Pazar, Haziran 23, 2024
Ana SayfaSoru - Cevaps Ne Demek, .s Ne Anlama Geliyor?

Son Yazılar

s Ne Demek, .s Ne Anlama Geliyor?

Mesajlaşırken ya da forumlarda sıklıkla gördüğünüz s ne demek, en çok kullanılan, fakat çoğunun bilmediği (.s) ne demek ne anlama gelir ?

Mesajlaşırken ya da forumlarda sıklıkla gördüğünüz .s veya s ne demek bu yazımda sizlerle paylaşacağım. En çok kullanılan, fakat bir çok kişinin bilmediği s hangi anlama gelir detaylı şekilde anlatacağım.

İnternet ağı ve sosyal mecralar arttıkça, hayatımıza giren kısaltmalar da fazlalaşıyor. Bunlardan biri de ‘.s’ kısaltmasıdır. Erkekler ve kadınlar tarafından mesajlaşırken ya da forumlarda yazı yazarken sıklıkla kullanılan bir kısaltma tipidir. Peki s hangi anlamda kullanılıyor?

s Ne Demek

s ne anlama geliyor. s ne demek. s kısaltması nedir.

Genellikle kadınlar tarafından kullanılan .s veya s kısaltması bir çeşit kadınsal trip şeklinin mesajlarda vücut bulmuş halidir. Yani s hangi anlamda kullanılıyor diye soran olursa, çoğunlukla kadınların kullandığı trip kısaltması diyebilirsiniz.

.s Ne Anlama Geliyor?

Örneklerle daha iyi anlayacağınıza eminim:
  • Neyse yine meşgulsün sanırım .s.s.s.s.s.s.s.s
  • Bir günaydın bile deme tamam mı .s
  • Zaten senden de bunu beklerdim .s.s.s.
  • Aman be! Sen de hemen yanlış anlıyorsun .s.s.s.s

.s veya s ne demek, hangi anlama gelir sorunuza umarım net bir şekilde cevap verebilmişimdir. Yazımı beğendiyseniz ya da sormak istedikleriniz varsa ‘yorumlar’ bölümüne yazabilirsiniz, cevap vermekten memnuniyet duyarım. Okuduğunuz için teşekkürler 🙂

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SORU-CEVAP kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!