Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaCinsellikMesajlarınızda Karşı Tarafı Tahrik Edecek ve Sizi Düşünmelerini Sağlayacak 20 Sevimli, Seksi...

Son Yazılar

Mesajlarınızda Karşı Tarafı Tahrik Edecek ve Sizi Düşünmelerini Sağlayacak 20 Sevimli, Seksi Emoji

Dünya dijitalleşti ve flört de öyle. Yüz yüze "merhaba, nasılsın" günleri geride kaldı ve flört ederken cilveli emojilerin günleri başladı.

Birine ilk kez mesaj atmaya başladığınızda, çok ürkütmeden flört etmek ve ona ‘senden hoşlanıyorum’ mesajı vermek arasında ince bir çizgi vardır. Mesajlarızda kullandığınız kelimeler de dahil flört emojileri vermek istediğiniz mesajı kolaylaştırabilir. Bunları ne zaman ve nerede kullanmaya başlayacağınızı bilmek bile zor!

Onlara ilk mesaj attığınızda bir emoji kullanmalı mısınız? Flört emojileri sık sık kullanmalı mısınız? Yoksa bir kez kullanıp geri mi çekilmelisiniz? Ya da en büyük kafa karışıklığı, cilve yaparken emoji kullanıyorsanız ve hoşlandığınız kişi hiç kullanmıyorsa ne yapmalısınız?!

Mesaj yoluyla flört etmek bir labirent gibi hissettirse de, nasıl doğru yapılacağını biliyorsanız nispeten basit hale gelebilir. Ve şükürler olsun ki, duygularımızı net bir şekilde ifade etmemize ve birinin kalbine girerek flört etmemize yardımcı olan cilveli emojilerimiz var.

Flört emojileri neden neden işe yarar?

flört emojileri

Her şeyden önce, neden flört etmek için emojileri kullanıyorsunuz? Bir mesajlaşma sırasında yazılardan çok emoji kullanırsanız, bu biraz çocuksu gibi görünebilir! Ancak doğru kullanıldığında, emojiler sizi eğlenceli, hatta komik gösterebilir ve yüzyüze flört sırasındaki yüz kızarmasını önleyebilir.

Bazen, özellikle hoşlandığın biriyle flört ederken söyleyecek hiçbir şeyin olmaması ve konunun tıkanması sık sık meydana gelebilir. Söylemek istediklerini ağzından çıkaramıyorsun, söylediğin her şey yavan geliyor ve diğer kişi gerçek seni anlamıyor.

Ancak, uygun bir emoji eklerseniz ve kelimeleri kullanmak zorunda değilsiniz, çünkü emoji sizin yerinize konuşur!

Yine de bir kural – aşırıya kaçmayın! Cidden, hiç kimse emoji kullanarak tam bir cümleyi deşifre etmesi gereken bir konuşma yapmak istemez.

Şifreli mesajlar, Mısır hiyeroglifleri veya sessiz sinema oyunlarıyla ilgilenmiyorlarsa, çok fazla emoji kullanmak sizi biraz aptal gösterebilir. Ve aşırıya kaçtığınızda emojiler de çocuksulaşıyor.

Ancak, ölçülü ve iyi kullanıldıklarında harika bir konuşma aracıdırlar.

Flört ederken kullanmaya başlamanız gereken en iyi cilveli emojiler

Emojiler popüler hale geldiğinden beri, cilveli kısa mesajlar ve bu konudaki diğer tüm kısa mesajlar, milyonlarca kat daha kolay ve çok daha eğlenceli hale geldi!

Bir mesaj satırına basit bir emoji eklemek, ifadenin tüm anlamını değiştirir. Gerçekten çok şaşırtıcı. Benim gibi flört etme konusunda umutsuz olanlarınız için, mesajlaşma yoluyla flört etmek sizin gücünüz olabilir! Flört ederken hangi emojileri kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

1. Göz kırpan yüz 😉

Göz kırpan bir yüzün bir cümleyi ne kadar değiştirdiğini bilirsiniz. “Benimle daha sonra İstinye Park’ta buluş” gibi basit bir şey söyleyebilirsiniz ve bu tamamen kabul edilebilir.

Ama buna göz kırpan bir surat eklediğinizde, “Benimle daha sonra İstinye Park’ta buluş 😉” olur ve birdenbire akşamınız biraz daha heyecanlı hale gelir.

2. Göz kırparak öpücük 😘

Yine göz kırparak! Hem gör kırpan hem de öpücük atan flört emojisi, her şeyi biraz daha az baştan çıkarıcı ve çok daha sevimli ve tatlı hale getirir.

Bu, sıcak ve nazik yanınızı gösterir ve muhtemelen mesajı alan gülümser veya “aayyyyy” der. Öpücükle göz kırpan emoji – her zaman iyi bir fikir.

