Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlar Uyarıyor: Hangi Burçla Evlenilmez

Son Yazılar

Astrologlar Uyarıyor: Hangi Burçla Evlenilmez

Astrologlar uyarıyor: Her şey yolundaymış gibi görünse de, bazı burçlar evlilik için kötü bir seçim olabilir, peki hangi burçla evlenilmez?

Kutsal evlilik müessesesi söz konusu olduğunda, sizinle uyumlu birini seçtiğinizden emin olmak istersiniz. Aynı ilgi alanlarına sahip olmak denklemin sadece bir parçasıdır, ancak aynı hedeflere sahip olmanız, bir arada var olabilmeniz ve uyum sağlayabilmeniz başarılı bir evlilik inşa etmek için gerekli faktörlerdir. Tabii ki, burcunuz da devreye girebilir ve doğrusu, bazı burçlar sonsuza kadar birlikte geçirmek için tasarlanmamıştır. Peki hangi burçla evlenilmez? Hangi burçlarla evlilik bir defa daha düşünülmeli? İşte ünlü astrologların konuyla ilgili yorumları.

KOÇ BURCU

Astrolojinin ilk burcu olan Koç, hayatın her alanında sorumluluk almaya alışıktır. Ünlü astrolog Lauren Ash, hangi burçla evlenilmez sorusunu “Onların ayak uyduracak kadar spontane ama liderliğini kabul edemeyecek kadar inatçı olmayan bir partnere ihtiyaçları var” diye cevaplıyor. Bu, Koç ve inatçı toprak burcu Boğa arasındaki ilişkileri özellikle zorlaştırır. “Boğa, yavaş ilerleyen bir romantizme bayılır, bu da onları gururlu ve gösterişli Koç için evlilik açısından eksi puana düşürür” diye ekliyor.

Benzer Yazı: Astrologlara Göre En Çapkın Burç Hangisidir


BOĞA BURCU

hangi burçla evlenilmez

Zodyakın ikinci burcu olan Boğa, kişisel değerlerden yoğun bir şekilde etkilenir ve onları en romantik burçlardan biri yapar. Astrolog Ash, “Bu, Kova ile ilişkileri zorlaştırıyor, çünkü “ne yapacaklarının söylenmesine veya herhangi bir şekilde kontrol edilmesine dayanamıyorlar” diyor. Çoğu zaman bu iki ödün vermez burç, zamanlarını kafaları karıştırmak ve bir ilişkide kontrol için mücadele etmek için harcar.

İlgili Yazı: Boğa Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


İKİZLER BURCU

hangi burçla evlenilmez

İkizler, zodyakın en sosyal burçlarından biridir ve birileri her zaman onlara aşık olur. Bununla birlikte, değişim ve çeşitlilik ihtiyaçları, özellikle Oğlak burcu olmak üzere diğer toprak burçları için çok fazla gelebilir. Astrolog Ash, “Oğlak, zodyakın onuncu burcudur ve Satürn tarafından yönetilir – zorlu aşk, yükümlülük ve hırs gezegenidir” diyor. “İkizler, Oğlaklarla ilişkileri çok boğucu ve katı bulur.” hangi burçla evlenilmez sorusunu oğlak burcuna mensup kişiler soruyorsa, cevap elbette ikizler burcu olacaktır.

İlgili Yazı: İkizler Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


YENGEÇ BURCU

Zodyak’ın en hassas burçlarından biri olarak bilinen Yengeç, duygusal derinliklerine onlarla birlikte dalabilecek bir eşe ihtiyaç duyar – bu onların değişen ruh halleri anlamına gelir. Yengeçle evlenebilecek en uygun burç Koç olacaktır. Diğerleri risk alınması gereken burçlardır. Ancak Koç, Yengecin duygularını anlamaya çalışır ve onların en büyük sırdaşı olurlar.

İlgili Yazı: Yengeç Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


ASLAN BURCU

Cesur, heyecanlı ve romantik bir yetenekle doğmuş, programında flört randevusu olmayan bir Aslan asla bulamazsınız. Doğaları gereği yaratıcıdırlar, bu yüzden canlı ve benzersiz olan insanlara, yerlere ve şeylere ilgi duyarlar. Astrolog Ash, “Dışarıda fazla havalı görünseler de, Aslanlar fikirleri, şakaları ve liderlik becerileri söz konusu olduğunda aslında özgüveni çok yüksek burçlar değildir” diyor. “Bu nedenle, Başak burcunun dünyevi enerjisi genellikle Aslan ile iyi uyuşmaz.”

