Cuma, Nisan 26, 2024
Ana SayfaAstrolojiKova Burcu Kadını Özellikleri

Son Yazılar

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova burcu kadını özellikleri arasında en çok merak edilen, aşk ve cinsel hayatı ile birlikte, fiziksel özellikleri gelmektedir.

Kova kadını kelimenin tam anlamıyla ‘bilmece’ olarak tanımlarsak yanlış yapmış olmayız.
Zeki, tutkulu, çekici ve ilginç olan bu hava burcu kadını, fikirler aleminde yaşar. İşte bu yazımda sizlerle kova burcu kadını özellikleri ile aşk hayatı, cinsellik, fiziksel özellikleri, nelerden hoşlanır gibi merak ettiğiniz tüm bilgileri paylaşacağım

Bir Kova kadınının kişiliği herhangi bir toplumsal standarda uymaz. Sınırlarda yaşamayı tercih ediyor ve her zaman bir adım ötesini düşünüyor. Bu kadınlar genellikle sosyal adalet ve değişim tarafında kendini motive eder. Kova burcu kadını özellikleri yazısına geçmeden önce mesela normal insanların belki de asla düşünmeyecekleri yoksulluk, dünya sağlığı, eşit haklar ve hapishane reformu gibi konulara kafa yorabilirler diyebilirim. Kova kadını protestolara katılır, kampanyalara destek verir, liderliği harekete geçirecek ve ortak bir amaç için birleşmiş insan gruplarını eğitmek için toplantılar düzenler – çünkü kova kadınları insanlığın kötü durumunu çok önemser ve iyileştirmek için elinden gelen her şeyi yapmak ister.

Bununla birlikte, tutkulu karakterlerinde bir kopukluk var. Bu nedenler onun için sadece fikirdir ve kendisi gidip durumu ilk elden deneyimleyene kadar gerçek sorunlar olarak düşünmez..

Bir Kova kadını, dünyayı kurtarmaya yardım etmeye çalışsa da, en yakın arkadaşları ve ailesi için empatiden yoksun olabilir. Sabırlı, dinleyen bir kulak olmayabilir. Diğer insanlardan gelen yoğun duygu gösterileri genellikle onu rahatsız eder ve bazen başkalarının kırılganlığını zayıflık olarak algılar. Arkadaşlıklarının çoğu tamamen entelektüeldir; siyaset veya din hakkında hararetli sohbetlere ve tartışmalara dalmaktan hoşlanır. Balık kadınları herkesle, her şey hakkında kolayca konuşabilir ve çeşitli sosyal gruplardan birçok arkadaşa sahip olma eğilimindedir.

KOVA BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ

  • Kendi kuralları vardır.
  • Eşitlik ve sınırsız özgürlük ister.
  • Kendine özgü düşünceleri, fikirleri, ahlakı ve standartları vardır.
  • O son derece inatçı ve ne olursa olsun kendi dediği olmalıdır.
  • Tahmin edilemez ve inatçı bir kişiliği vardır.
  • Başkalarının onun hakkında ne düşündüğünü umursamaz.
  • Birinin fikrinin onu değiştirmesine izin vermez.
  • Hayata karşı “yaşa ve yaşat” yaklaşımına sahiptir.
  • Her şeyi kendine özgü bir bakış açısıyla görür. Onu anlamayabilirsiniz.

Kova kadınları, yaramazlık ve derin düşüncelerin heyecan verici bir karışımıdır. Tek bir pakette zihinsel uyarım, eğlence ve seksilik arıyorsanız, bu kadın tam size göre. Öngörülemez, açık fikirli ve genellikle biraz ‘farklı’lar, genellikle çok entelektüeldirler ve duygusallığa eğilimli olanlar tarafından soğuk veya mesafeli olarak eleştirilebilirler.

Kova burcu kadını özellikleri arasında en belirgin olanları çok özgüvenli ve özgürlüğüne düşkün olması sayılabilir, bunların haricinde:

Onay veya iltifat edilmesi umurunda olmayan bir burç, bu da onu genellikle cesur, sıradışı ve bazen ani kararlar veren bir hale getirir. Dar görüşlü insanlar kova burcu kadınları tarafından ilgi görmez.

Muhtemelen diğer insanların onun hakkında ne düşündüğü ile ilgilenmediği için, diğer insanların davranışları hakkında fikir oluşturma zahmetine girmezler; ‘yaşa ve yaşat’ tutumu belirgin özellikleri arasındadır. Dedikoduyu sevmez, küçük işlerle ve ayrıntılarla uğraşmaktan çok, büyük resmi görmeyi ve anlamayı tercih eder.

Balık burcu kadınları, duygusal olarak asi bir yapıları vardır. Nispeten az sayıda yakın arkadaşa sahip olma eğilimindedirler, ancak sahip oldukları kişilerle çok güçlü bir bağ kurmayı her zaman tercih ederler.

Kova kadınları, bir ilişkinin başlangıcında nispeten özgür olma eğilimindedir. Hayatına almak üzere olduğu erkekler gerçekten kendileriyle ilgilenip ilgilenmediğini merak eder.

Kovalar, zodyakın bilim insanlarıdır. Çoğu şeyi olduğu gibi kabul etmek yerine sorgulamaya meyillidirler ve gelenekleri ve sosyal beklentileri kendi iyiliği için sağlıklı bir şekilde hiçe sayarlar. Bir şey mantıklı gelmiyorsa, genellikle onu değiştirmeyi öneren ilk kişilerdir.

Kova burcu kadınları zaman zaman mesafeli ve hatta soğuk görünebilirler. Bunun nedeni, kısmen derin düşüncelerinden sık sık dikkatlerinin dağılmasıdır. Çoğu Kova, insanlığın bir bütün olarak herhangi bir bireyden daha önemli olduğunu düşünür.

KOVA KADINI: AŞK HAYATI VE CİNSELLİK

Kova kadınları, uzak bir yıldızdan gelen serin, soluk parıltı gibi soğuk bir çekicilik yayar. Yanınızda oturuyor olsalar da, ruhlarının binlerce ışık yılı uzakta olduğuna ve çoğu zaman aşk konularından uzak olduklarına dair bir his uyandırır.

Sıcak, şehvetli ve nişanlı aşıklar olamayacaklarından değil – çoğu zaman, özellikle de ilk başta. Ancak gerçekte aşık oldukları şey, kavramsal bir ilişkidir, şu anda ilişkileri hakkında ne hissettiklerini gerçekten anlamak yerine, genellikle tamamen gelecek planlarına kendilerini kaptırırlar.

Kova burcu kadını aşk hayatı açısından değerlendirecek olursak uzun mesafeli flörtlere enerji harcayabilir ve bu sürede çok ateşli yazışmalar gerçekleştirebilir. Ancak, bekleyişin hararetli kaynaması geçtikten sonra, onların şehveti de azalacaktır. Kova burcu kadını özellikleri açısından bence en kötüsü, günlük rutinlerden hiç hoşlanmaması ve bunun ilişkiyi de olumsuz yönde etkilemesidir. Sevgilisinden uzakta, kendine ait bir alanı ya da en azından kendine ait diyebileceği bir odası olması genellikle onun için en iyisidir. Kova kadını, çok uzun süre tek bir yere sabitlenmeyi nadiren seven, son derece bağımsız bir kadın.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!