Cumartesi, Mart 2, 2024
Ana SayfaTeknolojiiPhoneYouTube Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir

Son Yazılar

YouTube Videoları iPhone’a Nasıl İndirilir

Yazımızda YouTube Premium aboneliğiniz ile iPhone telefonunuza video indirme işlemini nasıl yapacağınızı anlatıyoruz.

Bu yazımızda internete bağlanmadan video izlemek için bir iPhone telefona YouTube Premium ile video indirme işlemi nasıl yapılır adım adım anlatıyoruz.

YouTube Premium’la Video Nasıl İndirilir?

YouTube videolarını iPhone’unuza indirip kaydetmenin en basit yöntemi YouTube Premium’a kaydolmaktır. Bu ücretli abonelik hizmeti, video indirmenin yanı sıra reklamsız izleme olanağı da sağlar ve bir kişi için aylık 29,99 TL (veya yıllık 299,99 TL) karşılığında kullanılabilir.

  1. Premium hesabınızla YouTube’a giriş yaptıktan sonra indirmek istediğiniz videoyu bulun ve video oynatma penceresinin altındaki İndir düğmesine dokunun.
  1. Tercih ettiğiniz video kalitesini seçin (orijinal yüklemenin çözünürlüğü maksimum kaliteyi belirler), ardından İndir’e dokunun.
  1. İndirilen videoları izlemek için Kitaplık sekmesini açın ve İndirilenler’i seçin, ardından istediğiniz kayıtlı videoyu seçin.
youtube premium ile video indirme iphone

YouTube Premium ile indirdiğiniz videoların çevrimiçi veya çevrimdışı izlenebildiğini ancak yine de Premium hesabınızla oturum açmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca kayıtlı videolarınıza çevrimdışı görüntüleme amacıyla erişmeye devam etmek için YouTube uygulamanızı en az 30 günde bir (oturumunuz açıkken) internete bağlamanız gerekir.

YouTube’dan video indirmenin başka yöntemleri olsa da, bunlar YouTube’un Hizmet Şartlarını ihlal etmektedir. Bu yöntemler, YouTube’un hesabınızı kapatmasına ve potansiyel olarak telif hakkı ihlali iddialarına maruz kalmanıza neden olabilir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

iPhone kategorimizdeki diğer yazılarımız için buraya bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!