3.3 C
İstanbul
Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre Burçların Gizli, Saklı, Skandal Sırları

Son Yazılar

Astrologlara Göre Burçların Gizli, Saklı, Skandal Sırları

Burçların cinsellik, güzellik, yatak odası sırları her zaman merak edilir. Sizler için 12 burcun gizli, saklı ve skandal sırlarını araştırdık.

Astroloji söz konusu olduğunda, muhtemelen İkizler’in iki yüzlü olduğu veya Akreplerin umursamadan yalan söylemeyi sevdiği söylentilerini duymuşsunuzdur. Ancak bu davranışlar, burçların her biri arasında gizlenen sırların sadece yüzeyinde görünenlerdir. Gerçek şu ki, herkesin halısının altında saklanan bir şey vardır ve onlar hakkında bildiğinizi düşündüğünüz şeylere dayanarak sizi şok edebilir. Başaklar mükemmeliyetçi değil mi? Balık kalbini kırar mı? İşte bu yazımızda burçların cinsellik, güzellik, yatak odası sırları da dahil olmak üzere gizli saklı ne özellikleri varsa hepsini ifşa edeceğiz.

1
Koç, tahmin edilenden daha endişelidir.

burçların gizli, saklı, skandal sırları

Yüksek sesli, gururlu ve tamamen kibirli olan Koç, mütevazi olarak bilinmezler. Bu yüzden, nasıl olup da güvensiz olabileceklerini veya sürekli endişe halinde olabileceklerini merak ediyor olabilirsiniz. Gerçek şu ki, bir şey yapan ilk kişi olduğunuzda, her zaman olağanüstü bir başarısızlık riski vardır. Ve Koç kesinlikle risk almaktan korkmasa da, maliyetli bir hata için yargılanmaktan korkarlar. Endişelerini asla ifade etmezler, ancak hayatınızdaki Koç’un insanların düşündüğünden daha fazla endişeli olma ihtimali yüksektir.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN TEMBEL BURÇLAR

2
Boğa, yeterince eğlenceli olmadıklarından endişelenir.

Burçların sırları açısından dikkat edildiğinde, bir toprak burcu olarak Boğa, hayata basit ve pratik yaklaşımlarıyla bilinir. Hiç kimse bir Boğa’ya ne yapacağını veya ne düşüneceğini söyleyemez ve fikirlerini değiştirmelerini sağlamak neredeyse imkansızdır. Çoğu insan bunun inat olduğuna inanır, ancak Boğa bunu odak noktası olarak düşünmeyi sever. Bununla birlikte, genellikle seçeneklerini sınırlandırıp sınırlamadıklarını merak ederler ve diğer burçların sahip olduğu bazı eğlenceleri kaçırıyor olabilirler. Tek bir hevese uyum sağlamak için yaşam tarzlarını değiştirmek doğalarında yoktur, ancak kendilerini daha sık serbest bırakmanın denemeye değer olup olmadığını merak etmekten kendilerini alamazlar.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ KARAKTERLİ BURÇLAR

3
İkizler insanları memnun etmek için yalan söyleyebilir.

burçların sırları

Herkes İkizler’i zodyakın sosyetesi olarak adlandırır ve popüler olmanın avantajları olsa da, bu burcun zaman zaman başkalarının kişiliklerinde kaybolmasına neden olabilir. Kendilerini “doğru” insanlarla ilişkilendirmek ya da sadece uyum sağlamak için olsun, İkizler sosyal yaşamlarında biraz sığ olabilir. Ve konuşkan ve kıvrak zekalı Merkür tarafından yönetildikleri için, insanlara tam olarak duymak istediklerini – ciddi olmasalar bile – kolayca söyleyebilirler.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ANTİSOSYAL BURÇLAR

4
Yengeçler duygusal olarak biraz manipülatiftir.

Yengeç şefkatli ve empatik Ay tarafından yönetilir ve genellikle bunu iyilik için kullanırlar, sevdiklerini beslerler ve ağlayacakları bir omuz sunarlar. Ama Yengeç’in insanları bilmeden manipüle edebilen gizli bir yanı var. Duygular yükseldiğinde, bu burcun korkulan bir çatışmayı ortadan kaldırmak için bir suçluluk duygusu yarattığı ve kullandığı bilinmektedir.

BENZER YAZI: BURCUNUZA GÖRE HANGİ TAKI, MÜCEVHER VEYA AKSESUAR KULLANMALISINIZ?

5
Aslanlar ilgi odağı olmayı sever.

burçların cinsellik sırları

Burçların sırları açısından bakıldığında Zodyaktaki eğlence ve spot ışığı sevdiği bir sır değil. Ancak çoğunlukla Aslanlar, ilgi odağı olmaları bir tesadüfmüş gibi davranırlar, aslında bundan emin olsalar bile. Bu burç, ilgi çekmek için her şeyi yapabilir, bunun için bazen insanların güvensizliklerini, duygularını veya karakterlerini bile kullanmaktan çekinmezler. Başkalarının üstünden geçmek pahasına kendi yollarından çıkmayabilirler, Aslanın yeni ve havalı bir partiye katılma şansına sahip olduğu sessiz bir gecede, ‘bunun için enerjiniz olmadığını söylediğinizde’ sizi yalnız bırakıp eğlenceye gideceklerdir.

