3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Kasım 28, 2022
Ukrayna Savaşı

Son Yazılar

22 Kasım Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 22 kasım hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor, akrep mi yay mı işte yazımızda.

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 22 kasım hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

22 Kasım Hangi Burç

Şimdi gelelim 22 kasım hangi burç oluyor sorusuna. 24 ekim ile 23 kasım tarihleri arasında doğduysanız burcunuz akrep olacaktır. 24 kasımdan, kasım sonuna kadar olan tüm tarihler ise yay burcu olacaklardır. Yani 23 kasım dahil olmak üzere akrep burcu; 24 kasım dahil kasım ayının sonuna kadar ise yay burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2023 ve 2024 yılında da yine aynı olacaktır.

22 kasım hangi burç

22 Kasım Hangi Burç: 22 kasım gününde doğmuş olanlar akrep burcu oluyorlar. 24 ekim ile 23 kasım tarihleri arasında doğmuş olan herkes akrep burcuna mensuptur. 24 kasım ile 22 aralık tarihleri dahil doğanlar da yay burcudur.

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım)

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık)

Akrep burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?


22 kasım hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.