Cumartesi, Şubat 24, 2024
Ana SayfaSözlerGece Yarısı Sevgiliye Atılacak 60 Mesaj Önerisi

Son Yazılar

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak 60 Mesaj Önerisi

Gece yarısı sevgiliye atılacak bu 60 romantik, eğlenceli ve anlamlı mesajlar ile güzel bir uyku çekmesini ve sana yeniden aşık olmasını sağla.

Akşam olduğunda uyumadan önce sevgilinize bir şeyler yazmak isteyip, ama şöyle güzel bir mesaj aklınıza gelmiyorsa, işte gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar listem de siz de duygularınıza tercüman olacak sözler bulabilirsiniz. Güzel bir ilişkiye başlamış olabilirsiniz ya da uzun bir süredir hayatınızda özel biri olabilir. Bir ilişkiyi devam ettirmenin en güzel yollarından biri, duygularınızı en anlamı ve romantik şekilde karşınızdaki bu değerli insanla paylaşabilmektir. Bunun için gece yarısı uyumadan önce sevgiliye atılacak mesajlar daha anlamlı ve özel olacaktır. Sen de senin için hazırladığım bu özel ve başka yerde bulamayacağınız, özenle hazırlanmış mesajları kullanarak aşkını ve sevgini ifade edebilirsin.

GECE YARISI SEVGİLİYE ATILACAK MESAJLAR

gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar

1. Ayrı olduğumuzda bile, her zaman seni düşünüyorum. İyi uykular sevgilim.

2. Eskiden uykuya dalmakta güçlük çekerdim ama şimdi sonsuza kadar benim olduğunu bilerek mışıl mışıl uyuyorum. Seni seviyorum.

3. Dişlerimi senin yanında fırçalamayı, yan yana kitap okumayı ve uyurken sana sarılmayı özledim. Küçük şeyleri heyecan verici hale getiriyorsun. İyi geceler sevgilim, rüyanda beni gör.

4. Yatmaya hazırlanırken, sana sahip olduğum için ne kadar minnettar olduğumun farkına varıyorum. Tatlı rüyalar, tatlım.

5. Umarım günün de senin kadar güzel geçmiştir. Umarım hayallerin, hayatımda sana sahip olduğumu bildiğim kadar huzurludur. Seni seviyorum.

6. Seni her gün daha çok seviyorum. Her gece seni düşünüyorum. Sana sevgilerimi gönderiyorum. İyi geceler tatlım.

7. Bana ihtiyacım olandan daha fazla neşe verdin. Seni tanıdığım için çok şanslıyım. İyi uykular. Seni her zaman seveceğim.

8. Sen herkesin hayal edip, isteyeceği en iyi kız arkadaşsın. Bazen rüya görüyor olmalıyım diye düşünüyorum, çünkü sen çok mükemmelsin.

9. Bugün birlikte çok güzel zaman geçirdik, seninle birlikteyken hayattaki tüm stresten uzaklaşıyorum. Seni seviyorum güzelim, iyi geceler dilerim.

10. Bu sabah aklımdaki ilk düşünce sendin ve hala seni düşünmeye devam ediyorum. Seni seviyorum ve iyi geceler!

GECE YARISI SEVGİLİYE ATILACAK UZUN MESAJLAR

Bazen bir kaç kelime her şeyi değiştirir. Duygularınızı aniden bir sürpriz yaparak kısa veya bir uzun mesajla paylaşmak, güven tazelemek, aşkını yeniden dillendirmek, hayatınızdaki kişiye verdiğiniz değeri gösterir. İşte bu sebeple gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar önemlidir.

gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar tumblr

11. Sen gerçekleşen bir rüyasın ve ben hala uykuda olduğumu düşünüyorum. Sen Allah tarafından bana verilen en güzel hediye olmalısın. İyi geceler bir tanem.

12. İyi geceler aşkım. Rahat uyu ve tatlı rüyalar gör. Seni herşeyden çok seviyorum.

13. Çok güzel bir uyku uyumanı ve rüyanda bana da yer açmanı diliyorum. Seni seviyorum. İyi uykular tatlım.

14. Sevgilim, uyumadan önce seni çok sevdiğimi söylemek istedim. Ayrı olduğumuzda bile, ne kadar sevildiğini bilmeden asla yatağa gitmemelisin.

15. Sen uykuya dalarken sana sarılmak ve iyi geceler öpücüğü vermek isterdim. Bu mesajı seni ne kadar çok sevdiğimi bir defa daha söylemek için yazıyorum. Tatlı rüyalar.

16. Senin gibi duygusal, naif, anlayışlı ve çok seven biri hayatımda olduğu için kendimi ne kadar şanslı hissettiğimi bilemezsin. İyi ki varsın aşkım, iyi geceler.

17. Bu gece, sonsuza kadar yaşadığım en eğlenceli geceydi. Seni tekrar görene kadar bunu düşüneceğim. İyi geceler ve iyi uykular!

