Cuma, Haziran 14, 2024
Ana SayfaCinsellikDışarıdan Bakarak Bir Erkeğin Penis Büyüklüğü Tahmin Edilebilir mi?

Son Yazılar

Dışarıdan Bakarak Bir Erkeğin Penis Büyüklüğü Tahmin Edilebilir mi?

Bir erkeğin penis büyüklüğü dışarıdan görmeden tahmin edilebilir mi, nasıl anlaşılır? Parmak uzunluğu veya ayak ölçüsü yeterli midir?

Hoşlandığınız erkeğin penis büyüklüğü sizin için çok mu önemli, peki nasıl anlaşılır biliyor musunuz? Penis boyutunu öğrenmek için pantolonunun içine girmenize (veya müstehcen bir resimli mesaj almanıza) gerek yok.

Erkek arkadaşınızın elleri ve ayaklarından penis büyüklüğünü anlamanın bilimsel olarak kanıtlanmış yolları, geleneksel ve daha modern yollarını bir araya getirdik.

İşte bir erkeğin penis büyüklüğü nasıl anlaşılır sorusunun, üç aşağı beş yukarı cevapları:

1. Parmaklarına bak.

Gachon Üniversitesi’nden Koreli araştırmacılar, “Bir erkeğin penis boyu, yüzük parmağı ile işaret parmağı arasındaki uzunluk farkıyla ilgili olabilir” diye açıklama yaptılar.

Asya Androloji Dergisi’nde yayınlanan çalışma, bu iki parmak arasındaki “rakam oranının” penis büyüklüğünü ve uzunluğunu tahmin edebileceğine inanarak, 144 erkeğin penislerini ölçtü.

Dışarıdan penis büyüklüğü nasıl anlaşılır diye merak edenler için, sarkıkken esneyen penisin uzunluğunun, dik penis boyutuyla ilişkili olduğuna inanılıyor. Söz konusu parmakların da ölçüsü alındı. Araştırmacılar, yüzük parmağı ile işaret parmağı arasındaki mesafenin daha uzun olmasının, daha uzun bir penis anlamına geldiğini buldu.

Gachon Üniversitesi’ndeki bu araştırmanın yazarı ve üroloji profesörü Dr. Tae Beom Kim, Reuters’e verdiği demeçte: “Verilerimize göre… işaret parmağınız yüzük parmağınızdan ne kadar kısaysa, penis uzunluğu da o kadar uzun oluyor.” dedi.

Bu garip korelasyonun sorumlusu doğum öncesi hormonlara maruz kalmak olabilir. Önceki çalışmalar, yüksek testosteron seviyelerinin iki uzunluktaki daha büyük farkla bağlantılı olduğunu göstermiştir. Bu arada, rahimde daha fazla östrojene maruz kalan dişilerin parmakları aynı olmasa da birbirine yakın uzunluktadır.

Penisinin büyüklüğü parmak uzunluğunun gösterdiği tek şey değil; Parmak uzunlukları eşleşmeyen erkeklerin daha önce daha erkeksi özelliklere sahip olduğu ve kadınlara daha çekici geldiği tespit edilmişti. Şimdi muhtemelen büyük penislerinden dolayı da çekici olacaklar.

Elbette, parmak-penis ilişkisine dayanarak penis boyutunun nasıl bulunacağının arkasındaki bilim şu anda yalnızca Koreli erkekler için geçerli, ancak bir şey bize bu tür bilgilerin keşfiyle birlikte kadınların her yerdeki teoriyi test edeceğini söylüyor.

2. Ayak ölçüsü, penis büyüklüğü ile ilgili olabilir.

Büyük olasılıkla, bunu daha önce duymuşsunuzdur; eğer bir erkeğin ayakları büyükse, bu onun büyük bir penise sahip olduğu anlamına gelebilir. Ayakkabı numarası büyüdükçe penis de büyür… ya da biz öyle düşündük.

Her ne kadar bu efsaneye son veren ve ayak büyüklüğü ile penis büyüklüğü arasında istatistiksel olarak kanıtlanmış bir ilişki olmadığını söyleyen çalışmalar olsa da, bu durum herkes için geçerli değildir.

3. Ellerinin büyüklüğüne dikkat edin.

Ayaklarına bakmak istemiyorsanız, her zaman ellerine bakabilirsiniz.

Şu ana kadar bulabildiğimiz hiçbir bilimsel çalışma bunu desteklemiyor, ancak parmak meselesi var (rakam oranı) ve büyük olasılıkla, eğer parmakları büyükse elleri de büyük olacaktır. Noktaları kendi başınıza birleştirebilirsiniz.

4. Nasıl oturduğuna dikkat edin.

Daha basit bir şekilde, parmaklarını ölçen veya ayaklarına bakan tuhaf biri gibi görünmeden, bir erkeğin penis boyutunu anlamak için nasıl oturduğuna bakabilirsiniz.

Belli bir şekilde oturması gerekiyorsa penisini ezmemeye çalışıyor olabilir. Bacaklarını iki yana açarak oturması gerekiyorsa veya tam olarak bacak bacak üstüne atamıyorsa, penisi buna engel oluyor olabilir.

