öz değeriniz konusunda kendinize karşı dürüst olmanız gerektiği anlamına gelir.

Ahlakınızdan ve değerlerinizden asla taviz vermeyin. Dışarıda ellerinden geldiğince az para karşılığında sizden en iyi şekilde yararlanmaya çalışan insanlar var ve bu iyi değil.

Yerinizi koruyun ve sınırlarınızı bilen ve sizi sizin koşullarınızda mutlu edebilecek biriyle ilişki başlatın, aynı zamanda sevginin karşılığını vermek için çaba gösterin.

7. Görünüşünüze yatırım yapın

Sugar baby olarak kendine dikkat etmelisin. Bu yüzden makyaj becerilerinizi geliştirin, düzenli olarak spor salonuna gidin.

Partneriniz sizin en iyi şekilde görünmenizi ve hissetmenizi ister, böylece siz de ona en iyi şekilde davranabilirsiniz.

8. Eleştirilere kulak tıkayın

Yine yaygın inanışın aksine, sugar baby’lerin tamamı para avcısı değildir. Aslında bundan daha derin. Çoğu zaman, sugar baby’ler sadece seks için değil, aynı zamanda bir refakatçi, kavalye ve hatta ciddi bir eş olarak da oradadırlar.

Bazı insanlar gerçekten tüm sevgilerini, şefkatlerini ve paralarını yağdıracak birini arıyorlar ve siz de tüm bunları almayı seviyorsunuz. Yaptığınız her şeyde olduğu gibi, eleştirilere aldırış etmeyin ve sadece kendi işinize bakın.

9. Sugar daddy ne istiyor iyi anla

Bazıları sürekli arkadaşlık ister, bazıları çok zeki bir kız/erkek arkadaşa sahip olmak ister, bazıları ise tüm ilginin üzerlerinde olmasını ister ve elbette bazıları sadece cinsellik ister.

En iyi ve en başarılı sugar baby’ler, birlikte olacakları kişilerin ne istediğini bilir ve tam da buna dönüşürler. Önemli olan bir ihtiyacı karşılamak ve karşılığında ödülünüzü almaktır.

10. Sormaktan korkma

Sormazsan asla bilemeyeceksin ya da istediğini alamayacaksın. İlişkiniz bir al-ver alışverişine dayandığından, almak istediğiniz şey konusunda kendinizi iyi ifade etmelisiniz.

Anlaşmanızı hazırladığınız göz önüne alındığında, ne istediğinizi bilirseniz ve bunu ona anlatırsanız partneriniz bunu daha çok takdir edecektir.

11. Bir anlaşma üzerinde mutabık kalın

Her ilişkinin sorunsuz yürümesi için onu karşılıklı anlaşma temeli üzerine kurmalısınız.

Bu nedenle, beklentileri belirleyebilmeniz ve gelecekte yanlış anlamaları ve hayal kırıklıklarını önleyebilmeniz için, her ikiniz için de net bir anlaşma yapılmalıdır.

Birlikte bir anlaşma yaptıktan sonra buna bağlı kalmanız gerekir. Her Cuma gecesi buluşmayı kabul ettiyseniz bu anlaşmaya sadık kalın.

Verilen sözler tutulmuyorsa, anlaşma bozulmuş demektir.

12. Takdir etmek bir sanattır

Özellikle hediyeleri, iltifatları, sevgiyi ve diğer şeyleri kabul etme konusunda partnerinize karşı samimi olmayı unutmayın.

Sugar baby olarak bunların çoğunun alıcı tarafında olacaksınız, bu yüzden erkeğinizi sık sık taktir ve teşekkür etmeyi ihmal etmeyin.

13. Güvenli alanda kalın

İlişkinizin en başlarında sevgilinizin size bir çok şey sunması, sizin de karşılığında çok erken vermeniz gerektiği anlamına gelmez. Her şeyden önce güven kolay elde edilmemeli ve her türlü ilişkide olduğu gibi yine de kazanılmalıdır.

Duygusal açıdan konuşursak, kalbinizi de korumalısınız, böylece çok erken hayal kırıklığına uğramayacağınızdan ve sonunda pazarlık ettiğinizden fazlasını vermeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

14. Sahip olduğunuz en iyi özellikleri gösterin

Eğer sugar baby olacaksan, maddi çıkarların için bunu yaptığını unutma, kendimizi kandırmayalım. Daha fazlasını almak için en çok göğüslerini ya da poponu göstermek zorunda değilsin. Yeteneklerini, farklı özelliklerini ve elbette zekanı da ortaya koyabilirsin.

