Perşembe, Mayıs 23, 2024
Ana SayfaAstroloji23 Ekim Hangi Burç Oluyor?

Son Yazılar

23 Ekim Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 23 ekim hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor. 23 ekim tarihinde doğanlar hangi burca mensup oluyor, özellikleri nedir, hadi birlikte öğrenelim.

Sonbaharın kendini hissettirdiği, yaprakların döküldüğü en güzel zamanlardan biri olan 23 ekim tarihinde doğanlar hangi burca mensup oluyor merak edenler tarafından araştırılıyor. Yani 23 ekim hangi burç oluyor sorusunu ve bu burca mensup olanların özelliklerinden biraz bahsedeceğim.

23 EKİM HANGİ BURÇ

Şimdi gelelim 23 ekim hangi burç sorusuna. 24 eylül ile 23 ekim (dahil) tarihleri arasında doğduysanız burcunuz terazi olacaktır. 24 ekimden 23 kasım dahil tüm tarihler ise akrep burcuna mensup olacaklardır. Yani 23 ekim dahil olmak üzere terazi burcu; 24 ekimden 23 kasım tarihine kadar ise akrep burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2021 ve 2022 yılında da yine aynı olacaktır. Yani 23 ekim hangi burç oluyor sorusunun cevabı TERAZİ olacaktır.

Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)

Akrep Burcu (24 Ekim – 23 Kasım)

23 Ekim Hangi Burç: 23 ekim gününde doğmuş olanlar terazi burcu oluyorlar. 24 ekimden 23 kasım dahil tüm tarihler ise akrep burcuna mensup olacaklardır.

TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ

  • Elementi: Hava
  • Niteliği: Öncü
  • Gezegeni: Venüs
  • Rengi: Mavi, pembe
  • Taşı: Safir
  • Günü: Cuma

Terazi burcunun özellikleri: Adil, eşitlikçi, dengeli, uyumlu, sakin, sabırlı, akıllı, kibar

Terazi burcu erkeği özellikleri: Sakin, uyumlu görüntüsünün ardında ne istediğini iyi bilen ve dominant bir yapısı vardır. Huzur onun için önemlidir. Sanata düşkündür. Keyif aldığı konularda para harcamayı sever. İlişkisinde denge ve eşitlik bekler.

Terazi burcu kadını özellikleri: Zarafeti ve güzelliğiyle dikkat çekicidir. Akıllı ve sabırlıdır, çatışmadan hoşlanmaz, dengeli, uyumlu bir birliktelik arar. Gizli mükemmeliyetçi bir yönü vardır. Politik ve kibar tutumu ve davranışlarıyla takdir toplar.

Terazi burcunun tarzı: Zarif, kibar, rafine zevkleri yansıtan hoş giysiler, pastel renkler, hafiflik, uçuşan etek veya elbiseler, nadide kumaşlar, marka ve tasarım giysiler, aksesuarlar

Terazi burcunun anlaştığı burçlar: İkizler, Kova, Koç

Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar: Oğlak, Balık

Terazi burcunun olumlu yönleri: Akılcı, mantıklı, dengeli, uyumlu, adil, zarif, kibar, nazik, sanatçı ruhlu, hoş, efendi

Terazi burcunun olumsuz yönleri: Zevklerine, keyfine düşkün, üşengeç, uykucu, kararsız, manipülatif

Terazi burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?


23 ekim hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!