3. Kalp gözleri 😍

Bu oldukça açık, değil mi? Temel olarak, senin içinde ne kadar mutlu olduğunu / karşı tarafa özel bir duygu beslediğini, hatta bunu çekinmeden dışa vurduğunu söylüyor. Tabii ki, bu emojiyi suşi veya avokado salatası hakkında konuşurken de kullanabilirsiniz, bu yüzden bağlama göre flört emojisi olarak da kullanılabilir. Yemek ve aşk zaten birbirinin yerine geçebilir, dürüst olalım.

4. Gözlerini kapatan maymun 🙈

Bu sevimli, cilveli küçük maymun emojisi tam da bu: şirin. Bu, sizi veya alıcıyı utandırabilecek sevimli bir şey söyledikten sonra kullanılabilir.

Cilveli bir sohbete her zaman harika bir katkı olan sohbete fazladan bir “ayyyy” ekler.

5. Sırıtan yüz 😏

Bu, göz kırpan suratla aynı etkiye sahip, ancak biraz daha az cesur. Gizemli bir hava ile baştan çıkarıcı bir tür.

Alıcının mesajlarınızın satır aralarını okumasını istediğinizde bu emojiyi kullanın. Bu harika bir cilveli emoji ve konuşmalarınıza renk katıyor.

6. Gülmekten göz yaşı döken yüz 🤣 ya da 😂

Dürüst olalım, insanlar gerçekten komik olmasalar bile komik olduklarını düşünmeyi severler. Birinden hoşlanırsan, onların şakalarına, anlattıkları her acı dolu şakaya gülersin.

Flört emojileri arasında bu yüz şekli, kullanılabilecek en iyi cilveli emoji çünkü muhtemelen kahkahayı diğerlerinden daha iyi ifade ediyor – gerçekten çok gülmekten ağlıyorsun. Henüz flört etmeye başlamadıysanız, bu, yazılı sohbetinizde cilveli emojiler başlatmanın kolay bir yoludur.

Bu, her ne sebeple olursa olsun eskiden oldukça popüler olan LMFAO (Kahkaha Atıyorum) demenin eşdeğeri mi? Biz internet polisi değiliz, sadece hatırlatıyoruz.

7. Yanakları kızararak gülen yüz ☺️ veya 😊 veya 😌

Şimdiye kadar, bu ince ve tatlı flört emojileri ve cilveli konuşmalar olmasa bile tüm konuşmalarınızda kullanabilirsiniz.

Bu emoji, herhangi bir bağlamda kullanılabilecek tatlı, neşeli bir emojidir. Ancak alıcının “gülümsemek” mi, “kızarmak” mı yoksa başka bir şey mi demek istediğinizi merak etmesine neden oluyor… Bağlama göre kullanabilirsiniz.

8. El sallamak 👋

Bu kulağa garip gelebilir, ancak nedense özellikle erkekler için kullanımı aptalca bir emoji. Diğer kişinin yüzüne bir gülümseme, hatta belki hafif bir kahkaha getirir. Sevimli ve zararsızdır. Doğru bağlamda kullanılırsa, diğer kişinin düşünmesini sağlar!

9. İki kalp 💕

Geleneksel kırmızı kalbin güzel bir çeşidi. Bu, alıcının dikkatini çeker ve size karşı sıcak duygular beslemesini sağlar.

“Seni düşünüyorum” ve/veya “Seni önemsiyorum” demenin emoji versiyonudur. Bu başka bir tatlı emoji.

10. Şımarık kız 💁‍♀️

Ne olduğunu bilmiyoruz ama bir erkek bu cilveli emojiyi gönderdiğinde genellikle bir kızın dikkatini çeker. ‘Aptalca veya muzurca ve kızların sevdiği şey bu. ‘Sana da bir şey söylenmiyor şekerim 💁‍♀️’ gibi bir cümle sonunda kullanılabilir mesela.

Bu, bağlama bağlı olarak potansiyel olarak bir kadının da göndermesi için işe yarayabilir, ancak şüphesiz, kadınlar kendileri hakkında şımarık bir ifadeyle birlikte bu emojiyi almayı severler!

11. Dil 😜 < 😋 < 👅

Bu emoji kesinlikle flörtöz konuşmalarda kullanılır, ancak daha çok yoğun spektrumda olma eğilimindedir. Daha çok seks kategorisine giriyor.

İlk emoji aptalca, ikincisi biraz lezzetli bölgeye giriyor ve üçüncüsü tam orada, derin cinsel bölgede! Flört emojileri ile vermek istediğiniz mesaj ne olursa olsun, bunları akıllıca ve tam zamanında kullanın!