Tabii ki, bu sadece penisin sarkık olduğu zamanlarda meydana gelir. Yani eğer bir erkek herhangi bir kısıtlama olmaksızın rahatça oturabiliyorsa, penisi çok büyük diyemezsiniz.

5. Burun ne kadar uzun olursa, penis de uzun olur mu?

Erkeğin büyük bir penisi olup olmadığını öğrenmek için yüzüne bakın. Bu bilimsel olarak kanıtlanmamıştır ancak yüzyıllardır süregelen bir gelenektir.

İnsanlar burunlarının büyüklüğü (daha doğrusu uzunluğu) ile penislerinin büyüklüğü arasında bir ilişki olduğuna inanırlar. Kadınların tarih boyunca uzun “Romalı” burunlara sahip erkeklere ilgi duymalarının nedeni budur çünkü biyolojik olarak bu erkeklerin daha iyi üreme yeteneğine sahip olduğuna inanırlardı.

Yani büyük burun, büyük penis… ya da değil.

Elbette bu her zaman doğru değildir, bu nedenle burun büyüklüğüne ihtiyatla yaklaşılmalıdır.

6. Serçe parmağı ile başparmağı arasındaki oranı hesaplayın.

Bir erkeğin boyunu baş parmağından anlayabilirsiniz ama sadece bu değil. Bir erkeğin penis uzunluğunun belirlenmesi söz konusu olduğunda rakam oranları oldukça doğrudur.

Bu özel oran için, erkeğinizin serçe parmağı ve başparmağı hariç tüm parmaklarını aşağı doğru kıvırmasını sağlayın. Daha sonra başparmağının ucundan serçe parmağının ucuna kadar çapraz olarak ölçün. Bu size penisinin boyutunu vermeli.

7. Nasıl yürüdüğünü gözlemleyin.

Genellikle bir erkeğin penisi daha büyük olduğunda, yürürken buna uyum sağlaması gerekir. Bu nedenle, adım atarken hafif bir sallanma yaşayabilir.

Bu yüzden arada bir yürüyüşe çıkın ve ne yaptığını görmek için aşağıya bakın. Ancak yakalanmamaya çalışın; bunu açıklamak zor olur.

8. Onun tavrına ve enerjisine dikkat edin.

Bu elbette kişiye özel bir durumdur, ancak bir erkeğin tutumu veya mizacı penisinin ne kadar büyük veya küçük olduğunun bir işareti olabilir.

İyi donanımlı bir adam alçakgönüllü ama aynı zamanda kendinden emin. Bu tip erkekler sürekli övünme ihtiyacı duymazlar. Aynı zamanda kendilerini güvenle taşımalarını sağlayacak kadar rahattırlar.

Bu özgüvendir, kendini beğenmişlik değil.

9. Boyunu dikkate alın.

Kısa boylu erkeklerin penisi daha mı küçük olur? Bilimsel araştırmalara göre öyle görünüyor.

3.300 İtalyan erkeği üzerinde yapılan bir çalışmada araştırmacılar, boyun daha büyük bir penise sahip olmakla ilişkili olduğunu ortaya çıkardı. Yani boyu ne kadar uzunsa penisi de o kadar büyük olabilir.

Boy uzunluğu, penis büyüklüğünün bir göstergesi olarak MSNBC/Elle.com anketinde profillenen 25.000’den fazla erkeğin sonuçlarıyla da desteklendi.

Araştırmanın sonucuna göre “Ortalama boydaki erkeklerle karşılaştırıldığında, 1,80’den kısa olan erkeklerin penisleri küçük, 1,80’den uzun olan erkeklerin penisleri büyük olduğu rapor edildi.”

10. Kendin için gör.

Her şey başarısız olursa, elbette rızanızla devam edin. Penis boyutunu öğrenmenin en iyi yolu onu kendiniz görmektir. Yani, eğer bilmek için can atıyorsan, sor veya gör.

Veya elbette sadece sorabilir veya kendiniz ölçebilirsiniz.

Penis boyutunun doğru şekilde ölçülmesi: Yumuşak/esnek bir ölçüm bandı veya plastik bir cetvel kullanarak, penisin tabanından kasık kemiğine kadar olan uzunluğu ölçün (kemiği ciltte hissedene kadar hafifçe bastırın) en uca kadar.

penis boyu nasıl ölçülür

Penisinin uzunluğu ne olursa olsun, sonuçta boyutun önemli olmadığını unutmayın.

Boyutu ne olursa olsun, onu görmeyi bırakmamalısınız, özellikle de tüm erkeklerin yalnızca yüzde 15’inin 18 cm’den daha büyük bir penise sahip olduğunu ve sadece yüzde 2’sinin 20 cm’den daha büyük olduğunu fark ettiğinizde. Ayrıca, vajinanın ortalama derinliği 11 ila 16 cm’dir, dolayısıyla uzunluk ve çap açısından daha büyük bir penis gerçekten acı verebilir.

Penisinin büyüklüğü sizin için size nasıl zevk verdiğinden daha önemliyse, kendi egonuzun ne kadar büyük olduğuna bakmalısınız. Onun penisiyle çıkmıyorsun; onunla çıkıyorsun.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Cinsellik kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!