İlgili Yazı: Aslan Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


BAŞAK BURCU

Başaklar rutini, planlamayı ve süreci sever. Arkadaş grupları arasında ateş ve hava burçlarının arkadaşlığından hoşlansalar da, Başaklar uzun vadeli eş seçiminde çok daha fazla öngörülebilirliğe ihtiyaç duyarlar. Astrolog Ash, “Başaklar kararsızlıktan muzdarip değildir” diyor. “Tam olarak ne istediklerini biliyorlar ve yaşam tarzlarına uyan bir eş bulana kadar risk almayacaklardır.” Bu zihniyet, kaygısız ve maceracı Yay ile tamamen çelişir ve onları uyumsuz bir çift yapar. Yani başak burcuna mensup insanlar hangi burçla evlenilmez diye sorarsa, bu kesinlikle Yay olacaktır.

İlgili Yazı: Başak Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


TERAZİ BURCU

Zodyakın Venüs tarafından yönetilen diğer burcu olan Terazi düşüncelerine saygı duyan ve onları tabiri caizse özgür bırakan burçlarla uyumludur. Astrolog Ash, “Yakın ilişkilerde başarılı olmalarına rağmen, Teraziler bir ilişkide bolca alana ihtiyaç duyarlar” diyor. Onlar için, sürekli yan yana olmak sıkıcıdır. “İlişkide denge, teraziler için çok önemlidir, bu sebeple balık burcu ile anlaşamazlar” diye açıklıyor.

İlgili Yazı: Terazi Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


AKREP BURCU

hangi burçla evlenilmez

Dışarıdan soğuk, fakat tanıyınca çok tatlı bulunan Akrepleri anlamak zor olabilir. Astrolog Ash, “Su burçları duygusal olmakla ünlüdür, ancak Akrepler onlarla ilk tanıştığınızda bunu gizlerler” diyor. “Bir Akrep’i duygusal yapan şey hakkındaki gerçeği öğrenmek aylar hatta yıllar alır.” Bu nedenle, gözlerin sürekli üzerinde olmasını seven Aslanlarla ilişki Akrepler için zor olabilir. Akrep burcuna mensup insanlar hangi burçla evlenilmez diye sorarsa, bu kesinlikle Aslan olacaktır.

İlgili Yazı: Akrep Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


YAY BURCU

Yay, onlara özgürlük veren arkadaşlıklar, kariyer ve ilişkiler aradığından, ciddi bir flört zor olabilir. Ash, “Bu, onlara aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda anlamanın zor olduğu bir ün kazandırıyor” diyor. Ayrıca, ev ve aile odaklı su burcu Yengeç ile iyi eşleşme eğiliminde olmamalarının nedeni de budur.

İlgili Yazı: Yay Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


OĞLAK BURCU

hangi burçla evlenilmez

Oğlaklar, aşkta ve hayatta etkilemesi en zor burçlardan biridir. Astrolog Ash, “Ana toprak burcu olarak, ölene kadar devam edecek bir ilişki ararlar” diyor. İlişkinin ilk aşamalarında, dikkatlerini çekmek zor olabilir, ancak Oğlaklar, bir ilişkiye başlamaya karar verirlerse, tüm duygularıyla partnerine odaklanırlar. Bir Terazi’nin duygularını açması biraz çaba gerektirebileceğinden, Oğlaklar onlar için iyi bir eşleşme değildir. Ash, “Bu iki ana burç, sevgililikten daha çok, iyi bir arkadaş olma eğilimindedir” diye açıklıyor. Oğlak burcuna mensup insanlar hangi burçla evlenilmez diye sorarsa, bu kesinlikle Terazi olacaktır.

İlgili Yazı: Oğlak Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


KOVA BURCU

En bağımsız ve özgür ruhlu burç olarak bilinen Kova, kendisini gelişmeye ve büyümeye iten bir partner arar. Astrolog Ash, “Kova’nın yönetici gezegeni, Kova’nın geleneksel olmayan ilişkilere yaklaşma yolunu cesaretlendiren tahmin edilemez Uranüs’tür” diyor. “Seçkin birkaç kişiyle derin, samimi duygusal ilişkiler kurmayı tercih ettikleri için, sabit bir burç olan Akrep’in üstesinden gelmesi zor olabilir.” Sonuçta, bir Akrep’in “yoğun duygusal enerjisi” Kova’yı boğulmuş hissetmesine neden olabilir.

İlgili Yazı: Kova Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


BALIK BURCU

hangi burçla evlenilmez

Balık, kalbinin sesine göre hareket eder, bu nedenle duygusal olarak hassas olan burçlarla ilişki gelişmeye eğilimlidirler. Balık, bir partner ararken açık fikirli, duyarlı, hassas, yaratıcı bireyler arar. Bu, sürekli olarak yeni aktiviteler planlayan İkizlerin tam tersidir. Astrolog Ash, “İkizlerin bu şimşek hızındaki temposu, hayata ve aşka daha yavaş, daha sakin bir tempoda yaklaşmayı tercih eden değişken Balıkları bunaltabilir” diyor.

İlgili Yazı: Balık Burcu Kadını ve Erkeği Özellikleri


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!