in

GüzelGüzel SevdimSevdim

23 Ağustos Hangi Burç Oluyor?

Burçların tarih aralığı 23 ağustos hangi burç oluyor sorusu gibi bazen kafa karışıklığına sebep olabiliyor, 23 ağustos hangi burç aslan mı başak mı işte detayı yazımızda…

23 ağustos hangi burç

Burçlar arasındaki geçiş tarihleri bazen kafa karışıklığı yaratıyor ve burçlara ilgisi olanlar 23 ağustos hangi burç oluyor sorusu gibi merak edilip araştırabiliyorlar.

23 Ağustos Hangi Burç

Şimdi gelelim 23 ağustos hangi burç oluyor sorusuna. 24 temmuz ile 21 ağustos tarihleri arasında doğduysanız burcunuz aslan olacaktır. 22 ağustostan, ağustos sonuna kadar olan tüm tarihler ise başak burcu olacaklardır. Yani 21 ağustos dahil olmak üzere aslan burcu; 22 ağustos dahil ağustos ayının sonuna kadar ise başak burcu olacaktır. Bu durum, her yıl aynıdır ve 2020 ve 2021 yılında da yine aynı olacaktır.

23 Ağustos Hangi Burç: 23 ağustos gününde doğmuş olanlar başak burcu oluyorlar. 22 ağustos ile 23 eylül tarihleri arasında doğmuş olan herkes başak burcuna mensuptur. 24 temmuz ile 21 ağustos tarihleri dahil doğanlar da aslan burcudur.

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos)

Başak Burcu – (22 Ağustos – 23 Eylül)

Başak burcu ile ilgili en güzel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla almak ister misiniz?


23 ağustos hangi burç oluyor sorusunun cevabını gibi umarım verebilmişimdir. Yazımızı beğendiyseniz aşağıda yorumlarda lütfen belirtmeyi unutmayınız. 🙂

Aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir

Sen ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
ofansif ne demek

Ofansif Ne Demek? Ofansif Mizah Anlamı Nedir?

9 Kasım Korona Virüs Hasta Sayısı

Korona Virüsünde Ağır Hasta Sayısı Artıyor, Ne Kadar Oldu?