Pazartesi, Haziran 10, 2024
Ana SayfaTakiyeHürriyet Yazarı Hande Fırat: 'Emine Erdoğan Çakma Çanta Kullanıyor'

Son Yazılar

Hürriyet Yazarı Hande Fırat: ‘Emine Erdoğan Çakma Çanta Kullanıyor’

Emine Erdoğan'ın sahibi olduğu iddia edilen Fransız marka çantası çakma mı? Hande Fırat'a göre Emine Erdoğan çakma çanta kullanıyor.

Hürriyet Gazetesi yazarı Hande Fırat, Emine Erdoğan’ın çantası hakkında ‘ORİJİNAL DEĞİL ÇAKMA, ÖNCELİK GERİ DÖNÜŞÜMDE’ başlıklı bir yazı yazdı. Emine Erdoğan çantası çakma mı yoksa orijinal mi? Hatırlatma Yazısıdır….

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Emine Hanım’ın bir çantası var. Onu da sarayın bahçesinde yaksın” eleştirisini ve Erdoğan’ın “Sende zerre kadar yürek varsa benimle ilgili konuş, eşimle ilgili konuşma. Yakılacak çantaları arıyorsan sizde çok” yanıtını hatırlatan Fırat, “Kaynaklarımdan bu konuda edindiğim bilgiler, sıfır atık projesine öncülük eden Emine Erdoğan’ın bu hassasiyetini çanta başta olmak üzere aksesuvarlarında da sürdürdüğünü gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Fırat, “Bana aktarılan bilgiler ise şöyle” diyerek şunları söyledi:

ORİJİNAL DEĞİL ÇAKMA, ÖNCELİK GERİ DÖNÜŞÜMDE

“Orijinal marka çanta kullanmamaya özen gösteriyor. Yani iddia edildiği gibi büyük rakamlara çanta alınmıyor. Daha çok yerli malını tercih ediyor. Orijinalin yerine çakma yani imitasyonlarını alıyor. Tercihi daha çok geri dönüşüme imkân veren maddelerden çanta ve aksesuarlar.”


Uğur Işılak’ın ‘ÖZ ELEŞTİRİ” adlı çalışmasını dinlediniz mi?

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!