Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaHayatÖnereceğimiz 21 Taktikle Bir Erkeğe Nasıl Çıkma Teklifi Edilir?

Son Yazılar

Önereceğimiz 21 Taktikle Bir Erkeğe Nasıl Çıkma Teklifi Edilir?

Bir erkeğe nasıl çıkma teklifi edilir? Öncelikle, erkeklerin zevklerine ve beklentilerine göre hareket etmelisiniz. Erkekleri etkileyecek bir teklif yapmanız gerekir. Ayrıca, onunla ilgili biraz araştırma yapmalısınız. Yani onun hobilerini, müzik türlerini, filmlerini ve daha fazlasını bilmeniz gerekir. Böylelikle onunla ilgili bir şey paylaşabilirsiniz.

Bir erkeğe çıkma teklifi etmek istiyorsanız, onu etkilemek için doğru yolu bulmalısınız. Erkekleri etkilemek için birçok yol vardır, ancak bunların her biri için ayrı ayrı zamanlar ve durumlar uygundur. Örneğin, onunla ilgili bir şey öğrenerek onunla daha yakından ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, karşılıklı ilgi göstermeniz de erkeği etkilemenize yardımcı olabilir. Peki bir erkeğe nasıl çıkma teklifi edilir? İşte merak edilen soru için 21 farklı taktik ve ipucu sunacağız.

bir erkeğe nasıl çıkma teklifi edilir

Erkeğe nasıl çıkma teklifi edilir?

Konuşmasını ve gülümsemesini seviyorsun. Görünüşü, yürüyüş tarzı ve tavrı sizi çok etkiliyor ve kendinizi onun yanında görmeyi hayal ediyorsunuz. Ve şimdi tek istediğin onunla vakit geçirmek ama bir erkeğe nasıl çıkma teklifi edilir bilmiyorsun. Daha fazla kafana takma, önereceğimiz taktikler ve ipuçları ile işin daha kolay olacak.

Bu yazımızda size bir erkeğe çıkma teklif etmenin benzersiz ve ilginç yollarının bir listesini sunuyoruz. Bu ipuçlarını ve püf noktalarını takip etmek başlangıçta zor gelebilir, ancak bunlar basit ve etkilidir. Bu nedenle, reddedilme veya güzel hisler geliştirmeye başladığınız bir arkadaşınızı kaybetme korkusunu aklınızdan çıkarın. Gizli ya da çok da gizli olmayan hayranlığınızı bir sonraki seviyeye taşımak için kendinize güvenmeniz yeterli.

Bir Erkeğe Çıkma Teklif Etmenin 21 Yolu

Başlangıçta zor görünebilir, ancak bir erkeğe çıkma teklif etmek kolaydır. İşte işinizi kolaylaştıracak birkaç yol.

1. Masum mesajlar yaz

Şahsen sormak bazıları için korkutucu olabilir, öyleyse neden ona tatlı bir mesaj yollayarak sormuyorsun? Ona aşağıdakiler gibi şifreli veya eksik mesajlar gönderebilirsiniz:

Sanırım aşığım ve sen bu kişiyi çok iyi tanıyorsun.
Hadi dışarı çıkalım….ayy boşver.
Bir kişiye aşık olduğunu anlasan, bunu nasıl belli ederdin?

2. Sevimli notlar gönder

Masasına ya da sadece onun görebileceği bir yere gizlice post-it yapıştırmak gibi sevimli bir şey deneyebilirsiniz. Ona ‘Senden hoşlanıyorum’, ‘Bugün çok iyi görünüyorsun, gözümü aldın’ veya ona söylemek istediğin bir şey yazabilirsin. Sonra ona okuması için bir şeyler bıraktığınızı söyleyerek mesaj atın. Tatlı girişiminizden heyecan duyabilir ve etkilenebilir.

