Cumartesi, Mayıs 4, 2024
Ana SayfaSoru - CevapBakire Ne Demek Kısaca Nedir? Artık Bakire Değilim ya da Bakire Misin...

Son Yazılar

Bakire Ne Demek Kısaca Nedir? Artık Bakire Değilim ya da Bakire Misin Sorusu Ne Anlama Gelir?

Gençlerin merak ettiği konulardan biri olan bakire ne demek kısaca anlatacağım, bakire misin ya da değilim ne demek, testi nasıl yapılır...

Bakirelik, ülkemizde olduğu gibi diğer müslüman toplumlarda da önem verilen bir kavramdır. Bu yazımda sizlerle bakire ne demek kısaca anlatacağım. Bununla birlikte bakire nedir, artık bakire değilim anlamı nedir, bakire misin diye neden sorulur, bakire olmayan biriyle evlenmek mümkün mü gibi aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermeye çalışacağım.

Kimi insanlar için erkek ya da kız farketmez, bakirelik yani bekaret önemli olmasa da insanların büyük çoğunluğu halen bekarete ayrı bir değer ve anlam yüklemektedir. Bu sebeple erkekler evlenirken bakire kız ararlar, tabi insanın ruhunun bakire olması lazım o da ayrı bir sosyolojik konu ama önemli işte. İşte tam burada aklınıza bir kızın bakire olduğunu anlama yöntemleri nedir ya da bakire nasıl anlaşılır, bakire olup olmadığımı nasıl anlarım gibi sorular da gelecektir. İşte bu yazımda sizlerle bakire ne demek kısaca anlatacağım.

Bakire ne demek kısaca?

kızlık zarı nedir

Cinsel ilişkiye girmemiş kızlara bakire denir. Zaten ‘kız’ tabiri de bunun için kullanılır. Kız oğlan kız tabiri de bakireler için kullanılan bir sözcüktür.

Bakire nedir?

Kızlığı bozulmamış, kız, kız oğlan kız gibi sözcüklerle ifade edilen cinsel ilişkiye girmemiş dişi varlığa bakire denir.

Artık bakire değilim anlamı nedir?

Artık bakire değilim diyen birisi bunu, biriyle cinsel ilişki yaşadım anlamında kullanmaktadır. İnsanlar genellikle bekaretlerini evlendikten sonra kaybetmeyi isterler, bu sebeple de evlenene kadar cinsel ilişkiye girmezler ve kendilerini evlenecekleri kişiye saklarlar. İşte bu geçen süre zarfında kişiye bakire deniz.

Bakire olmayan vajinanın görüntüsü nasıl olur?

Bakire olmayan vajinanın görüntüsü merak konusu oluyor fakat, bakire olan ya da olmayan vajinanın görüntüsü öyle dışarıdan bakma ile anlaşılmaz. Anlaşılabilmesi için uzman bir kadın doğum doktoruna kontrole gitmek gereklidir.

Bakire misin ne demek?

bakire ne demek kısaca

Birisi size bu soruyu sormuş ya da soracak olabilir! Peki bakire misin ne demek? Bu sorunun sorulmasının sebebi, ‘daha önce cinsel ilişkiye girdin mi girmedin mi’ sorusunun cevabını almak içindir. Boş beleş bir sorudur, ‘sana ne’ diye cevap verilebileceği gibi ‘hayır asla’ diye cevap vermek en iyisidir.

Bakire olmayan biriyle evlenmek mümkün mü?

Aşk iki kişi arasında yaşanan muazzam bir duygudur. Elbette bakire olmayan biriyle evlenmek mümkündür! Günümüzde kaç tane erkek evlenene kadar bakir kalıyor ki, kızlardan aynı beklentide olabiliyor? Günümüzde kızlar, bakir erkek arasaydı sanırım bulamazlar ve evde kalırlardı!

Bakire olmayan biriyle evlendim!

Hayırlı olsun, bana ne kime ne? İki kişinin bildiği başkalarını ilgilendirmeyen bir soru bu! Bakire olmayan biriyle evlendim diye itiraf etmek istiyorsanız ki bunu tavsiye etmem, internette istediğiniz yerde haykırabilirsiniz.

Bakire vajinadan gaz çıkması bir soruna mı işaret?

Sizin de başınıza geldiyse endişelenmenize gerek yok. Bakire vajinadan gaz çıkması bir soruna mı işaret sorusunun cevabı ‘hayır’ olacaktır.

Bir kızın bakire olduğunu anlama yöntemleri nedir?

kızlık zarı nedir

Bakire nasıl anlaşılır, bir kızın bakire olup olmadığını nasıl anlarım diye bir soru olamaz. Yani koklarsınız, dokunursunuz, güneşte kurutursunuz o zaman anlarsınız! Kısa sorabilirsiniz! Alacağınız cevaba da hazır olmalısınız!

Bakire olup olmadığımı nasıl anlarım?

Cinsel ilişkiye girmediyseniz bakiresiniz demektir. Fakat cinsel ilişkiye girmediğinizi düşünüyorsanız, yani başka bir şeyler yaptıysanız ve aklınıza takıldıysa, bunu ancak bir kadın doğum uzmanı anlayabilir.

Bakire biri hamile kalabilir mi?

Evet, kızlık zarı bozulmadan hatta tam ilişkiye girmeden bile gebelik oluşabilir. Sürtünme şeklinde bir ilişkide, erkeğin cinsel organı vajinaya girmeden de spermlerin bulaşması sonucunda kadın, hamile kalabilir ama kızlık zarı duruyor olabilir.

Kızlık Zarı Nedir? Bekaretini Kaybettiğinde Ne Olur? Bozulmuş Kızlık Zarı Belirtileri Nelerdir?


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

SORU-CEVAP kategorimizdeki diğer yazılar için ise buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!