Pazartesi, Haziran 10, 2024
Ana SayfaAstrolojiAstrologlara Göre En Eğlenceli Burçlar

Son Yazılar

Astrologlara Göre En Eğlenceli Burçlar

Çevrenizde olduğunda hayattan keyif alacağınız ve hiç sıkılmayacağınız en eğlenceli burçlar hangileri, sizin için araştırdık.

Bazı arkadaşlarınız diskoya gitmek ister ve eğlenceden vazgeçemez veya bir akrabanızın aile buluşmasında herkesi nasıl güldürebildiğine şahit olmuşsunuzdur, bunların sebebi burçları yani astroloji olabilir. Doğum tarihiniz, karaoke yaparken mikrofonu elinizden bırakmamanızı sağlayabilir veya komik hikayelerimizle başkalarını eğlendirme olasılığımızı belirleyebiliriz. Dışadönüklerden coşkulu parti severlere kadar profesyonel astrologların en eğlenceli burçlar olduğuna inandıklarını keşfetmek için yazımızı okumaya devam edin.

6. Kova

En eğlenceli burçlar arasında gösterilen kovalar genellikle kendi küçük dünyalarında mutludurlar. Ama bir kez hayatlarına girmene izin verdiklerinde, onların tuhaf ve eksantrik ruhuna bağlanacaksın. Astrolog Kirsten, “Kova, çok serbest akan enerjiyi bünyesinde barındırıyor ve buna kim tanık olursa, ondan bir daha asla vazgeçemez” diyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN KÖTÜ KARAKTERLİ BURÇLAR

Bu özgür ruhlu burç, dışarıya sık sık çıkacak biri değil, ama çıktıklarında, rutin dışına çıkmayı severler. Kirsten, “Maceracı su taşıyıcısı, tüm gece partiye katılanları, güneş ufukta görünene kadar durmayanları temsil ediyor,” diye açıklıyor. Ve normal gece hayatı rotanızdan sapmak istiyorsanız, bunu bir Kova burcuyla yapmak isteyeceksiniz. Astrolog Thomas, bu eğlence sever burç “gün ağarıncaya kadar şarkı söylemek, içmek için barda gezinmeyi ve yeni insanlar tanımayı” sevdiğini söylüyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ANTİSOSYAL BURÇLAR

5. Koç

En eğlenceli burçlar arasında listelenen Koç, vahşi ve dışa dönük kişilikleriyle sosyal ortamlara eğlence saçar. Astrolog Kirsten’e göre, Koç “kendi için önemsiz konuları hiç ciddiye almaz” ve zor durumlara biraz mizahi hava getirme yetenekleriyle tanınırlar. Hikaye anlatmayı severler ve herhangi bir olayı, hatta iş çıkışında bile gerçek bir eğlence şöleni yaratabilirler.

BENZER YAZI: BURCUNUZA GÖRE HANGİ TAKI, MÜCEVHER VEYA AKSESUAR KULLANMALISINIZ?

Ancak, bunun genellikle Koç’un sürekli olarak ilgi odağı olmak istemesine eşit olduğu konusunda uyarılmalıdır. Thomas, Koçu “bencil, dikbaşlı bir lider” olarak vurguluyor. Ancak, hayatınızdaki Koç’un ne yapacağınıza ve nereye gideceğinize karar vermesine izin verdiğiniz sürece, moralleri yerinde olacaktır.

BENZER YAZI: BURÇLAR HAKKINDA DİLDEN DİLE DOLAŞAN EFSANELER

4. Akrep

Akrepler genellikle kötü huyları ile akıllarda kalmışlardır, ancak bu eğlence söz konusu olduğunda iyi bir şey olabilir. Astrolog Kirsten, “Bir Akrep’in ilgisini ne çekiyorsa, bunu coşkuyla, tutkuyla ve yoğunlukla yaptıklarından emin olabilirsiniz, bu da onları etrafınızda görmeyi çok eğlenceli kılıyor” diye açıklıyor.