3. Tatlı bir şiir yaz

Bu adama karşı güçlü hislerin varsa, onları şiir biçiminde yaz. En iyi şiir olmak zorunda değil. Ona olan hislerinizi ifade eden aptalca bir mısra bile iş görecektir. Bir e-posta yoluyla yanıt vermesini isteyerek veya sizinle belirli bir zamanda belirli bir yerde buluşmasını isteyerek şiiri sonlandırın.

4. Onun yardımını iste

Ona çıkma teklif etmenin basit bir yolu, iyi yapacağını düşündüğünüz bir konuda ondan yardım istemektir. İşiniz bittiğinde, ona bir kafede bir şeyler ısmarlamak istediğinizi söyleyin veya en sevdiğiniz restoranda öğle yemeği yemeyi teklif edin. Bir randevu için çok istekli görünmediğinizden emin olun.

bir erkeğe nasıl çıkma teklifi edilir

5. Ona aç olduğunu söyle

Onunla iyi bir arkadaşlığınız varsa, ona doğru yürüyün ve yemek yemek istediğinizi söyleyin. Ona kendi başına yemek yemekten nefret ettiğini veya yeni açılan bir restoranı denemek istediğini söyle. Sana katılırsa, randevuyu aldın demektir. Duygularınızı açıklamadan önce onunla konuşun ve onu daha yakından tanıyın.

Dikkat etmeniz gereken nokta
Belirli bir gün veya hafta meşgul olup olmadığını sormayı deneyebilirsiniz. Anında hayır derse, ona kahve ya da sinemaya çıkma teklif edin! Ama birkaç defadan fazla meşgul olduğunu söylerse, muhtemelen ilgilenmiyordur.

6. Hediye iste

Bir bayram gününde veya doğum gününüzde size kutlama mesajı gönderirse, ondan sevimli bir şekilde bir hediye isteyin. İlk başta telaşlanmış hissedebilir ama sana ne istediğini sorarsa, kız arkadaşı olarak onunla çıkmak istediğini söyle.

7. Ona ‘bilet’ alın

İlgilendiği bir oyun veya etkinlik hakkında bilgi edinin ve ona bunun için fazladan bir biletiniz olduğunu söyleyin. Size eşlik ederse, randevunuz var demektir.

8. Gelişigüzel takılın

Onun senden hoşlandığını düşünüyorsan, ondan seninle takılmasını isteyebilirsin. Sohbet etmek için onu bir yemek mekanına veya bir kafeye davet edebilirsiniz. Zamanın doğru olduğunu hissettiğinde, onun için ne hissettiğini ona söyle.

9. Bir grup buluşmasına onu da davet edin

Pek çok kadın – özellikle ayrılık sonrası – reddedilme korkusu nedeniyle bir erkeğe çıkma teklif etmekten çok korkar. İş yerinde ya da arkadaş grubunda dışa dönük biri olabilirsiniz, ancak reddedilme fikri dayanabileceğinizden çok daha fazlasıdır. Reddedilme korkunuzu yenemiyorsanız, onu bir grupla dışarı çıkmaya davet edin. Sadece dışarı çık ve iyi vakit geçir. Sana karşı hisleri olmadığı için üzülebilirsin ama sonunda yeni bir arkadaş edinebilirsin. Öte yandan, sizinle zaman geçirebilir ve ikiniz arasında bir kimya olduğunu fark edebilir. Her iki durumda da, tam bir kazan-kazan durumu.

10. Herhangi bir ortak ilgi alanı bulun

Hoşlandığın erkek gitar çalmakla ya da kitaplarla ilgileniyor olabilir. Ortak ilgi alanlarınız varsa, bu iyi bir sohbet açıcı olabilir. Ayrıca, onun tüm dikkatini çekeceksiniz ve siz onunla ilginizi paylaşmadan önce o size ısınacaktır.

