Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaHayvanseverPhotoshop'ta Melez Hayvan Çalışmaları Yapan Sanatçı Sizi Gülümsetecek

Son Yazılar

Photoshop’ta Melez Hayvan Çalışmaları Yapan Sanatçı Sizi Gülümsetecek

Photoshop kullanan yetenekli insanlar, hem eğleniyor hem de diğerlerine yeteneklerini gösteriyor, işte o enteresan melez hayvanlar listesi.

Hayvanları seviyorsanız ve hangilerini daha çok sevdiğinize karar veremiyorsanız, gyyporama olarak bilinen Arne Olav Gurvin Fredriksen’in garip ama komik bir çözümü var. Bu Norveç elektronik mühendisi, Photoshop’ta çeşitli hayvanların başları ile gövdelerini birleştirerek, yeni hayvan türleri üretiyor. Hayvan melezleri sevimli, aptal, salak ve bazen biraz ürkütücü, ama kesinlikle karantina günlerinde yüzünüzü gülümsetecek. İşte Photoshop programıyla üretilen melez hayvanlar.

Fredriksen: “Öğrencilik yıllarımda 2012 yılının sonlarına doğru sahip olduğum photoshop bilgimle eğlenmek amacıyla başladım bu çalışmalara. Sonra sınav dönemimde biraz ara vermek zorunda kaldım. Fotoğraflar bu sürede oldukça popüler hale geldi, bu sebeple de 2013’te biraz daha çalışma gerçekleştirdim. Özel bir ilham kaynağım yok, ancak bu fotoğrafların dünyanın her yerinden insanların bakması ve güzel geri dönüşler olması beni mutlu ediyor.

Fredriksen, yeni gerçeküstü yaratıklar için isim önermelerine ve seçmelerine izin vererek 53.000’den fazla Instagram takipçisinin izleyicisini eğlendiriyor. Fredriksen’in instagram hesabını ve web sitesini inceleyebilirsiniz.*

Bakalım bu hayvanları tanıyacak mısınız?


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayvanserverlerin mutlaka okuması gereken yazılar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!