Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre Lafını Esirgemeyen En Küstah Burç

Son Yazılar

Astrologlara Göre Lafını Esirgemeyen En Küstah Burç

Astrologlara göre lafını esirgemeyen, bazen saygısız, en küstah burç: 1. Koç - 2. Akrep - 3. Yay - 4. İkizler - 5. Boğa - 6. Yengeç.

Bazı insanlar konuları ya da olayları eğip bükmeden ele alırlar. Kışkırtmak isterlerse de olayı alaya alırlar. Bir toplantıda berbat bir fikir ortaya attığınızı düşünürlerse, doğrudan geri bildirimde bulunurlar – hatta belki patronunuzun ve meslektaşlarınızın önünde. Çoğu durumda, bu insanlar açık sözlü ve hatta patavatsız olarak kabul edilir. Elbette bunun sebebi astroloji olabilir. Yazımızda lafını esirgemeyen, patavatsız ve en küstah burçlar hangileridir tek tek paylaşacağız.

6. YENGEÇ

Muhtemelen Yengeç burcuna mensup tanıdığınızı besleyici ve empatik özelliklerle ilişkilendirirsiniz. Bunlar kişiliklerinin temel yönleri olsa da, acımasızca lafını esirgemeyen bir yanları da var.

Astrolog Lara, “Yengeçler ağızlarını kapalı tutmaya ve kötü duygularını dışa çıkarmamaya çalışacaklar” diyor. “Yine de yaptıklarında… dikkatli ol. Tanıdıkları insanların her bir kusurunun bir veritabanına sahipler gibi.” Gizli bir saldırı içinde olabilirsiniz.

5. BOĞA

Boğa, ayakları yere basan, güvenilir doğasıyla tanınır. Bu özellikleri nedeniyle, gerçek duygularını gizleme konusunda pek iyi değiller.

Astrolog Igee, “Boğa burçları, dürüst ve lafını esirgememeye çalışan bir toprak burcudur, bu sebeple de en küstah burçlar arasında gösterilir” diyor. “Boğa, acımasız dürüstlüklerini sana göstermiyorsa, senden hoşlanıyor ve sana daha fazla tolerans gösteriyor demektir.” Ama dikkat: muhtemelen sık ve uzun süreli olmayacak.

4. İKİZLER

Bu burcun bir filtresi yoktur – ne düşünürlerse onu söylerler. Bu nedenle, olaylar ya da konular hakkındaki düşüncelerini patavatsızca ve düşünmeden söyleyeceklerine emin olabilirsiniz.

Astroloji danışmanı Lang, “İkizler, iletişimle ilgili olduğu için olayları gördükleri gibi aktarma ihtiyacı hissediyorlar” diyor. “Bu açık sözlü olmakla sonuçlanabilir. Aslında İkizler gazetecilik, pazarlama ve haber medyasının burcudur.” Beğenseniz de beğenmeseniz de yayınlarının alıcı tarafında olacaksınız.

3. YAY

Lafını esirgemeyen en küstah burçlar arasında Yay’ın bulunması hiç de şaşırtıcı değil. Astrolog Alta, “Büyüleyici Yay’ın atacak çok oku ve vuracak çok hedefi var, bu nedenle tüm gösterişli veya alttan alıcı sözler için fazla zamanları yok,” diyor. “Karda dolaşıp izini belli etmemek ya da alttan almak onların karakterine uygun değil.”

Yaylar her zaman akıllarından geçenleri söylerler ki bu bazen sorunlara neden olabilir. Ancak Alta, “söylemek istediklerini gizlemeyi muhataplarına karşı saygısızlık olarak değerlendirebilirler” diyor. Onlara göre, dobra dobra söylense bile gerçek her zaman daha iyidir.

2. AKREP

Bir Akrep, gerçeği söyleme eğilimini kaba bir şekilde kullanabilir. Bu burcun temsilcileri, yaklaşımlarında daha etkili olabilmek için incelik ve nezaket kurallarına uymalıdır.

Alta, “Akılları tuzakları belirlemeye ve onları ortadan kaldırmaya kararlı bir burç, bu nedenle yaramaz bir Plütonlu, bu bilginin onların daha iyi olmasına yardımcı olacağını umarak diğer insanların kusurlarına ve eksikliklerine işaret etme eğiliminde” diyor. “Ancak, elbette bu alışkanlıkları, karşılarındaki insanı üzebilir ve ondan uzaklaşmalarına sebep olabilir.”

1. KOÇ

Koç burcu, aklına geleni söylemesiyle bilinir, bu sebeple en küstah burç listesinde birinci sırada olması gayet normal karşılanmalıdır. Üzgün, kızgın, heyecanlı veya rahatsız olup olmadıklarını her zaman anlayabilirsiniz.

Alta, “Doğru sözlülüklerini bir erdem olarak görüyorlar ve bazen üstesinden gelinmesi zor olan her durumda akıllarından geçenleri söylemeye çalışıyorlar” diyor. “Koç’a kaba davrandıklarını söylediğinizde, bu eleştirinize çok şaşırırlar ve bunun sadece dürüstlük olduğunu ifade ederler.”

Bununla birlikte, üzerine bahse girebileceğiniz bir şey, bir Koç burcunun asla kin tutmayacağını veya eski olayları gündeme getirmeyeceğidir. Alta, “Sizi aramayı ve konuyu çözmeyi tercih ederler, arka kapılardan dolanmazlar” diyor. Ancak, açık sözlülüklerinin bazen canını yakabileceğini belirtiyor. “Uzun vadede onlarla birlikte olmak istiyorsan, oldukça alttan alan ve bağışlayıcı olmalısın” diyor.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!