Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaAstrolojiTerazi Burcu Kadını Özellikleri

Son Yazılar

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi burcunda doğan insanlar barışçıldır, adildir ve yalnız olmaktan nefret ederler. Arkadaşlık onlar için çok önemlidir, çünkü kendisine fikir danışan insanların zor zamanlarında yanlarında olmaktan keyif duyar. İşte bu yazımda sizlerle terazi burcu kadını özellikleri, aşk ve cinsellik hayatı, fiziksel özellikleri, olumsuz özellikleri, nasıl erkeklerden hoşlanır, hangi burçla anlaşır gibi merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacağım.

TERAZİ BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ

Terazi kadınlarının temel özelliği denge ve simetriden etkilenmesidir. Sürekli bir adalet ve eşitlik arayışı içindedirler ve yaşamları boyunca, kendi kişiliklerinin en derininde kendileri için gerçekten önemli olması gereken tek şeyin adalet olduğunun farkındadırlar. Terazi kadını, çatışmayı önlemek için neredeyse her şeyi yapmaya hazır biridir, mümkün olduğunca barış içinde yaşamaya çalışırlar.

TERAZİ KADINI AŞK HAYATI

Erkekler için terazi burcu kadını özellikleri arasında en önemli bölüm bu olsa gerek. Bir Terazi kadını aşık olduğunda, sanki kontrol etmek mümkünmüş gibi, aşık olma kararını sorgulamaya başlar. Venüs’ün kuralı burada ortaya çıkıyor, aşık olduğu kişinin kendi sosyal çevresi tarafından kabul görmeyebileceği düşüncesi, onu bu aşktan uzaklaştırmaya çalışır. Genel olarak, bu inisiyatiften yoksun olmanın bir işarettir ve Güneş’in konumundan dolayı bu kadın hayatındaki erkekleri zayıf ve pasif olarak görebilir. Bu durum ve düşünce, aşık olduğu zaman, zamanı ve yeri olmadığında bile inisiyatif göstermesini sağlayacaktır, yani doğru kararı verecektir. Terazi burcu kadını, ilişkinin tam en başında biraz bocalar, ona zaman vermelisiniz.

TERAZİ BURCU KADINI ve CİNSELLİK

Terazi için seks, duygusal veya şehvetli olduğundan daha entelektüel olarak uyarıcıdır. Partnerini memnun etmek isterken kendisi de tatmin olmak ister. Memnun etmeye fazlasıyla istekli ve yatak odasında yeni şeyler denemekten hoşlanır. Ancak Terazi’nin başka bir yönü daha var; cinselliğini açıkça ifade etmiyorsa, kendini bu konuda sağlama almaya çalışıyor ve hata yapmaktan korkuyor demektir. Hayatına aldığı kişiye henüz güvenmiyorsa, temkinli olacaktır. Fakat güven saplandığı zaman çok güzel anlara hazır olun.

İLİŞKİLERDE TERAZİ KADINI NASILDIR?

Terazi kadınları ve her şeyi gören, her şeyi kapsayan görüşleri, sevgilileriyle güçlü ilişkiler kurar. Çünkü tartışmalarda her zaman karşı tarafın bakış açısını görmeye ve anlamaya çalışırlar. Rasyonelliği ve soğukkanlı mantığı, genellikle ateşli argümanların sessiz konuşmalara ve onun yerine uysal geri çekilmelere dönüşmesi anlamına gelir. O sırada neyin doğru olduğuna bağlı olarak özgür ve itaatkar olmak arasında gidip gelir. Teraziler, kendilerine tavsiye ve destek sağlayabilecek bir partner isterler ve uyumlu ve istikrarlı olan uyumlu bir ilişki ararlar. En uyumlu partnerleri Kova ve İkizler burçlarıdır.

TERAZİ KADININA GÜVENEBİLİR MİSİNİZ?

