3.3 C
İstanbul
Çarşamba, Mayıs 31, 2023
Ukrayna Savaşı
Ana SayfaSözlerGüzel Anlamlı Resimli Cuma Mesajları

Son Yazılar

Güzel Anlamlı Resimli Cuma Mesajları

En güzel, şık, anlamlı, kısa, çok değişik, yeni resimli Cuma mesajları ile sevdiklerimizi mutlu edelim. Hayırlı Cumalar Kardeşlerim!

Cuma günleri sabahın erken saatlerinde bu güzel günün değerini bilenler, önem verdiği insanlara resimli Cuma mesajları gönderiyor. Yazımızda sizlere özel hazırladığımız Cuma mesajlarını bulabilirsiniz. Her hafta güncellenen bu sayfamızı sık kullanılanlara ekleyin, güzel anlamlı resimli cuma mesajları listemize buradan ulaşın.

En güzel resimli cuma mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Müslüman toplumlar için çok ayrı bir değere sahip olan mübarek cuma günlerinde İslam dinine inanan insanlar değer verdiklerine resimli Cuma mesajları göndererek hatırladıklarını gösteriyorlar. İşte en güzel cuma mesajı sayfam sizlerle.

Güncel, başka yere bulamayacağınız, anlamlı, resimli, güzel Cuma mesajları ve dualarını yazımızda sizlerle paylaşacağız. Sizler için özel olarak hazırladığımız Whatsapp ve SMS olarak gönderebileceğiniz, Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel cuma mesajı sayfam ile resimli Cuma mesajları işte yazımızda…

Güzel Anlamlı Resimli Cuma Mesajları 2023


Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah’ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır. (Cum’a, 62/9) Hayırlı cumalar.

Cuma mesajları: En güzel, ayetli, dualı, anlamlı ve resimli cuma mesajları!

cuma mesajları

Allah’ım! Seni zikretmek, nimetlerine şükretmek ve sana en güzel biçimde ibadet etmek konusunda bana yardım eyle. (İbn Huzeyme, Dua, 751)

Allah’ım, ey insanların rabbi! Zararımızı gider, şifa ver. Şifa veren sensin. (Buhari, Tıbb, 38)

anlamlı cuma mesajları
Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

Gönlümüzden geçenler ömrümüze yazılsın. Herkese içindeki iyilik kadar iyi bir hayat dilerim. Hayırlı Cumalar…

Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün aleyhisselam sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

Resimli Cuma mesajları ile sevdiklerinizin yüzünü güldürün.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

CUMA MESAJLARI 2023


Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

Resimli Cuma Mesajları


en güzel cuma mesajları
Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

“Allah`ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim. “

İlgili Yazı : En Şık Cuma Mesajları

“Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.”

resimli cuma mesajları
Nasıl yaşarsan öyle ölürsün. Öyle bir yaşa ki Rabbim, kulum senden razıyım desin…Hayırlı Cumalar!

“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”

“Allahım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı affet. Bizlere merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.”

En güzel resimli cuma mesajları


dualı mesajlar
Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

Dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı cumalar dilerim.

Ey büyük Allah’ım, kalpleri iyiden kötüye, kötüden iyiye çeviren, ancak sensin. Kalbimi, dininde sabit kıl, dininden döndürme, Müslümanlıktan ayırma! Hayırlı cumalar dilerim.

Allahım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli cumalar dilerim.

en güzel cuma mesajları

Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar.

Hiç beklemedikleri bir anda resimli ve en anlamlı cuma mesajları günü güzel geçirmenizi sağlar.

Ey Allahım! Yaptığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Kötü yollara geçenleri gittikleri yoldan geri çevir. Evlerimize mutluluk ihsan eyle. Taşımakta zorlanacağımız yüklerle bizleri sınavdan geçirme. Darda ve muhtaç koyma. Amin

en güzel resimli mesajlar

Rabbim, yarar getirmeyen bilgiden, korkmayan kalpten, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, kocamaktan, ezel-i ömre döndürülmekten, Deccal fitnesinden kötülüğünden, kabir azabından, hayatın ve ölümün fitnesinden Sana sığınırım.

Ey Rabbim! Dinimizden dolayı bizi zillete düşürmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri İslamın yolundan ayırma. Amin. Hayırlı cumalar

en güzel resimli mesajlar

Mübarek Cuma günü yapılacak ibadetlere, diğer günlerde yapılanların, en az iki katı verilmektedir. Buna karşılık ise ,Cuma günü yapılan günahlar da iki kat yazılmaktadır. Cuma gününü en hayırlısı ile geçirmek dileğiyle cumanız mübarek olsun.

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. cumanız mübarek olsun.

en güzel cuma mesajları

Allahım Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilah yoktur. Beni Sen yarattın; ben senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. Cumamız kutlu olsun. Hayırlı Nurlu Cumalar…

en güzel cuma mesajı

Güzel Anlamlı Resimli Cuma Mesajları

Nasıl yaşarsan öyle ölürsün. Öyle bir yaşa ki Rabbim, kulum senden razıyım desin…Hayırlı Cumalar!

Cuma Mesajı

Bazı kimseler cuma namazlarını terketmekten ya vazgeçerler veya Allah Teâlâ onların kalplerini mühürler de gafillerden olurlar. (Müslim, Cuma 40)

Her kim cuma günü abdest alırsa ne iyi eder; hele boy abdesti alırsa, o daha iyidir. (Ebû Dâvûd, Tahâret 128; Tirmizî, Cuma )


Umarım resimli cuma mesajları yazımı beğenmişsinizdir. Aşağıda da devamı var. Sizler için hiçbir yerde bulamayacağınız sadece takiye.com’a özel resimli mesajlarla, değer verdiklerinizin kalbinde onları hatırlayarak taht kurabilirsiniz. Sayfamızı beğendiyseniz, lütfen siz de yorumlar kısmına bunu belirtmekten lütfen çekinmeyin. 🙂

Resimli cuma mesajları haricinde aşağıdaki yazılar da ilginizi çekebilir….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!