18. Ne zaman kendimi senden uzak hissetsem, penceremden dışarı bakar ve aynı ay ve yıldızların altında durduğumuzu hatırlarım. İyi geceler seni seviyorum.

19. Pencereden dışarı bakın ve görebileceğiniz en parlak yıldızı bulun. Benim gözümde, bundan daha da parlak parlıyorsun. İyi geceler sevgilim.

20. Yatağımda oturup bu geceki randevumuzu düşünen bir aptal gibi gülümseyerek. Seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum. Sen başka birşeysin. Tatlı Rüyalar.

GECE YARISI SEVGİLİYE ATILACAK KISA MESAJLAR

Her akşam uyumadan önce mesaj atıyorsunuz. Fakat bazen mesajlar birbirine benzer hale gelebiliyor. İşte gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar listem ile aklınıza daha güzel sözler gelmesine yardımcı olacağım.

21. Senden uzak olmak hayatımda yaşadığım en zor süreçlerden birisi. Tekrar evde olup yanında uyumak için sabırsızlanıyorum. İyi geceler tatlım.

22. Yıldızlar bu gece senin ışıltının ihtişamına yaklaşamıyor bile. Güzelsin ve benimsin. İyi geceler aşkım.

23. Birlikte geçirdiğimiz son gecenin ne kadar muhteşem olduğunu hatırlıyor musun? Ben her saniyesini hatırlıyorum ve bunu düşünerek mutlu oluyorum.

24. İyi geceler demeden önce, birbirimizi her gördüğümüzde sende sevecek yeni bir şey bulduğumu bilmeni istedim.

25. Bugün için gergin olduğunu biliyorum. Umarım her şey yolunda gitmiştir. İyi uykular; her şey düzelecek. Seni seviyorum.

26. Şu anda ne kadar çarpıcı görünmen gerektiğini düşünüyorum. Keşke orada olsaydım. İyi geceler bebeğim.

27. Siz bu Dünya için ender bir armağansınız. Hediyeler sevilmek içindir. sana değer veriyorum aşkım Tatlı Rüyalar!

28. Seni bulmayı başarırsam, beni koruyan bir koruyucu meleğim olmalı. İyi uykular.

29. Çok güzelsin. Sadece göründüğün gibi değil, her şekilde. seni düşünmeden duramıyorum. Umarım uyuyabilirim!

30. Biliyorum zaten sana iyi geceler demiştim ama sana ne kadar özel bir kadın olduğunu söylemeden ışığı kapatamazdım. Nasıl bu kadar şanslı oldum?

GECE YARISI SEVGİLİYE ATILACAK ANLAMLI MESAJLAR

Peki gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar listem hoşunuza gitti mi? Hadi listeye biraz daha ekleme yapalım o zaman.

31. Hayatımın geri kalanı seninle geçirmek istiyorum. Seninle birlikte olmak ilk adımdı, şimdi tüm planlarımın için de sen de varsın. Seni seviyorum.

32. Yatağının altındaki canavarlar için endişelenme. Uzaktan da olsa seni koruyacağım. Tatlı Rüyalar!

33. Şu anda yüzde 100 hissetmesen bile, seni yüzde bir milyon seviyorum. İyi uykular. Yarın daha iyi olacak. Seni seviyorum.

34. Sana sahip olduğum için bazen o kadar çok mutlu oluyor ve kendimi o kadar çok şanslı hissediyorum ki, bana bu duyguları yaşattığın için teşekkür ederim. İyi geceler canım.

35. Keşke orada olabilseydim, pijamalarımızı giyip saatlerce pencerenin kenarında muhabbet edebilseydik. Çok güzelsin. İyi geceler!

36. Harikasın. seni tanıdığım için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum.

37. Seni ne kadar sevdiğimi söylemeden uyuyamam. Bu kendime bile tarif edemiyorum. İyi ki benimlesin, iyi geceler tatlı sevdiğim.

38. Şiir yazmakta çok iyi değilim ama sen benim yazabileceğim tüm şiirlerden daha güzelsin. İyi geceler aşkım.

39. Keşke sana sarılarak bütün geceyi uyumadan geçirebilsem. Yakında evde olacağım. Seni seviyorum.

40. Sana sırılsıklam aşık olduğum için umarım beni düşünerek uykuya dalarsın. İyi geceler tatlı rüyalar.

GECE YARISI SEVGİLİYE ATILACAK EN GÜZEL MESAJLAR

Gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar listeme devam ediyorum, işte uzun ve kısa sözler.

gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar tumblr

41. En sevdiğimiz dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Seninle izlemek için kaydediyorum! Seninle ortak bir şeyler yapmak bana çok iyi geliyor. İyi uykular canım!