11. Eğlenceli ol

Onunla iyi arkadaş olabilirsiniz ve sık sık birlikte takılıyorsunuzdur. Ona duygularınızı hafif ve eğlenceli bir şekilde anlatmayı deneyin. Seni ciddiye alıyorsa, bu onu yakalama şansın. Değilse, aranızdaki herhangi bir garipliği önlemek için şaka yaptım diyebilirsiniz.

12. Onunla flört et

“Kız arkadaşın var mı” veya “kız arkadaşın olsun ister miydin?” gibi sorular sorarak onunla flört edebilirsin. Verdiği cevaba göre durumu değerlendirmeye çalış. Olumlu bir cevap alırsanız, devam edin ve ondan hoşlandığınızı söyleyin. Bir şey kaybetmeyeceğinize emin olabilirsiniz.

bir erkeğe nasıl çıkma teklifi edilir

13. Bir arkadaşınızdan sizi tanıştırmasını isteyin

Hoşlandığınız erkeğe doğrudan yaklaşamıyorsanız, ortak arkadaşlar bulmaya çalışın. Onlardan arabuluculuk yapmalarını ve sizi onunla tanıştırmalarını isteyin. Onunla tanışmadan önce ilgi alanları, hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri sorarak kendinizi hazırlayın.

14. Eğlenceli bir oyun oyna

Bir oyunun parçası olarak ona bir dizi soru sorarak senin hakkında ne hissettiğini öğren. Gündelik sorular sorarak başlayın ve sonra devam edin ve sevdiği kız türünü sorun. Olumlu cevaplar verdiğini düşünüyorsanız, ona çıkma teklif edin.

Dikkat etmeniz gereken nokta
İlk karşılaşma çok heyecan verici görünse de, ona çıkma teklif etmeden önce iki kez düşünün. Duygularından ve senin için doğru kişi olup olmadığından emin olun!

15. Bir arkadaşınızdan ‘çöpçatanlık’ yapmasını isteyin

Ona doğrudan yaklaşmak gözünüzü korkutuyorsa, arkadaşınızdan bunu sizin için yapmasını isteyin. En iyi arkadaşın bir erkeğe yaklaşırken gergin hissetmeyebilir ve hoşlandığınız erkeğe ikinizin konuşup birbirinizi tanımanızın harika olacağını söyleyebilir. Böylelikle sanki sizin haberiniz yokmuş gibi bir durum oluşur. Yani erkek tanışmak istemezse, reddedilme psikolojisine de en baştan girmemeyi garanti altına almış olursunuz.

16. Kitabına veya CD’sine bir not yerleştirin

Bu yöntem az kullanılıyor fakat işe yaradığını söyleyenlerin sayısı da az sayılmaz. Ondan bir kitap veya CD ödünç alın ve iade ettiğinizde içine bir not bırakın. Ona olan hislerini yaz ve onun için hissettiğin duyguları paylaşmamasının sorun olmadığını söyle.

17. İlgili alanları hakkında mutlaka araştırma yap

Onu en çok neyin ilgilendirdiğini öğrenin ve bunu onunla konuşmak için bir bahane olarak kullanın. Mesela gitar seviyorsa gitar dersi için ona başvurabilirsiniz. Size öğretmeyi teklif ederse, duygularınızı itiraf etmeden önce onunla daha fazla zaman geçirme şansınız olur.

18. Bir erkeğe mesajla nasıl çıkma teklifi edilir?

Mesajlaşma yoluyla niyet ve tutumu anlamak zor olabilir. Seninle gerçekten ilgilenip ilgilenmediğini nasıl anlarsın? Kelimeler ve emojiler yeterli mi? Bir erkeğin mesaj yoluyla senden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak zor olabilir. Bu nedenle, ilgisini daha iyi anlayabilmeniz için önceden en az birkaç görüntülü veya sesli görüşme yapmanızda fayda var. Ancak, sürekli olarak her gün size mesaj atıyorsa ve genellikle sohbete katılıyor gibi görünüyorsa, sizden hoşlanıyor olabilir. İşte bir erkeğe mesajla nasıl çıkma teklifi edilir sorunuz için bazı ipuçları. Kısa ve basit tutun. Sadece şunu söyleyin: “Bu hafta sonu benimle bir kahve içmek ister misin?” Sonra bekle. Mesajınızı görmemiş bile olabilir, bu yüzden kuruntu yapmayın. Şirin olmayı dene. Şunu deneyin: “Benimle çıkmak ister misin? E veya H yazın.”

