Çarşamba, Haziran 12, 2024
Ana SayfaHayatBüyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Son Yazılar

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bende büyü var mı nasıl anlarım diye soruyorsanız dikkatli olmalısınız! Peki büyü yapıldığını nasıl anlarız, büyü olduğu nasıl anlaşılır?

Üzerimde büyü olduğunu nasıl anlarım diye soruyorsanız bu yazımı dikkatlice okuyun, çünkü kendi başından geçen tamamen gerçek bir anımı sizlerle paylaşacağım. Bir çok insan hayatında yaşadığı ilginç olaylar sonrasında birinin büyü yaptırdığını düşünmüştür. Büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunun cevabını bulmak ise tahmin edildiği gibi kolay bir şey değil. Bu yazımda sizlerle başımdan geçen bir anımı anlatarak büyü yapıldığını nasıl anlarız, eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır sorularınıza cevap vermeye çalışacağım.

büyü yapıldığını nasıl anlarız

Büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusundan önce aslında kendinize büyü yaptıranların başına gelenler nelerdir bir bilmek lazım. Zira hepimizin bildiği gibi yüce İslam dininde büyü yasaktır. Bununla birlikte yasak olması zaten büyünün varlığına da işaret etmektedir. Yasak olmasına rağmen hale büyü yapan ve yaptıran insanlar maalesef var. Peki büyü yapıldığını nasıl anlarız? Büyü olduğu nasıl anlaşılır? Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır?

Doğa üstü varlıkların gerçekten de hayatın bir parçası olduğunu inkar eden varsa bunu bir daha düşünmeli. Çünkü İslam kaynaklarında bile 3 harfliler olarak adlandırılan varlıkların, var olduğu belirtiliyor. Hatta bu konuda halk arasında, ‘onun üç harflilerle arası iyi’ gibi tabirler kullanıldığını duymuşsunuzdur. İşte bu 3 harflilerle iletişim kurabilen insanların iyilik ya da kötülük için yaptıkları eyleme aslında büyü deniliyor. 3 harflilerden talep edilen şeylere büyü deniliyor ki bunlar faydalı ve iyi niyetle yapılmış olsa da genellikle menfaat için yapılmaktadır. Gerçekten de mantıklı düşünüldüğünde, çevremizde duyduğumuz büyü konularının çocu menfaat için yapıldığını görebilirsiniz. Yazımın devamında ben de sizlerle başımdan geçen bir olayı aktaracağım. Peki büyü yapıldığını nasıl anlarız? Büyü olduğu nasıl anlaşılır? Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır?

BÜYÜNÜN AMACI NEDİR?

İnsanın kendisi için ya da tanıdığı veya tanımadığı bir kimsenin iyiliğine ya da kötülüğüne olacak olayların yaşamasını sağlamak için yapılmaktadır. Büyüler arasında en fazla yaptırılanlar, hasta etme, boşanma, sağlığına kavuşma, bol kazanç, iyi bir gelecek, mutlu evlilik, hayırlı evlat, kötü bir alışkanlıktan kurtulma veya bunların tam tersi gibi amaçlardan oluşmaktadır. Bu tip büyülerin yapılması İslam dini tarafından yasaklanmış olsa da, maalesef günümüzde hem yapan hem de yaptıranların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Peki büyü yapıldığını nasıl anlarız? Büyü olduğu nasıl anlaşılır? Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır?

BÜYÜ YAPILDIĞINI NASIL ANLARIZ?

Son zamanlarda insanlar en çok büyülerin kimler tarafından yapıldığını bilmek istemektedir. Büyüyü genel olarak, eğitim seviyesi yüksek kişiler ve kendini bu işe adamış kişiler tarafından yapılmaktadır. Aslında mahalle arasında ki cahil bir kitle tarafından tercih edilse de, işin aslı bu şekilde değildir. Büyüyü yaptıran çoğu insanın, okumuş, yazmış kişiler oldukları araştırmalar sonucu ortaya konulmuştur.

Büyüyü anlamanın birçok belirtisi bulunmaktadır. Genel büyü yapılmış insanlar daha çok mutsuz, hayati gidişatı kötü olan, şeytani planlar olarak çarpıcı bir şekilde görüntülenmektedir.

Hatta bu belirtileri şöyle sıralarsak;

  • Uykusuzluk, kişide farklı bir ağırlık hissi olmaktadır.
  • İştahsızlık, sürekli kabuslar görmek ve sosyalleşme sorunu yaşamaktadır.
  • Beraberlikleri sona ermesi, aile iç huzurunun bozulması ve yalnızlık hissiyatı oluşmaktadır.
  • Hangi niyet üzerine büyü yapıldıysa, o sekteye göre kötü bir gidişat olmaktadır.
  • Hiçbir doktorun teşhis koyamaması ve psikolojik olarak gösterilen nitelendirmeler olmaktadır.

Tabii bunlar dışında farklı büyü belirtileri de bulunmaktadır. İlk etaplarda bu belirtiler ile karşılaşmanız normaldir.

BÜYÜ YAPANIN KİM OLDUĞUNU NASIL ANLARIZ?

Sizlere büyüyü yapan kişiyi anlamın en kolay yolu şu şekildedir. Bu konu için öncelikle yakınlarınızı düşünmelisiniz. Eski sevgiliniz, nişanlınız veya eşiniz sürekli yanınızda sessiz kalıyorsa, onlara göstermeniz ilgiyi yeteri kadar veremiyorsanız çok büyük ihtimalle soğuma büyüsüne maruz kalmış olabilirsiniz. Bunun için güvenilir hocalardan yardım alarak bu büyüyü rahatlıkla bozdurabilirsiniz.

BÜYÜ BOZAN DUALAR

büyüden korunmak ve sihir, büyü gibi illetlere karşı korunmak için Peygamber Efendimiz (s.a.v) Ayetel Kürsi, Fatiha, Felak, Nas, Bakara ve Yasin gibi surelerin okunmasını tavsiye etmiştir.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Hayat kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!