BENZER YAZI: BİR ASTROLOĞA GÖRE EN YARGILAYICI BURÇLAR

Thomas’a göre, bu su burcunun “parıldayan zekası ve şimşek hızındaki düşünme mekanizması” sayesinde parıldayan hikayeler anlatacakları bir sonraki etkinliğe kapı aralamasını bekleyin. Ayrıca, engellemelerinin olmamasının “dans pistindeki ilk kişi” olacakları anlamına geldiğini de belirtiyor. Ancak bir dans yarışması başlatırsanız Akrep’in ne yapıp edip kendinin kazanmasını sağlayacağını unutmayın.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GÜVENİLİR BURÇLAR

3. Aslan

En eğlenceli burçlar arasında Aslanların olması hiç şaşırtıcı değil, sürekli ilgi odağı olma arayışı içindedir. Kirsten, “Güneş tarafından yönetilen Aslanlar inanılmaz derecede dışa dönüktür ve yeni deneyimleri yaşamaktan asla korkmazlar” diyor. Örneğin tanımadığı insanların düğününe bir arkadaşı vesilesi ile katılırsa, hem gelin hem de damatla dans edebilirler.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN SEVECEN BURÇLAR

Kirsten, daha samimi ortamlarda bile Aslanların “sıcak, arkadaş canlısı ve bulaşıcı bir enerjisi” olduğunu belirtiyor. İyi arkadaşlarıyla bağlantı kurmaya değer verirler ve moraliniz bozuksa ruh halinizi canlandırmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN ŞANSSIZ BURÇLAR

2. Yay

Paraşütle atlama partneri mi yoksa yol arkadaşı mı istiyorsunuz? Kirsten, “Astrolojinin eğlenceyi seven, yolculuk tutkusu olan burcu Yay, maceraya ve heyecana nasıl ‘evet’ diyeceğini biliyor” diyor. “Keşif gezegeni Jüpiter tarafından yönetilen ateşli okçu, hayatlarını daha ilginç ve eğlenceli hale getirecek bir sonraki büyük şeyi aramak için her zaman hareket halindedir.” Genellikle kendilerini, maskaralıklarına katılmaya davet ettikleri büyük, eşit derecede misafirperver bir arkadaş ekibiyle çevrelerler.

BENZER YAZI: ATEŞ BURÇLARI: KOÇ, ASLAN VE YAY KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Astrolog Ansley Echols’a göre, onlara ayak uydurabiliyorsanız, Yaylılar sıkıcı veya olumsuz herhangi bir ayar alacak ve “bir sonraki şeye kaçış yolunu bulacak veya büyük bir oyuna dönüştürecek”. Bu, özellikle kendinizi iyi hissetmenize neden olan bir durumdaysanız hoş karşılanabilir. Echols, Yayların “doğal olarak komik olduğunu, bu yüzden her şeyin bir şakaya dönüşebileceğini” söylüyor.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN SİNSİ BURÇLAR

1. İkizler

Bu çapkın sosyal kelebekler her zaman iyi vakit geçirmek için varlardır. Kirsten, “İlginç ve çocuksu bir merakla dolu İkizler, tüm sosyal ortamlarda eğlenmeyi isterler” diyor. Dolu bir takvimleri ve çok neşeli oldukları için onlarla vakit geçirmek için yaygara koparan arkadaşları var.

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE PARAYLA ARASI EN KÖTÜ OLAN BURÇLAR

İkizlerin rahat olması nedeniyle, herhangi bir sosyal ortama kolayca uyum sağlarlar ve yeni insanlarla sohbet etmekten korkmazlar. Kirsten’e göre, “İletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen İkizler, insanlarla bağlantı kurma ve en sıradan sohbetleri esprili ve unutulmaz bir şeye dönüştürme yeteneğiyle gurur duyar.”

BENZER YAZI: ASTROLOGLARA GÖRE EN GERGİN BURÇLAR

Sahip olabileceğiniz tek sorun İkizler arkadaşınızı bir yerde sabit tutmaktır. Aynı yaşam zevki, onların kolayca sıkıldıkları ve karşılığında, herkesin bildiği gibi güvenilmez oldukları anlamına gelir. Ama onları çevrenizde tutarsanız, yüzünüzde sürekli bir gülümseme olacaktır.

BENZER YAZI: KARAR VERMELERİ UZUN ZAMAN ALAN BURÇLAR


Takiye.com’u twitter ve google haberler üzerinden abone olarak takip edebilirsiniz.

Astroloji kategorisinde en çok okunan makaleler için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Posts

-REKLAM-

Bunları Kaçırmayın!