Cumartesi, Şubat 24, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Dedikoducu Burçlar Hangileridir?

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Dedikoducu Burçlar Hangileridir?

Her insan biraz dedikodunun kimseye zarar vermeyeceğini bilir. Peki en dedikoducu burçlar hangileri, işte gıybet seven burçlar listesi.

Bazı insanların gevezelik yeteneği vardır – zaten gevezeler geveze insanları sever. E tabi bu durumda biraz gıybet yapmak da kimseye zarar vermez. Dedikodu seven insanların burçları hakkında bilgiye sahip misiniz? Ünlülerin en son ayrılıklarını, ofisteki bir çalışanın parfüm kokusu ya da kaynananın yaptıkları hakkında gizli gizli konuşmak bazıları tarafından hoş karşılanmasa da bunlar hayatın doğal akışında olan şeylerdir. İşte bu yazımda sizlerle en dedikoducu burçlar hangileri, gıybet yapmadan neden duramıyorlar paylaşacağım. Toplaşın!

6. KOVA BURCU

En dedikoducu burçlar arasında gösterilen Kova, bilgi paylaşmaktan hoşlanan bir hava burcudur. Ünlü astrologlar arasında olan Emily Newman, “Düzenli olarak olmasa da, zaman zaman dedikodu olarak yayılabilecek şeyleri yakalarlar” diyor. Doğrusu, söz konusu Kova gerçek bir arkadaşsa sır tutabilir. “Zorunda kalmadıkça tüm bilgileri ifşa etmeyecekleri” için rahat olabilirsiniz, diye ekliyor.

BENZER YAZI: HARİKA BİR CİNSEL HAYAT İÇİN BURÇLARIN UYUMU


5. BAŞAK BURCU

Başak, diğerleri dedikodu yaparken sessiz kalmayı tercih eden olgun bir burçtur. En yakın arkadaşları ve ailesi de dahil olmak üzere karşısındaki kişi güvenilir kategorisine girene kadar hiçbir şey paylaşmazlar. Astrolog Newman, “Gerçeği bilmedikçe kişisel bilgileri paylaşmayacaklardır, ancak Başaklar biri tarafından incitilirse ve onlarla yüzleşemezlerse dedikodu yapmakta sakınca görmezler” diyor. Bu toprak burcu “dedikodu yapmaktan çok dinlemeye bayılır”. Ancak, paylaştıklarınızı başkalarına anlatmazlar. İçiniz bu konuda rahat olabilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLAR UYARIYOR: HANGİ BURÇLA EVLENİLMEZ


4. TERAZİ BURCU

En dedikoducu burçlar listemizdeki Terazi, ilişki odaklı bir burçtur ve insanları ilgi çekici konuşma konuları olarak görürler. Bu hava burcu, adil olmak konusunda mükemmeldir ve bir kişinin bir başkasına kötü davranıp davranmadığını ilk fark eden kişi olacaktır. Astrolog Newman, “Birinin olumsuz bir durumu hakkında dedikodu yapılırsa, dozu makul tutarlar. Ortaya lafı atarlar, sonrasında dinleme moduna geçerler.” diyor. Tipik olarak, gıybet esnasında bir şeyin neden yanlış olduğunu ve birinin neden iyi veya kötü olduğunu açıklamaya çalışır. “Teraziler, dedikoduların sevdiklerine zarar vermesinden hoşlanmazlar” diye ekliyor. “Yani dedikodunun yanlış olduğunu anlıyorlar, ama yapıyorlar.”

İLGİLİ YAZI: KOÇ VE TERAZİ EVLİLİKTE, AŞKTA VE ARKADAŞLIKTA UYUMLU MU?


3. YAY BURCU

Yay, hayattan keyif almayı mümkün olduğunca başaran burçlardan biridir. Astrolog Newman, “Yay burçlarının dedikodu yaptıklarında aslında bunun dedikodu olmadığını düşündüklerini” belirtiyor. Dedikodu yapmayı severler ama tüm gerçekleri duymadan hemen sonuca varırlar. Bu, doğru olduğunu düşündükleri şeye sabitlenebileceği ve gerçeği yalnızca siyah beyaz olarak gördüğü bir sorun olabilir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ÇAPKIN BURÇ HANGİSİDİR


2. AKREP BURCU

En dedikoducu burçlar arasında olan Akrepler, hayatlarındaki insanlar konusunda her şeyi öğrenmeye çalışırlar. Astrolog Newman, “Akrepler aynı zamanda en iyi danışmanlardır, bu nedenle gerçek arkadaşınızsa ve sizin hakkınızda her şeyi biliyorlarsa size en iyi tavsiyeyi vereceklerdir” diyor. Ancak etraflarındaki insanlar hakkında çok meraklı oldukları için “araştırmacı ve dedikoducu” olabilirler. Sonuç olarak, bu su burcunun “bilmediği tüm ayrıntılara hakim olmak için, kolayca dedikodu yapabileceği anlamına geliyor” diyor.

İlgili Yazı: Akrep Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


1. İKİZLER BURCU

Listemizdeki en iyi seçim muhtemelen sizi çok fazla şaşırtmayacaktır: Bu İkizler. 🙃 Bu değişken hava burcu dedikodularıyla bilinir ve kesinlikle bundan zevk alırlar. Astrolog Newman, “İkizler, yemin etseler bile verilen sırları başkalarıyla paylaşabilme potansiyeline sahiptir” diyor. Aslında İkizler burcunun zayıf yönü, başkaları tarafından gaza getirilerek dedikodu yapmalarının sağlanmasıdır. Yaniiii aslında dedikoduyu hiiiiiç sevmezler. 😊

İlgili Yazı: İkizler Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!