19. Sana çıkma teklif etmesi için onu kandır

Erkekler gün içinde farklı kişilerle iletişim kurmayı severler. Bu nedenle, ona yeni bowling salonuna, bir AVM’ye veya restorana gitmek istediğinizi ancak birlikte gidecek birini bulamadığınızı söylerseniz, muhtemelen sizi götürmeyi teklif edebilir.

20. Onu memnun edeceğine inandığınız bir şeyi teklif edin

Diyelim ki bir gruptasınız ve onu sıkılmış ya da ilgisiz buluyorsunuz, onu daha iyi bir yere ya da eğlenebileceğini bildiğiniz bir yere götürmeyi teklif edebilirsiniz. Dışarı çıktığınızda, onu güzel ve sakin bir yere götürün ve onunla yalnız vakit geçirmek istediğinizi söyleyin.

21. Açık sözlü ol

Bazen, açık sözlü olmak işe yarar. Bu erkekle bir süredir iletişim halindeyseniz ve onun da sizden hoşlandığını düşünüyorsanız, ancak size çıkma teklif edemeyecek kadar utangaçsa, kendinize güvenin ve doğrudan ona çıkma teklif edin. Jestinizden hoş bir şekilde şaşırmış olabilir ve bunu kabul etmekten fazlasıyla mutlu olabilir.

Sık Sorulan Sorular

Bir erkeğe ne zaman çıkma teklif edilmemeli?

Bir erkeğe şu durumlarda çıkma teklif etmemelisiniz:

* Ciddi bir ilişkiden yeni çıktıysa.
* Zaten hoşlandığı biri varsa.
* Mutlu bir ilişkisi varsa.
* Davranışlarında ve sözlerinde samimi değil ve sadece egosunu şişirmek için seninle flört ediyorsa.

Erkekler kızların kendilerine çıkma teklif etmesini ister mi?

Bazı erkekler ilk adımı kızların atması fikrine katılmasa da, kızlar kendilerine çıkma teklif edecek kadar kendilerine güvendiklerinde çoğu erkeğin bunu çekici ve ateşli bulduğuna inanılır.

Bir erkeğe çıkma teklifi nasıl edilir sorunuza bir çok alternatif ipucu ile cevap verdik. Tepkisini dört gözle bekliyor olabilirsiniz veya ona yaklaşmadan önce ter içinde kalabilirsiniz, ancak tavrınız ve seçtiğiniz yöntem sonuca yaklaşmanızı sağlayacaktır. Yukarıda listelenen “bir erkeğe nasıl çıkma teklif edilir” konusundaki tüm tavsiyeler, bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Ona güvenle yaklaşın ve planlandığı gibi gitmezse cesaretiniz kırılmasın. Kafana takma ve doğru adamı aramaya devam et.

Bilgi Grafiği: İlk buluşmada neler yapılmalı?

Artık onu sizinle gelmeye ikna ettiğinize göre, bundan en iyi şekilde yararlandığınızdan da emin olmalısınız. Her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için bir plan yapmanız gerektiğini unutmayın. Bu infografik, potansiyel bir buluşma için eksiksiz bir program içerir. Ancak eğlenmeyi unutmayın ve anı yaşayın.

Aşağıdaki bilgi grafiğinde ilk buluşmada ne giyilir, ne yapılır, ne konuşulur, nereye gidilir gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulacaksınız.

ilk buluşmada ne yapılır

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayat kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!