BENZER YAZI: BURÇLAR HAKKINDA DİLDEN DİLE DOLAŞAN EFSANELER

6
Başaklar biraz düzensizdir.

Başaklar, zodyakın mükemmeliyetçileri olarak kabul edilir ve bu bir bakıma doğrudur. Ayrıntılara dikkat ederler ve diğer insanların kaçırdığı küçük şeyleri fark ederler. Bu nedenle, genellikle diğer insanların işleri bir araya getirmelerine ve hayatlarını tekrar rayına oturtmalarına yardımcı olmaktan sorumlu olurlar. Ama bu onların organize insanlar oldukları anlamına gelmez. Burçların sırları açısından garip olsa da Başakların biraz düzensiz oldukları doğrudur, başka birine yardım etmek için kendi programlarının ve rutinlerinin dışına çıkmaları oldukça doğaldır.

BENZER YAZI: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN YARGILAYICI BURÇLAR

7
Teraziler kararsız olmaktan hoşlanır.

burçların güzellik sırları

Terazilerle ilgili en büyük klişe, acı verecek kadar kararsız olmalarıdır. Bu doğru değilmiş gibi davranmak için ellerinden geleni yapacaklardır, ancak kararları kolay veren diğer insanlarda sevdikleri bir şey vardır. Terazi, kendilerini hayatta çok fazla bunalmaktan kendilerini alıkoyamazlar. Zor kararları vermek için ellerine geçen her fırsatı değerlendireceklerdir. Ayrıca, sosyal bir hava burcu olarak Terazi, diğer insanları kızdırabilecek veya sinirlendirebilecek kararlar almak istemez. Sorumlu olmaktansa arkasına yaslanıp arabuluculuk yapmayı tercih ederler.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GÜVENİLİR BURÇLAR

8
Akrepler ağlayan bebeklerdir.

Yengeç ve Balık hakkında ne dediklerini unutun, Akrep, zodyakın gerçekten hassas, ağlayan bebeğidir. Saklamakta daha iyiler. Ancak bu, yatakta ağlayan yalnız gecelerin veya romantik komedileri izleyen sonsuz saatlerin sayılmadığı anlamına gelmez! Akrepler, her şeylerini paylaşabilecekleri biriyle hayatında bir kez karşılaşacakları aşkı arayan gizli romantiklerdir. Çok severler ve işler yolunda gitmediğinde bunu herkesten daha fazla üstlenirler.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN SEVECEN BURÇLAR

9
Yaylar eğitim hayatındaki en büyük ineklerdir.

burçların sırları

Sporcu. Maceracı. Playboy. İnsanların Yay burcuna yüklediği birçok klişe var. Ama kişiliklerinin gizlemeye meyilli oldukları başka bir yönü daha var. Bilgi ve genişleme gezegeni Jüpiter’in yönettiği burç olarak Yay, alçakgönüllü bir inektir (iyi bir şekilde!). İster bir okuma takıntısı, ister bir belgesel sevgisi ya da iki haftada bir yeni bir hobi edinme eğilimi olsun, Yay burcunun alışkanlıkları çoğu insanın bildiğinden daha fazladır.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSSIZ BURÇLAR

10
Oğlakların kara mizah anlayışı vardır.

Oğlakların acele etmeyi ve bu süreçte çok para kazanmayı sevdikleri iyi bilinir. Bu genellikle insanların bu burcun sıkıcı olduğunu varsaymasına neden olur. Ve Oğlakların kişisel düzeyde tanınması biraz zaman alsa da, kesinlikle sıkıcı değiller. Gizli bir kara mizah anlayışları vardır ve yakın arkadaşlar arasında şakaların sınırlarını zorlama eğilimleri vardır. Birine bir kez açıldıklarında, öfkeli bir şekilde uyanan ya da herkesin düşündüğü ama yüksek sesle söylemeye cesaret edemediği bir şeyi söyleyen ilk kişilerdir.

BENZER YAZI: ATEŞ BURÇLARI: KOÇ, ASLAN VE YAY KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

11
Kovaların bir bireysellik kompleksi vardır.

burçların gizli, saklı, skandal sırları

Evet, Kova, zodyakın en eşsiz ve eksantrik burcudur. Ve asi ruhları en büyük güçlerinden biridir. Bununla birlikte, bazen işleri herkesten farklı yapma ihtiyacı, Kovaların en çok zevk aldıkları hobileri görmezden gelmelerine veya hayattaki bazı ortak zevkleri kaçırmalarına neden olabilir. Kovalar insanların çoğunluğunun yaptıkları şeylerden ziyade, kendilerinin hoşlandıkları şeylere daha fazla ilgi gösterdikleri biliniyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN SİNSİ BURÇLAR

12
Balıklar kalp kırıcıdır.

Tatlı ve hassas Balık, burçların sırları açısından en sarsıcı özelliğe sahip olabilir. Çoğu insan bir ateş burcunun zodyakın en büyük kalp kırıcısı olduğunu varsaysa da, rüya gibi ve romantik Balık daha kalp kırıcı olabilir. Elbette, bir ilişkide sadık ve adanmış olabilirler, ancak aynı zamanda kovalanma hissini de severler, bu da diğer burçlardan daha fazla oyun oynama eğiliminde oldukları anlamına gelir. Diğer insanlarla nasıl derinleşeceklerini bildiklerinden bahsetmiyorum bile, bu yüzden bir kalp kırdıklarında normalden daha fazla can acıtırlar.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE PARAYLA ARASI EN KÖTÜ OLAN BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

Bunları Kaçırmayın!