42. Bu mesajla sana kocaman bir kucak ve bir öpücük gönderiyorum. İyi geceler hayatımın ışığı!

43. Bu gece rüyamızda görüşürüz aşkım. İyi geceler.

44. Bugün seni görmek beni çok mutlu etti. Uyuduktan sonra uzun süre seni düşüneceğim.

45. Zor bir gün geçirdiğimde, onu daha iyi hale getirmekte asla başarısız olmadın. Kendin olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum!

46. İyi geceler bebeğim. Burada seni çok seven biri olduğunu unutma.

47. Günüm yoğun geçse de her dakika seni düşündüm. İyi ve kötü olsun, tüm hayatım boyunca seninle birlikte olmak istiyorum.

48. Aramızda milyonlarca yıldızla uyurken bil ki yakında beraber olacağız. İyi geceler aşkım.

49. İyi uykular aşkım. Melekler her zaman geceleri dinlenirler. Seni seviyorum.

50. Burada sensiz uykuya dalamıyorum ve rüyamda seni görmeden uyanıyorum. Yanımda sen varken mışıl mışıl uyumak için sabırsızlanıyorum.

GECE YARISI SEVGİLİYE ATILACAK MESAJLAR

Biraz da gece yarısı sevgiliye atılacak uzun mesajlar eklemekte fayda var. Aslında kısa ya da uzun farketmez, anlamlı ve duyguları ifade etmesi yeterli.

51. Seninleyken hala dilimin tutuluyor olması aptalca mı? Seni görmek bile kalbimi mutlulukla çarptırıyor. İyi uykular güzel sevgilim.

52. Tamam, eve geldim ve şimdiden seni özledim bile. Yarın sabah bana yaz olur mu? Şimdilik iyi geceler bebeğim.

53. Bugünkü görüşmemiz çok güzeldi. Bir sonraki sefer daha erken buluşalım olmaz mı? Seninle daha fazla zaman geçirmek için sabırsızlanıyorum. Şimdilik iyi geceler güzel kız.

54. Bir zamanlar güzel bir prenses beni kurtardı. Onun kalesi onun kalbiydi. Onun toprağı bizim aşkımızdı. Hem içi güzeldi hem de dışı. Gerçekleşen bir peri masalı yaşıyorum ama şövalye değilim. Ben sadece şanslıyım ve her gün krallığınızı hak etmek için çalışacağım. İyi geceler prensesim ve tatlı rüyalar.

55. Canım, birbirimizden uzakta olduğumuz her dakika, seni kalbime yakın tuttuğum başka bir an. Umarım hayalleriniz güzellik ve mutlulukla gerçekleşir. Uykuya tatlı bir yolculuk yap. Yakında tekrar birlikte olacağız. Seni seviyorum. İyi geceler.

56. İyi geceler demeden önce, benim için yaptığın her şey için ne kadar minnettar olduğumu söylemek istedim. Bunu yeterince sık söylemiyorum ama hayatımı sonsuz derecede daha iyi hale getiriyorsun. Gülüşün soğuk bir günü ısıtıyor. Gözlerin bulutları uzağa gönderiyor. Gülüşün en güçlü fırtınayı sakinleştirebilir. Kalbinin sevgisi beni nefessiz bırakıyor. Senin için her şeyi yaparım. Sen dünyanın en iyi ruh eşisin. Seni seviyorum. Artık iyi geceler diyebilirim! İyi uykular.

57. Uyumadan önce genellikle koyun sayarım. Bu gece, sende sevdiğim şeyleri sayacağım. Hepsini buraya yazardım ama mesaj sınırı var. Söyleyebileceğim, sevilmeyi nasıl hak ettiğini yeterince açıklayan hiçbir kelime yok. Her gün hak ettiğin kişi olmaya çalışacağım.

58. Bugün kolay değildi çünkü eve sana gelmeyeceğimi biliyordum. Yarın görüşeceğimi bilerek bu gece daha kolay olacak. Umarım günün benimkinden daha iyi geçmiştir. Yarın görüşmek üzere, seni seviyorum.

59. Sana çok aşığım. Seninle yaşamak istediğim her şeyi, birlikte keşfetmek istediğim tüm yerleri ve henüz biriktirmediğimiz tüm anıları düşünmeden edemiyorum. Bu yolculuğa seninle el ele çıkacağım için çok heyecanlıyım. Sen benim herşeyimsin bebeğim, sen benim geleceğimsin. Seninle tanıştığım için şimdi daha iyi uyuyorum. İyi geceler aşkım.

60. Ağaçlar seninle daha yeşil. Güneş daha parlak parlıyor, Dünya’nın her taşı ve parçası üzerinde parlıyor. Gökyüzü o kadar mavi ve o kadar dolu ki bana çok iyi geliyor, sana olan sevgim tarif edilemez. Kuşların şarkıları kulağa daha hoş geliyor ve sesinin güzelliğine uyum sağlıyorlar. Tatlı rüyalar, aşkım.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Sözler kategorimizdeki diğer tüm yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!