Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaKim KimdirAyşe Yasemin Karamollaoğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Gençliği?

Son Yazılar

Ayşe Yasemin Karamollaoğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Gençliği?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun eşi Ayşe Yasemin Karamollaoğlu kimdir, gençliği, kaç yaşında, nereli, işte detaylar.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve ailesi merak ediliyor bununla birlikte eşi kimdir diye merak edenler de oluyor, işte Ayşe Yasemin Karamollaoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında merak edilen tüm sorulara cevaplar yazımızda.

AYŞE YASEMİN KARAMOLLAOĞLU KİMDİR?

Temel Karamollaoğlu, Teke Tek programında Fatih Altaylı’ya, Ayşe Yasemin Karamollaoğlu ile İngiltere’de öğrenciliği sırasında tanıştığını söylemiştir.

ayşe yasemin karamollaoğlu kimdir
ayşe yasemin karamollaoğlu kimdir

Ayşe Yasemin Karamollaoğlu hem Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçmiş hem de Müslüman olmuştur.

ayşe yasemin karamollaoğlu kimdir
ayşe yasemin karamollaoğlu kimdir

1965’den beri İngiliz asıllı Ayşe Yasemin Karamollaoğlu ile evli olan Temel Karamollaoğlu’nun beş çocuğu var.

temel karamollaoğlu ailesi

Ayşe Yasemin Karamollaoğlu yabancı olduğu için siyaset arenasında sürekli gündeme gelmiştir, bu spekülasyonlar için Temel Karamollaoğlu katıldığı bir programda şunları söylemiştir:

Ayşe Yasemin Karamollaoğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Gençliği?

“Ayşe Hanım da ben de bu haberlere hiç ama hiç bakmıyoruz. Bu konuların hiçbir tanesinin ne sosyal medyada ne gazetelerde okuma ihtiyacı duymadım. Bundan dolayı da cevap verme ihtiyacı da duymadım. Çünkü cevap vermek ona bir statü kazandırmak manasına geliyor” ifadelerini kulandı.

Ayşe Yasemin Karamollaoğlu ile Nasıl Tanıştılar?

“Ben İngiltere’de tahsil yaptım. Ortaokul, liseyi Kayseri’de okudum. Oradan mezun olduktan sonra önce teknik üniversiteye girdim arkasından da Avrupa imtihanlarından birkaç tanesini kazandım, İngiltere’ye gittim. Orada tekstil tahsili yaptım ve döndüm. Oradayken de eşimle evlendim. Kendisi bana en büyük destek veren kişi. İnancında ve yaşantısında çok titizdir. Hem Müslüman hem Türk vatandaşı oldu. Evleneli 53 yıl oldu. Benim çocuklarımın çoğu 50 yaşının üzerinde. Bunu gizleyecek halim de yok. Gizlemeyi de düşünmüyorum.”


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Kim Kimdir kategorimizde en çok okunan haberler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!