12. Şeftali 🍑

Bu emojiyi dikkatli kullanmalısınız, çünkü tamamen cinsellik kokan bir mevye. Karşınızdaki kişiyi arzuladığınızı ve birlikte olmak istediğinizi en masum şekilde ifade eder. Elbette siz bunu ne kadar kullanırsanız kullanın, karşınızdaki kişinin de bu ifadenin emoji anlamını biliyor olması lazım. Yoksa, canınızın sadece şeftali çektiğini düşünebilir.

13. Ağzının suyu akan gülen yüz 🤤

Senden hoşlanıyorlar, senin düşüncenle salyalarının akmasını durduramıyorlar! Biraz cüretkar olduğu kesin, ama kesinlikle konuyu anlıyor. Özellikle seksi bir özçekime tepki olarak!

Bunu birine gönderirseniz, mesajlaşmanın en cilveli emojilerinden biri olacaktır ve aklınızdan geçenler hakkında hiçbir şüphe duymadan onları bırakacağınızdan emin olabilirsiniz.

14. Çılgın yüz 🤪

Eğlenceli, cilveli ve kendinizi fazla ciddiye almadığınızı gösteriyor. Bunu biraz alaycı veya komik bir şey söyledikten sonra gönderirseniz, gerçek anlamı ortaya çıkar ve sizi eğlenceli ve sevimli gösterir. İlk etapta cilveli emojiler ve metinler göndermenin tüm amacı bu değil mi?

15. Aç yüz 😋

Neye aç? Bu cilveli emojiyi alırsanız böyle düşüneceksiniz! Eğer gönderirseniz, doğru bağlamda tuttuğunuzdan emin olun, öğle yemeği için hazır olduğunuzu düşünebilirler ve vermek istediğiniz mesajın seksi anlamını tamamen yanlış anlayabilirler!

Bununla ilgili iyi olan şey, çok işlevli olması ve size flört için birçok seçenek sunmasıdır.

16. Patlıcan 🍆

Evet, oraya gitmemiz gerekiyordu. Dürüst olalım, en yaygın kullanılan emojilerden biri ve çok doğrudan ve cinsel bir anlamı var.

Bu muhtemelen cilveli emojilerin ötesinde ve tam anlamıyla cinsellik alemlerine giriyor, ancak flörtünüzün gittiği yer orasıysa ve onların güceneceğini düşünmüyorsanız, devam edin! Daha da ileri götürmek istiyorsanız, iyi yerleştirilmiş bir su damlacıkları emojisi ekleyin ve herkes aklınızdan geçenleri bilsin! 💦

17. Ter damlacıkları 😅 veya 🥵

Her şey içeriğe bağlı. Onlara ne kadar seksi olduklarını düşündüğünüzü söylediğinizde bunu gönderirseniz, onları düşündükçe terlediğinizi göstermiş olursunuz. Seksi, değil mi?

Hava sıcakken, spor salonuna gittiğinizde veya sadece hava durumundan bahsederken şaka emojisi olarak da kullanabilirsiniz!

18. Kötü konuşma 🙊

Elleri gözlerinin üzerinde olan sevimli maymunu zaten gördük; bu onun kardeşi! Söylememesi gereken bir şeyi ya da biraz cilveli bir şeyi söylemiş ve yakalanacağından endişelenmiş gibi elleriyle ağzını kapatan sevimli bir maymun.

Yaramaz veya cilveli bir şey söyledikten sonra seçebileceğiniz mükemmel cilveli emoji ve nasıl tepki vereceklerinden emin değilsiniz, bunu kullanmalısınız. Veya sadece cilveli bir şey söylemek ve bunu sevimli bir emoji ile örtmek istiyorsanız.

19. Güneşli yüz 🌞

Bunu birkaç şekilde kullanabilirsiniz, ancak bu emoji ile “merhaba güneş ışığı”, aşık olduğunuz birine cilveli bir mesaj yazmanın harika bir yoludur. Ayrıca güneşi herkes sever değil mi? Bununla gerçekten yanlış bir anlaşılmaya maruz kalmazsınız.

20. Tamam işareti 👌

Şimdiye kadar bahsettiğimiz tüm cilveli emojiler arasında, farklı kullanımlar için en fazla potansiyele sahip olanı bu.

Kelimenin tam anlamıyla ‘tamam’ demek için kullanabilir veya iyi olduklarını düşündüğünüzü söylemek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda eğlencelidir ve bir durumun ciddiyetini ortadan kaldırır. Özellikle birine kısa süre önce mesaj atmaya başladıysanız, bunu “en çok kullanılan” flört emojileri listenizde tutun!

Mesajlarınız kadar flört emojileri de doğru kullanıldığında istediğiniz mesajı verir

Artık hepimiz mesajlaşmanın ve flört emojilerinin evrimini hızlandırmak için yetiştirildiğimize göre, artık oraya gidebilir ve kendinize sevimli, tatlı ve bazen tamamen cinsel mesajlar gönderecek bir kişi bulabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Cinsellik kategorimizdeki yazılarımız için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!