Eğer komiksen bunu göster. Pratik zekalıysan, bunu ön plana çıkar. Bunların hepsi sizin en iyi yönlerinizi sergileyen varlıklardır. Fiziksel de olabilirler. Mesele şu ki, bu özelliklere ilgi duyan sugar daddy’lerin ilgisini çekeceksiniz.

15. Kültürlü ve sofistike olun

Kendinizi olabildiğince kültürlü ve ilginç göstermeye çalışın. Gerekirse gerçeği biraz çarpıt.

Yaz boyunca Karayipler’de üç haftalık bir gemi yolculuğu hediye edilecekse, üç saat boyunca Pavarotti’yi dinlemeye değer! Tek yapmanız gereken uyanık kalmak ve tek kelimesini bile anlamasanız bile şarkı söylemekten keyif alıyormuş gibi davranmaktır.

Gerçek duygularını gizlemeyi zor bulan biriyseniz, o zaman flört profilinizde pembe yalanlar söylememeniz en iyisi olabilir.

Bu özellikle Kuğu Gölü’nün Almanca versiyonunun tadını çıkarırken can sıkıntısından yüksek sesle esneme olasılığınız varsa geçerlidir.

16. Çoğu zaman müsait ol

Sugar daddy’lerle ilişki yaşamak istiyorsanız müsait olmanız gerekir. Eğer çok meşgulseniz, potansiyel ilişkiniz kuvvetlenmeden son bulacaktır. Sugar daddy’ler kadınların peşinden koşmazlar, yenisini bulurlar.

Unutmayın, onlar kolay, sorunsuz ve kendi programlarına göre işleyen bir ilişki isterler, tersi değil.

17. Katı kişisel sınırlar koyun

İkinizin de bu ilişkiden tam olarak ne aradığınızı bilmeniz gerekiyor. Bir ilişkiye başlamaya karar verdiğinizde, bu, ilişkinin şartlarını belirlemeniz gerektiği anlamına gelir. İşte cevaplamanız gereken bazı şeyler:

a. İlişkinizin ne kadar süreceğini düşünüyorsunuz?

b. Başbaşa zaman mı geçireceksiniz yoksa genellikle halka açık yerlerde mi?

c. Nerede buluşacaksınız?

d. Günün hangi saatinde ve kaç saat süreyle?

e. Birbirinizi haftada veya ayda kaç kez göreceksiniz?

f. Ödemenizi, hediyelerinizi vb. ne zaman alacaksınız?

g. Finansal olarak nasıl destekleneceksiniz?

h. Dayanabileceğiniz maksimum yaş farkı nedir?

18. Onların sana gelmesini bekleme

Bu, diğer tipik çevrimiçi tanışma siteleriyle aynı değildir. Sugar daddy’ler ‘elde edilmesi zor’ kadını oynayan sugar baby’lerin peşinde koşmazlar.

Bir sebepten dolayı ilişkiye finansal olarak yatırım yapıyorlar. Bu, profilinizi açıp internette oturup sugar daddy’lerin size yazmasını beklememeniz gerektiği anlamına geliyor.

Aktif olmanız gerekiyor. Onlara önce siz yazın, profilleri inceleyin ve ilk hamleyi yapan siz olun. Bağlantı kurduğunuz biriyle tanışmanız biraz zaman alabilir.

19. Sugar daddy adayının zengin olduğunu varsaymayın

Birisinin çok lüks bir arabanın önünde poz vermesi, arabanın ona ait olduğunu göstermez. Güzel bir mekanda elinde 50 TL’lik puro ile fotoğraf çektirmesi de onu zengin yapmaz.

Fotoğraflara aldanıp onun çok zengin olduğunu düşünmemelisiniz. Ülkemizdeki pek çok sugar daddy, bekar ve başka biri için harcayacak geliri olan orta sınıf erkeklerdir.

Bu onların zengin olduğu anlamına gelmez. Bu, taleplerinizi azaltmanız anlamına da gelmez. Ancak ödeme konusunda beklentilerinizi karşılayabilecek bir sugar daddy’yi hedeflemelisiniz.

20. Duygusal beklentilerinizi ele alın

Sugar daddy olsun ya da olmasın, çıktığın birine karşı hisler geliştirmen normaldir.

Ancak sevgi dolu kalbiniz için ve incinmemek için bu ilişkilerin genellikle kısa ömürlü olduğunu unutmayın.

