Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaAstrolojiGüven Konusunda Çok da Bonkör Olunmaması Gereken Burçlar

Son Yazılar

Güven Konusunda Çok da Bonkör Olunmaması Gereken Burçlar

Güven, insanlar arasında önemli bir duygudur, burçlarda bile. Peki en güvenilmez burçlar hangileridir, işte hemen güvenmemeniz gerekenler.

En iyi ilişkilerin güven üzerine kurulduğunu ve ilişkileri güçlü tutan en önemli manevi duygu olduğu her zaman biliniyor. Tutarlılık, şefkat ve güvenilirlik, birbirinize güvenebileceğiniz bir ilişki kurmaya giden niteliklerden sadece birkaçıdır. Dürüstlük veya birinin sözünü tutacağına güvenmek söz konusu olduğunda, astroloji aslında kimin en iyi (ve en kötü) sırdaş olacağı konusunda önemli bir rol oynayabilir. Biraz yalan söyleyenden en sadakatsize kadar en güvenilmez burçlar hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyunuz.

6. KOVA

Kova, en dürüst burçlardan biri olarak bilinse de, bu onları mutlaka güvenilir yapmaz. Kova, büyük hayaller kurma konusunda yetenekli olan, ancak küçük detayları gerçekleştirmek için takipten yoksun olabilen düşünürlerdir. Duygusal olmaktan çok analitik olma eğilimindedirler ve bir Kova’nın gerçekte ne hissettiğini gerçekten bilmeniz pek olası değildir. Zodyakın sabit hava burcu olarak, inatçı ve biraz ego odaklı olma eğilimindedirler. Bu, çoğu zaman sadık arkadaş olma yeteneklerine müdahale edebilir veya başkalarını kendilerinden önce koymalarına neden olabilir.

BENZER YAZI: ÜN VE ŞÖHRETE EN AÇ BURÇLAR HANGİLERİDİR

5. BAŞAK

En güvenilmez burçlar arasında gösterilen başaklar, gerçekçi iletişim tarzlarıyla tanınırlar. Diğer burçların aksine, Başaklar başkalarını aldatmak veya ilerlemek için insanların üzerine basmakla ilgilenmezler. Hayatta şansları kendileri yaratmak için çok çalışmayı tercih ederler. Bu, Başakları yakın çevrelerindekiler için çok güvenilir arkadaşlar yapar. Bununla birlikte, herhangi birinin yollarına girmesine izin vermezler ve kendinizi bir Başak ile karşı karşıya bulursanız, bir gözünüzü açık tutun. Başak, iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilir, yani onlar gözlem ve sessiz hareket etmenin ustalarıdır. Sadece kin tutmayı bilmekle kalmaz, aynı zamanda kendilerini daha iyi göstermek için herhangi bir bilgiyi manipüle etmede çok fazla yeteneklidirler.

BENZER YAZI: EN PASAKLI VE DAĞINIK BURÇLAR

4. BALIK

Tatlı, rüya gibi ve düşünceli Balık, zodyakın geçinmesi en kolay burçlarından biridir. Onları sevmeyen birini bulmak zor. Ancak, değişken enerjileri onları diğer burçlardan daha az çatışmacı yapar. Balık, bir ilişkinin rahatsız edici kısımlarında olmak yerine, kendilerini çok fazla zorlayan insanlardan kaçma eğilimindedir. İnsanları hayal kırıklığına uğratmaktan nefret etseler de, bu mutlaka uyumlu oldukları anlamına gelmez. Sözlerinde durmakta zorlanırlar. Balıklar rahat bir ortamda olmak ne kadar hoş olursa olsun, önemli şeyler için fazla güvenilmezdirler.

BENZER YAZI: AKREP BURCU İLE İLGİLİ EN KÖTÜ 5 ŞEY HAKKINDA UYARIYOR

3. KOÇ

Zodyakın ilk burcu ve en güvenilmez burçlar arasında olan Koç, başarılı olmak için doğal bir hırsa sahiptir. Yaptıkları her şeyde en iyi ve en parlak olmak için içsel bir ateşle yönlendirilirler. Ayrıca rekabetçi kişilikleri ile tanınırlar ve hiçbir şey ve hiç kimse hedeflerine ulaşmalarının önünde duramaz. Koç, arkadaşlarına karşı cömert olsa da düşmanlarına karşı acımasız olabilir. Bir Koç ile en çok istediği şey arasında duruyorsanız, oradan yavaş yavaş uzaklaşmalısınız.

BENZER YAZI: ARKADAŞLIK, AŞK VE EVLİLİKTE ASLAN VE YENGEÇ UYUMU

2. İKİZLER

En güvenilmez burçlar her zaman listelenen İkizler, en sosyal burçlardan biridir ve onları akranları arasında çok popüler kılar. Herhangi bir sosyal duruma uyum sağlama yeteneği ile benzersiz olan İkizler, hayatın birçok kesiminden insanlarla iletişim kurmakta zorlanmazlar. Aslında, ilişkilerinde ve arkadaşlıklarında yeniliği tercih ederler. Düşüncelerini ve ruh hallerini bir dakikada değiştirmeleriyle ünlüler, bu da gerçekten ne düşündüklerini bilmeyi zorlaştırıyor. Bu nedenle, önemli bir şey için İkizler’e güvenecekseniz, her ihtimale karşı bir yedek planınız olduğundan emin olun.

BENZER YAZI: ZENGİN OLMA OLASILIĞI EN YÜKSEK BURÇLARI AÇIKLADI

1. YAY

Yay, astrolojinin en açık fikirli ve yalın burçlarından biridir. Kariyerlerini, arkadaş gruplarını ve hatta adreslerini sık sık değiştirme eğilimleri onlara hayata benzersiz bir bakış açısı kazandırır. Bir Yay tarafından aşağılandığınızı veya yargılandığınızı hissetmeniz pek olası değildir. Ancak, hayat söz konusu olduğunda biraz pervasız olabilirler. Başkalarının işine burnunu sokma eğilimindedirler ve sır saklama yetenekleriyle ünlü değildirler. Bu nedenle, size mükemmel tavsiyeler veya tarafsız bir fikir vereceklerine her zaman güvenebilirken, gizli sırlarınızı başkalarıyla paylaşma konusunda güvenilmezlerdir. Yay burcuna söyleyeceğiniz hiçbir şeyin aslında ikinizin arasında kalacağının garantisi yok.

BENZER YAZI: EN DEDİKODUCU BURÇLAR HANGİLERİDİR?

Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!