in

EhEh AğlaAğla GüzelGüzel SevdimSevdim KızgınKızgın HarikaHarika HadiiHadii

22 Kasım Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 22 kasım hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor, 22 kasım hangi burç akrep mi yay mı işte detayı yazımızda…

22 kasım hangi burç

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 22 kasım hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

22 Kasım Hangi Burç

Şimdi gelelim 22 kasım hangi burç oluyor sorusuna. 24 ekim ile 23 kasım tarihleri arasında doğduysanız burcunuz akrep olacaktır. 24 kasımdan, kasım sonuna kadar olan tüm tarihler ise yay burcu olacaklardır. Yani 23 kasım dahil olmak üzere akrep burcu; 24 kasım dahil kasım ayının sonuna kadar ise yay burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2020 ve 2021 yılında da yine aynı olacaktır.

22 Kasım Hangi Burç: 22 kasım gününde doğmuş olanlar akrep burcu oluyorlar. 24 ekim ile 23 kasım tarihleri arasında doğmuş olan herkes akrep burcuna mensuptur. 24 kasım ile 22 aralık tarihleri dahil doğanlar da yay burcudur.

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım)

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık)

Akrep burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?


22 kasım hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

Loading…

0
22 ekim hangi burç

22 Ekim Hangi Burç Oluyor?

dedektif filmleri

Dedektif Filmleri – IMDb Puanı Yüksek En İyi 15 Dedektif Filmi Tavsiyesi