Duygularınızı kontrol altında tutun ve kendinize ilişki hakkında ne hissettiğinizi ve ihtiyaçlarınızın karşılanıp karşılanmadığını sorun.

21. Fazla rahat olmayın

Her ne kadar bu bir ilişki olsa da, birkaç gün duş almadıktan sonra lekeli eşofmanınızı giyip takılabilecek türden bir ilişki değil.

Unutmayın, sugar dady’niz karşılığında bir şey almanız için sizi maddi olarak destekliyor. Onların yanındayken en iyi şekilde görünmeni ve hissetmeni istiyor.

22. Sağduyulu ol

Hiç kimse kişisel işlerinin sekteye uğramasını istemez. Sugar daddy’in ile konuşmalı ve internette fotoğraf yayınlayıp yayınlayamayacağını sormalısın.

Eğer ikinizin fotoğrafının çekilmesini ve yayınlanmasını istemiyorsa, ona saygı göstermelisiniz. Bazıları bunu umursamaz, bazıları ise kesinlikle hoşlanmaz.

23. Buna bir ilişki gibi davran

Çünkü sonuçta bu bir ilişkidir. Sugar daddy’in ile geçirdiğin zamanın tadını çıkar çünkü bu senin kullandığın kendi zamanın.

Bu yüzden sugar daddy’inle aranda az da olsa duygusal bağın yoksa, geçirdiğin zamandan memnun olmayacaksın hatta bazen iğreneceksin. İlişkinin en başında buna karar vermelisin.

24. Siz de kendinize yetin

Bir sugar daddy gelir diğeri gider. Sadece kısa vadeli bir şeyler arıyor olabilirler ya da hayatın nasıl olduğunu bilirsiniz, olaylar ortaya çıkar ve artık sizi görmezden gelirler. Mesele şu ki, tüm yumurtalarınızı aynı sepete koymayın.

Seni desteklemesi için asla sugar daddy’ne tamamen güvenmemelisin. Eğer para konusunda çaresizseniz, kendinizi geçindirmenin tek yolu bu olmamalıdır.

Bunu başarılı bir şekilde yaptığınızda, lüks tatiller, pahalı hediyeler, en gösterişli akşam yemekleri, özel tasarım kıyafetler ve bolca para anlamına gelen bir ikramla karşı karşıyasınız demektir. Bunların haricinde de kendinize ek gelirler yaratmalısınız.

25. Dürüst ol

Bu sugar daddy veya mommy’ler bu ilişki biçimini bir nedenden dolayı seçmişlerdir.

Meşguller, bir ilişkiye duygusal olarak yatırım yapacak zamanları yok ve sınırlarını anlayan ve bunların üstesinden gelebilen biriyle birlikte olmayı seçiyorlar.

Size ve isteklerine karşı tamamen dürüst olmaları gerektiği için, sizin de onlara karşı tamamen dürüst olmanız gerekecek. Onlara ihtiyaçlarınızı dürüst bir şekilde nasıl karşılayabileceklerini anlatın.

26. Bundan en iyi şekilde yararlanın

Sugar baby olmanın avantajları sonsuzdur; eğer bunları nasıl en üst düzeye çıkaracağınızı biliyorsanız. Tipik olarak partneriniz, kariyerinizde ve hatta genel olarak yaşamınızda ilerlemenize yardımcı olacak becerilere, uzmanlığa, nüfuza, bağlantılara ve paraya sahip olabilir.

Sugar daddy veya mommy’ler aslında sadece partneriniz, sevgiliniz ve arkadaşınız değil, aynı zamanda sırdaşınız, akıl hocanız ve hayırseveriniz de olabilir.

27. Başkalarıyla çıkmaya devam et

O sugar daddy ama senin erkek arkadaşın değil. Bu açıkça ayırt edilmesi gereken bir şeydir.

Kendinize sugar daddy bulurken, kendinizi her zaman piyasada tutabilir ve başka insanları arayabilirsiniz. Duygusal sınırlarınızın nerede olduğunu ve ne zaman vazgeçmeniz gerektiğini bilin.

Nasıl doğru yapılacağını biliyorsanız sugar baby olmak eğlenceli bir deneyim olabilir. Dikkatli olun, güvenliğinize özen gösterin. Herhangi bir şeyden şüphe duyarsanız buna girişmeyin.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Soru-Cevap kategorimizdeki diğer yazılarımız da ilginizi çekebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!