Genel olarak Terazi kadını sadıktır, ancak ne demek istediğini her zaman söylemez. Duyguları genellikle gizlidir çünkü ona göre duyguları önemsiz ve yüz kızartıcıdır. Bazen o kadar dolar ki, patlamak üzereyken bile duygularını saklamayı tercih edebilir. Gerçekte nasıl hissettiğinden çok nasıl davrandığına önem verir ve bu onu uzun süre oldukça kötü bir durumda bırakabilir. Onu yeterince derinden anlarsan, ona güvenebilirsin, ama sadece duygularını hissedersen.

TERAZİ KADINI İLE FLÖRT ETMEK

Terazi burcu kadını özellikleri arasında en belirgin şey, evliliğe hazır olmadığı sürece sadece heyecan için bir sevgili isteyebilmesidir. Hazır olur olmaz, sadece ciddi ilişkiler arar ve sonrasında da sadece partnerine odaklanır. İyi ya da kötü birisiyle birlikte olma ihtiyacı son derece güçlü ve onunla çıkmak, öyle söylese bile, asla sıradan olmayacaktır. Oldukça muhtaç olabilir, tek başına hiçbir şey yapamıyor gibi görünebilir ve evliliğe giden yoldan kaçamaz. Doğru erkeği bulduğunu hissederse evlilik beklentisi katlanarak artar. Terazi kadınıyla ilgili ilginç olan şey, onunla orta yolun olmamasıdır. Seninle çıkmak istiyorsa, muhtemelen uzun vadede seninle evlenmek isteyecektir.

TERAZİ KADININI ANLAMAK

Terazi burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında anlaşılması kolay olmayan bir kadın olması vardır. Harika olabilir, sevecen olabilir, size dikkatini verebilir ve diğer tüm burçlardan daha fazla adil ve çözümcü olabilir. Ancak düşük özgüveni, onu başkalarının görüşlerine bağımlı hale getiriyor veya kimsenin fikrini umursamadığını gösteremeyecek kadar da basiretsiz olabiliyor. Diğer insanların neden istediği gibi davranmadığını anlamıyor ve bu onun her hareketini sorgulamasına neden oluyor. Her Terazi kararsızdır diyebiliriz ama gerçek şu ki bu kadın geleceği çok fazla önemser, işleri akışına bırakmaz ve gereğinden fazla düşünür ve planlama yapar. Bu kaçınılmaz olarak kendine acıma durumunu ve kurban rolü üstlenmesine yol açar.

TERAZİ KADINININ SEVDİĞİ VE SEVMEDİĞİ ŞEYLER

O adil, sadık, kararlı ve düşünmeyi sever. Seçtiği partner için hayatını vermeye hazır olacaktır. Ancak, diğer insanlara fazla odaklanabilir ve bu süreçte kim olduğunu unutabilir. Bu onu kontrolcü, esnek olmayan ve saygısız yapabilir, diğer insanların karakterlerine ve düşüncelerine yargılamadan yaklaşma yeteneğini kaybeder.

TERAZİ KADINI İÇİN HEDİYE SEÇENEKLERİ

Terazi burcu Satürn’ü yüceltse de, bu burcun Hava unsuru onu beklenen rutini takip etmekten çok, hoş bir sürprizle mutlu edecektir. Onun doğum gününü ya da yıl dönümünüzü unutmak iyi olmaz ama ona sadece özel günlerde hediye vermek de çok iyi bir sonuç almanızı sağlamaz. Terazi burcu kadınını şaşırtmalısınız. Ona çiçek veya bir parfüm alın. Bir mücevhere, bir saate veya güzel herhangi bir şeye değer verecek. Hayatında dengeye ihtiyacı var ve hediyelerinin çok renkli ya da gösterişsiz değil, doğal ve kullanışlı olmasını isteyecektir. Kilosu ve yiyeceği çikolata konusunda kendini suçlu hissetse bile, beklenmedik bir çikolata kutusu ve ardından kırmızı bir gül almaktan her zaman mutlu olacaktır. Terazi burcu kadınına alınabilecek hediyelere buradan ulaşabilirsiniz.


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji ile ilgili en çok okunan sayfalar için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!